Marka
Materyal
Fiyat
Renk
Ayar
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Cinsiyet
Boyut/Ebat
Taş Cinsi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Çift Bilekliği

" araması için 7074 sonuç listeleniyor

Kaliteli ve Sıra Dışı Tasarımlarla Çift Bilekliği Modelleri Trendyol'da!

Trendyol, sizin için çok çeşitli seçeneklerde sevgili bileklikleri sunuyor. Her zevke göre gümüş, metal, deri, ahşap, örgü bileklikler, çiftler için uygun fiyatlı olarak satışa sunuluyor. Ürünler, çiftlerin birbirlerine yaptığı sürpriz hediyeler olarak oldukça sık tercih ediliyor. Bu ürünler; sevgilinizle, sözlünüzle, nişanlınızla ya da eşinizle aranızdaki bağın nişanesi haline geliyor. Gümüş olarak üretilen kaliteli ürünler, kararmaya neden olmuyor ve uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Bu ürünler, kişiye özel tasarımlarıyla sevgililer için anlamlı hediyelerden biri oluyor. Gümüş ve metal takıların üzerine sevgililer birbirlerine hitap ettikleri sevgi sözcüklerini, isimlerini, doğum günü tarihlerini ya da ilişkilerinin başlama tarihini yazdırabiliyorlar. Kişiye özel tasarımlar sayesinde ürünleri diledikleri şekilde tasarlayıp istedikleri sözcüğü ya da tarihi kaydettirebiliyorlar. Çizgi ve noktalarla oluşturulan Mors alfabesi ile kişiye özel olarak sevgili bilekliği modelleri hazırlanabiliyor. Bu sayede çift bilekliği, kaliteli ve sıra dışı bir tasarım haline geliyor. Çiftlerin üzerlerinde devamlı olarak taşıyabildikleri hatıra niteliğindeki takılar, ilişkilerinin başlangıç tarihi ya da evlilik yıl dönümlerinin tarihi yazdırılarak kalıcı bir yıl dönümü hediyesi haline geliyor. Çeşitli tasarımlara sahip bu takılar, ürün özelleştirmeleri ile anlamlı hediyelere dönüşüyor. Yalnızca metal değil, gümüş ve ahşap ürünlerin üzerine de yazı yazdırılabiliyor. Kişisel tercihe göre deri, örgülü, ipli ya da zincirli olabiliyor.

Siz de bu takı ile sevgilinizi sevindirmek ve aranızdaki bağı bu özel tasarımlı hediyelerle güçlendirmek istiyorsanız Trendyol’un kampanyalı fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Sıkça Tercih Edilen Çift Bilekliği Modelleri

