İlgili Kategoriler
Marka
Cinsiyet
Renk
"

Armine Ferace

" araması için 76 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Armine Ferace

Armine Ferace ile Tessettür Giyim Şıklığı

Armine ferace ve tesettür giyim alanında 1994 yılında Kamer Tekstil üretimini kendi içinde gerçekleştirmiş olan İpek eşarp markası ile sektöre adımını atmıştır. Kısa zamanda ise büyük kitlelere hitap etmeye başlamıştır. Tesettür giyimde feracenin önemi oldukça büyüktür. Çünkü tek parça olarak kullanım rahatlığı ve şıklığı bir arada verir. Kadınların, marka tasarımlı olarak çeşitli modelleri kendi tarzlarına uyumlu olarak tercih edebilmeleri mümkündür. Farklı yaş aralıklarına hitap edecek genç kesim, orta yaş gibi farklı seçenekler de bulunmaktadır. Ürün malzeme yapıları ve kumaşları oldukça kaliteli ve tok bir duruş sergiler. Ferace şıklığı, ön detayları, fermuar, boyundan ya da belden ip detaylar, düğme gibi değişik şekillere ayrılır. Armine yeni sezon ferace ürünlerinde en yeni tasarımlar ve işlemeler ile sizlerin zevkine sunuluyor. Yeni sezonlar içinde, farklı renk kategorilerine ayrılan pul işlemeli ürünler bulunmaktadır. Yaka bölümünden başlayarak etek kısmına kadar uzanan pul payetler, işlemeler ile desteklenmektedir. Ürünler aynı zamanda farklı sezonlara uyum sağlayacak kumaş kalınlıklarıyla dikilmiştir. Polyester, polyamid, viskon, elastan gibi kumaş çeşitleri kullanılmaktadır. Yeni sezon feracelerdeki, yalnızca kola uygulanan payetler, ürün rengine göre değişkenlik gösterir. Feraceler, her mevsim ve sezon için oldukça şık ve yeni tasarımlar ile kullanıcılara sunulur. Armine yazlık ferace ürünü bunlardan bir tanesidir. Bunlar, ince kumaşlar kullanılarak imal edilen ürünlerdir. Yazın sıcaklığında yakmayan ve cildi rahatsız etmeyen kaliteli malzeme yapısıyla üretilmiş olan modellerdir. Yazın sıcağına uygun cıvıl cıvıl renk seçenekleri bulunmaktadır. Serin tutan yapıda üretimler sağlanarak, yazlık ürünler, fermuar detay ya da bağlamalı modeller olarak farklılık gösterir. Aynı zamanda ürün üzerine işlenen taş, işleme, payet, pul gibi detaylar her türlü tarza yanıt verecek çeşitliliktedir. Yazlık modellerde büyük beden seçenekleri de bulunmaktadır. Bu nedenle, kolaylıkla her bedene uygun olan ürün bulunabilir. Feracelerin işçiliği ve dikim kalitesi oldukça yüksektir. Bu nedenle uzun süreli bir kullanım meydana gelecektir. Tek parça olarak giyilebilen bu ürünler, kolaylıkla giyilip çıkarılabilir. Ferace Armine marka ürünlerin, kombinasyon yapma derdi olmadan tek parça olarak kullanımı oldukça rahattır. Ayrıca yalnızca feraceye uygun bir ayakkabı, şal ya da eşarpla ürünler tamamlanabilir. Gidilecek olan farklı alanlara uygun olarak tercih edilebilecek tarzda ürünler bulunmaktadır.

