placeholder
"

AYYILDIZ

" araması için 3907 sonuç listeleniyor

Ayyıldız

Rahatlığınızın Adresi: Ayyıldız

Ayyıldız markası iç giyim kategorisinde hizmet veren markalar arasındadır. Türkiye’de kurulduğundan beri müşterilerinin ilgisini çekmeyi başarmış bu markada özgün ve şık tasarımlar bulabilmeniz mümkün olacaktır. İç giyim ürünlerinin seçiminde diğer giyim ürünlerinin seçimine nazaran çok daha titiz olunması gerekecektir. İç çamaşırı kategorisi tenle direkt olarak temas ettiği için doğru seçimler yapılmadığında enfeksiyon oluşumuna neden olabilecektir. İç çamaşırı alırken rahatlığının ön planda tutulması gerekecektir. Günümüzün büyük bir bölümünde üstümüzde olan iç çamaşırları rahat olmadığı takdirde rahatsızlık hissi vereceği gibi hareket kabiliyetini önemli ölçüde azaltacaktır. İç çamaşırları seçiminde bedeninize uygun seçimler yapmanız daha kusursuz bir görünüme ulaşmanızı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra geniş ürün çeşitliliği bulunan iç çamaşırı kategorisinde zevkinize uygun seçimler yapabilmeniz mümkün olacaktır. İç giyim kategorisinde en çok tercih edilen ürün gruplarından birisi plaj kıyafetleri olan mayo ve bikinilerdir. Mayolar plajda tek parça şıklığı sunan kıyafetlerden birisidir. Özellikle yaz ve bahar aylarında aktif olarak kullanılan Ayyıldız mayo çeşitlerinde pek çok model seçeneğini bulabilirsiniz. Kadın kategorisinde Ayyıldız mayo modelleri arasında en çok ilgi gören mayolardan olan askılı mayolar, Yuvarlak yaka olarak tasarlanan askılı modellerin kumaş içeriği polyesterdir. Bu nedenle hızlı bir şekilde kuruyarak rahatlıkla kullanabilmenizi sağlayacaktır. Mayo modelleri arasında bulunan toparlayıcı mayolar vücudun olduğundan daha ince ve şekilli görünmesine neden olacaktır. Toparlayıcı modeller özellikle bel, basen ve kalça kısmında etkilidir. Ayyıldız kadın mayo modellerinde sade olarak tasarlanmış ürün gruplarını bulabileceğiniz gibi şık ve iddialı modellerde bulabilirsiniz. Biyeli ve çapraz biyeli modeller plajda şıklığınızda ödün vermeden konforlu bir kullanım imkanı sunacaktır. Şıklığı ile sizi kusursuz bir görünüme taşıyacak biyeli modellerde pek çok tasarım çeşidi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra mayo modellerinde derin V yakalı, çapraz bağlamalı, sırt detaylı, büzgülü, kalp yakalı, kare yakalı model seçenekleri bulunmaktadır. Markanın mayo modellerinde geniş renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır. Ayyıldız mayokini çeşitleri ise, plajda iddialı tasarımları seven kadınların tercihleri arasında yer almaktadır. Göbek kısmında genellikle pencere detayları ile tasarlanan mayokini modelleri plaj şıklığı yaratarak modern tarzınızı ortaya çıkarabilmenizi sağlayacaktır. Mayokini modelleri tek parça olması nedeniyle kolaylıkla giyilebilmektedir. Bunun yanı sıra polyester kumaş içeriği sayesinde çabucak kuruyabilme özelliğine sahiptir. Markanın mayokini tasarımları arasında biyeli, çapraz biyeli, pencere detaylı dekolte seçenekleri bulunmaktadır. Her renk ve desen seçeneği bulabileceğiniz mayokinilerde askılı yaka, kalp yaka, V yaka ve straplez gibi farklı model seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Ayyıldız Bikini Modelleri ile Plajlarda Fark Yaratın!