Sıkça Tercih Edilen Çift Bilekliği Modelleri

Çiftler için bileklik, sevgililerin kendilerini yansıttıkları, romantik birer aksesuar olarak farklı seçenekler sunuyor. Akıllı çift bilekliği, gümüş olanlar, kararma yapmayan kaliteli ürünler olarak ön plana çıkıyor. 925 ayar gümüşten üretilenler, özel tasarımlarıyla günlük hayatta ya da özel günlerde sürekli kullanıma elverişli olarak üretiliyor. Gümüş ve örgü ipleriyle bir araya getirilen tasarımlar ile gümüş ve zincir uyumunun yakalandığı ürünler oldukça ilgi görüyor. Mıknatıslı çift bilekliği, Mors alfabesi ile “aşkım” ve benzeri türde sevgi sözcükleri içerebiliyor. Nokta ve çizgilerle oluşturulan Mors alfabesi ile istenilen isim ya da kelime, ürünlerin yazdırılabiliyor. Bu gizemli alfabeyle yazılmış sevgi sözcükleri; gümüş, çelik ya da ahşap takılara işlenebiliyor. Rodyum kaplama gümüş modeller, zincirli klasik modellerde olabildiği gibi spor bir model olarak örgülü şeklinde tasarımlara da sahip olabiliyor. Yine Mors alfabesiyle “aşkım” yazılı olanlar da oldukça popüler ürünler olarak karşınıza çıkıyor. Bu şık ve yaratıcı tasarım, çiftler tarafından oldukça rağbet görüyor. Sevgililer için bileklik isimli de olabiliyor. Örneğin kadınlar için tasarlanan modellerde “His Queen”, erkekler için tasarlananlarda ise “Her King” yazısı yer alabiliyor. Yazılı takılar ait olma hissini güçlendiriyor. Çelik ürünler dayanıklı materyalden üretildiği için uzun süreli kullanım sağlıyor. Çiftler için özel olarak tasarlanan modellerin kadın ve erkek için isteğe göre uzatılabilen, çeşitli boyutlarda aparatları bulunuyor. Bu ürünler, uzatma halkalarıyla beraber her bileğe göre ayarlanma imkânı sunuyor. Birbirini tamamlayan bileklikler, şık kutular içerisinde korunaklı bir şekilde muhafaza ediliyor. Çelik ürünler, sıvı ve akışkan maddelerle temas etmediğinde uzun ömürlü oluyor. Takıların, su, sabun, deterjan, çamaşır suyu gibi sıvılar yüzünden kolay deforme olmaması için bu maddelerden uzak tutulması gerekiyor. Uzun süre kullanabileceğiniz bu eşsiz ürünleri Trendyol aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Farklı Tarzlara Uygun Olan Çift Bilekliği

Farklı Tarzlara Uygun Olan Çift Bilekliği

Kilitli çift bilekliği, günümüzde oldukça popüler olan doğal taşlardan da yapılabiliyor. Akik, ametist, lapis, apatit, anyolit, rutilli kuvars, hematit, lav gibi doğal ve şifalı taşlardan elde edilen bu takılar özel dizimli çakra taşlarıyla şıklığı yansıtıyor. Bu taşların tenle temas ettiğinde pek çok fayda sağladığı biliniyor. Endokrin sistemleri için faydalı olurken kan dolaşımını güçlendiriyor ve kişiyi sakinleştiriyor. Kaplan gözü adı verilen akik taşları, strese iyi geliyor ve pozitif enerji veriyor. Lav taşı da aynı şekilde ruhsal ve duygusal dengeyi sağlayarak zihin için iyileştirici özelliğe sahip oluyor. Üzerinde sonsuzluk işaretinin yer aldığı couple bileklik, el yapımı ürünler olarak bu modellerin bir başka seçeneği olarak ön plana çıkıyor. El yapımı ürünler, zahmetli bir yapım sürecine tabi oldukları için bu tarz ürünleri tercih edenler tarafından özel bulunuyor. Uzak mesafe bileklikleri olarak bilinen ürünler, siyah ve gümüş taşlı olarak siyah ve beyaz renklerde satışa sunuluyor. Mesafe takıları, sevgililerin arasındaki mesafe ne kadar çok olursa olsun, birbirlerini hatırlatan bir aksesuar olduğu için bu isimle adlandırılıyor. Deri kayışlı, unisex kullanıma uygun olarak tasarlanan modeller, lazer işleme teknolojisi ile hazırlanıyor. Bu teknolojiyle yapılan yazı ve işlemeler, kesinlikle silinmiyor ve uzun yıllar kalıcı oluyor. Spor bir model olarak ön plana çıkan deri kayışlı olanlar, günlük hayatta rahatlıkla kullanılacak şekilde tasarlanıyor. Sevgililerin arasındaki çekimi anlatan titreşimli çift bilekliği, özel tarihlerin ve yıl dönümlerinin yer aldığı Romen rakamlı olanlar ve şifreli sevgi sözcüklerinin bulunduğu Mors alfabeli ürünler, sevgililer için derin manalar taşıyor. Dünya şeklinde bir taştan oluşan ipli modeller, sevgililer için aşklarını ifade etmenin bir başka yolu haline geliyor. Ay ve güneşi anımsatan taşlarıyla ipli modeller, çiftlerin arasında romantik anlamlı bir bağ kuruyor. Çift modelleri, her kombine uygun renk, çeşit ve desenleriyle dört mevsimde de kullanım sağlıyor. Farklı kombinlerinize uyum sağlayan bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Şık ve Zarif Birbirini Tamamlayan Çift Bilekliği Modelleri

