İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Yaka Tipi
Cinsiyet
Renk
Kol Boyu
Materyal
Kalıp
Kumaş Tipi
Fiyat
Siluet
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Boy
Desen
Kol Tipi
Paket İçeriği
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Avva Kazak

" araması için 360 sonuç listeleniyor

Avva Kazak Modelleri ile Şık ve Rahat Kombinler

Kazaklar, kış ve sonbahar dönemlerinde tercih edilen şık veya sportif giyim ürünleridir. Kadınlar ve erkekler için geniş model çeşitliliği ve tasarımı sunması nedeniyle kışın en fazla tercih edilen üst giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Kazaklar, triko, V yaka, fermuarlı, kapüşonlu, boğazlı olmak üzere çok sayıda model ve tasarıma sahip ürünlerdir. Avva markası da kazak imal etmesi nedeniyle adından sürekli söz ettiren markalardan birisidir. Avva, 2000 yılında Türkiye’de kurulan ve hazır giyim malzemeleri üretimi yapan firmalardan bir tanesi olarak dikkat çekmektedir. Üretimleri genel olarak erkek üzerine olan marka kazaklardan pantolonlara, gömleklerden tişörtlere kadar geniş bir üretim ağına sahiptir. Marka tarafından tasarlanan ürünlerin model çeşitliliğine sahip olması farklı tarzlara sahip erkekler tarafından tercih edilmelerine olanak sağlarken koleksiyonları ile de erkek giyimine katkı sağlamaktadır. Türkiye’nin önde gelen erkek giyim üreticilerinden birisi olması nedeniyle erkek modasına yön verebilen Avva markası özellikle kazak modelleri ile adından söz ettirmektedir. Avva kazaklar farklı tasarım ve modelleri ile tarzları farklı olan kişiler tarafından rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Farklı kesim teknikleri ve kumaşları ustalıkla kullanabilen marka modelleri geniş renk seçenekleri ile de sunması nedeniyle tercih edilmektedir. Renk seçenekleri arasında Avva mürdüm kazak renk seçenekleri genel olarak pek çok kişi tarafından ilgi görmesine karşın aynı zamanda farklı renk seçenekleri de erkeklerin dikkatini çekebilmektedir. Avva kiremit kazak renk seçeneklerinin de pek çok modelde tercih ediliyor olması klasik renkler arasında yer alan siyah, kırmızı, beyaz, gri, lacivert ve yeşil renklere ek olarak farklılık isteyen erkeklerin tercihleri arasında yer almaktadır. Marka tarafından yapılan fiyatlandırmalar da pek çok farklı konuda değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak fiyatlandırmaların uygun olması müşterilerin ilgisini çeken konular olurken aynı zamanda marka tarafından sürekli olarak düzenlenen indirim ve kampanyalar ile de müşteri potansiyeli arttırılmaya çalışılmaktadır.

Avva Kazak Modelleri

Avva Kazak Modelleri

Uzun yıllardır erkek giyim pazarında yer alan ve erkek modasına yön verebilen markalardan birisi olan Avva kazak modellerinde ki geniş çeşitliliği ile bilinmektedir. Markanın sevilen modelleri arasında yer alan Avva triko kazak klasik görünümü nedeniyle en fazla tercih edilen kazak modelleri arasında yer almaktadır. Yaka tasarımlarındaki farklılıklar nedeniyle geniş ürün çeşitliliği sunan triko kazaklar kollarının lastikli ve dar olmasıyla bilinmektedir. Avva V yaka kazak tasarımlarıyla erkekler tarafından ilgi gören ürünler arasında yer alır. Genel olarak triko modellerde V yakaların tercih edilmesiyle kullanılan kazaklar tarzlarıyla kullanıcılarına şıklığı sunarken aynı zamanda geniş renk seçeneği sayesinde de farklı tarz ve stillerine uygun olmaktadır. Avva balıkçı yaka jakarlı kazak erkekler için üretilen giyim malzemeleri arasında da önemli bir yere sahiptir. Yüksek yakaları sayesinde klasik severler tarafından tercih edilebilen ürünler gerek kumaşları gerekse tarzları nedeniyle takım elbiseler ile birlikte de kullanılabilmektedir. Klasik severlerin tercihleri arasında yer alan bir diğer model olan Avva jakarlı kazak modeli markanın satışları en yüksek olan tasarımları arasında yer almaktadır. Gerek tasarımları ile gerekse üretim malzemeleri nedeniyle farklı olmayı seven ancak klasikten de vazgeçmeyen erkeklerin tercihi olan ürün farklı kombinlerin sevilen parçalarındna bir tanesidir. Avva yarım balıkçı yaka kazak modelleri de erkekler için bol çeşitlilik sunan ürünler arasında yer almaktadır. Uzun balıkçı yakaları tercih etmek istemeyen ancak yüksek yakaları seven erkekler tarafından tercih edilen yarım balıkçı yaka kazaklar geniş renk seçeneği sayesinde de her tarza hitap edebilmektedir. İnce olan boğazlı kazaklar klasik bir görünüm sağlarken kalın olan boğazlı kazak tasarımları şıklığı ile dikkat çekmektedir. Avva kazak erkek modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Avva boğazlı kazak modelleri ile de kullanıcıları tarafından şıklığı temsil eden ürünlerdir. Genel olarak kışın soğuk zamanlarında tercih edilen boğazlı kazaklar kalın tasarımları sayesinde vücut sıcaklığını korumaktadır.