Mevsim Seçeneklerine Uygun Armine Ferace

Armine yazlık ferace modelleri ve kışlık olarak kullanılabilecek kumaş kaliteleri ile ürünler bulunmaktadır. Sezona özel kullanılabilecek ürünler, Armine tasarımları ile bir araya gelmektedir. İlkbahar- yaz sezonunda terletmeyen ve boğmayan kumaşlar ile imal edilmiş, hafif yapıda içi belli etmeyen ferace çeşitleri bulunmaktadır. Yaza uygun olarak renk aralıkları ve kullanım olanakları değişkenlik gösterir. Önden fermuarlı ya da ipli olarak bağlanabilen ürünler, kolay bir kullanıma sahiptir. Bu nedenle, yaz aylarında kombin yapma gibi bir zorunluluk olmadan giyilip çıkarılabilir. Ürünlerin yaka kısımları, hâkim yaka ve kapalı olarak tasarlanmıştır. Kesimler ise belden hafif oturan ya da tamamen bol olarak uzanan çeşitlere ayrılır. Ürünlerin içinde yakalı ya da yakasız seçenekler bulunur. Kişilerin kullanım tarzlarına uygun olarak oldukça rahat modeller tercih edilebilir. Sonbahar- kış aylarına uygun olarak da tasarlanan ferace çeşitleri de bulunmaktadır. Ürünlerin malzeme yapısı yazlık olan çeşitlere göre daha kalındır. Armine siyah ferace kışın en sık tercih edilebilecek renkler arasındadır. Malzeme kaliteleri yüksek ve aynı zamanda sonbahar kış aylarında rahatlıkla giyilebilecek yapıdadır. Ürünlerin, kesim özellikleri birbirinden ayrılabilmektedir. Bisiklet yaka, hâkim yaka çeşitleri olan şık ürünler arasındadır. Mevsim özelliklerine uygun olarak tercih edilen ürünler, rahatlıkla kullanılacak formdadır. Yazın terletmez ve kışın sıcak tutan özellikleri taşıyan kumaşlar ile üretilmiştir. Ayrıca günlük ya da abiye tarzda da seçenekler bulunmaktadır. Armine abiye ferace olarak farklı kumaş özelliklerine uygun ürünler dikkat çekmektedir. Özel günler ve organizasyonlar için harika tasarımları vardır. Bu çeşitlerin taş ve pul detayları oldukça fazladır. Etek, yaka, kol, ya da fermuar kısmında boydan boya uzanan aksesuarlar ile tasarlanmış abiye seçenekler her zevke uyum sağlar. Alınacak abiye feraceler, herhangi bir aksesuar gerektirmeden tek parça olarak giyilip istenilen yere gidilebilir. Üstelik bu ürünlerin kumaş değişkenlikleri de sezona uygun koşullarda üretilmiştir. Abiye tarz feraceler, topuklu ayakkabılar ile uyum sağlanarak en özel anlarda giyilebilir. Tek parça olmasının verdiği şıklık ve uyum ile farklı bir hava yakalanacaktır. Feracelerin üzerine uyumlu şallar ya da eşarplar takılarak kombin tamamlanabilir. Ürünler, abiye ya da sportif tarz fark etmeksizin sade ya da hareketli model seçeneklerine ayrılır. Marka tasarım şıklığı ve mevsimsel üretim yenilikleri birleştirilerek her kullanıcının tarzına özel olarak ferace modeli bulunmaktadır. Ferace modasında şıklığı yakalayabilmek için ürün çeşitliliğinden gönül rahatlığı ile yararlanılabilir.

