placeholder
"

Alice

" araması için 765 sonuç listeleniyor
Alice Pena 9'lu Set
HIZLI TESLİMAT
AlicePena 9'lu Set
(50)
Pena 9'lu Set
59,50 TL
Sepete Git
Alice Pena 10'lu Set
HIZLI TESLİMAT
AlicePena 10'lu Set
(174)
Pena 10'lu Set
12,50 TL
Sepete Git
Alice Pena 10'lu
HIZLI TESLİMAT
AlicePena 10'lu
(134)
Pena 10'lu
47,95 TL
Sepete Git

Alice

Sevimli Dostlarınızın Öğünlerini Alice ile Belirleyin

Alice, Pakbak firması olarak 1977 yılında kurulmuştur. Türkiye’de ilk olarak fasulye, pirinç ve mercimek gibi bakliyatları baskılı standart naylonda poşetleyerek piyasaya sürmüştür. Uzun yıllar boyunca sektöründe hizmetlerini sürdüren firma, pet sektöründe de gelişimlerini devam etmiştir. Alice ismi ise firma sahibinin kedisinin ismidir. Yerli üretim olarak faaliyetlerini sürdüren markanın, üstün çalışmalar sonucunda beğeni toplayan üretimler yaptığı söylenebilir. Kedi kumu, kedi maması, kedi çimleri, büzgülü kum torbaları gibi bazı hayvan yaşam ürünlerini piyasaya sürmektedir. Üretimlerindeki özelliklerin başında doğal ve çevre dostu olması yer almaktadır. Bu nedenle de tüketici kişilere gönül rahatlığı ile kullanma olanağı sunar. Sevilen dostların kişiler tarafından büyük önem taşıdığı bilinen bir durumdur. Aynı evin paylaşıldığı kedi ve köpekler için yaşam standartlarını yükseltebilmek için birçok ürün bulunmaktadır. Sevimli varlıklar olan kediler için üretilen birçok ev bakım ürünü seçenekler arasında yerini almaktadır. Alice kedi için kum, mama, ek besinler, tasma, aksesuar, sağlık bakım ürünleri, oyuncaklar, setler, yataklar gibi birçok kategoride üretimler gerçekleştirilmektedir. Kedilerin cinslerine göre mama, kum gibi temel ihtiyaçlar satışa sunulmaktadır. Böylece kedilerin sağlık problemleri yaşamadan kendi cinsine uygun üründen faydalanabilmesi mümkün olacaktır. İmal edilen bütün ürünler, kedi metabolizması ve sağlığı düşünülerek üretilmektedir. Bunun yanı sıra sevimli dostların psikolojileri de önem verilen konular arasındadır. Markanın üretim faaliyetlerini cinslere, cinsiyetlere, kedilerin matobolizmatik özelliklerine göre sürdürdüğü söylenebilir. Bu nedenle birinci sınıf kalitede üretim faaliyetleri sürdürülmektedir. Markanın tercih edilme nedenlerinden biri de budur. Kedi ürünleri olarak satışı sağlanan içerikler, gıda ürünleri, bakım ürünleri ve eğlence olarak değişkenlik göstermektedir. Kedilerin bütün ihtiyaçlarına yön verecek olan ürünler, kedi hassasiyeti düşünülerek bulunabilmektedir. Alice kedi maması ürünlerindeki kaliteden dolayı, kedilerin tüyleri daha parlak hale gelir ve tüy dökme gibi bazı sorunlarla karşılaşılmaz. Özellikle kedi mamalarının kalitesi ve farklı gıdalardan elde edilen besleyici ürünler, kedilerin sindirim sistemlerini geliştiren ve daha çabuk öğütebilmesine yardımcı olmaktadır. Yavru kedilerden yetişkin kedilere kadar bütün yaş aralıklarına özel gıda takviyeleri ve mamalar yer almaktadır. Sevimli dostlar zor beğense bile bütün ihtiyaçları karşılayacak mama içerikleri bulunduğu için içeriğinin kediler tarafından beğeni topladığı söylenebilir. Formüle edilirken, tam zamanlı ve dengeli beslenme durumları göz önüne alınarak harika hazım sağlanmasına yardımcı olur.

