placeholder
"

Fanila

" araması için 4686 sonuç listeleniyor

Fanila

Konforlu Bir Gün İçin Fanila Çeşitleri

Fanila olarak bilinen atletler genellikle tenle direkt olarak temas eden ve diğer kıyafetlerin içine girilerek tenin görünmesini engelleyen giysilerdir. Dış giyime dikkat edildiği kadar iç giyime de dikkat edilmesi gerekecektir. Çünkü dış görünümün hoş görünebilmesi iç giyim ile doğru orantılı olacaktır. Atlet kullanımı daima kıyafetlerin daha düzenli görünebilmesini sağlayabilmektedir. Bunun yanı sıra fanila olarak bilinen atletler tenle direkt olarak temas halindedir. Tenle direkt temas eden çamaşırlarda daha titiz davranmak gerekecektir. Naylon içerikli kumaşlar zaman içerisinde enfeksiyon gibi durumlara yol açabilmektedir. Bu nedenle seçilen atlet fanila modellerinin pamuklu ve yumuşak bir dokuda olması gerekecektir. Yaz aylarında insanların büyük bir kısmı atlet giymekten hoşlanmaz. Ancak özellikle yaz aylarında atlet kullanımının önemi büyüktür. Atlet terin büyük ölçüde emilmesini sağlayarak içerisine hapseder. Böylece vücutta ani ısı değişimleri de yaşanmayacaktır. Kış aylarında ise atlet modelleri, vücut ısısının artırılmasını destekleyerek üşümeleri azaltabilmektedir. Atlet kullanımında modelinde önemi oldukça büyüktür. Bazı atlet modelleri bel kısmını örtene kadarken, bazıları daha uzun olabilmektedir. Model içeriğinin farklı olması görünen kıyafetlerde tercih edildiği durumlarda daha çok önem kazanmasına neden olacaktır. Erkek fanila modelleri kadınların olmazsa olmaz giysileri arasındadır. Özellikle yaz aylarında fazlasıyla terleyen erkeklerde fanila tercih edilmediğinde ıslak ve hijyenik olmayan bir görünüm ortaya çıkacaktır. Bu nedenle erkek bireylerin fanila kullanması oldukça önemli bir husustur. Kısa kollu fanila çeşitleri genellikle, kış aylarında vücudun tamamının saran bir ürün olması nedeniyle kullanışlı olacaktır. Bunun yanı sıra yaz aylarında ev giyim ürünü olarak da tercih edilebilmektedir. %100 pamuklu olan bu ürün dört mevsim tercih edilebilmektedir. Bisiklet yaka olması nedeniyle tişörtler kullanımı uygun değildir. Ancak gömlek ve kazakların içerisine rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Rahat bir kalıba sahip olduğu için varlığını hissettirmeyen bir konfor sağlayabilmektedir. Kısa kollu fanila türlerinde erkeklerin seçimine göre V yakalı modeller de bulunmaktadır. Bu modellerde gömlek, kazak gibi yaka özelliği bulunmayan giysilerde kullanım için önerilmektedir. Yaz aylarında kullanım için tercih edilecek ise ev giyimi için seçilmesi uygun olabilmektedir. Beyaz renk içeriğine sahip bu fanila modellerinde istenirse yeşil, gri ya da siyah gibi alternatif renklere ulaşılabilecektir.