Şık ve Zarif Birbirini Tamamlayan Çift Bilekliği Modelleri

Trendyol gümüş ya da metal eş bileklikleri üzerine yazı yazdırmak isteyenler için farklı seçenekler sunuyor. Yazılması istenilen isim ya da kelime müşterinin kendi isteğine bırakılıyor. Gümüş ve örgü ip renginin seçilebildiği ürünler, müşterilere özgür bir seçim yapmada kolaylık sağlıyor. Bu ürünler, sevgililerin birbirlerinde görmek istediği isim ya da kelimeyi yedi harfi geçmeyecek şekilde yazdırabilmelerine imkân veriyor. Ayrıca sevgili kombin bileklik için ip rengi özel olarak seçilebiliyor. Kenar örgüleri için siyah, gri, kahverengi, kırmızı ve lacivert gibi farklı ip rengi seçenekleriyle kombinlerinizle uyum içerisinde tercihler yapmanıza yardımcı oluyor. Bu sayede çiftler arzu ettikleri renge göre takılarını yaptırabiliyorlar. Örneğin kadınlar açık bir renk seçeneği tercih edebilirken erkekler siyah, lacivert gibi koyu renklerde yaptırabiliyor. Kişiye özel ürünlerden biri olan Mors alfabeli çift bilekliği, yalnız sevgililer için değil, kişinin kendi istediği tasarımı yaptırması ve istediği yazıyı yazdırması için bireysel olarak da alınabiliyor. Böylece ürünler arzuya göre tek ya da çift şekilde kullanılabiliyor. Mıknatıslı olanları da örgü deri model ya da ayarlanabilir ip modelleriyle çeşitli seçenekler sunuyor. Mıknatıslı model, el ele tutuşurken sevgilileri birbirine bağlayarak sembolik bir anlam oluşturuyor. Şık tasarımıyla Romen rakamları, deri üzerine isteğe göre yazdırılabiliyor. Erkek ve kadın kullanımı için fark yaratmayan ürün, üzerine yazılan isimler sayesinde ayırt ediliyor. Gümüş ve metal ürünlerin zarar görmemesi için krem, deodorant, parfüm, çamaşır suyu gibi maddelerden uzak tutulmaları gerekiyor. Arkası ayarlanabilir makromeli ahşap aksesuarlı olanlar da kişiye özel tasarlanabiliyor. Ahşap yüzeye kazıma tekniğiyle istenilen isim, tarih ya da yazı göze hoş gelen bir yazı stiliyle kazınabiliyor. Spor bir model olarak öne çıkan bu tasarım, günlük kullanım için oldukça konforlu bir kullanım sağlıyor. Çifte özel takılar, biricik olması sebebiyle sevgililer tarafından tercih ediliyor. Bu tasarımlar, gümüş ve metal üzerine lazer işleme tekniği ile yapılabildiği gibi ahşap üzerine de yapılabiliyor. Örgülü ve ipli modellerde örgü renginin seçimi müşteriye bırakılıyor. Bu sayede sevgililer, tarzlarına ve kombinlerine uygun çift hediyeleri bileklik modellerini kolayca sipariş verebiliyorlar.

