İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bandaj

" araması için 273 sonuç listeleniyor

Esnek ve Dayanıklı Bandaj Modelleri Trendyol'da!

Herhangi bir yaralanma sonucunda pansuman bezini sarmak amacı ile kullanılan bandaj, yarayı dış etkenlerden kolay bir şekilde korur. Özellikle spor dalları ile ilgilenen ve sık sık yaralanma ihtimali olan kişiler bu ürünü kullanırlar. Spor yapanların yaralanmaları durumunda yaptıkları dala göre özel tasarlanmış modeller bulunur. Kol, bacak, diz, ayak ve el için kullanımı uygun olan modeller bulunur. Yalnızca spor dallarında kullanılan bir ürün değildir. Ameliyat sonrasında, kırık durumunda ve sakatlık yaşanan her durumda eğer uygulanması gerekirse kullanımı uygundur. Küçük yaralanmalarda ise kendiniz kolay bir şekilde uygulama yapmanız mümkündür. Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik ürünü seçmeleri tavsiye edilir. Model çeşitliliğinin olması nedeni size seçme özgürlüğü sunar. Böylelikle ihtiyacınız olan ürünü tercih edebilirsiniz. Kanamaları durdurma ve şişlikleri önlemesi ile bilinen bir üründür. Aynı zamanda doktor kontrolünde kırıklar için de kullanılır. Kırık olan bölgenin hareket etmemesini kolay bir şekilde sağlar. Ciddi yaralanmalar için yapışkanlı modeller de bulunur. Kırık, yara, yanık, şişlik ve morluk için kullanımı için uygundur. Ağır yaralanma durumunda doktor kontrolü ile kullanılması tavsiye edilir. Günlük hayatta yaşanabilecek yaralanmalarda sıkı bir şekilde sargı bezi uygulamanız tavsiye edilir. Burkulmalar için kan dolaşımını engelleyecek şekilde sarmanız kolay tedavi için gereklidir. Ayrıca Trendyol müşterilerine özel olarak sunulan indirim seçeneklerini görebilir, ihtiyacınız olan modelleri satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Beğeni Kazanan Bandaj Çeşitleri

Beğeni Kazanan Bandaj Çeşitleri

Yaralanma, sakatlanma, şişlik ve yanık gibi olası sağlık problemleri için bandaj çeşitleri bulunur. Doğru tedavi için size uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Günlük hayatta yaralanma durumunda kullanılan ve uygulaması oldukça pratik olan elastik bandaj; burkulma, kırık, lif kopmaları veya sportif rahatsızlıklarda esnek yapısı olan bir sargı bezi olarak bilinir. Yumuşak doku travmalarında esnek olması sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Genellikle çocuklarda görülen kalça çıkığı pavlik bandaj sayesinde sarılarak kendiliğinden düzelmesini sağlayabilirsiniz. Bebeklerde kalça gelişimini sağlamak için doğru olan pozisyonu bulmak gerekir. Bu sargı bezi sayesinde doğru pozisyonda ile gelişimi sağlayabilirsiniz. Çoban bandaj, genellikle burkulma ve zorlanmalar için kullanılan koruyucu sargı bezidir. Ödem kontrolü sağlamanızı ve aynı zamanda kısmi sabitleme işlemini kolaylaştıran bir üründür. Gözenekli bir yapıda tasarlanır. Bu sayede sarılı olan bölgenin rahat bir şekilde hava almasına yardımcı olur. Ayrıca neme karşı dayanıklı yapıdadır. Birçok model gibi bu üründe yapışkanlı bandaj yapısındadır. Bu durum size kolay kullanım imkanı sunar. Bu ürün cilt üzerine yapışmaz, sadece kendisine yapışır. Bu sayede cilt tahrişi, kızarıklık gibi durumların yaşanma riskini azaltır. Yara, kesik ve sürtünme gibi durumlardaysa yara bandajı kullanmanız gerekir. Yara olan kısmın iyileşme sürecini kolaylaştırır ve hızlandırır. Küçük sıyrıklar, kesikler ve az kanayan yaraları kapatmak ve tedavi sürelerini hızlandırmak için de kullanılan bir üründür. Yanık bandajı, hasarlı olan bölgenin acısını dindirir. Yanık olan bölgenin enfeksiyonlardan ve iltihaplarına korunmasına yardımcı olur. İçerdiği parafin ve klorheksidin yanık olan kısmın acısını ve sızısını azaltır. Yaraya yapışmaz ve bu sayede çıkarttığınız zaman canınızı yakmaz. Ameliyat sonrasında yaranın kapatılması ve dikişlerin korunması için özel olarak tasarlanan bir sargı bezi kullanılır. Ameliyat sargı bandajı, dikişli bölgeyi korur ve zarar vermez. Genellikle pansuman esnasında kullanılır ve sık sık değiştirilmesi gerekir. Vücut ısısını sabit tutarak diz, bilek gibi bölgeleri sıcak tutan ortopedik, medikal, menisküs bandaj, kan dolaşımını hızlandırır ve artırır. Zorlama ve eklem iltihapları gibi durumlarda kullanılır. Bütün bu ürünlere Trendyol'dan ulaşabilirsiniz.