Bikini modelleri plaj şıklığını tamamlayan en önemli aksesuarlardan bir tanesidir. Kadınların severek kullandığı bikini modellerinde farklı pek çok model seçeneği bulabilmeniz mümkün olacaktır. Bikini modellerinde bedeninize yönelik seçimler yapmanız kusursuz bir görünüme ulaşmanızı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra kumaş içeriğinde naylon bulunmaması ve kumaş içeriğinin çabuk kuruyabilmesi oldukça önemlidir. Ayyıldız bikini modellerinde takım olarak ya da tekli şekilde alabilmeniz mümkün olacaktır. Bikini modelleri arasında en çok ilgi gören modellerden bir tanesi toparlayıcı modellerdir. Toparlayıcı modeller göğüs ve kalça kısmının olduğundan daha ince ve şekilli görünmesine neden olacaktır. Ortalama olarak bir bedene kadar daha ince görünebilmeniz mümkündür. Polyester kumaş içeriği nedeniyle hızlı kuruyabilecektir. Ayyıldız bikini modelleri arasında üçgen yaka olarak tasarlanmış bikiniler oldukça şık bir görünüme sahiptir. Püskül detaylarının bulunması nedeniyle sıra dışı bir şıklığa kolayca ulaşabilirsiniz. Cup şeklinde tasarlanan bikiniler göğsü tamamen sararak göğüsün olduğundan daha küçük görünmesine neden olacaktır. Toparlayıcı etkisi nedeniyle göğüs kısmında taşmaları tamamen engelleyebilmektedir. Markanın yüksek bel bikini modellerini tercih ederek, göbek kısmınızı rahatlıkla kapatabilirsiniz. Oldukça şık bir görünümü bulunan yüksek bikini tasarımları korse görünümüne sahip olması nedeniyle fazlalıkların kapanmasını engelleyebilmektedir. Ayyıldız bikini üstü modellerinde volanlı, fırfırlı, V yakalı, boyundan bağlamalı, düşük omuzlu, sırt detaylı, biyeli ve straplez gibi pek çok model seçeneği bulunmaktadır. Geniş model seçeneğinin yanı sıra markada farklı renk ve desen tasarımları da vardır. Plaj giyim kategorisinde bulunan şortlu mayo modelleri daha rahat hareket etmek isteyen kişilerin tercihleri arasındadır. Ayyıldız şortlu mayo çeşitleri parça olarak tasarlanmıştır. Üst kısmı sutyen görünümünde olan bu mayoların alt kısmı ise şortlu olarak tasarlanmıştır. Şort oldukça rahat bir görünüme sahip olmasının yanı sıra şık bir görünüme ulaşabilmenizi sağlayacaktır. Daha bol kesimli bikini ve mayo arayışında olanlar için ise, etekli bikini ve mayo takımları ideal bir seçim olacaktır. Polyester içeriğine sahip bu kumaşlar çabucak kuruyacağı için çıkartmanıza bile gerek kalmayacaktır. Ayyıldız Outlet mayo modellerinde her beden seçeneği bulunmaktadır. Bedeninize uygun seçimler yaparak, plajda tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra Ayyıldız havlu elbise, pareo, şort giyim plaj giyim ürün gruplarında seçenekler bulabilmenizde mümkün olacaktır.