Armine Ferace ile Farklı Kombin Olanakları

Armine spor ferace modelleri içe giyilen bol ve dar paça pantolonlar ile uyum sağlayabilir. Aynı zamanda farklı formda etekler ile de tamamlanabilir. Feracelerin önü açık ya da kapalı bir şekilde kullanımı sağlanabilir. İçe giyilen tunik, tişört, gömlek gibi ürünler, pantolon ve etekler ile konbinlenebilir. Üzerine giyilecek olan feraceler, konbinlere farklı bir hava katar. Spor şıklıktan hoşlanan kullanıcılar, altına giyecekleri spor ayakkabılar ile hem rahat hem de şık bir görünüm kazanabilirler. Bu seçeneklerin renk çeşitliliği oldukça fazladır. Bu nedenle, her kıyafete uyumlu şekilde kullanılabilir. Her sezon şıklığı yakalamak isteyen kadınlar Armine ferace modelleri yeni sezon seçeneklerini sıklıkla takip eder. Çeşitler spor kesim olarak rahat bir kullanıma sahiptir. Daha taşsız ve görünüm olarak sade seçenekler bulunur. Yeni tesettür modaya, uyumlu olan ve aynı zamanda günlük kullanımlar için de oldukça uygundur. Spor kıyafetler ile uyum sağlayabilecek bu ürünler, eşofman ve spor kesim kıyafetler ile rahatlıkla tercih edilebilir. Çeşitli şekillerde feracelere uyum sağlayacak ürünler vardır. Örneğin, Armine yarasa kollu ferace ürünü, dar paça bir pantolonla kombinlenerek üzerine topuklu ayakkabı ve şık bir eşarpla kullanılabilir. Bu tarz feraceler ile özel davetler ya da organizasyonlara rahatlıkla gidilecektir. Ayrıca yarasa kolun rahatlığı ve kullanıcıların içinde kolay hareket edebilmesi ürünün en iyi özellikleri arasındadır. Üst kısmı bol ürünlerden hoşlananlar için yarasa model harika bir tercih olacaktır. Bol ve rahat olan yarasa kol feraceler, topuklu ürünler ile tercih edilebilirken, babet, sandalet, spor ayakkabı gibi seçeneklerle de giyilebilir. Böylelikle, hangi tarz yansıtılmak isteniyorsa ona uygun şekilde görünüm kazanılacaktır. Dış giyim alanında oldukça harika seçeneklerdir. Ayrıca ürünlerde cep detaylı olan çeşitler de vardır. Armine ferace yeni sezon olarak en sık tercih edilen renkleri lacivert, siyah, zümrüt yeşili, hâkî, antrasit renklerdir. Farklı olan bu renkler, mevsim seçeneklerine uygun olarak koyu ton ya da açık tonlara ayrılır. Büyük ve küçük beden seçenekleri ile de her bedene hitap eden dış giyim ürünleridir. Kombin yapılabilecek feraceler, farklı kullanım amaçlarına göre değişkenlik gösterir. Örneğin, şık davetler için pullu ve payetli ürünler tercih edilirken, günlük giyimler için sade ve rahat modeller tercih edilebilir.

Armine Ferace Her Kullanım Alanına Uygun

Armine yeni sezon ferace modelleri farklı kullanım alanlarına uygun olarak imal edilmiştir. Örneğin, mevsimsel olarak terletmeyen ince ve aynı zamanda iç göstermeyecek kumaşlar ile üretim yapılır. Yaz ayları için kullanılacak ürünlerde, açık renk ve farklı tasarımda ferace seçenekleri vardır. Yeni sezon için hemen hemen her kullanım alanı düşünülmüştür. Kış ayı için feraceler, manto ve pardösü yerine tercih edilebilmektedir. Geniş kesim fakat kalın kumaşlar ile imalatlar yapılır. Renk tercihi seçeneklere ayrılsa da kış aylarına uygun renkler seçilmiştir. Kalın ve pamuklu, kalın keten, çuha, kaşmir, yünlü kumaşlar seçenekler arasındadır. Sezon özelliklerinin yanı sıra Armine ferace büyük beden olarak kullanım sağlanacak hedef kitlesini genişletmektedir. Aynı zamanda farklı renklerde tasarlanan ve hac vazifesi yapacak kadınlar için tercih edilebilir. Tek tip olarak tercih edilebilecek ve günlük kullanımların çeşitlendiği kullanım amaçları vardır. Günümüze kadar gelen ve tesettür giyimde manto ve çarşaf yerine rahatlıkla giyilebilen modern tarza uygun seçenekleri içinde bulundurur. Her yaşa, mevsime, zevke uygun olarak geniş bir yelpazede tasarımlar kategoriler arasındadır. Tercih edilecek alana göre süsleme, motif ve pul detay gibi özelliklerde ürünler vardır. Armine, tesettür giyim alanında her kullanımı göz önüne alarak imalatlarını gerçekleştirmektedir. Zaman zaman Armine indirimli feraceler normal değerinin altında ve kullanıcıyı mutlu edecek fiyatlarda sunulabilmektedir. Kadınlar, pek çok zaman düğün, toplantılar ve özel olarak gidilecek yerlere göre abiye ürün tercih edebilir. Tesettürlü kullanıcılar için kullanım amaçlarına uygun taşlı, payetli, püsküllü detaylar ile hareketlendirilmiş feraceler bulunmaktadır. Çeşitli kesim formları ile detaylandırılmış olarak kullanımı sağlanabilir. Klasik bir tarz yakalamak isteyen kadınlar için oldukça doğru seçimler olacaktır. Kullanım şekli olarak günlük tercih edilecek şekilde tasarlanmış olan feraceler farklı tasarım modelleriyle sizlerin karşısına çıkmaktadır. Renk seçenekleri ise siyah, kahverengi, mavi, yeşil, turuncu, kırmızı gibi farklı aralıklara ayrılır. Tarzını ferace modası ile tamamlamak isteyen kadınlar için her stile uygun model vardır. Üstelik geniş kullanım amaçları göz önüne alınarak üretim yapılmıştır. Kışın topuklu botlarla, yazın ise açık ayakkabılar ya da babetler ile uyum sağlayacak olan birçok ürün vardır.