Özel Günler İçin Çift Bilekliği Çeşitleri

Özel Günler İçin Çift Bilekliği Çeşitleri

Özel günlerde sevgililer, sözlüler, nişanlılar ve eşler birbirlerine özel ve kalıcı hediyeler almak istiyorlar. Böyle günlerde sevgililere özel bileklik gümüş olanlar sıklıkla tercih ediliyor. Diğer bir tercih Mors alfabesiyle sevgi sözcüklerinin yazılı olduğu modeller oluyor. Nokta ve çizgilerle oluşturulan Mors alfabesi sayesinde sevgililer, üzerlerinde gizemli bir dille kendilerine özel sözlerin yazılı olduğu aksesuarlar taşıyabiliyorlar. Kişiye aksesuar seçmede özgürlük tanıyan isme özel çift takıları anlamlı hediyelerden biri haline geliyor. Bu ürünlerin yazı ve renk seçimi müşteriye bırakıldığı için hediye yaptıranlar bir anlamda sevgililerine kendi özel tasarımlarını hediye etmiş oluyorlar. Bu sayede modeller, sevgililerin aralarındaki bağın işareti haline geliyor. Çelik çift bileklikleri son derece şık ve kullanışlı olarak tasarlanıyor. Özel bir hediye olduğu için sürekli kullanıma uygun olarak imal ediliyor. Gümüş, metal ve altın çift bileklikleri dayanıklı materyalden üretildiği için uzun ömürlü hediyelerden biri olarak tercih ediliyor. Suyla teması halinde kararma tehlikesi bulunduğundan sudan mümkün olduğunca uzak tutulması gerekiyor. Ayrıca çabuk deforme olmaması için sabun, şampuan, deterjan, çamaşır suyu gibi kimyasal maddelerden de mümkün olduğunca uzak tutulması gerekiyor. Özel günlerde sevgililerine sürpriz yapmak isteyenler; devamlı kullanılabilen, sürekli taşımaya müsait, kalıcı hediyeler olarak kırmızı çift bilekliği talep ediyorlar. Modeller, herkese uygun olarak üretiliyor. Ayarlanabilen uzatma halkaları, sipariş edilen ürünün ölçüsünün uymaması endişesini ortadan kaldırıyor. Yüzükler parmağa uymama, sıkma ya da bol gelme riskine sahipken ayarlanabilir takılarda böyle bir dezavantaj bulunmuyor. Sevgilinizin tarzına göre seçebileceğiniz klasik, spor, casual ürün çeşitleri hediye seçmede müşteriye kolaylık sağlıyor. Spor bir tarza sahip bir sevgiliniz varsa gümüş, örgülü, ipli, boncuklu çeşitler mantıklı bir seçim haline geliyor. Sevgiliniz için adınızın yazılı olacağı klasik bir aksesuar istiyorsanız gümüş çift bilekliği zarif zincirlerle bezendiği bir ürün çekici olabiliyor. Aşkın tarifini tek kelimeyle yapmak isteyenler için “aşkım” yazılı gümüş ya da metal olanlar çok uygun bir seçim haline geliyor. Aşkınızı anlamlı bir şekilde belirtmek istiyorsanız ortası kalp figürlü bir anahtarlık şeklinde tasarlanan metal bileklik ile o ürünü açacak anahtar şeklindeki kolye ucu sizin için uygun bir hediye seçimi olabiliyor. Aşkınızın bitip tükenmeyecek kadar çok olduğunu anlatabilmek için sonsuzluk işaretinin yer aldığı el yapımı çift bileklikleri de uygun bir tercih olabiliyor. Mıknatıslı çift sevgili bilekliği modelleri de aynı anlayışla üretiliyor. Kişilerin birbiri arasındaki çekimi ve bağı hatırlatan mıknatıslı ürünler, son derece özel manalar içeren bir hediyeye dönüşüyor. El yapımı, kişiye özel olan bu tarz ürünler, çokça emek harcandığı ve özel tasarımlı yapılabildiği için tercih ediliyor. Siz de bu ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.