Kadın ve Erkek Kategorisinde Ayyıldız Hizmetinizde

Markada erkek kategorisinde de mayo modelleri bulunmaktadır. Ayyıldız erkek mayo modellerinde farklı renk, desen ve beden seçenekleri bulunmaktadır. Özellikle farklı desen içeriğinin bulunması nedeniyle erkeklerinde renkli ve şık bir görünüme ulaşabilmeleri mümkün olacaktır. En sık tercih edilen mayo modellerinden bir tanesi şortlu modellerdir. Polyester kumaş içeriği sayesinde rahatlıkla kuruyabilen bu mayolar bol olarak tasarlanmış olması nedeniyle oldukça rahattır. Markada külot ve boxer şeklinde tasarlanmış mayo modellerini de bulabilirsiniz. Bu mayo modelleri özellikle yüzücüler tarafından tercih edilmektedir. İç çamaşırı rahatlığında olan bu mayolar su içerisinde daha rahat hareket edebilmenizi sağlayacaktır. Spandex kumaş içeriğine sahip bu üründe son derece dayanıklıdır. Bunun yanı sıra kumaş içeriği sayesinde kısa süre içerisinde kuruma özelliğine sahiptir. Ayyıldız iç giyim kategorisinde en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi sutyenlerdir. Sutyenler göğüslerin sarkmasını engelleyerek daha şekilli görünmesini sağlamaktadır. Her göğüs tipine uygun birçok sutyen seçeneği bulunmaktadır. Markanın sutyen modellerinin pamuklu kumaş içeriğine sahip olması nedeniyle tende herhangi bir sorun oluşmasını engelleyecektir. Teri emen pamuklu kumaşlar hava geçirgen özelliği sayesinde cildin nefes alabilmesini sağlayacaktır. Göğüs tipinize uygun Ayyıldız modelleri arasından seçimler yaparak kıyafetlerinizin daha düzgün ve şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayyıldız sutyen modellerinden birisi olan destekli sutyenler, göğüsün desteklenmesini sağlayarak daha büyük görünmesini sağlayacaktır. Bazı modellerde alttan dolgu şeklinde olabileceği gibi bazı modellerde ise tamamen dolgu şeklinde olabilmektedir. Toparlayıcı sutyenler ise göğsü tamamen sararak olduğundan daha küçük ve şekilli görünmesini sağlayacaktır. Ortalama bir bedene kadar küçük görünmesini sağlayabilen bu modellerde balenli ve balensiz seçenekler bulunmaktadır. Balensiz modeller yalnızca süngerli olarak tasarlanan içerisinde tel bulunmayan sutyenlerdir. Telsiz olması sayesinde oldukça rahat olan bu sutyen modelleri varlığını gün boyu hissettirmeyecektir. Bu nedenle özellikle yatarken bile kullanmanız mümkün olabilecektir. Ayyıldız sutyen modelleri arasında bulunan kap modeller ise özellikle göğüsteki taşmaları önleyebilmek için tercih edilmektedir. Straplez olarak tasarlanan sutyen modelleri kopçanın görünmesinin istenmediği durumlarda tercih edilmektedir. Özellikle abiye kıyafetler altında görünmemesi için straplez sutyen çeşitleri tercih edilmektedir. Annelerin en çok tercih ettiği sutyen modelleri ise emzirme sutyenleridir. Üstten açılabilmesi sayesinde sutyeni açmanıza gerek kalmadan emzirebilmeniz mümkün olacaktır. Rahat kalıbı ve yapısı sayesinde kullanımı oldukça rahat olacaktır. Bunun yanı sıra her sutyen modelinde tüm beden seçeneklerine ulaşabilmeniz mümkün olacaktır.

Ayyıldız İç Giyim Modelleri ile Gün Boyu Rahatlık!