Alice ile Sevimli Dostlarınızı Şımartın

Tüylü, tatlı ve sevimli dostlar ile aynı evi paylaşmak paha biçilemez bir durumdur. Sevimli dostların insanlar gibi birçok ihtiyacı olabilmektedir. Geliştirilen Alice kedi kumu kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını en sağlıklı biçimde yapacakları özelliklerde imal edilmiştir. Kedi kumları, süper emici ya da topaklaşan özellikler ile iki şekilde satışa sunulur. İki kumun kullanımı da kedi sahiplerine büyük bir kolaylık sağlar. Süper emici kedi kumları ekonomik paketlerde ya da isteğe bağlı olarak tekli olarak da satışa sunulmaktadır. Süper emici olarak imal edilen kumların topak tutmayan yapıları vardır. Yüksek sepiyolit yani (lületaşı) içermektedir. Lületaşı içeriğindeki minerallerin fırınlanarak, tozdan arındırılmış olması sağlıklı bir kullanımı beraberinde getirir. Süper emici olarak tasarlanan kumların, uzun süre kuru ve kokusuz kalması özelliklerinden bir tanesidir. Aynı zamanda üstünde mikrop, bakteri barındırmadığı için evdeki kişiler ve insan sağlığı için önemli bir özelliktir. Temiz ve hijyenik olan süper emici kumlar, kedilere zarar verici maddeler de içermez. Ayrıca kedilerin kendi ağırlıkları kadar sıvıyı absorbe eden özelliği de vardır. Kötü olan kokuları hızlı bir şekilde emerek, etrafta temiz bir havayı solumaya yardımcı olur. Kumların kalın taneli olması, etrafa dağılmadan ve kedilerin patisine yapışmadan kullanmaya yardımcı olur. Doğal lületaşı ile yüksek ısıda fırınlandığı için kimyasal içermez. Kedi kumları arasında yer alan topaklaşan kumlar, tamamen doğal olarak üretilen bentonit mineral ile üretimi sağlanmıştır. Katkı maddesi içermeyen ve yüksek ısı da kurutulduğundan dolayı bakteri mikrop üretimi de yoktur. Küçük topaklanmalar olduğundan dolayı uzun süre kullanılabilecek kum türleridir. Kumun aynı zamanda kötü koku bırakmadığı da söylenebilir. Sabun kokusunu andıran bir koku bırakır. Doğal, hijyenik, ekonomik, beyaz sabun kokulu, küçük ve sert topaklanmalar oluşturarak kullanılır. Tozsuz olan kumlar, bu yönüyle de dikkat çekmektedir. Topaklanan kumların koku özellikleri birbiri içinde değişkenlik göstermektedir. Bebek pudrası kokusu olan kumlar da bulunmaktadır. Parfümleri sayesinde kötü kokuları savarak, ıslansa bile bebek pudrası kokusu bırakır. Bebek pudrası kokusu veren kumların tozsuz olması nedeni ile yavru kediler için kullanımı ideal olacaktır. Bu kumlar da yine ekonomik paketler de ya da tekli olarak satışa sunulan ürünlerdir. Kedilerin sağlıklı ve hijyenik bir şekilde dışkılarını yapabilmelerine yardımcı olacak içeriklere sahiptirler.