Kullanışlı ve Pratik Çiftler İçin Bileklik

Kullanışlı ve Pratik Çiftler İçin Bileklik

Romen rakamlı sevgiliyle aynı bileklik unisex kullanıma sahip deri kayışları, zincirleri ve yazı yazdırılabilir metal yüzeyleriyle hediye için alternatif fikirler sunuyor. Kalıcı bir hatıra yaptırmak isteyenler, lazer işleme teknolojisiyle yazı ya da desenlerin işlenebildiği ürünleri hediye olarak seçiyor. İsme özel çift bileklikleri, bu teknoloji ile yazıldığı için silinme özelliği göstermiyor. Şık, gösterişli ve kalıcı bir hediye tercihi yapmak isteyenler, isimleri, yıl dönümlerini, doğum günlerini bu ürünlerin üzerine yazdırabiliyorlar. Ayarlanabilir özelliğiyle ahşap olanlara da yine aynı şekilde isim yazdırılabiliyor. Ahşap bilekliklere kazıma tekniği ile isim, tarih ya da istenilen desen şık bir yazı stiliyle kazınıyor. Bu da oldukça otantik bir hediye olarak müşterileri mutlu ediyor. Birbirinden uzak kalan kişiler için özel olarak üretilen uzak mesafe çift bilekliği hediye olarak tercih sebebi oluyor. Siyah ve gümüş taşlı olarak siyah ve beyaz renklerde satışa sunulan bu modeller, sevgililerin arasındaki mesafe ne kadar çok olursa olsun onlara birbirlerini hatırlatıyor. Bu ürünlerin deri kayışlı ve metal yüzeyli olanlarına yazı yazdırılabiliyor. Mesafe bilekliklerinin üzerine kişilerin bulunduğu şehirlerin koordinatları yazdırılabiliyor. Böylece mesafe için üretilen takılar manidar birer hediyeye dönüşüyor. Dünya şeklinde bir taşın yer aldığı çiftlere özel bileklikler hediye paketleri içerisinde “Sen Benim Dünyam”, “Ben Senin Dünyan” yazılı kartlar bulunuyor. Ay ve güneş figürlü taşlarıyla ipli modeller, çiftlerin arasında romantik ve anlamlı bir bağ olduğunu hatırlatan hediyelerden biri oluyor. Bu hediyeler, çiftlerin birbirlerine olan aşklarını farklı bir şekilde ifade etmelerini sağlıyor. Boncuklu modeller sayesinde çiftler, aynı tarzda bir aksesuarı taşıyarak uyumu yakalıyorlar. Doğal taşlar içeren modeller, kişiler arasında enerji akışının sağlanmasına yardımcı oluyor.

Nazar boncuklu çift bilekliği hediyelere uygun olarak şık tasarımlı ve dayanıklı özel kutuların içinde yer alıyor. Bu zarif ve anlamlı hediyeler sayesinde sevgililerin arasındaki bağ ifade ediliyor ve birbirlerine ait bir parça her zaman yanlarında yer almış oluyor.

Çift ya da sevgili modelleri kendilerini bir hediye ile ifade etmelerinin güzel yollarından birini sunuyor. Bu şık, zarif ve anlamlı çift bileklik modelleri Trendyol ile oldukça avantajlı hale geliyor.