Ayyıldız markasının kadın kategorisinde öne çıkan ürün gruplarından bir tanesi geceliklerdir. Gecelik modelleri konforlu yapısı nedeniyle ev hayatında kullanılabileceği gibi yatarken de kullanılabilmektedir. Ev içerisinde rahatlıkla kullanabilmek için tercih edilen Ayyıldız gecelik modellerinden penye modeller ince yapısı sayesinde oldukça rahattır. Her mevsim kullanabileceğiniz askılı, kısa kollu ve uzun kollu model seçenekleri bulunmaktadır. Pamuklu kumaş içeriği sayesinde her mevsim rahatlıkla tercih edebileceğiniz gecelikler oldukça hafif yapısı ile üzerinizde yük yapmayacaktır. Hava geçirgenlik özelliği sayesinde terlemeyi önemli ölçüde azaltabilmektedir. Düğmeli olarak tasarlanan gecelik modelleri özellikle emzirmek için gecelik tercih eden lohusalar için ideal bir seçim olacaktır. Düğmeleri açılarak kullanabileceğiniz bu modeller üstünüzdekileri çıkarmanıza gerek kalmadığı için oldukça avantajlı bir ürün olacaktır. Penye gecelik modellerinde farklı renk, beden ve desen seçenekleri bulunmaktadır. Yalnızca uyku süresince gecelik modeli arayışında olanlar ve iddialı seçimleri seven kişiler için Ayyıldız giyim markasında tüllü fantezi gecelik modelleri bulunmaktadır. Pamuklu kumaş içeriği sayesinde ciltte herhangi bir sorun oluşturmayacak gecelik modellerinde şifon, saten ve babydoll modeller bulabilmeniz mümkün olacaktır. Tül kumaşla tasarlanmış olan gecelikler oldukça çekici bir görünüme sahiptir. Rahat yapısı sayesinde varlığını hissettirmeyen bu gecelikler kaliteli bir uyku uyuyabilmenize olanak sağlayacaktır. Tül kumaştan tasarlanmış olan bu geceliklerde uzun ve kısa boy seçenekleri bulunmaktadır. Uzun boy gecelik modellerinde genellikle modelin hareketlendirilmesi için yırtmaç detayı kullanılmıştır. Ayyıldız çamaşır çeşitlerinden birisi olan saten gecelikler kadınların daha zarif ve çekici bir görünüme ulaşmasını sağlayacaktır. Sıra dışı tasarımlarının bulunması nedeniyle saten gecelik modelleri arasından seçim yaparak çekici bir görünüme ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Babydoll gecelikler ise göğüs altından açılarak tasarlanmış tül kumaş gecelik modelleridir. Oldukça şık olan bu modellerde genellikle diz üstü boy seçenekleri bulunmaktadır. Fantezi geceliklerde en leopar detayları ile tasarlanmış modeller bulabilmenizde mümkündür. Farklı tarz ve tasarımları bulunan fantezi geceliklerde pek çok renk ve beden seçenekleri vardır.

Ayyıldız Gecelik Modelleri ile Uyku Kalitenizi Zirveye Taşıyın

Ayyıldız markasının en çok tercih edilen modellerinden bir tanesi sabahlıklı geceliklerdir. Fantezi ya da dekolteli olarak tasarlanmış gecelik modelleri ile evde rahat dolaşabilmek her zaman mümkün olamayacaktır. Bu durumlarda sabahlıklı gecelik takımları doğru bir seçim olacaktır. Sabahlıkları üzerinize hırka gibi alarak evde rahatlıkla dolaşabilmeniz mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra oldukça şık detaylı olmaları nedeniyle evde bile şık bir görünüme ulaşabilirsiniz. Ayyıldız takım modellerinden biri olan saten gecelik takımı sabahlık ve gecelikten oluşturulmuştur. Omuz ve göğüs kısımlarında dantel kullanılması nedeniyle oldukça şık bir görünüme sahiptir. Saten içeriği nedeniyle oldukça zarif bir görünümü bulunan bu gecelik modeli düz üstü formda tasarlanmıştır. Sabahlık modeli ise dize kadar gelmektedir. Ayrıca sırt dekolteli olması nedeniyle oldukça çekici bir tasarımı bulunmaktadır. Viskoz kumaş içeriği sayesinde cildiniz nefes alır ve terleme oluşması gözlenmez. Farklı renk seçeneği bulunan bu takımda aradığınız her bedeni rahatlıkla bulabilirsiniz. Markada yalnızca sabahlık modeli olarak seçeneklerde bulunmaktadır. Tekli olarak Ayyıldız sabahlık modelleri tercih edecekseniz polar, kadife, saten ve penye sabahlık modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Her mevsime uygun seçeneklerin bulunduğu markada beden seçenekleri bulunmaktadır. Ayyıldız iç giyim ürünlerinde ev giyim ürün grupları arasında yer alan pijama modelleri bulunmaktadır. Pijamalar birçok insan için gardırobunun en değerli parçaları arasında yer almaktadır. Rahatlığı ile varlığını hissettirmeyen pijamalarda farklı seçenekler vardır. Ayyıldız pijama ürünlerinde tek alt, uzun kollu takım, kısa kollu takım ve şortlu takım seçenekleri bulunmaktadır. Şık ve renkli tasarımları sayesinde evinizde hem rahat hem de şık bir görünüme ulaşabilirsiniz. Kış mevsimi için en ideal seçeneklerden bir tanesi polar pijama takımlarıdır. Kalın kumaş yapısı sayesinde kışın sıcacık tutarak üşümenizi engelleyecektir. Rahat kalıp içeriği sayesinde ise evde varlığını hissettirmeden ekstra rahatlık sunacaktır. Şortlu pijama takımları ise özellikle yaz aylarında yoğun sıcaklardan olumsuz etkilenmenizi engelleyecektir. İnce ve pamuklu kumaş içeriği sayesinde hafif bir kullanım imkânı sunacaktır. Ayyıldız iç çamaşırı modelleri arasında kadınların yoğun ilgi gösterdiği ürünlerden bir tanesi taytlardır. Tayt modelleri yürüyüş, aktif spor ve gündelik hayatta sıklıkla tercih edilen alt grup ürünleri arasındadır. Diğer giysilere oranla ekstra rahat olması nedeniyle gün boyu aktif bir şekilde hareket etmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra taytlar vücudu tamamen sararak toparlayıcı bir etki yaratmaktadır. Tayt vücudun olduğundan daha ince ve şekilli görünmesi açısından oldukça başarılıdır. Ayyıldız tayt modellerinde Spandex ve polyester kumaş seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Spandex kumaşlar daha dayanıklı ve daha esnek olması nedeniyle hareketinizi sınırlamayacaktır. Markada her renk, desen ve bedende tayt seçenekleri bulunur.