Fanila Kullanımı ile Kıyafetleriniz Daha Düzenli ve Estetik Olsun

Fanila çeşitleri içerisinde uzun kollu modellerde kış aylarında en çok tercih edilen ürünlerdir. Kış aylarında olumsuz hava şartlarının bulunması vücut ısısının da düşmesine neden olabilecektir. Üşümeyi engelleyebilmek için kişilerin kat kat giyinmesi gerekebilmektedir. Ancak kat kat giyinmek hareketin büyük ölçüde azalmasına neden olacaktır. Uzun kollu fanila, üst gövdenin tamamını ısıtabilecek %100 pamuklu kumaş içeriğine sahiptir. Kumaş kalitesinin oldukça iyi olması aşınma ve yıpranma olasılığını da büyük ölçüde azaltabilecektir. Bisiklet yakalı olan bu ürün tüm kış kıyafetlerinin içerisine rahatlıkla giyebilecektir. Klasik kolsuz fanila çeşitleri tişört, gömlek ya da diğer kıyafetlerin tamamında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu fanilalarda askılı olması sebebiyle hiçbir kıyafette görünme olasılığı bulunmamaktadır. %100 pamuklu kumaş içeriği yaz aylarında tüm teri içerisine hapsederek ani ısı değişimlerini engelleyebilecektir. Kış aylarında ise sıcacık tutarak vücudun sabit ısısının korunmasını sağlayabilecektir. Bisiklet yaka olarak tasarlanan bu fanila modeli, kesinlikle iç göstermemektedir. Bu nedenle rahatlıkla tek başına da kullanılabilecektir. Rahat ve esnek bir kalıbının bulunması vücudun sıkışmasını engelleyerek konforlu bir kullanım sunacaktır. Beyaz renkli bu ürün renk açısından da oldukça kullanışlıdır. Açık bir renk olması nedeniyle hem açık hem de koyu renkli kıyafetler içerisinde kesinlikle belli olmayacaktır. Beden aralığının geniş olması her beden ölçüsüne sahip kişinin bu ürünü tercih edebilmesini sağlar. Yün fanila modeli sonbahar ve kış aylarında tercih edebileceğiniz atlet çeşitleridir. Bu atlette kullanılan merinos yünü vücudun sıcacık tutmasını sağlayacaktır. Kat kat giyinmeyi ortadan kaldıran bu ürün sayesinde yalnızca bir kat üzerinize giymeniz yeterli olabilecektir. Akrilik kumaş içeriğinin de bulunması, esnek ve yumuşak bir dokuya sahip olabilmesini sağlamıştır. Sadece ham boyasız iplikten oluşturulduğu için sağlık açısından da kullanımı uygun olacaktır. Yün olması nedeniyle kullanıcılar açısından kaşıntı yaratıp yaratmayacağı tereddüt yaşatmaktadır. Ancak kusursuz bir şekilde dikimi tamamlanmış bu ürün kaşıntı, tahriş ya da kızarıklık gibi alerjen durumlar kesinlikle oluşturmayacaktır. Vücudu saran bu atlette her beden seçeneği bulunmaktadır. Büyük beden içeriği de bulunduğu için her vücut tipi tercih edebilecektir. Bu üründe yarım kol ya da uzun kol olmak üzere 2 farklı seçenek bulunmaktadır. Kişiler kendi vücudu ya da kışın sertliğine göre dilediği seçimi yapabileceklerdir. Yün fanila modellerinde siyah, gri ya da beyaz renk tercih edilebilmektedir.

