Marka
Ağırlık
Form
Satıcı Tipi
Fiyat
Yıkama Sayısı
Ürün Değerlendirmesi
"

Ariel

" araması için 145 sonuç listeleniyor

Ariel

Ariel

Ariel, çamaşır makinesi deterjanı denildiği zaman dünya genelinde ilk akla gelen markalar arasında yer alır. Tüketicilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği ürün çeşitliliği, Ariel'in en çok tercih edilen deterjan markalarından biri olmasına yardımcı olur.

Farklı yıkama alışkanlıklarına göre toz, sıvı, jel kapsül formlarda üretilen Ariel Professional deterjanlar, çamaşır yıkama işlemlerinde en iyi sonucu almanıza katkı sağlar. Geliştirilen formüller sayesinde daha fazla çamaşırı daha az su ve enerji kullanarak temizleyen ürün ailesiyle her türden kıyafeti güvenle yıkayabilirsiniz. İster elde isterseniz otomatik makinelerde düşük sıcaklıklarda kullanıma uygun olan deterjan çeşitleri, çamaşırlarınızı temizlerken aynı zamanda ev ekonominize katkıda bulunur.

Doğanın korunmasına çevrenin temiz kalmasına katkıda bulunmak amacıyla yepyeni formüllerle hazırlanan deterjanlar, minimum ürünle maksimum temizlik fırsatı sunar. Onlarca farklı içerik ve ambalaj seçeneğine ulaşabileceğiniz ürün serileri, uzun ömürlü kıyafetlere sahip olmanızı sağlar. Sizin için en uygun çözümleri toz ve sıvı deterjanlarda birleştiren Ariel hem renkli hem beyaz çamaşırlarda farkını ortaya koyar. Evlerinizden, ticari işletmelere kadar çamaşır yıkanan her noktada tercih edilen Ariel ürünleri, daima en temiz çamaşırlara sahip olmanıza imkan tanır.

Klasik Deterjan Kullananların Vazgeçilmezi: Ariel Toz Deterjan

Tüketicilerin sahip olduğu alışkanlıklar, pek çok alanda olduğu gibi çamaşır yıkama işlemlerinde de farklı şekillerde kendisini gösterir. Markanın ilk ürünü olarak hayatınıza giren Ariel Toz Deterjan, günümüzde en yaygın olarak kullanılan ürün çeşididir. Renkli ve beyaz çamaşırlar için ayrı türleri bulunan ürün, tercihlere göre her iki kıyafet türünde kullanılabilen içeriklere sahiptir. Toz ürün çeşidi; suyun sertliği, çamaşır miktarı ve çamaşırların kirlilik oranı gibi konularda kullanım miktarını ayarlamayı kolaylaştırır.

Ariel, ailenizin üye sayısı, çamaşır yıkama sıklığı gibi durumlara göre çok sayıda ambalaj çeşidine ev sahipliği yapar. Renkli çamaşır türleri için Ariel Mor Çiçekler ile beyaz çamaşırların tamamlayıcısı Ariel Çamaşır Suyu etkili deterjanlar, toz formülün önde gelen çeşitleri arasında yer alır. Geliştirilen ilk toz deterjan türü olması Ariel'in ürün çeşitliliği yaratmasına destek olur. Yapılan uygulamalar sonucunda; kullanıcılar daha kolay çözünebilen, çamaşır üzerinde iz bırakmayan ürünlere sahip olmanın mutluluğunu yaşayabilir. Çamaşır temizliğinde kusursuz sonuçlar, canlı ve parlak renklerin elde edilmesine imkan tanıyan Ariel toz çamaşır deterjanı, hazırlanan paket seçenekleriyle ihtiyacınıza uygun ürünleri satın alma fırsatı sunar. Geniş aileler, kuru temizleme ve çamaşır temizliği yapan iş yerleri için ekonomi anlamına gelen Ariel 20 kg ve Ariel 15 kg paket seçenekleriyle tüm çamaşır yıkama işlemlerini uzun süre sorun olmaktan çıkarır. Standart ölçülerde kullanımda 100 yıkamaya kadar imkan tanıyan devasa deterjan serileri, bütçesini düşünen tüketicilerin hayatını kolaylaştırır.

