İlgili Kategoriler
Ağırlık
Form
Fiyat
Yıkama Sayısı
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

Ariel Çamaşır Deterjanı

" araması için 173 sonuç listeleniyor

Ariel Çamaşır Deterjanı Çeşitleri ile Tertemiz Çamaşırlar

Uzun yıllar önce toz deterjan üretimine başlayan Ariel, Procter & Gamble şirketine ait bir markadır. Çamaşır deterjanı sektöründe birçok yeniliğin öncüsü olan Ariel, kullanıcıların hayatını kolaylaştıran yepyeni ürünlerle her daim tüketicilerin karşısına çıkar. Hem sıvı deterjan hem toz deterjan üretimi olan markanın ürünleri Türkiye’de sıklıkla tercih edilir. Beyaz çamaşırlar ve renkli çamaşırlar için farklı formüllerle üretilen deterjan, çamaşırdaki lifleri derinlemesine temizlediği gibi çıkarılması güç olan lekeleri 30 derecelik bir ısıda dahi, etkin bir şekilde çıkartır. Özellikle leke çıkarma konusunda, tek yıkamada gösterdiği performansı ile kullanıcılarından oldukça olumlu yorumlu aldığı da görülür. Beyaz çamaşırların parlaklığını, renkli çamaşırların renk tonlarını koruma özelliğine sahip olan deterjan çamaşırları kirden arındırırken aynı zamanda güzel kokmalarını da sağlar. Farklı koku seçeneklerine sahip Ariel toz deterjan çeşitleri suyun sertlik derecesi ne kadar yüksek olursa olsun suda kolay çözünür özelliği ile mükemmel bir temizlik sağlar. Çiçek kokularından, natürel kokulara kadar herkesin koku tercihine uygun kaliteli içeriği sayesinde, çamaşırların üzerinde birikme ve toplanma yapmadan her bileşeni aktive ederek tamamen erir ve geriye ferah bir koku ve tertemiz çamaşırlar bırakır. Çamaşırlarınızın miktarı ne kadar çok olursa olsun, az miktarda Ariel çamaşır deterjanı ile çamaşırlarınızda istediğiniz temizliğe kavuşabilirsiniz. Çamaşırların solmasını önleyici özelliklerde üretilen deterjan, uzun vadede çamaşır renklerinin solmadan korunmasını sağlar. Farklı kilo seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan markanın avantajlı paketleri arasında Ariel 10 kg deterjan, 3 kg, 5 kg gibi paket çeşitleri mevcuttur. Böylelikle ihtiyacınız kadar olan toz deterjanı Trendyol’dan kolayca almanız mümkün olur.

Ariel Toz Deterjan ile Mükemmel Temizlikte Çamaşırlar

Ariel Toz Deterjan ile Mükemmel Temizlikte Çamaşırlar

Ariel çamaşır deterjanı fiyatları ile tüketicilerin beğenisini kazandığı gibi etkin performansı ile vazgeçilemeyen temizlik ürünleri arasında da yerini alır. Uzun soluklu Ar-Ge çalışmaları ile geliştirilen Ariel toz deterjan formülü, çamaşırların dokusuna kadar işlemiş yiyecek ve içecek dışında oluşan tüm lekeleri herhangi yardımcı bir ürün olmadan çıkarır. Çamaşırların temizlenmesinde en iyi verimi elde etmek için markanın önerdiği dozlarda deterjan kullanmak önemlidir. Çamaşırlarınızı yıkarken daha az deterjan kullanmanız durumunda iyi bir temizlik elde etmeniz mümkün olmayacağı gibi belirtilen ölçüden fazla deterjan kullanmak da çamaşırlarınızın renk tonuna ve dokularına zarar verebilir. Ariel çamaşır makinesi deterjanı üzerinde belirtilen miktar suyun sertliğine, çamaşırın kirlilik durumuna göre farklılık gösterdiğinden bu uyarıları dikkate almak önemlidir. Bu nedenle, deterjanın yanında verilen ölçü kaplarını kullanmak her daim en iyi sonuca ulaşmanıza yardımcı olur. Markanın önerdiği deterjan miktarı, 5 kg üzerindeki çamaşırlarınız için ölçü kabının tamamı, 3 kg kadar kirli çamaşırlarınız için 1/2 ölçü kabı kadar ve 3 kg altındaki çamaşırlarınız için 1/3 deterjan çamaşırlarınız ne kadar kirli olursa olsun temizliği için yeterli derecede ölçülerdir. Çamaşır temizliğinde etkili sonuçlar elde etmek için toz deterjan tercihi yapılırken, renkliler için ayrı, beyazlar için ayrı, ayrı üretilen seçeneklere yönelmek önemlidir. Düşük ısıda dahi tam performans sağlayan Ariel çamaşır deterjanı sıvı ve toz seçeneklerden herhangi birini tercih ederek mükemmel temizliğe ulaşabilirsiniz. Özellikle çocuklu ailelerde çamaşırlarda sık rastlanan leke sorunlarını zahmetsizce çıkaran Ariel size hem manevi hem de maddi açıdan birçok avantaj sağlar. Ariel sıvı deterjan serileri arasında yer alan siyah çamaşır deterjanı ile koyu ve siyah renkli çamaşırlarınız ilk günkü gibi yepyeni ve canlı görünümünü korur. Renkliler için Ariel toz deterjan çeşitleri arasında bulunan parlak renkler serisi ise renkli kıyafetlerinizin canlılığını korunmasına ve yanı sıra tertemiz görünmesine de yardımcı olur. Kurumuş inatçı lekelerde dahi etkili olan deterjan sonrasında yeni lekelerin kumaşta yer etmesinin de önüne geçer. Sıcak yaz aylarında terleme neticesinde çamaşırlarda ağır bir koku olmasının yanı sıra özellikle koltuk altı gibi bölgelerde sarı lekelenmeler oluşabilir. Ariel’in toz çamaşır deterjanı dağ esintisi serisi, kötü lekeleri yok ederken, yanı sıra mis gibi ferahlatıcı kokusu ile herkesi mest eder. Markanın renkli ve siyah çamaşırlar için hazırladığı serilerin formülünde çamaşır suyu olmadığı için, renklerin ışıltısını da korunmasını da sağlar.