Her Cinsiyete ve Yaşa Uygun Fanila Seçenekleri

Yün fanilalar kadar kullanımı yaygın olan termal fanilalar kış aylarında kadın ve erkek herkesin seçimleri arasında yer almaktadır. Termal fanila çeşitlerinde kumaş içeriği olarak viskon ve pamuk kumaş kullanılmaktadır. Bu iki kumaş içeriği vücudun enerjisi ile birleşerek vücut yapısının sıcak tutulabilmesi ve ısı miktarının korunabilmesini sağlayabilmektedir. Verimli bir kullanım sağladığı ev üşümeyi önemli ölçüde azalttığı için kişilerin üst üste giyinme problemlerini de ortadan kaldırabilecektir. Bu ürün esnek bir kumaş içeriğine sahip olması nedeniyle vücudun şeklini alarak, sarabilecektir. Böylece ısı kayıplarını minimuma indirgeyecektir. Kış mevsiminde soğuk ortamlarda kıyafetlerin içerisine kullanabileceğiniz bu model anti alerjik ve anti bakteriyel yapısı sayesinde cildinizde kızarıklık, tahriş gibi sorunların oluşumunu tamamıyla engelleyebilecektir. Yarım kollu ya da uzun kollu olmak üzere termal fanilalarda iki seçenek bulunmaktadır. Ekru fanila rengi genellikle açık ya da koyu giysilerle tercih edebileceğiniz bir üründür. Ancak siyah termal fanilanın kesinlikle koyu kıyafetlerle giyilmesi önerilmektedir. Açık renkli kıyafetlerin altından görünebileceği için estetik ve düzgün bir görünüm oluşturmayacaktır. Bu modelde her iki renkte de S bedenden XXL bedenine kadar seçenekleri bulabilmeniz mümkündür. Asker fanila çeşitleri yalnızca askerlik yapan kişilerin kullanımına uygun ürünlerdir. Bu atletler genellikle uzun ya da kısa kollu askeri kıyafetlerin içerisinde kullanıldığı için kısa kollu olarak üretilmektedir. Bu fanila kamuflajların altına giyilmesi zorunlu tutulduğu için başka bir atlet seçimi mümkün olmayacaktır. Yeşil fanila olarak da bilinen bu atletler, kamuflajla aynı renkte olduğu için kesinlikle fark edilmemektedir. Bisiklet yaka olan atlet kıyafetin içerisinden görünmemektedir. TSK standartlarına uygun olarak tasarlanan bu ürün %100 pamuklu bir kumaştır. Esnek olması nedeniyle vücudun tamamını rahatlıkla sarabilecektir. Kışın sıcak tutarken, yazın ise zorlu görevlerde terin emilerek vücut ısısında değişimlerin oluşmasını engelleyebilecektir. Antialerjik özelliği sayesinde vücutta tahriş, kaşıntı ya da kızarıklık yaratma riski bulunmamaktadır. Bu kapsamda alerjik bünyeler içinde tercih edilebilecektir. Haki fanila antibakteriyel yapıda olması terin neden olabileceği enfeksiyonların oluşma riskini ortadan kaldırabilmektedir. Yalnızca kısa kollu olan bu atlette, sadece yeşil renk seçeneği bulunmaktadır. Tüm beden aralığının bulunması nedeniyle tüm asker adayların bu ürüne sahip olabilme imkanı da bulunmaktadır.

Fanila Modelleri Farklı Seçenekler ile Sizlerle

Kadın fanila modelleri kadınların kıyafetlerinin içerisine kullandığı farklı modelleri bulunan ürünlerdir. Kadınlar kıyafetlerinin duruşuna oldukça önem verirler. Atletlerde kıyafetlerin şık ve estetik görüntüsünü destekleyebilmektedir. Bazı durumlarda kadınlar dekoltelerini ölçülü bir hale getirmek istediklerinde de şık atlet tasarımları tercih edebilmektedir. Kadınlarında erkekler gibi atlet seçimlerinde dikkat etmesi gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır. Kalın askılı atletler genellikle tişört, bluz ya da gömleklerin içerisine giyilebilecek ürünlerdir. Pamuklu kumaş içeriğine sahip olması nedeniyle dört mevsim rahatlıkla tercih edilebilecektir. Esnek ve vücudu sarabilen rahat yapısı sizi sıkmadan gün boyu kullanabilmenize imkan sağlayacaktır. Bisiklet yakadan daha derin bir yakasının bulunması her tarz kıyafetin içerisinde görünmemesini sağlayabilmektedir. İç göstermediği için hırkaların içerisinde kullanımı da uygun olacaktır. Beyaz fanila en çok avantaj sağlayan renkler arasında yer almaktadır. Beyaz renk açık ya da koyu kıyafetlerin tamamında belli olmayacaktır. Ten rengi modellerde bu açıdan kullanışlıdır. Beyaz rengi gibi her kıyafetin içerisinde düzgün ve belli olmadan kullanılabilecektir. Siyah modeller ise daha çok hırka ve görünen kıyafetlerin içerisinde tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra koyu renkli giysiler içinde de kusursuz görünebilecektir. Kolsuz ve askılı fanila modelleri kadınların en çok ilgi gösterdiği iç çamaşırları içerisindedir. Askılı modeller her açıdan diğer atlet modellerinden daha fazla avantaj sağlayacaktır. Bazı tişört ya da kısa kollu bluzlarda yaka açıklığı fazla olması durumunda kalın askılı atletler içerden görünerek kötü bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olabilecektir. Askılı atletler, kalın askılı kıyafetlerin içerisinden de görünmeyecektir. Pamuklu fanila olması sebebiyle bu atletler her mevsim bir avantaj sağlayabilecektir. Yaz aylarında teri emerken, kış aylarında sıcak ve yumuşak tutabilecektir. Kalça kısmına katar örtebilen bu ürün vücudu tamamen sarabilecektir. Bunun yanı sıra esneklik payı bulunduğu için gün içerisinde varlığını hissettirip sıkmayacaktır. Açık bisiklet yaka olan atlet dekolteli olduğu için diğer kıyafetlerin içerisinde görünmeyecektir. Askılı atletlerde de en çok kullanılan renk beyazdır. Beyaz renk iç göstermeyen kalınlıkta bir kumaşa sahip olduğu için tek başına ya da hırkaların içerisinde de kullanılabilecektir. Beyaz renk açık, koyu tüm kıyafetler içerisinde fark edilmeyecektir. Siyah atletler ise genellikle hırka ya da koyu kıyafetlerde kullanılmaktadır. Özellikle siyah atletler diğer atletlere nazaran daha ince ve şekilli gösterecektir. Vücudunda kusurlu bulduğu bölgeleri şekilli ve daha zayıf göstermek isteyen kişiler için siyah renk daima avantajlıdır.