Avva Kazak Çeşitleri

Avva Kazak Çeşitleri

Avva fermuarlı kazak tasarımlarıyla kış aylarında üretimi yapılan ürünlerin büyük bir çoğunluğunda tercih edilirken fermuar yapılarının uzun veya kısalığı nedeniyle ortaya çıkan değişiklikler farklı tarzlara sahip erkeklere hitap edebilmektedir. Markanın ürünlerinde sıklıkla tercih ettiği renklerden birisi olan Avva siyah kazak modelleri müşteriler ve kazak giymeyi seven kişiler tarafından en fazla tercih edilen renklerin başında gelmektedir. Marka geniş ürün çeşitliliği sunmasına ek olarak renk seçenekleri ile de müşterilerini mutlu etmektedir. Avva beyaz kazak renk seçenekleri de en fazla tercih edilen renklerden birisi olurken özellikle triko ve kapüşonlu kazak modellerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Klasik renkleri kazaklarında da isteyen marka müşterileri özellikle Avva erkek siyah kazak renk seçeneklerini sıklıkla tercih etmektedir. Markanın kapüşonlu, triko, V yaka ve fermuarlı modellerinin tamamında en fazla tercih edilen renk olan siyah seçeneğine ek olarak Avva erkek kazakları üretim materyalleri başta olmak üzere yaka, kol ve bel kesimleri ile de değişiklik gösterebilmektedir. Genellikle kazak çeşitlerinin değişiklik göstermesi kullanılan üretim materyalinin değişiklik göstermesinden kaynaklanmaktadır. Pamuklu ürünler daha hafifi ve hava alabilir yapıları nedeniyle erkekler tarafından tercih edilebilirken kazaklardan ısınma ve ağırlık bekleyen kullanıcılar için genel olarak yün tasarımlar tercih edilmektedir. yün modeller vücut sıcaklığını koruması ve ağır olması nedeniyle kış aylarında kullanıcılarını hava şartlarına karşı koruyabilmektedir. Avva smart kazak seçenekleri de farklı materyallerden üretilen, genel olarak esneklik ve rahatlık vadeden ürünler olmaları nedeniyle erkekler tarafından tercih edilmektedir. Avva kazak modelleri konusunda sağladığı çeşitlilik sayesinde ürünlerini her tarza ve bütçeye uygun olarak üretmektedir. Üretimlerin gerek Türkiye’de yapılıyor olması gerekse müşterilere uygun olarak satışa sunulması markanın erkek modasına yön vermesini sağlamaktadır.

Avva Kazak Fiyatları

Avva Kazak Fiyatları

Avva, Türk markaları arasında sadece erkeklere özel giyim malzemelerinin üretimini yapan markalardan bir tanesidir. Gerek üretimlerinde farklı erkek tarzlarını gözeterek imalat yapması gerekse tasarımcılarının müşteri memnuniyet ve isteklerini bilerek hazır giyim malzemelerini üretmeye çabalaması markanın geniş ürün çeşitliliği sunmasına olanak sağlamaktadır. Geniş ürün çeşitliliğini de geniş fiyat skalası ile destekleyen markanın ürünlerinin tasarım ve modelleri fiyatların değişmesine neden olabilir. Avva kazak fiyatları pek çok farklı kriter nedeniyle değişebilir. Markanın kullandığı kumaş ve kumaş kalitesi fiyatların belirlenmesinde ki en önemli etken olurken triko modellerle kapüşonlu modeller arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Aynı şekilde triko kazak modelleri arasında bisiklet yaka ve v yaka tasarımları arasında da fiyat farklılıkları bulunurken tüm bunlara ek olarak modeller arasında ki renk seçeneklerinin de çok çeşitli olması fiyatların değişiklik göstermesine neden olabilir. Avva erkek giyim markaları arasında kalitesini kanıtlayan firmalardan birisi olması nedeniyle de adından söz ettirirken her yıl düzenli olarak markaya ait olarak duyurulan koleksiyonlar erkek giyim modasına yön verebilmektedir. Piyasaya yeni sürülen koleksiyonlarla birlikte geçmiş yılların modası olarak adlandırılan hazır giyim malzemeleri indirim ve kampanyalar ile satışa sunulmaktadır. Modanın her yıl değişiyor olması da müşteriler tarafından takip edilmesi gereken bir konu olurken yeni koleksiyonlarda indirim ve kampanyalar ile satışa sunularak müşteri potansiyeli arttırılmaktadır.