placeholder
"

Çift Bilekliği

" araması için 10028 sonuç listeleniyor

Sevgili Bilekliği Modelleri Trendyol'da!

Çift Bilekliği

Trendyol sizler için çok çeşitli seçeneklerde çift bilekliği sunuyor. Her zevke göre gümüş, metal, deri, ahşap, örgü bileklikler, çiftler için uygun fiyatlı olarak satışa sunuluyor. Ürünler, çiftlerin birbirlerine yaptığı sürpriz hediyeler olarak oldukça sık tercih ediliyor. Çift bilekliği; sevgilinizle, sözlünüzle, nişanlınızla ya da eşinizle aranızdaki bağın nişanesi haline geliyor. Gümüş olarak üretilen kaliteli ürünler, kararmaya neden olmuyor ve uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

Çift bileklikleri, kişiye özel tasarımlarıyla sevgililer için en anlamlı hediyelerden biri oluyor. Gümüş ve metal bilekliklerin üzerine sevgililer birbirlerine hitap ettikleri sevgi sözcüklerini, isimlerini, doğum günü tarihlerini ya da ilişkilerinin başlama tarihini yazdırabiliyorlar. Kişiye özel tasarımlar sayesinde bileklikleri diledikleri şekilde tasarlayıp istedikleri sözcüğü ya da tarihi kaydettirebiliyorlar. Çizgi ve noktalarla oluşturulan Mors alfabesi ile kişiye özel olarak bileklik modelleri hazırlanabiliyor. Bu sayede sevgili bileklikleri, kaliteli ve sıra dışı bir tasarım haline geliyor. Çiftlerin üzerlerinde devamlı olarak taşıyabildikleri hatıra niteliğindeki bileklikler, ilişkilerinin başlangıç tarihi ya da evlilik yıl dönümlerinin tarihi yazdırılarak kalıcı bir yıl dönümü hediyesi haline geliyor. Çeşitli tasarımlara sahip bileklikler, ürün özelleştirmeleri ile anlamlı hediyelere dönüşüyor. Yalnızca metal değil, gümüş ve ahşap ürünlerin üzerine de yazı yazdırılabiliyor. Bileklikler tercihe göre deri, örgülü, ipli ya da zincirli olabiliyor.

Siz de çift bilekliğiyle sevgilinizi sevindirmek ve aranızdaki bağı bu özel tasarımlı bilekliklerle güçlendirmek istiyorsanız Trendyol’un kampanyalı fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Çift Bilekliği Modelleri

Çift bileklik modelleri, sevgililerin kendilerini yansıttıkları, romantik birer aksesuar olarak farklı seçenekler sunuyor. Çift bilekliği gümüş olanlar, kararma yapmayan kaliteli ürünler olarak ön plana çıkıyor. 925 ayar gümüşten üretilen bileklikler, özel tasarımlarıyla günlük hayatta ya da özel günlerde sürekli kullanıma elverişli olarak üretiliyor. Gümüş ve örgü ipleriyle bir araya getirilen tasarımlar ile gümüş ve zincir uyumunun yakalandığı ürünler oldukça ilgi görüyor. Çift bileklikleri Mors alfabesi ile “aşkım” ve benzeri türde sevgi sözcükleri içerebiliyor. Nokta ve çizgilerle oluşturulan Mors alfabesi ile istenilen isim ya da kelime, bilekliklere yazdırılabiliyor. Bu gizemli alfabeyle yazılmış sevgi sözcükleri; gümüş, çelik ya da ahşap bilekliklere işlenebiliyor. Rodyum kaplama gümüş bileklikler, zincirli klasik modellerde olabildiği gibi daha spor bir model olarak örgülü şeklinde tasarımlara da sahip olabiliyor. Yine Mors alfabesiyle “aşkım” yazılı bileklikler de oldukça popüler ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Bu şık ve yaratıcı tasarım, çiftler tarafından oldukça rağbet görüyor. Çift bileklikleri isimli de olabiliyor. Örneğin bayanlar için tasarlanan bileziklerde “His Queen”, erkekler için tasarlananlarda ise “Her King” yazısı yer alabiliyor. Yazılı çift bileklikleri ait olma hissini güçlendiriyor.