Sporcular İçin Kullanılan Sargı Bezi

Sporcular İçin Kullanılan Sargı Bezi

Yaralanmalar için birçok sargı bezi modeli bulunur. Bunun yanı sıra spor bandajı gibi modeller de bulunur. Spor yapan kişilerin el, bilek gibi bölgelerine ısı vererek koruma sağlayan ürünler de bulunur. Diz, kol, bilek, ayak, el bandajı, fitness ve spor esnasında uygulanan bölgenin burkulma ve incinmesi önler. Isı verir ve sakatlanma durumlarını aza indirir. Parmakların hareketini engelleyen ve eklemde homojen bir baskı uygulayan parmak, omuz, bacak bandajı rahatlığı ve teri vücuttan atmaya yardımcı olan yapısı ile bilinir. Bazı yaralanmalar ve burkulmalar sonrası yaranın su ile temasını kesmek gerekir. Bu durumda su geçirmez bandaj kullanmanız tavsiye edilir. Bazı spor dalları için özel olarak tasarlanan sargı bezi bulunur. Voleybol parmak bandajı, eklemlerin darbe almasını engeller. Özellikle voleybol branşında parmakların zarar görmemesi önemlidir. Voleybol gibi tenis branşında da zarar görmemesi gereken bölgeleri korumak gerekir. Tenis dalında dirsek oldukça önemlidir ve darbe almasını önlemek için tenisçi dirseği bandaj kullanılır. Boks, muay thai gibi spor dalları darbe ve yumruklara dayanır. Hem antrenman esnasında hem de müsabakalarda ellerinizin hasar almaması ve kemiklerin korunması için muay thai, boks bandaj kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yumruklarınızın etkinliğini de artıran bir üründür. Futbol genellikle erkeklerin sık sık yaptığı bir spor dalıdır. Bu sporu yaparken eklemleri desteklemek ve istenmeyen hareketi engellemek için futbol bandaj tercih edilen bir üründür. Bu branşta incinme ve burkulma sık sık yaşanır. Bu durumda uygulama yapılacak bölgeye jel, soğuk bandaj kullanılır. Böylelikle bölgeye anında soğuk kompres yapmanız mümkündür. Bunların yanı sıra sırt ve omuz duruşlarını düzeltebilirsiniz. Sırt bandajı sayesinde duruş bozukluklarını engelleyebilirsiniz. Bütün bu avantajlı ürünlere Trendyol'dan sahip olabilirsiniz.

Sahip Olduğu Özellikler ile Bandaj Örnekleri

Sahip Olduğu Özellikler ile Bandaj Örnekleri

Birçok kişinin bilmesi gereken ve kullanmaya ihtiyacı bulunanların kullanması gereken bandaj örnekleri bulunur. Bunlardan birisi, sekiz bandaj olup kemik alanını hareketsiz bırakan ve omuzları geride tutan bir modeldir. Köprücük kemiğini sabitleyen bir yapıya sahiptir. Her iki omuzun ve boynun etrafını sarar. Böylece sıkı bir şekilde sabitler. Genellikle kol kırıklarında ve incinmelerinde bölgeyi sabit tutmak için üçgen bandaj kullanılır. Kırık ve çıkık durumlarında sık sık tercih edilen bir üründür. Böylelikle kolun hareket riskini aza indirmek mümkündür. Varis yarasının düzeltilmesi için 4’lü bandaj kullanılması tavsiye edilir. Bacaklarda özellikle dizlerde oluşan varis yaralarını düzeltmeniz mümkündür. Yaraların çabuk iyileşmesini sağlayan bir üründür. 5 metre bandaj, genellikle uygulamak istediğiniz bölgeyi sabit ve sıkı tutmak için oldukça uygun bir modeldir. Pansuman bezini sabitlemek için file bandaj kullanılır. Pansuman bezinin üzerine geçirilir ve sargı bezinin korunmasını sağlar. İsmini ise sahip olduğu şekilden alır. Genellikle boru şeklinde ve tıbbi bir malzemedir. Mavi, siyah bandaj özellikle ayak ve bilekleri sabit tutmak için kullanılan bir üründür. Ortopedik bir malzemedir. Sahip olduğunuz ağrılara aza indirir ve dindirir. Özellikle sık sık bandaj kullananlar için renkler önemli bir detay olabilir. Bu durumda renkli bandaj tercihinde bulunabilirsiniz. Çocuğunuzun yaşayabileceği ufak yaralanma, kesik ve sıyrık gibi durumları için özel olarak hazırlanan bir ürün bulunur. Çocuk bandajı bu durumlar için kullanılan vazgeçilmez bir üründür. Bandaj yorum yazılarını ve puanlarını inceleyerek müşterilerin ürünlerle ilgili fikirlerini öğrenebilirsiniz. Bu sayede aklınızda bir şüphe bulunmadan gönül rahatlığı ile istediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Ayrıca Trendyol müşterilerine özel olarak sunulan bandaj kampanya, indirim seçeneklerini görebilir, ihtiyacınız olan modelleri satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.