Ayyıldız Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ayyıldız markasında erkek kategorisinde ürün seçenekleri bulunmaktadır. Ayyıldız erkek pijama modelleri şık tasarımları sayesinde erkeklerin evde şıklığından ödün vermemesini sağlayacaktır. Penye olarak tasarlanmış pijama modellerinde klasik alt üst takımların yanı sıra düğmeli pijama takım seçenekleri bulunmaktadır. Düğmeli pijama takımları oldukça kolay giyilebilir olması sayesinde çok kullanışlıdır. Yakalı model içeriği sayesinde erkeklerin daha şık ve çekici görünebilmesi mümkün olacaktır. %100 pamuk içeriği sayesinde dört mevsim rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Pamuklu yapısı ile vücudun nefes almasını sağlayarak terlemenin oluşumunu minimuma indirgeyecektir. Kaliteli kumaş içeriği sayesinde ciltte alerjik reaksiyonlar oluşmaz. Markanın erkek pijama modellerinde kısa ve uzun kollu model seçenekleri bulabilirsiniz. Ayrıca her pijama takımında geniş beden seçenekleri mevcuttur. Erkek kategorisinde iç giyim ürünlerinden bir tanesi atletlerdir. Vücut yapısı gereği dört mevsim terlemeye yatkın olan erkekler için atletler olmazsa olmaz iç giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Ancak atlet kumaşı direkt olarak tenle temas ettiği için markanın pamuklu kumaş içeriğinde bulunan atletleri oldukça sağlıklı olacaktır. Ayyıldız erkek atlet seçeneklerinin yanı sıra boxer ve slip külot ürün gruplarına ulaşabilirsiniz. Ayyıldız markasının boxer ürünlerinde renkli ve eğlenceli desenli model seçenekleri bulunmaktadır. İç giyimde eğlenceli detaylardan hoşlanan erkekler tarafından tercih edilebilecek boxer çeşitlerinde her beden seçeneği bulunmaktadır. Ayyıldız markasında bulunan boxer modelleri %100 pamuklu kumaş içeriğine sahiptir. Bu nedenle güvenle tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra boxer çeşitleri tekli ya da üçlü set halinde bulunmaktadır. Slip külotlar bacak kısmını sarmaması nedeniyle bazı erkekler tarafından tercih edilen külotlar arasındadır. Esnek olması nedeniyle vücudu rahatça sararak hareket edebilmenizi sağlayacaktır. Polyester pamuklu içeriği sayesinde cildin nefes almasını sağlarken ciltte alerjik reaksiyonların oluşumunu engellemektedir. Slip külotlarda renk ve beden seçenekleri bulunmaktadır. Ayyıldız iç çamaşır fiyatları ürünün çeşidi ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Ayyıldız indirim dönemlerini Trendyol uygulaması üzerinden takip edebilmeniz mümkün olacaktır. Uygulama üzerinden giriş yaparak markanın tüm ürünlerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.