Kalitesini para iade garantisiyle taçlandıran Ariel deterjan; Oxi gücü, leke çıkarıcı özellik ve yoğun köpük yenilikleriyle sahip olduğunuz çamaşırlara canlılık katar. Ariel Dağ Esintisi çeşidiyle ağaçların ve çiçeklerin kokusu çamaşırlarınıza taşınır. Severek kullandığınız giysilere işleyen ter ve çevresel kokular, bu ürünlerle sorun olmaktan çıkar. En zorlu lekeler üzerinde maksimum etki yaratıp lekeleri yok eden toz deterjanlar, kıyafetlerin dokularının korunmasına katkıda bulunur. Tekrar yıkama derdi olmadan tek yıkamada lekelere çözüm bulan Ariel çeşitleri, bebeklerden yetişkinlere kadar her cilt yapısında güvenle kullanılabilir. Sahip olduğunuz tüm kıyafetleri gönül rahatlığıyla yıkamanıza imkan tanıyan Ariel çamaşır deterjanı ailesi, evleriniz için büyük önem taşıyan perde ve nevresim gibi eşyaları da kusursuz temizliğe kavuşturur.

Güne mutlu başlamanız, evinizde keyifli anlar geçirmeniz için geliştirilen Ariel Parlak Renkler ve Ariel Canlı Renkler serileri, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. İster Ariel 10 kg isterse 1 kg'lık toz deterjan paket olsun, ürünlerin tamamı geleneksel yıkama yöntemlerini tercih eden tüketicilere mükemmel yıkama deneyimi yaşatır. Parlak, göz alıcı ve canlı renklerle, beyazın en saf haline sahip olmak istiyorsanız markanın sizinle bütünleşen bir ürüne hayat verdiğinden emin olabilirsiniz.

Çevreyle Dost Sıvı Deterjan Ailesi

Çamaşır yıkama işlemlerinde fark yaratan yeniliklerin bir numaralı markası Ariel, geliştirdiği sıvı formüllü deterjanla hayatınıza pratik dokunuşlar kazandırır. Toz deterjanın sunduğu tüm konfora sahip olan Ariel sıvı, bunlara ek olarak suda kolayca çözünme, yer kaplamama ve kolay kullanım konularında fark yaratır. Yoğun akışkan formüle sahip olan Ariel sıvı çamaşır deterjanı, çamaşırların dokularına kolayca nüfuz ederek lekelerin üstesinden gelir. 15 ila 70 arasında yıkama yapmaya imkan tanıyan paket seçenekleri, toz deterjanlardan farklı olarak saklama kolaylığı sağlar.

Çamaşırlarda kalıntı bırakmadan derinlemesine temizlik yapacak şekilde geliştirilen içeriği, kullanıcıları talep ettiği sonuçlara ulaştırır. Kısa programda tek bir kıyafet, yoğun programda kilolarca çamaşır, tek bir kapak Ariel sıvı deterjan ile daha önce yaşamadığınız temizliğe kavuşur. Kalıntı, tortu ve topaklanma sorunu olmadan yıkama yapmanıza imkan tanıyan sıvı formül, makinelerin bakım işlemlerini de kolaylaştırır. Deterjan bölmelerinde birikmeden akıp giden deterjan, bölmelerde oluşan tıkanma problemini ortadan kaldırır. Ariel çamaşır deterjanı sıvı formül, bu özelliği ile yıkama sonrası makine bakımı ve temizliği için harcanan sürenin kullanıcılara kalmasına katkıda bulunur.

Ariel Profesyonel sıvı deterjan, taşıdığı üstün özelliklere ek olarak en önemli farkını doz ayarlamasında ortaya koyar. İster kutu ile isterseniz kapak yardımıyla doğrudan makine gözüne eklenebilen ürünler, programa uygun miktarın kullanılmasını kolaylaştırır. Seçilen program türüne göre kolayca ayarlayabileceğiniz deterjan miktarı, fazla kullanıma bağlı oluşan israfın önlenmesini sağlar. Kullanım miktarını doğru ölçü değerlerinde kullanmayı kolaylaştıran bu ürün, size ambalaj üzerinde belirtilen yıkama sayısına ulaşma ayrıcalığı sunar. Hesabını bilen tüketiciler, yıkama sayısının planlanır olmasını sağlayan Ariel matik fiyatları ile alışveriş yapmaktan keyif alır. Sıvı deterjan ambalajında bulunan kapak, markanın leke çıkarma konusundaki bambaşka bir yeniliğine ev sahipliği yapar.