Çelik ürünler dayanıklı materyalden üretildiği için uzun süreli kullanım sağlıyor. Çiftler için özel olarak tasarlanan bilekliklerin kadın ve erkek için isteğe göre uzatılabilen, çeşitli boyutlarda aparatları bulunuyor. Bileklikler, uzatma halkalarıyla beraber her bileğe göre ayarlanma imkanı sunuyor. Ürünler, şık kutular içerisinde korunaklı bir şekilde muhafaza ediliyor. Çelik ürünler, sıvı ve likit maddelerle temas etmediğinde daha uzun ömürlü oluyor. Bilekliklerin su, sabun, deterjan, çamaşır suyu gibi sıvılar yüzünden kolay deforme olmaması için bu maddelerden uzak tutulması gerekiyor.

Çift bileklikleri, günümüzde oldukça popüler olan doğal taşlardan da yapılabiliyor. Akik, ametist, lapis, apatit, anyolit, rutilli kuvars, hematit, lav gibi doğal ve şifalı taşlardan elde edilen bileklikler, özel dizimli çakra taşlarıyla şıklığı yansıtıyor. Bu taşların tenle temas ettiğinde pek çok fayda sağladığı biliniyor. Endokrin sistemleri için faydalı olurken kan dolaşımını güçlendiriyor ve kişiyi sakinleştiriyor. Kaplan gözü adı verilen akik taşları, strese iyi geliyor ve pozitif enerji veriyor. Lav taşı da aynı şekilde ruhsal ve duygusal dengeyi sağlayarak zihin için iyileştirici özelliğe sahip oluyor.

Üzerinde sonsuzluk işaretinin yer aldığı bileklikler el yapımı ürünler olarak bu modellerin bir başka seçeneği olarak ön plana çıkıyor. El yapımı ürünler, zahmetli bir yapım sürecine tabi oldukları için bu tarz ürünleri tercih edenler tarafından daha özel bulunuyor. Uzak mesafe bileklikleri olarak bilinen ürünler, siyah ve gümüş taşlı olarak siyah ve beyaz renklerde satışa sunuluyor. Mesafe bileklikleri, sevgililerin arasındaki mesafe ne kadar çok olursa olsun, birbirlerini hatırlatan bir aksesuar olduğu için bu isimle adlandırılıyor.

Deri kayışlı, unisex kullanıma uygun olarak tasarlanan bileklikler, lazer işleme teknolojisi ile hazırlanıyor. Bu teknolojiyle yapılan yazı ve işlemeler, kesinlikle silinmiyor ve uzun yıllar kalıcı oluyor. Spor bir model olarak ön plana çıkan deri kayışlı bileklikler, günlük hayatta rahatlıkla kullanılacak şekilde tasarlanıyor.

Sevgililerin arasındaki çekimi anlatan mıknatıslı bileklikler, özel tarihlerin ve yıl dönümlerinin yer aldığı Romen rakamlı bileklikler ve şifreli sevgi sözcüklerinin bulunduğu Mors alfabeli ürünler, sevgililer için derin manalar taşıyor. Dünya şeklinde bir taştan oluşan ipli modeller, sevgililer için aşklarını ifade etmenin bir başka yolu haline geliyor. Ay ve güneşi anımsatan taşlarıyla ipli modeller, çiftlerin arasında romantik anlamlı bir bağ kuruyor. Çift bileklik modelleri, her kombine uygun renk, çeşit ve desenleriyle dört mevsimde de kullanım sağlıyor.