Alice ile Sağlıklı Sevimli Dostlar

Kedi sahiplenen kişiler, yavru kedi ya da yetişkin kedi olarak tercihlerini yapar. Tıpkı insanlar gibi kedilerin de günlük hayatta birçok ihtiyacı bulunmaktadır. Alınacak vitaminler, günlük öğün oranları, mineraller ve buna benzer birçok takviyeden yararlanılmalıdır. Eğer alınan kedi yavru kedi ise yetişkin olan kedilere göre metabolizması daha farklıdır. Alice yavru kedi maması, lohusa dönemindeki ya da yavru kediler için kullanım sağlanabilecek mamalardır. İçeriğinde yer alan balık, tavuk ve pirinç gibi ürünler, karıştırıldıktan sonra extuder teknolojisi olarak adlandırılan kedi mamasıdır. Süper Premium olarak da ifade edilebilir. Lezzetli, taze, doğal olan mamalar, bağımlılık yapan aromalar içerir. Kedilere herhangi bir şekilde zarar verecek katkı maddesi barındırmayan ürünlerdir. GDO içermeyen, yavru kedilere ya da lohusalara besin kaynağı sağlar. Lohusa ve yavru kedilerin yetişkin kedilere göre daha fazla protein, kalsiyum, mineral ve vitamine ihtiyaçları vardır. Oranlamaları ise optimum olarak artırılmıştır. Böylece omega yağlar ve taurin ile desteklenen içeriklere sahiptir. Lohusa dönemindeki kedilerin verimli süt verebilmeleri için gerekli olan bütün yağ asitlerini verir. Aynı zamanda kedi yavruları için de sağlıklı bir gelişim süreci için bu mamaların içeriğinin önemi büyüktür. Mamaların içinde hassas pişirme teknolojisi ile geliştirilen ve yavru kedilerin rahatça sindirebileceği formda düzenlemeler vardır. Ayrıca tane boyutları da yavru kedilerin yiyebilecekleri boyuttadır. Ufak ve kolay parçalanan mamalar olarak ifade edilebilir. Ayrıca rahat sindirilebilmesi için de taze olan ve şifalı bitkiler eklenmiştir. Sevimli dostları için yavru kedi maması kullanıcılarından gelen Alice kedi maması yorum içerikleri, kedilerin gelişimlerini destekleyerek onların doğru büyümelerine yardımcı olduğu yönündedir. Ayrıca gözle görülen sonuçlardan bir tanesi de besinsel ihtiyaçları karşılayabildiğidir. Kedi mamalarının içeriğinde yer alan protein ile zenginleştirilen ve yüksek lezzet oranına sahip olan ürünlerin, sindirim sistemine maksimum fayda sağlamaktadır. Anne sütünde bulunan görme ve beyin gibi fonksiyonların gelişimine katkı sağlayan DHA maddesini içerdiği söylenebilir. Bunun yanı sıra idrar yollarının da düzenli bir şekilde gelişimini destekleyecektir. Kedi mamalarının içinde yer alan aminoasitler, taurinler ile bağışıklık sisteminin gelişimine yardımcı olan ürünlerdir. Vitamin yönünden de C, E, beta, karoten, selenyum gibi güçlü antioksidanlar içerir ve böylece vücutta serbest olan radikallerin zararları da azaltılmış olur.