Çıtçıtlı Fanilalar ile Daima Konforlu Kullanım

Kadın atlet ürün grubu içerisinde son yılların en revaçta modeli çıtçıtlı atletlerdir. Çıtçıtlı atletler bacak arası bölümünden çıtçıtlar ile bacağa sabitlenebilmektedir. %100 pamuklu kumaş içeriğine sahip olması ve ince yumuşak yapısı konforlu bir kullanım sağlayabilmektedir. Anti alerjik yapısı sayesinde kızarıklık ya da tahriş gibi sorunlar ortaya çıkmayacaktır. Vücudu tamamen sardığı için toparlar ve daha ince bir görünüm elde etmenizi sağlar. Kış aylarında sıcak tutarken yaz aylarında sıcağın neden olduğu teri ortadan kaldıracaktır. Bacak kısmından sabitlenmesi, sırt kısmının tamamının kapanmasını ve açılmamasını sağlayacaktır. Bu durumda sırttan soğuk alınabilme ihtimalini engelleyebilecektir. Çıtçıtlı beyaz fanila her şeyle rahatlıkla kombin yapılabilecek bir renktir. İç kısımda tenin görünmesini engelleyecektir. Esnek ve vücudu sıkmayan rahat bir yapıdadır. Siyah fanila çıtçıtlı ise özellikle hırka gibi önü açık ürünlerde rahatlıkla kombinlenebilmektedir. İstenirse koyu renkli kıyafetlerin içerisinde de kullanabilmektedir. Siyah badiler her zaman daha ince ve şekilli görünebilmenizi sağlayabilmektedir. Kısa kollu V yaka fanila modeli genellikle kış aylarında kullanılabilecek iç çamaşırlarıdır. Viskon ve pamuklu kumaş içeriği bulunan bu atletler, termal atlet görevi görebilmektedir. Vücudu kusursuz bir şekilde sararak vücudun ısınmasını sağlayabilecektir. Anti alerjik bir yapıda olması nedeniyle vücutta kaşıntı, kızarıklık ya da tahriş riski bulunmamaktadır. Likralı kumaş vücudun rahat bir şekilde hareket ettirilebilmesini sağlayacaktır. Beden aralığı bulunan bu atletlerde yalnızca beyaz renk seçeneği bulunmaktadır. Beyaz renk rahatlıkla her şekilde kullanılabilecektir. Dantelli şekilde tasarlanan fanilalar, genellikle gözüken kıyafetlerin içerisinde hoş bir görünüm elde edebilmeniz için tercih edilebilmektedir. Kare yaka olarak tasarlanan bu atletlerde dantel güpür kullanılmaktadır. Güpürünün bulunması hırka ya da bolero gibi kıyafetlerin içerisinde şık görünebilmesini sağlayabilmektedir. %100 pamuklu kumaş içeriği ve likralı yapısı vücut sağlığı için oldukça önemlidir. Siyah ya da beyaz renk seçenekleri arasından istediğiniz rengi seçerek kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Beden aralığı oldukça geniş olan bu fanila, tüm beden ölçülerine sahip kişiler için ideal bir seçim olabilecektir.