Çiftlere Özel Bileklikler

Trendyol gümüş ya da metal çift bileklerine özel yazı yazdırmak isteyenler için farklı seçenekler sunuyor. Yazılması istenilen isim ya da kelime alıcının kendi isteğine bırakılıyor. Gümüş ve örgü ip renginin seçilebildiği ürünler, kullanıcılara daha özgür bir bileklik seçimi yapmada kolaylık sağlıyor. Bu ürünler, sevgililerin birbirlerinin bilekliklerinde görmek istediği isim ya da kelimeyi yedi harfi geçmeyecek şekilde yazdırabilmelerine imkan veriyor. Ayrıca çift bileklikleri ip rengi özel olarak seçilebiliyor. Kenar örgüleri için siyah, gri, kahverengi, kırmızı ve lacivert gibi farklı ip rengi seçenekleriyle kombinlerinizle uyum içerisinde tercihler yapmanıza yardımcı oluyor. Bu sayede çiftler arzu ettikleri renge göre bilekliklerini yaptırabiliyorlar. Örneğin kadınlar daha açık bir renk seçeneği tercih edebilirken erkekler bilekliklerini siyah, lacivert gibi koyu renklerde yaptırabiliyor.

Kişiye özel ürünlerden biri olan yazılı bileklikler, yalnız sevgililer için değil, kişinin kendi istediği tasarımı yaptırması ve istediği yazıyı yazdırması için bireysel olarak da alınabiliyor. Böylece bileklikler arzuya göre tek ya da çift şekilde kullanılabiliyor.

Mıknatıslı çift bileklikleri de örgü deri model ya da ayarlanabilir ip modelleriyle çeşitli seçenekler sunuyor. Mıknatıslı model, el ele tutuşurken sevgilileri birbirine bağlayarak sembolik bir anlam oluşturuyor. Şık tasarımıyla Romen rakamları, deri bilekliklere isteğe göre yazdırılabiliyor. Erkek ve kadın kullanımı için fark yaratmayan ürün, üzerine yazılan isimler sayesinde ayırt ediliyor. Gümüş ve metal ürünlerin zarar görmemesi için krem, deodorant, parfüm, çamaşır suyu gibi maddelerden uzak tutulmaları gerekiyor. Arkası ayarlanabilir makromeli ahşap aksesuarlı bileklikler de kişiye özel tasarlanabiliyor. Ahşap yüzeye kazıma tekniğiyle istenilen isim, tarih ya da yazı göze hoş gelen bir yazı stiliyle kazınabiliyor. Spor bir model olarak öne çıkan bu tasarım, günlük kullanım için oldukça konforlu bir kullanım sağlıyor.

Çifte özel bileklikler, biricik olması sebebiyle sevgililer tarafından tercih ediliyor. Bu tasarımlar, gümüş ve metal üzerine lazer işleme tekniği ile yapılabildiği gibi ahşap üzerine de yapılabiliyor. Örgülü ve ipli modellerde örgü renginin seçimi kullanıcıya bırakılıyor. Bu sayede sevgililer, tarzlarına ve kombinlerine uygun ürünü kolayca sipariş verebiliyorlar.

Sevgililer İçin Bileklikler En Anlamı Hediyelerden Biri

Özel günlerde sevgililer, sözlüler, nişanlılar ve eşler birbirlerine özel ve kalıcı hediyeler almak istiyorlar. Böyle günlerde sevgili çift bileklikleri gümüş olanlar sıklıkla tercih ediliyor. Diğer bir tercih Mors alfabesiyle sevgi sözcüklerinin yazılı olduğu bileklikler oluyor. Nokta ve çizgilerle oluşturulan Mors alfabesi sayesinde sevgililer, üzerlerinde gizemli bir dille kendilerine özel sözlerin yazılı olduğu aksesuarlar taşıyabiliyorlar. Kişiye bileklik seçmede özgürlük tanıyan isme özel çift bileklikleri en anlamlı hediyelerden biri haline geliyor. Bu ürünlerin yazı ve renk seçimi alıcıya bırakıldığı için hediye yaptıranlar bir anlamda sevgililerine kendi özel tasarımlarını hediye etmiş oluyorlar. Bu sayede bileklikler, sevgililerin aralarındaki bağın işareti haline geliyor.

Sevgililer için bileklikler, son derece şık ve kullanışlı olarak tasarlanıyor. Özel bir hediye olduğu için sürekli kullanıma uygun olarak imal ediliyor. Gümüş ve metal ürünler dayanıklı materyalden üretildiği için uzun ömürlü hediyelerden biri olarak tercih ediliyor. Suyla teması halinde kararma tehlikesi bulunduğundan sudan mümkün olduğunca uzak tutulması gerekiyor. Ayrıca çabuk deforme olmaması için sabun, şampuan, deterjan, çamaşır suyu gibi kimyasal maddelerden de mümkün olduğunca uzak tutulması gerekiyor.