Ariel Deterjan Çeşitleri ve Özellikleri

Ariel Deterjan Çeşitleri ve Özellikleri

Birçok seçenekler ile kullanıcılarına çamaşır yıkama konforu yaşatan marka bebekleri unutmayarak onların hassas ciltlerine zarar vermeyen formüller ile onları deterjanların zararlarından korur. Ariel bebek çamaşır deterjanı sıvı şeklinde olduğundan tortu bırakmaz ve bebeğin cildine temas eden kumaşların yumuşak kalmasını sağlar. Tüm dermatolojik testlerden geçirilmiş olan bu bebek deterjanı, içinde ağartıcı paraben ve fosfor gibi zararlı maddeler bulundurmadı için bebeğinizin vücudunda tahriş veya alerjen gibi sorunlara neden olmaz. Ariel çamaşır deterjanı tablet, kapsül gibi seçenekleri de kullanıcılar için oldukça avantajlıdır. Ölçüye gerek duymadan tek kullanımlık tablet ve kapsüllerden bir kerede 5 kg kadar çamaşırı derinlemesine temizleme özelliğine sahiptir. Farklı bir kullanım şekli olan Ariel kapsül deterjanın en büyük avantajı etrafa dökülme olasılığını ortadan kaldırır. Ariel toz deterjan serileri arasında en çok dikkati çeken farklı bir ürün ise Ariel Plus Febreze yüksek temizleme gücü sayesinde tek yıkamada lekeleri çıkardığı gibi ferah kokudan hoşlanan için en ideal tercihlerden biridir. Deterjan ile yıkadığınız perde, tül, nevresim gibi ürünlerde de temizlikte etkin sonuçlar elde ettiğiniz gibi hoş kokusu evin tamamında etkili olur. Raf ömrü uzun olduğundan daha avantajlı Ariel 5, 6, 8 kg çamaşır deterjanı satın alarak hem bütçenize katkıda bulunabilir hem de ihtiyacınız olan her an elinizin altında olmasını sağlayabilirsiniz. Sıvı deterjanlara göre daha uygun fiyatta olan Ariel toz deterjan çevre dostu ambalajlarda sunulur. Düşük sıcaklıkta dahi ultra temizlik sağlayan markanın ekstra ferah toz çamaşır deterjanı ile yıkanan çamaşırlar uzun yıllar bozulmadan ve renkleri solmadan kullanılabilir. Deterjanın yumuşatıcı özelliğinin bulunması, ekstra yumuşatıcı kullanmanıza ihtiyaç bırakmaz. Bu durum ise ekonomik açısından önemli bir katkı sağlar.

Avantajlı Ariel Toz Deterjanları Trendyol’da

Avantajlı Ariel Toz Deterjanları Trendyol’da

Geniş ve kaliteli ürün yelpazesine sahip olan Ariel, yasemin, orkide, lavanta ve mor çiçekler kokusunu kıyafetlerinize taşır. Floral ve dağ esintisi kokusunun dışında özellikle zaman içerisinde beyazlığı kaybeden çamaşırların eski parlaklığına kavuşmasına yardımcı olur. Birbirinden farklı koku seçenekleri, yumuşatıcı özelliği, üstün temizleme performansı ile Ariel çeşitleri arasından ihtiyacınızı karşılayacak olan ürünü seçebilirsiniz. Her kumaş için uygun olan deterjan, doğru ölçülerde, doğru ısı ve programlarda kullanıldığında üstün temizlik performansı gösterir. Her daim popülerliğini koruyan Ariel toz deterjan içeriğinde çok fazla kimyasal ve katkı maddesi barındırmaması ile sık tercih edilir. Markanın ürünlerinde kompleksleştiriciler, ağartıcılar, stabilizatörler, korozyon önleyiciler, optik beyazlatıcılar, kolloidal taşıyıcılar, köpük ayarlayıcılar, pH ayarlayıcılar ve nem çekici ve topaklanmayı önleyici dolgu maddeleri gibi zararsız ürünler barındırdığından, mükemmel temizlik sağlarken çamaşırlarınızın ömrünü de uzatır. Ariel toz deterjan fiyatları, ürün çeşidi, miktarı ve boyutuna göre farklılık gösterir. Siz de bütçenize uygun Ariel toz deterjan ihtiyaçlarınızı, uygun fiyatlarla Trendyol’dan satın alabilirsiniz. İndirim ve kampanyaları takip ederek, ihtiyacınız olan tüm Ariel deterjan alışverişinizi bütçenize uygun ve aynı zamanda güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.