Fanila Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Fanila modelleri arasında çocuklarınız için özel olarak oluşturulan modeller bulunmaktadır. Çocuklar bağışıklık sistemi oldukça düşük bireylerdir. Yaz aylarında fazla terlemek, kış aylarında fazla üşümek onları anında hasta yapabilmektedir. Bu durumda yazın teri emecek, kışın ise ısıtacak kumaş seçimi yapılmalıdır. Bunun yanı sıra çocuklar hareket kabiliyetini fazlasıyla kullandıkları için atletlerde kesinlikle rahat seçimler yapılmalıdır. Kısa kollu fanilalar kış aylarında çocuklarınızın üşümesini engelleyebilen önemli iç çamaşırlarıdır. Pamuklu kumaş içeriği sayesinde kışın sıcak ve yumuşak tutarak vücut ısılarının korunabilmesini sağlayacaktır. Esnek bir yapıda olan bu atletler vücudu sıkmadan rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. İnce bir kumaş olması, çocuklarınızın kat kat giydirilmiş olmasından dolayı bunalmasını engelleyebilmektedir. Bisiklet yaka içeriği çocukların boğaz kısmını sıkmadan kullanım sağlayabilmektedir. Her yaşa uygun beden aralığı fazla olan bu atletlerde renk içeriği de fazladır. Kalın askılı fanila çeşitleri ağırlıklı olarak yaz aylarında tercih edilebilen ürünlerdir. Askılı olması nedeniyle tişört, elbise gibi kıyafetlerin altına rahatlıkla kullanılabilmektedir. Çıtçıtlı şeklinde olmaması çocukların tuvalet alışkanlıkları sırasında zorda kalmasını engelleyebilecektir. Pamuklu kumaşı teri içerisinde hapsederek vücutta oluşabilen ani soğumaları ortadan kaldırabilecektir. Kalın askılı fanilalarda sıklıkla beyaz renk tercih edilmektedir. Bu renk, her kıyafetin altından kendini belli etmeyerek güzel bir görünüm sunabilmektedir. Ancak tek başına kullanımlar için ise siyah renk ya da koyu renkler tercih edilmesi önerilmektedir. Çünkü çocuklar doğası gereği keşfetmeye açık ve kirlenmeye meyilli bireylerdir. Açık renkler kirleri gözler önüne sererek hoş bir görünüm yaratmayacaklardır. Siyah, lacivert, gri, kırmızı gibi renk seçimleri kiri daha az belli edecektir. İp askılı fanila modelleri hemen hemen her kıyafetin altına güvenle kullanabileceğiniz modellerdir. Özellikle kız çocuklarına elbise giydirildiğinde kalın askılı ya da kısa kollu atletler hoş bir görünüm yaratmaz. Ancak atlet kullanılmaması da çocuklar için bir risk oluşturabilmektedir. İp askılı atletler dışarıdan kesinlikle belli olmadığı için daima çocuklarınızın kıyafetlerinin daima düzgün görünebilmesini sağlayacaktır. %100 pamuklu olan bu atlette 1 yaştan 13 yaşa kadar geniş beden aralığı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bu atletlerde en çok tercih edilen renk siyah ve beyazdır. Her ikisi de kıyafetlerin içerisinde en çok kullanılan renk içeriği olduğu gibi tek başına kullanım içinde rahatlıkla tercih edilebileceklerdir. Fanila fiyatları; marka, cinsiyet, yaş, ürün, ürün özellikleri gibi ayrıntılara göre değişiklik göstermektedir. Fiyat bilgisi için Trendyol uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.