Özel günlerde sevgililerine sürpriz yapmak isteyenler; devamlı kullanılabilen, sürekli taşımaya müsait, kalıcı hediyeler olarak çift bilekliklerini talep ediyorlar. Bileklikler, her bileğe uygun olarak üretiliyor. Ayarlanabilen uzatma halkaları, sipariş edilen ürünün ölçüsünün bileğe uymaması endişesini ortadan kaldırıyor. Yüzükler parmağa uymama, sıkma ya da bol gelme riskine sahipken ayarlanabilir bilekliklerde böyle bir dezavantaj bulunmuyor.

Sevgilinizin tarzına göre seçebileceğiniz klasik, spor, casual bileklik çeşitleri hediye seçmede alıcıya kolaylık sağlıyor. Spor bir tarza sahip bir sevgiliniz varsa gümüş, örgülü, ipli, boncuklu bileklikler sizler için daha mantıklı bir seçim oluyor. Sevgiliniz için adınızın yazılı olacağı klasik bir aksesuar istiyorsanız gümüş bilekliklerin zarif zincirlerle bezendiği bir ürün daha çekici olabiliyor. Aşkın tarifini tek kelimeyle yapmak isteyenler için “aşkım” yazılı gümüş ya da metal bileklikler çok uygun bir seçim haline geliyor. Aşkınızı daha anlamlı bir şekilde belirtmek istiyorsanız ortası kalp figürlü bir anahtarlık şeklinde tasarlanan metal bileklik ile o bilekliği açacak anahtar şeklindeki kolye ucu sizler için daha uygun bir hediye seçimi olabiliyor. Sevginizin bitip tükenmeyecek kadar çok olduğunu anlatabilmek için sonsuzluk işaretinin yer aldığı el yapımı çift bileklikleri de uygun bir tercih olabiliyor. Mıknatıslı çift bilekliği modelleri de aynı anlayışla üretiliyor. Çiftlerin birbiri arasındaki çekimi ve bağı hatırlatan mıknatıslı ürünler, son derece özel manalar içeren bir hediyeye dönüşüyor. El yapımı, kişiye özel olan bu tarz ürünler, daha çok emek harcandığı ve özel tasarımlı yapılabildiği için tercih ediliyor.

Romen rakamlı çift bileklikleri, unisex kullanıma sahip deri kayışları, zincirleri ve yazı yazdırılabilir metal yüzeyleriyle hediye için alternatif fikirler sunuyor. Kalıcı bir hatıra bilekliği yaptırmak isteyenler, lazer işleme teknolojisiyle yazı ya da desenlerin işlenebildiği ürünleri hediye olarak seçiyor. İsme özel çift bileklikleri, bu teknoloji ile yazıldığı için silinme özelliği göstermiyor. Şık, gösterişli ve kalıcı bir hediye tercihi yapmak isteyenler, sevgililerinin isimlerini, yıl dönümlerini, doğum günlerini bu ürünlerin üzerine yazdırabiliyorlar. Ayarlanabilir özelliğiyle ahşap bilekliklere de yine aynı şekilde isim yazdırılabiliyor. Ahşap bilekliklere kazıma tekniği ile isim, tarih ya da istenilen desen şık bir yazı stiliyle kazınıyor. Bu da oldukça otantik bir hediye olarak sevgilileri mutlu ediyor.

Birbirinden uzak kalan sevgililer için özel olarak üretilen uzak mesafe bilekleri de hediye olarak tercih sebebi oluyor. Siyah ve gümüş taşlı olarak siyah ve beyaz renklerde satışa sunulan bu bileklikler, sevgililerin arasındaki mesafe ne kadar çok olursa olsun onlara birbirlerini hatırlatıyor. Bu bilekliklerin deri kayışlı ve metal yüzeyli olanlarına yazı yazdırılabiliyor. Mesafe bilekliklerinin üzerine sevgililerin bulunduğu şehirlerin koordinatları yazdırılabiliyor. Böylece mesafe bileklikleri daha manidar birer hediyeye dönüşüyor. Dünya şeklinde bir taşın yer aldığı ipli modellerin hediye paketleri içerisinde “Sen Benim Dünyam”, “Ben Senin Dünyan” yazılı kartlar bulunuyor. Ay ve güneş figürlü taşlarıyla ipli modeller, çiftlerin arasında romantik ve anlamlı bir bağ olduğunu hatırlatan hediyelerden biri oluyor. Bu hediyeler, sevgililerin birbirlerine olan aşklarını farklı bir şekilde ifade etmelerini sağlıyor. Boncuklu modeller sayesinde çiftler, aynı tarzda bir aksesuarı taşıyarak uyumu yakalıyorlar. Doğal taşlar içeren modeller, sevgililer arasında enerji akışının sağlanmasına yardımcı oluyor.

Bileklikler hediyelere uygun olarak şık tasarımlı ve dayanıklı özel kutuların içinde yer alıyor. Bu zarif ve anlamlı hediyeler sayesinde sevgililerin arasındaki bağ ifade ediliyor ve birbirlerine ait bir parça her zaman yanlarında yer almış oluyor.

Çift bileklikleri sevgili modelleri kendilerini bir hediye ile ifade etmelerinin en güzel yollarından birini sunuyor. Bu şık, zarif ve anlamlı hediyeler Trendyol ile oldukça avantajlı hale geliyor.

Trendyol Çiftlere Özel Bileklikleri Bir Araya Getiriyor

Gümüş, metal, örgü ya da boncuktan üretilen çiftlere özel bileklikler sizler için bir araya getiriliyor. Bileklikler, günlük kullanıma uygun olduğu gibi özel gün ve geceler için de kullanıma imkan veriyor. Klasik, spor, casual bileklik modelleri sade, şık ve gösterişli seçenekleriyle Trendyol’da her zevke uygun olarak satışa sunuluyor. Trendyol’da sevgililer, sözlüler, nişanlılar ve eşler için en anlamlı hediyelerden biri olan çift bileklikleri, makul fiyatlarla çiftleri mutlu ediyor.

Çift bilekliklerinde kişiye özel tasarımlar, sevgilinize kendi tasarladığınız hediyeyi verme imkanı sunuyor. Böylece sipariş edilen ürünler, sevgililer için en anlamlı hediyelerden biri haline geliyor. Gümüş ve metal bilekliklerin üzerine çiftler, birbirlerine hitap ettikleri sevgi sözcüklerini, isimlerini, doğum günü tarihlerini, ilişkilerinin başlama tarihini ve daha istedikleri pek çok şeyi yazdırabiliyorlar. Çizgi ve noktalarla oluşturulan Mors alfabesi ile kişiye özel olarak bileklik modelleri hazırlanabiliyor. Bu sayede sevgili bileklikleri, kaliteli ve sıra dışı bir tasarım haline geliyor. Çiftlerin üzerlerinde devamlı taşıyabildikleri hatıra niteliğindeki bileklikler, ilişkilerinin başlangıç tarihi ya da evlilik yıl dönümlerinin tarihi yazdırılarak kalıcı bir yıl dönümü hediyesi haline geliyor. Çeşitli tasarımlara sahip bileklikler, ürün özelleştirmeleri ile anlamlı hediyelere dönüşüyor. Yalnızca metal değil, gümüş ve ahşap ürünlerin üzerine de yazı yazılabiliyor. Bileklikler tercihe göre deri, örgülü, ipli ya da zincirli olabiliyor.

Lazer işleme teknolojisiyle kalıcı hale gelen bileklikler, gümüş ve metale işlenen kişiye özel tasarımlar, Romen rakamlı, Mors alfabeli, örgülü, ipli modeller sevgililer için makul fiyat seçenekleri sunuyor. Trendyol, alım kolaylığı sağlayan fiyatları ve birbirinden farklı bileklik çeşitleriyle alıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Siz de sevgilinize unutulmayacak bir hediye almak ve sevginizi kalıcı hale getirmek istiyorsanız çift bilekliği modellerini inceleyebilir, hemen sipariş verebilirsiniz.