Yetişkin bireyler gibi bebeklerin hassas cildini de düşünen marka, sıvı formdaki Ariel bebek deterjanı ile ailelerin güvenini kazanır. Dermatolojik olarak test edilen, hafif kokusuyla bebekleri rahatlatan Ariel Baby, bebeklerinizin yumuşacık kıyafetlerle huzurlu ve mutlu kalmasını sağlar. Bebeklerinizin ihtiyaç duyduğu hassas dokunuşları gerçeğe dönüştüren Ariel leke çıkarıcı deterjanla bebeğiniz gibi kokan kıyafetleri 20 yıkama boyunca kullanabilirsiniz. Ariel deterjan sıvı formülleri, içerdiği koku kapsülleriyle tazeliğin kokusunu günlerce sürecek şekilde kıyafetlerinizde tutar. Ariel sıvı parlak renkler ve Ariel Dağ Esintisi sıvı çeşitleri başta olmak üzere tüm ürün ailesi kalıcı ferah kokuya sahiptir.

Standart olarak deterjan gözüne eklenen sıvı formül, zorlu lekelerde daha iyi çözüm almak istediğiniz anlarda çamaşırlarla birlikte makinenizin içine de koyulabilir. Leke üzerine doğrudan uygulanan sıvı deterjan leke savar kapakla yapılan dokunuşlarla zorlu görünen izleri kolayca ortadan kaldırır. Fırça görünümlü leke çıkarıcı yüzeyi sayesinde çok yönlü kullanılana Ariel leke çıkarıcı yeşil kapak, çamaşır işlemlerinde farklı bir uygulama alanı yaratır. İhtiyacınıza göre farklı ölçülerde satışa sunulan ürün serisi içinde Ariel 26 yıkama imkanı sunan ambalaj en çok tercih edilen ürün çeşidini oluşturur. Toz deterjanın gücünü, daha fazla noktaya ulaşan formülle birleştiren sıvı deterjanlar, profesyonellerin elinden çıkan temizliği yaşamanıza katkıda bulunur.

Jel Kapsül Deterjanla Ariel Yeniliklerini Keşfedin

Ariel jel kapsül, deterjan serileri içinde geliştirilen en yeni ürün olarak tüketicilerin beğenisine sunulur. Toz deterjanın yıkama performansı ile sıvı deterjanın dokuları temizleyen özellikleri Ariel tablet deterjan serilerinde bir arada toplanır. Beyaz ve renkli çamaşırlar için iki farklı türü bulunan yeni nesil deterjan, dengeli bir yıkama işlemi gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Ariel kapsül, bulaşık tableti ürünleri incelenerek hayata geçirilen bir üründür. Az su kullanıldığında çamaşırların dokularına eşit miktarda yayılması amacıyla geliştirilen ürün, kullanıcılarına tam da istedikleri sonuçları elde etme ayrıcalığı yaşatır. Yıkama işlemi sırasında renkleri soldurmayan, dokulara zarar vermeyen yeni ürün, doz ayarlama konusunda kullanıcılara en pratik çözümleri sunar. Üç etkili formülüyle temizleme, leke çıkarma işlemlerine ek olarak üstün parlaklık etkisi de jel kapsülün yenilikleri arasında bulunur. Çamaşır yıkamaya dair her şey, Ariel kullananlar için minimal ölçülerdeki tabletlerle gerçeğe dönüşür.