Armine Ferace Modellerinde Sağlam İşçilik

Armine ferace çeşitleri, üretimi yapılırken kaliteli malzeme yapısı ve kullanılan materyal yapılarının ürünlere işlemesini özenle yaparlar. Sağlamlık her kullanıcı için büyük önem taşıyan bir durumdur. Ürünlerin üretimi, modellerin özelliklerine uygun şekilde yerine getirilir. Feraceler, çeşitlere ayrılmaktadır. Örneğin, işlemeli, taşlı, pullu, zincirli olan ürünler vardır. Bu özellikteki feraceler tercih edilirken, üzerine uygulanan materyaller sağlam yapıda gerçekleştirilir. Öncelikle, ürün kumaşına uygun şekilde aksesuar seçimi yapılır. Bu duruma göre de en uygun makine ve işleme yöntemleri ile feraceler işlenir. Görünüşleri şık ve temizlikleri de ürün özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Yani ürünlerin, yıkama talimatları feracelerin özelliklerine uygun olarak verilir. Sağlam dikim kalitesinin yanı sıra ürünlerin, kumaşları da oldukça yüksektir. Kullanıcıların cilt yapısına zarar vermeyecek şekilde malzemelerden üretimler gerçekleştirilir. Dikim işlemleri özenli yapıldığı için ürünlerin görünümleri oldukça özenli ve toktur. Feracelerin işçilikleri Armine büyük beden ferace ürünleri için her türlü ölçüdeki bedene bire bir oturtulacak şekilde ayarlanmıştır. Böylelikle, büyük bedenli hanımlar herhangi bir beden sapması olmadan rahatlıkla ürünlerden yararlanabilirler. Feracelerin kaliteleri, dikimlerinin yanı sıra kumaş kalitelerinden de anlaşılabilmektedir. Ferace modelleri Armine tasarımlarında viskon, elastan, polyester gibi kumaşlar ile üretimler gerçekleştirilmektedir. Bazı ürünler, iki kumaşın birleşiminden meydana getirilmektedir. Üretimler, mevsimsel olarak değişkenlik gösterdiği için kumaş kaliteleri de bu duruma bağlı olarak terletmeyen ya da sıcak tutan çeşitleriyle bulunur. Modellerin, kumaşa işlenecek olan aksesuarı kaldırabilmesi oldukça önemli bir durumdur. Bu anlamda Armine imalatlarını, kumaşların malzemelerine uygun olan aksesuarlar ile tasarlar. Ürün sağlamlığı unsuru, üretim yapılırken fermuar detaylar, bağcık bölümleri oldukça rahat açılır kapanabilir olması açışından dikkat edilerek yerine getirilir. Böylelikle kalitesinin yanı sıra kullanımı da ergonomik hale getirilmiş olur. Ürünler, kalitesinin yanı sıra Armine ferace fiyatları olarak da herkese hitap edecek düzeydedir. Feracelerde birçok hizmeti bir arada bulabilmek mümkündür. Kalite, tasarım, kullanım alanları, beden seçenekleri, işlevsel ve mevsimsel seçeneklere ayrılması açısından ideal ürünlerdir. Tüm bunların yanı sıra fiyat seçenekleri kişilere uyum sağlayacak orandadır. Armine ürünlerinde görünüşlerinden ve tasarımlarından kalite ve sağlam işçiliği anlamak oldukça kolaydır. Aksesuar kullanımları, kumaşları, tasarımları da bu durumu destekleyecek düzeydedir. Ayrıca her kesime hitap etmesi, rahatlığı, işlevsel oluşu ve tarz çeşitliliği olarak değişkenlik göstermesi kaliteye dahil edilebilecek bir durumdur.