Sağlıklı Dostlar İçin Alice Ürünlerinden Yararlanın

Firmanın üretimleri arasında kedi ve köpek gıda ürünleri, sağlık bakım, kıyafet, yatak, tasma, aksesuar, su kapları, ödül ürünleri gibi birçok üretim bulunmaktadır. Alice kısırlaştırılmış kedi maması gıda ürünlerinden sadece bir tanesidir. Kısırlaştırılan kediler için özel olarak formülize edilmiş olan mamalar, tavuklu, somonlu, hindili, kilolu kedilere özel mamalar bir hayli lezzetlidir. Kısır mamaları, doğal olan gıdalar, yüksek besin değerine sahip ürünler, lifli sebzeler ile içerik kazandırılmıştır. Kedilerin sevdikleri lezzetleri içererek, hakiki pirinç, hamsi, unu ve yağı, doğal mısır unu ile sağlığı bozmayan maddeler ile imal edilmiştir. Ayrıca dengelenmiş olan mineral seviyeleri, kedilerde bazen yaşanan idrar yolu sorunlarını ortadan kaldırır. Bu problemler, taş oluşumları, idrar yolu enfeksiyonları olarak sıralanabilir. Kısırlaştırılmış mamaların içinde bulunan selüloz değerleri, kedilerin midesinde meydana gelecek tüy yumaklarına karşı da atılımını sağlar. Kısırlaştırılan mamalar, kilolu olan kediler için de özel olarak imal edilmiştir. İçeriğindeki lifler sayesinde kilolu olan kısır kedilere özel mamalar bulunmaktadır. Kısır kedilere verilen mamaların özelliklerinden birkaçı; kalp sağlığının korunması, görme kabiliyetlerinin yükseltilmesi gibi aktivitelerin gelişimini sağlar. İçindeki vitaminler ile enerji dönüşümlerinin sağlanarak, kilo kontrolüne de yardımcı olmaktadır. Kısır mamaların özel olarak boyutlandırılmış olan yapıları, ovma etkisine yarar ve diş sağlığına da olumlu etkiler eder. Böylece tartar oluşumları da engellenmiş olur. Kısacası kısır kedi mamaları, tam ve dengeli olarak beslenme düzeni oluşturur. Böylece mükemmel hazım sağlayarak, daha az kuru olan dışkı atılımı sağlanır. Kedilerin ihtiyaçları arasında yer alan Alice kedi çimi ürünleri, kedilerin yemesi için imal edilmiştir. Kedilerin zaman zaman hazımsızlık, karın ağrısı ya da tüy yumak çıkartma gibi sorunları olabilmektedir. Bu nedenle yeşilliğe ihtiyaç duyarlar. Ev kedilerinin muhakkak yemesi gereken çimler, evin bir kenarına konularak, kullanılabilir. Kedi çimi olarak tasarlanan ürünler, kedilerin sindirim sistemlerini düzenleyerek, sağlıklı bir şekilde dışkı çıkartmasına yardımcı olur. Bu durumda sağlıklı gelişimler için önemli bir durumdur. Kedi çimlerinin alındıktan sonra hazırlanılışı plastik kabın içindeki topraktan 1 çay bardağı alındıktan sonra geri kalan toprağın düzenlenerek, poşetteki tohumlar serilir. Ayrılan toprak ile tohum üzerlerinin kapatılıp bastırılmalıdır. Daha sonra 1.5 çay bardağı suyun tohumlar oynatılmadan döküm işlemi sağlanır. Dört gün sulandıktan sonra yavaş yavaş çıkmaya başladığı görülecektir.

Kedi ve Köpek Bakımları Alice ile Çok Kolay

Firmanın üretimleri arasında kedi ve köpek bakımı için üretilen birçok gıda ve bakım ürünü bulunmaktadır. Birçok detay düşünülerek ve hayvan sağlığının ön planda tutulduğu imalatlar yapılmaktadır. Kedi ürünleri arasında yer alan Alice kedi kumu poşeti, kedi kumu değiştirilirken kum kabının yıkanması ile ya da ayrı bir torbaya boşaltmak yerine pratik bir kullanım tercih edilebilir. Hijyenik bir kullanıma sahip olan kum torbaları, kum kabına yerleştirilerek kirlenen kumla birlikte atılabilecektir. Paket ya da tekli olarak satışa sunulan ürünlerdir. İsteğe göre tekli ya da paket şeklinde kum torbaları satın alınabilir. Kum poşetlerinin yanı sıra kedi ve köpek bakımı için tercih edilen birçok ürün bulunmaktadır. Kedi ve köpek yıkama eldivenleri, kulak bakım ürünleri, kedi ve köpek şampuanları, kedi tarama fırçaları, kedi tüy toplama eldiveni, tuvalet önü paspasları, kedi ve köpeklere özel ıslak banyo eldivenleri gibi üretimler yapılmaktadır. Evcil hayvanların bakımında büyük bir öneme sahip olan şampuanlar, farklı aromatik özellikler ile formülize edilmiştir. Okyanus esintili, çilekli, aloe veralı, hindistan cevizli şampuanlar bulunmaktadır. Kedi ve köpeklerin su kullanımı sağlayarak temizlenmesine yardımcı olan şampuanlar, rahat tüy tarama işlemleri, kötü koku giderici, bakım işlemi yapılması için idealdir. Köpüren yapıları vardır ve özlerinden gelen kokularda muhteşemdir. Sadece kullanılacak şampuanlar, 6 haftadan küçük olan kedi ya da köpek yavruları için önerilmez. Ürünler, göz, genital, kulak gibi açık olan yerlere ya da yaralara temas ettirilmemelidir. Ev kedileri için tercih edilen kedi kumlarını tercih eden kişilerden birçok yorum gelmektedir. Alice kedi kumu yorumları iki ürün olarak satışa sunulduğu için farklı yorumlamalar yapılmaktadır. Emici olan kedi kumları ve topaklaşan kedi kumları için koku yapmamaları beğeni toplayan özellikler arasındadır. Emici kedi kumları, sabun kokuları ve hijyenik kokular bıraktığı için kullanıcılardan tam not almıştır. Topaklaşan kumlar için gelen yorumlarda ise kolay temizlenebilir olması yer almaktadır. Aynı zamanda kumlarının rutubet yapmayan ve kötü kokuları emen yapıları da vardır. Bu nedenle de herhangi bir şekilde mikrop üretimi yapmaz. Bu durum ise kullanıcıların tercih etme nedenlerinin başında gelmektedir. Kedi kumları doğal yöntemler ile imal edildiği için kedi sağlığını tehdit etmez. Bu nedenle kedi sahipleri için önemi yüksek olan bir özelliktir.

Alice Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Firmanın, kedi ve köpekler için imal etmiş olduğu geniş kapsamlı üretimler kaliteli içeriklere sahiptir. Kedi ürünleri arasında yer alan mama üretimleri; yavru kedi, kısır kedi, hamile, loğusa ve cins kedilere özel olarak içeriklere ayrılmaktadır. Kedi sağlık ve bakım ürünleri; şampuanlar, tarama fırçaları, kedi tüy toplama eldivenleri, kedi kumları gibi ürünlerdir. Bununla birlikte kedi oyuncakları da kedilerin eğlenebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Günlük kullanımlar için büyük önem taşıyan kedi kumu, topaklanan ve emici özelliklere ayrılır. Aynı zamanda kedi taşıma çantaları, gezdirmeli tasma elbise, kedi tuvaleti, kedi küreği, kedi evi, tırmalama tahtası ürünleri de vardır. Kedi ek besinler, kedi mama ve su kapları ve kedi yatakları, kedilerin hayat standartlarını yükseltecek eşyalardır. Kedi besini olarak üretilen Alice kedi maması nasıl şeklinde çok sık sorular yöneltilir. Gayet besleyici ve kedilerin yaşına, metabolizmasına, kısırlığına göre değişkenlik gösterir. Kedi mamaları hem besleyici hem de her kedinin damak zevkine hitap eden içeriklerde imal edilmiştir. Mamaların besleyiciliğinin yanı sıra lezzetleri de oldukça iyi ayarlanmıştır. Balık, somon, et, tavuk, pirinç gibi ürünler ile içerikler zenginleştirilmiştir. Alice kedi maması kullananlar tarafından yapılan yorumlar, kedilerin tüylerinin eskisinden daha parlak ve dışkılarının da aynı tonlarda geldiğidir. Ayrıca sindirim sistemini düzenlemesi de beğeni toplayan özellikler arasındadır. Kedi mamalarının içerikleri, kedi midesine ve metabolizmasını zedelemeyen ve zarar vermeyen özelliklerdedir. Bu da kedi sahipleri tarafından beğeni toplayan bir durumdur. Kedilerin yanı sıra köpekler için de üretim sağlanan; mamalar, köpek ödülleri, köpek sağlık ve bakım ürünleri, köpek mama ve su kapları, köpeklere özel oyuncaklar, köpek giysileri, köpek tasma ve aksesuarları olarak üretimler sağlanmaktadır. Sadık dostların bakımını kaliteli içerikler ile sağlayarak, her yönden bakımlı olmalarına yardımcı olunabilir. Köpek mamaları kullanım şekli olarak yavru köpek, yetişkin köpek maması olarak ayrılmaktadır. Köpek mamaları, pirinç, kuzu eti, Premium, biftekli olarak içerik kazandırılmıştır. Kedi ve köpek gıda ürünleri ile bakım ürünlerinin evcil hayvanların özelliklerine göre değişkenlik gösterdiği söylenebilir. Bu doğrultuda da fiyat aralıklarında da farklılıklar meydana gelir. Evcil hayvanlarınız için ihtiyaçlarınız doğrultusunda bakım ve gıda ürünlerini kontrol edebilirsiniz.