Kendi özel saklama kutusunda satışa sunulan kapsül ürünler, ihtiyaçlarınıza uygun olarak farklı adetlere sahiptir. Örneğin Ariel jel kapsül 12'li ürünü yaklaşık 2 kg, 23'lü paketi ise Ariel 4 kg, 35'li paket ise Ariel 5 kg toz deterjanın yıkama gücüne denktir. Ürünler arası geçişlerde miktar ayarlamayı kolaylaştıran bu düzenlemeler, yıkama planlarınızda kontrolü elinizde tutmanıza destek olur. Sıvı ve toz deterjanlardan farklı olarak çamaşır makinesinin tambur bölümüne koyulabilmesi kapsül ürüne farklı bir özellik kazandırır. Su ile doğrudan temas etmesi için tambur zeminine eklenen tablet, Ariel beyaz ve Ariel parlak renkler sıvı deterjanlarda bulunmayan uygulama şeklini sizlere sunar. Doğrudan çamaşır üzerine temas etmesi, kıyafet ve eşyalara hiçbir şekilde zarar vermez. Tablet deterjan kullanımı için iki temel noktaya dikkat etmeniz deterjandan alacağınız verimin artmasını sağlar. Doz ayarlama işlemi için ilk olarak çamaşırların kirlilik oranı, ikinci olarak da şehir suyunun sertlik derecesine dikkat edilmelidir. Az ve orta sertlikte şebeke suyu ve hafif kirli çamaşırların temizlenmesinde tek bir kapsül istenilen temizliği sağlar. Çok sert ve yoğun lekelere sahip çamaşırların yıkanması gerektiğinde ise en fazla iki adet tablet deterjan kullanımı tüm sorunlarınızı ortadan kaldırır.

12,15 ve 48 adetlik kutu seçenekleri bulunan ürün serisi içinde 24 yıkama Ariel deterjan standart paket ölçüsü olarak kabul edilir. Ariel Professional leke çıkarıcı ve Ariel matik parlak renkler ürünlerinin birleşiminden doğan kapsül deterjan, teknolojinin tüm kolaylığını evinize taşır. Markanın yeşil renkleriyle özdeşleşen tablet deterjanın kutusu, kullanım ve çocuk güvenliği konularında size kolaylık sağlar. Tablet ürünler için ayrı ayrı kaplar arama zorunluluğunu ortadan kaldıran paket, klipsli çocuk kilidi sayesinde istenmeyen kazaların önlemesine yardımcı olur. Çamaşır dolabınızda, kilerinizde ve makine üzerinde yer kaplamayan kutu, alanların düzenli kullanılması için kullanıcılara pratik çözümler sunar.

Alışveriş sonrası taşıma işlemini basitleştiren Ariel renkli ve beyaz tablet serisi, paketin zarar görmemesi için endişe duymanıza gerek bırakmaz. Ariel 9 kg ve Ariel 8 kg toz deterjanların maksimum gücü, avucunuza sığan tek pakette evlerinize ulaşır. Doğanın renklerini ve tazeleyici kokusunu evlerinize taşıyan deterjanlar, bir temizlik ürününden istenilen her şeyi sizlere sunar. Çamaşır deterjanından en iyi temizliği bekleyen kullanıcılar, yıllardır alıştıkları Ariel renkliler için ve Ariel matik deterjanların yerine gönül rahatlığıyla bu yeni ürünü tercih edebilir.

Sürekli Kullanımda Gerçek Ekonomiyi Yakalayın

Ariel tarafından geliştirilen ürün formülleri tüm ürün çeşitlerinde yıkama işlemlerinden maksimum fayda elde etmenize imkan tanır. Bu ürün ister sıvı isterse Ariel yumuşatıcı özellikli kapsül deterjan olsun tamamı verimlilik açısından en iyi sonuçları gerçekleştirir. Deterjanların yarattığı bu etki kullanıcılara daha az su, enerji ve deterjan harcamasıyla tasarruf olarak yansır. Ariel leke çıkarıcı sprey dokusu taşıyan özel kapaklı deterjan ailesinde de Ariel beyazlar için toz deterjan serisinde de sonuç hep aynıdır. Türü ne olursa olsun kullanılan ürünlerin tümü ev ekonominizin korunmasına katkıda bulunur.