Sevgililere Özel Çift Bileklik Modelleri

Sevgililere Özel Çift Bileklik Modelleri

Gümüş, metal, örgü ya da boncuktan üretilen sevgililere özel çift bilekliği sizin için bir araya getiriliyor. Modeller, günlük kullanıma uygun olduğu gibi özel gün ve geceler için de kullanıma imkân veriyor. Klasik, spor, casual modelleri sade, şık ve gösterişli seçenekleriyle Trendyol ’da her zevke uygun olarak satışa sunuluyor. Trendyol‘da sevgililer, sözlüler, nişanlılar ve eşler için anlamlı hediyelerden biri olan bu ürünler, makul fiyatlarla çiftleri mutlu ediyor. Manyetik çift bilekliği kişiye özel tasarımlar, sevgilinize kendi tasarladığınız hediyeyi verme imkânı sunuyor. Böylece sipariş edilen ürünler, anlamlı hediyelerden biri haline geliyor. Tarih yazılı çift bilekliği birbirlerine hitap ettikleri aşk sözcüklerini, isimlerini, doğum günü tarihlerini, ilişkilerinin başlama tarihini ve istedikleri pek çok şeyi yazdırabiliyorlar. Çizgi ve noktalarla oluşturulan Mors alfabesi ile kişiye özel olarak modeller hazırlanabiliyor. Bu sayede bu özel takılar, kaliteli ve sıra dışı bir tasarım haline geliyor. Çiftlerin üzerlerinde devamlı taşıyabildikleri hatıra niteliğindeki takılar, ilişkilerinin başlangıç tarihi ya da evlilik yıl dönümlerinin tarihi yazdırılarak kalıcı bir yıl dönümü hediyesi haline geliyor. Çeşitli tasarımlara sahip takılar, ürün özelleştirmeleri ile anlamlı hediyelere dönüşüyor. Yalnızca metal değil, gümüş ve ahşap ürünlerin üzerine de yazı yazılabiliyor. Ürünler tercihe göre deri, örgülü, ipli ya da zincirli olabiliyor. Lazer işleme teknolojisiyle kalıcı hale gelen ürünler, gümüş ve metale işlenen kişiye özel tasarımlar, Romen rakamlı, Mors alfabeli, örgülü, ipli modeller makul fiyat seçenekleri sunuyor. Trendyol, alım kolaylığı sağlayan fiyatları ve birbirinden farklı çeşitleriyle müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Siz de eşinize unutulmayacak bir hediye almak ve sevginizi kalıcı hale getirmek istiyorsanız çiftler için bileklikler modellerini inceleyebilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

Çift Bilekliği Nereden Satın Alabilirim?

Sevdiğiniz mutlu etmek için sevgi sözcükleri dışında bir de onun sevdiği hediyeler almak isteyebilirsiniz. Alınan hediye her ikinizin de kullanabileceği bir hediye olursa aynı heyecanı ve aynı duyguyu paylaşmak mümkün olur. Sevgiliyle birlikte kullanabileceğiniz çift bileklikleri favori hediyeler arasındadır. İki kişinin birbirine ait aynı takıyı taşıması, sevgiyi artırarak daha da anlamlı kılar. Birbirinden çeşitli olan bu bilekliklere özel sözler de yazdırabilirsiniz. Çift bilekliği sizin için sevgi dolu ve anlamlı olan bu sözleri her daim yanınızda taşımak için harika bir yoldur. Birçok çeşidi mevcut olan bu bileklikler arasında mıknatıslı ve doğal taş gibi seçenekler yer alır. İstediğiniz çeşitteki favori çift bilekliklerini Trendyol’dan kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Çift Bilekliği Hangi Malzemelerden Yapılır?

Çift bileklik modelleri; genel olarak altın ya da gümüş gibi malzemelerin yanı sıra metal veya doğal taş olarak dahi dizayn edilebilir. Metal malzemeler ile üretilmiş mors alfabesi sevgili çift bilekliği, son dönemlerin favori ürünleri arasında yer alır. Bu modellere hem sevgi sözcükleri hem de sevdiğinizin adını yazdırabilirsiniz. Bu özel ürünlere tarih de yazılabilir. Bununla beraber yaprak ya da çiçek gibi farklı motiflerin yer aldığı seçenekler dahi mevcuttur. Aynı zamanda ipli tasarıma sahip modeller de her dönem dikkat çeker.

Çift Bilekliği Uygun Boyutta Nasıl Seçebilirim?

Çift bilekliği modellerini satın alırken ölçüde karar vermek son derece önemlidir. Bazı ürünler, standart şekilde dizayn edilir. Bazı ürünleri de ölçüye göre satın almak gerekir. Bileklik ölçüleri kişiden kişiye değişiklik gösterir. Seçim aşamasında modellerin her iki tarafın da tarzını yansıtmasına özen gösterilmesi gerekir. Aynı zamanda uzun ömürlü deneyim için üretim materyali de büyük önem arz eder. Bu nedenle seçim sürecinde bu detayı da göz önünde bulundurmak gerekir. Bununla beraber renk seçeneklerini de satın alma sürecinde değerlendirebilirsiniz.