Armine Ferace Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Armine ferace modelleri kendi içinde birçok çeşide ayrılmaktadır. Abiye ya da spor şıklıktan hoşlanan kadınların tarzına hitap edecek çok sayıda çeşit ferace bulunmaktadır. Modeller, farklı renk ve dizaynlar ile desteklenerek ortaya çeşitli özellikte ürünler çıkar. Modellerdeki kumaşlar, yazlık ve kışlık özelliklere uyum sağlayarak üretilmiştir. Mevsimsel anlamda yaz aylarında terletmeyen, kışın üşütmeyecek üretimler mevcuttur. Modeller, abiye, büyük beden, fermuarlı, ipli, düğme detaylı, işlemeli, işlemesiz, düz kesim, belden oturtmalı gibi çeşitlere ayrılır. Farklı beden tiplerine uygun olarak ürün tercihi yapılabilir. Kapalı giyim alanında en sık kullanılan ürünler arasında feraceler yer alır. Bu ürünlerin, değişik tarzlara ve kullanım alanlarına hitap ettiği söylenebilir. Armine abiye ferace modelleri içinde yaka detaylı ya da yakasız olarak imal edilen çeşitler vardır. Cepli ya da cepsiz oluşları tercihlere uygun olarak seçilebilir. Yeni sezonlarda işleme ve pul işlemeler oldukça dikkat çekmektedir. Ayrıca ürünlerin kol kısımları, bol kesim, yarasa kesim, dar kesim, İspanyol kol gibi dikim farklılığı gösterir. Abiye çeşitler arasında kol püskül aksesuarlı olan çeşitler de özel davetlerde gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Topuklu ayakkabılar ve klasik tarz ürünler ile kombinlenerek farklı bir görünüm yakalanacaktır. Ürün modelleri ve özellikleri bir araya geldiğinde kendi içinde Armine ferace modelleri fiyatları seçeneklerini oluşturur. Her ürün, kumaş özelliği, işçilik farklılığı, kullanılan malzemeler, aksesuarlar, işlemeler, spor ya da abiye tarz oluşu gibi özelliklere göre değişmektedir. Herkese uygun değerde ferace çeşidi bulunmaktadır. Ürünler boyut olarak genellikle boydan boya uzanan uzun özelliklerdedir. Tamamen fermuarla kapanan ya da belden ip ile bağlanan ferace çeşitleri bulunmaktadır. Her iki modelde de kullanımlar oldukça kolay ve işlevseldir. Bu nedenle Armine ferace modelleri ve fiyatları birbiriyle uyum içinde değişmektedir. Örneğin, cep detaylı ve kol manşetlerinde zincir bulunan hareketli bir model ile daha sade ve aksesuarsız olan ferace fiyatı değişkenlik gösterir. Dilediğiniz kullanım amacına en uygun ürünü seçmesi ve buna ideal fiyat aralıklarını görmesi durumu söz konusudur. Örneğin, abiye tarz seçilecek bir ürün, daha hareketli ve işlemeli olabilmektedir. Bu nedenle, normal ve düz feracelerden daha farklı tasarımı vardır. Ürünlerin imaj değişkenliklerine uyumlu olarak çeşitlerini sayfamız üzerinden kontrol edebilirsiniz.