Zahmetsiz temizlik, en fiyat avantajı konularında her kullanıcı kendisi için özel hissettiği bir Ariel çeşidine bağlıdır. Bu ürün kimi zaman Ariel 7 kg, kimi zamansa 23 adetlik kapsül deterjan olabilir. Trendyol, sizin için en ideal olan deterjanları bir araya getirdiği koleksiyonda en hesaplı Ariel çamaşır deterjanı fiyatları ile sıra dışı avantajlar yaratır. Yaşam boyu gerekli olan deterjanlar, Ariel indirim günlerinde sunulan fırsatlarla bütçenizi koruyarak Ariel'in üstün özelliklerinin keyfini size yaşatır.

Ariel ürün koleksiyonu içinde yer alan ve en çok satan ürünlerden olan Oxi gücü etkili Ariel 6 kg ile professional serisinin öne çıkan ürünü, Ariel 10 kg fiyat avantajıyla neden çok tercih edildiğini kanıtlar. Kaliteyi her zaman ulaşılabilir kılan Ariel deterjan fiyatları, çamaşır yıkama işlemlerinin daha hesaplı olmasına katkıda bulunur. Febreze sprey etkili Ariel beyazlar ve renkliler serisi çamaşırlarını tertemiz yaparken; karşı konulmaz kokusu size aile bütçenizi düşünmeden yaşamın keyfini çıkarır. Ariel ürünlerini ilk kez deneyen ya da ürünler arasında geçiş yapan tüm tüketiciler kendileri için avantaj yaratacak noktaları merak eder. Ariel beyazlar için kullandığı formüller ve uyguladığı fiyatlandırma ile tüketicilerin aydınlatılmasını sağlar.

Gerek markalar arası gerekse markaların farklı ürünleri arasında yapılan deterjan değişimlerde, tüketicilerin akılların takılan sorulara en iyi cevabı yine kullanıcılar verir. Ürünü daha yakında tanımak için sorulan Ariel Professional beyazlar için mi? Ariel Professional nedir? gibi sorular bu süreçte en çok merak edilen konu başlıklarıdır. Özellikle internet ortamında ya da kullanıcılar arasında gerçekleşen bilgi alışverişi, tüketicilerin ihtiyaç duyduğu performanstan emin olmasına katkı sağlar. Marka, geliştirdiği formüllerle hem Ariel beyaz hem Ariel renkli deterjanlarda akıllara takılan soruları ortadan kaldırır. Geliştirilen ürünler, daima aynı mükemmel sonuçları farklı koku ve formlarda deneme fırsatını kullanıcılarına sağlar.

Yıllardır geliştirdiği tüm ürün çeşitlerinde çamaşır yıkamaya dair mükemmel çözümler sunan Ariel fiyat konusunda da her zaman kullanıcıların için ulaşılabilir bir markadır. Etkili sonuçlar için hazırlanan Ariel kampanya dönemleri, üstün özelliklere sahip ürünlere bütçenizi zorlamadan sahip olma fırsatı sunar. Yüksek kaliteli, yıpranmadan uzun süre kullanılan, renkleri ilk günkü tonlara sahip olan kıyafetlerde hep Ariel dokunuşları vardır. Gelişimine ara vermeden devam eden deterjan ailesi, sizin için zorlu olan leke ve kirlerin kusursuz şekilde temizlenmesi için yeni formüllere hayat verir. Zorlu bir yağ lekesi, kurumuş lekeler gibi akıllarda soru oluşturan bütün konular Ariel ile çözüme kavuşur. Bu işlemleri evlerin havasını değiştiren oda spreyleri ya da leke çıkarıcı jel ürünler ile birleşerek gerçekleştiren deterjanlar, kıyafetlerden nevresimlere kadar her türlü eşyanın kusursuz temizliğe ulaşmasını sağlar. Ariel 8 kg fiyatı ile aile bütçenize katkıda bulunan marka, kırışık olmadan yıkama sağlayan sıvı formüllerle, ütü yapma süreçlerinizi kısaltır.

Severek satın aldığınız kıyafet, tekstil ürünleri, perde gibi yıkanabilen tüm ürünlerde Ariel farkını yaşayın. Gerçek temizliği denemek istiyorsanız, Trendyol Ariel koleksiyonunu inceleyerek ihtiyacınıza en uygun ürünü, özel fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz.