"

Arkadaş Bilekliği

" araması için 3597 sonuç listeleniyor

Arkadaşlık Bilekliği Modelleri Trendyol'da!

Arkadaş bilekliği her yaşta arkadaşlıkların önemini yansıtmaktadır. Arkadaşlar arasında sevilerek kullanılmakta olan arkadaş bileklikleri, iki arkadaşın veya daha fazla arkadaşın kendine özel tasarımlar ile birbirini tamamlayan takılarıdır. Yüzlerce hatta binlerce farklı modelin birbirini tamamladığı bileklik çeşitleri bulunmaktadır. Arkadaş bilekliği ipi ile üzerine dizilmiş olan figürlerinden oluşan bu tasarımlar birçok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Erkekler ve kadınlar için farklı modellerde tasarlanmakta olup isteğe göre oyun arkadaşlık bilekleri de bulunmaktadır. Yakın arkadaş bilekliği olarak bilinmekte olan birçok farklı model ve tasarımı sizler de kendiniz ve arkadaşlarınız için tercih edebilirsiniz. Ayrıca dostlarınız ile olan bağlılığın bir temsili şeklinde de düşünülebilir. Hikayesel olarak bilekliğin üzerindeki her bir düğüm bağlılığı ve dostluğunuzdaki sevgi gücünü ifade eder. İkili arkadaş bilekliği haricinde, 3’lü arkadaş bilekliği, dörtlü ve daha fazla arkadaşlık bilekliği bulabilirsiniz.

Genç ve Dinamik Kullanıcılar için Arkadaş Bilekliği

Genç ve Dinamik Kullanıcılar için Arkadaş Bilekliği

Her zevke hitap edecek arkadaş bilekliği seti tasarlanarak satışa sunulmaktadır. Siyah beyaz, zengin karmaşık renkleri ile oluşan binlerce tasarım bulunmaktadır. Yalnızca bu kadarla kalmayıp isimli arkadaş bilekliği modelleri de üretilerek beğeniye sunulmaktadır. Yalnızca arkadaşlarımız ile değil aynı zamanda dilerseniz flörtünüz, nişanlınız veya eşinizle dahi kullanabileceğiniz birçok farklı model bulabilirsiniz. Özellikle genç ve dinamik arkadaşlıklar için örgü arkadaş bilekliği modelleri tercih edilebilmektedir. Model ve renk skalası kişisel bir tercih olmanın yanı sıra sizlerin yaşam tarzınızı ya da bir anınızı simgeleyen unsurlar da olabilir. Dünyada var olan güzellikler bazen bir tasarım ile insanların hizmetine sunulmaktadır. Bir renk ya da boncuk detayı sizleri çocukluğunuza ya da gülerek eğlendiğiniz unutmak istemeyeceğiniz bir ana götürebilir. Arkadaş bileklikleri sevdiklerinizin için en güzel hediye olmanın yanı sıra baktıkça en özel anıların da tazeleneceği bir hatıradır. Sürpriz ya da hediye fikirleri olarak da değerlendirebileceğiniz bu ürün, en özel tasarımlar ile sizlerle buluşmaktadır.

Arkadaşlık Bileklik Modelleri

Arkadaşlık Bileklik Modelleri

Bileklikler tek başlarına birçok kişi tarafından tercih edilerek kullanılmaktadır. Eski çağlardan itibaren bileklik kullanma alışkanlığı yer alıyor. Günümüzde değişen zevklerle beraber arkadaş bilekliği modelleri bir hayli artış göstermiştir. Tabi burada teknoloji ve çağın uyumunu da görmek söz konusu olmaktadır. Örgü modellerden gümüş modellere, plastik modellerden hayvan çeşitli modellere üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Takması ve çıkarması kolay mıknatıslı arkadaş bilekliği modelleri günümüzde popüler modeller arasındadır. Yine takılması ve çıkarılması kolay olan bir başka arkadaşlık bilekliği ise kilitli arkadaş bilekliği olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizler de dilediğiniz gibi birçok farklı modeli tercih ederek arkadaşlıklarınızı bir simge ile kolunuzda taşıyabilirsiniz. Büyük küçük herkesin kullanımına uygun basit veya birçok farklı model ve tasarım mevcuttur. Zevkinize uyan ikili arkadaş bilekliği veya üçlü arkadaş bilekliği tercihinde bulunarak arkadaşlık gruplarınızı yakınlığına göre tercih edebilir aynı takılar ile sizler de göz doldurabilirsiniz. Modeller arasında örgülü kayış üzerine isimlerin veya baş harflerinizin yazdığı modeller de yer alır. Burada her biriniz kendi isminizin baş harfini taşıyarak unutulmaz anlara şahitlik edebilirsiniz. Uzakta olan arkadaşınız belki bu bileklik vasıtası ile yakınınızdaymışçasına bir his ile gün içinde motivasyonunuzu artırabilirsiniz. Yine lastik ipler üzerinde birleştiğinde kalbi oluşturan ikili setler de bulunmaktadır. Model ve kullanılan ürünlerdeki seçenek aslında tamamen kullanıcı kitlenin tercihlerine göre şekillenmektedir. Her bir detay kullanım esnasında sizlerin konfor ve estetik görünümü düşünülerek tasarlanmaktadır. İkili sevgili arkadaşlık bilekliği mıknatıslı özellikleri ile bir araya geldiğinde birleşebilen mükemmel tasarımlara sahiptir. Üstelik hemen hemen her modele farklılaşan fiyatlarla sahip olabilmeniz mümkündür. Geniş ürün yelpazesi ile beraber fiyat seçenekleri de modelde yer alan detaylara göre değişkenlik gösterir. Kullanılan ipin çeşidi, üzerinde yer alan gümüş ya da boncuk detaylarının her biri fiyatlandırmayı etkileyen unsurlar olarak ele alınabilir. Bileklikler tasarımdan ziyade yapım aşamasında da büyük bir emeği simgeler. İlmek ilmek düğümlenerek işlenen bu tasarım ürünler, sizin ve dostluğunuzun bir nevi temsili olarak görülebilir. Her ne kadar sevgi ve bağlılık gösterilmese de bu tarz bir bileklik ile baktıkça anımsayacağınız birçok anı da olabilir. Tasarım yolculuğundaki hedef aslında insanların güven duymalarından kaynaklanmaktadır. Renklerin enerji alanlarındaki etkileri ve çektikleri enerjiler ile gün içinde kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Arkadaşlık Bilekliği Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Arkadaşlık Bilekliği Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Her zevke hitap edebilmek adına farklı arkadaş bilekliği malzemeleri üretilmekte ve bunlar yine farklı zevklere göre dizayn edilmektedir. Vücuda zarar vermeyen ve alerji yan etkisi olmayan kumaş lastiklerden üretilmiş ve üzerlerine metal şekillerin tasarlanarak yerleştirilmiş olduğu birçok farklı bileklik modelleri bulunmaktadır. Bu bileklik modelleri haricinde gümüş arkadaş bilekliği modelleri de bulunmaktadır. Tamamen tercihinize bağlı olarak inceleyip alabileceğiniz daha birçok farklı model tercihinde bulunabilirsiniz. Uğurlu olduğuna inanılan ve sevdiğiniz tüm nesneler bileklik modelleri ile sizlere sunulabilir. Sade renklerden, süslü fillere kadar geniş model ağına erişim sağlayabilirsiniz. Özellikle rengarenk ipler ve boncuklu arkadaş bilekliği ile sizler de eşsiz bir arkadaşlığı temsil edebilirsiniz. Her rengin farklı bir manayı temsil ettiği desenli arkadaş bilekliği modellerini tercih etmenin yanı sıra aşk, umut, para, şans, arkadaşlık, özgürlük için şans bilekliği de kullanabilirsiniz. Birçok bileklik modelinin arkadaşınızın zevkine ve kendi zevkinize göre tercih edilmesi söz konusudur. Ayrıca hem dostluğunuzun hem de tarzınızın ifade şekli olarak da görülebilir. Gün için kullanabileceğiniz bu bileklik modelleri bir nevi kombin tamamlayıcı olarak da düşünülebilir. Siyah örgü üzerinde kalp ve birleşim yerlerinde gümüş aparatlarla mükemmel uyumlu olan bileklikleri de tercih edebilirsiniz. Bütün bileklik yapısına ve büyüklüklerine uyacak farklı çeşitliliklerde bileklik bulabilirsiniz. Şık, spor ya da oldukça gösterişli arkadaş bilekliği modelleri sizleri bekliyor. Hayatınızda yaşadığınız bir eksiklik ya da duygu düşüncelerinizi temsil eden tüm güzellikler ilmek ilmek işlenerek sizlerle buluşturulmaktadır. Arkadaş bilekliği satın almak istediğinizde Trendyol üzerindeki yüzlerce uygun fiyatlı bileklikleri inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünler arasından arkadaş bilekliği fiyatları uygun olanları anında sipariş verebilirsiniz.