İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bebek Tarağı ve Fırçası

" araması için 513 sonuç listeleniyor

Hassas Ciltlere Uygun Bebek Tarağı ve Fırçası Çeşitleri Trendyol’da!

Bebek tarağı, yenidoğan bakımı için kullanılan temel araçlar arasında yer alır. Özellikle yenidoğanların saçları oldukça ince ve hassastır. Tarak saçları düzeltmek için kullanılırken bebek fırçası saç derisini ve saç teli köklerine nazikçe masaj yaparak saçı temizlemek için de kullanılabilir. Tarak, ince ya da geniş dişli olarak plastik veya ahşaptan üretilebilir. İnce dişli olan modeller saçın düzleştirilmesi ve saç tellerinin fırçalanması için uygundur. Geniş dişli olanlar ise kalın ya da kıvırcık saçlara önerilir. Yenidoğanlara uygun olarak üretilen modeller saç derisine zarar vermeden nazikçe kullanılabilir. Fırça ise genellikle yumuşak kıllara sahiptir. Hassas deriye zarar vermemek için nazikçe temizleme ve masaj yapma amacıyla kullanılabilir. Doğal malzemelerden üretilen modeller uyarılmayı sağlayarak derinin sağlıklı olmasına yardımcı olur. Özelleştirilebilen isimli bebek tarağı seçenekleri vardır. İlk tarağının üzerine ismini yazdırarak yıllar sonra hatırlayabileceğiniz bir anı kalmasını sağlayabilirsiniz. Bebek konak tarağı ise seboreik dermatit tedavisinde kullanılan bir araçtır. Konak; baş, alın, kulak gibi bölgelerde ortaya çıkan yağlı, sarımsı, kabuklu, pullu bir cilt döküntüsüdür. Özel olarak üretilen konak fırçası sayesinde bu döküntülerin temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Bu özel olarak üretilen ürünler, yumuşak kıllara ve kabukları ayırma özelliğine sahiptir. Ergonomik, hafif ve taşınabilen tasarımı sayesinde kullanımı kolaydır. Cilt durumuna göre bir sağlık uzmanına danışarak bu ürünleri kullanabilirsiniz. Trendyol üzerinden bebeğinizin hassas cildine uygun ürünleri güvenle inceleyebilirsiniz.

Güvenle Kullanılan Bebek Tarağı ve Fırçası Modelleri

Bebeklerin hassasiyetleri nedeniyle bakım için kullanılan ürünlerin özel olması gerekir. Bebek saç tarağı bakım rutininde önemli bir role sahiptir. Deriyi ve telleri temizlemenin yanı sıra rahatlatıcı bir masaj sunarak rahatlama sağlar. Bebek fırça tarak seti olarak da satışa sunulur. Set içerisinde tarak ve fırça bulunur. Ayrıca sevdiklerinize hediye almak için değerlendirebileceğiniz bu ürünleri kişiselleştirmek için isme özel bebek tarağı modellerini satın alabilirsiniz. Modeller arasında at kılı, keçi kılı bebek tarağı seçenekleri ön plana çıkar. At kılından üretilen modellerin sap kısmı ahşaptan yapılır. At kılından üretilen fırçalar yumuşak ve ince kıllara sahiptir. Bu sayede nazikçe saçları fırçalayabilir ve bakım yapabilirsiniz. Keçi kılından üretilen doğal içerikli modeller benzer özelliklere sahip olmakla beraber konak oluşumunu engelleyebilir. Bebek tarağı ve fırçası modelleri arasında plastik, ahşap, metal, silikon seçenekler bulunur. Plastik seçenekler dayanıklı olmakla beraber uygun fiyatlıdır. Yumuşak uçlu ve geniş dişli olan bu seçenekler, ayrıca suya da dayanıklıdır. Bu sayede banyo esnasında da kullanılabilir. Ahşap bebek tarağı doğal ve çevre dostudur. Bambu ya da diğer sert ağaçlardan üretilir. Saçın düzeltilmesi ve fırçalanması için yumuşak bir uca sahiptir. Metal olan model ise dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanım süresi ile ön plana çıkar. Genel olarak ince dişlere sahip olan metal modeller hassas dokunuşa sahiptir. Sert bir yapıya sahip olduğu için kullanım esnasında dikkatli olmak gerekir. Silikon olan modeller yumuşak ve esnek bir dokuya sahiptir. Plastik olan seçenekler gibi silikon modeller de suya dayanıklı olduğu için banyo esnasında kullanılabilir. Yenidoğan bebek tarağı, hassas ve nazik dokunuşlar sağlayarak bebeğinizin saç sağlığını destekler. Düzenli olarak kullanım saç derisindeki yağı dağıtabilir, kan dolaşımını artırabilir ve bu sayede saç büyümesini destekleyebilir. Fırçalama esnasında yapılan hafif masaj, rahatlama ve huzur sağlar. Ayrıca deride biriken kir ve kepekleri de temizleyerek hijyen sunar. Doğum hediyesi olarak sevdiklerinize bu işlevsel özelliğe sahip olan ürünleri almak için Trendyol’dan yararlanabilirsiniz.

Sevilen Bebek Tarağı ve Fırçası Yorum ve Önerileri

Bebek banyo tarağı genellikle silikon ya da plastik olarak üretilir. Bu sayede banyo esnasında ıslansa dahi ürün bozulmaz. Banyo sonrasında da nazikçe saçları tarayarak bakımı yapabilirsiniz. Doğal bebek tarağı seçeneklerinin sağladığı avantajlardan bir diğeri ise bebekle bağlantı kurmanızı sağlamasıdır. Bebeğinizle vakit geçirerek güven duygusunun gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Fırçalama esnasındaki nazik dokunuşlar sayesinde bebeğiniz kendini güvende hisseder ve sevildiğini bilir. Bebek tarağı tavsiye ve önerilerini inceleyerek ürünü daha önceden kullananların yaptığı değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz. Bebek tarağı ve fırçası online alışveriş imkanı ile satışa sunulur. Online alışveriş sayesinde pek çok modele kolay bir şekilde erişebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Evden alışverişin keyfini çıkarırken uygun fiyatları inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri fiyat değerlendirmesi yaptıktan sonra satın alabilirsiniz. Bebek tarağı ve fırçası kampanya dönemlerinde avantajlı fiyatlar üzerinden satışa sunulur. Kampanya ve indirim dönemlerini takip ederek doğal malzemeden üretilen hassas ciltlere uygun ürünleri fırsatlardan yararlanarak sahip olabilirsiniz. Doğumdan sonra bu ürünler güvenle kullanılabilir. Yumuşak keçi kılı ya da at kılından üretilen seçenekler masaj yapmanın yanı sıra var olan konakları da uzaklaştırabilir ve yeni konak oluşumunu engelleyebilir. Düzenli kullanımda saç derisini canlandırarak yağın deriye eşit bir şekilde dağılmasını sağlar. Nazik bir şekilde fırçalama sayesinde yumuşak bir masaj etkisi yaratarak sakinleşmeye yardımcı olur. Bu sayede güven ve sevgi dolu bir hissiyat içerisinde uykuya dalabilir. Tarak ve fırçalar, 0-2 yaş aralığında kullanıma uygundur. Herhangi bir koku içermez. Ürünün farklı modelleri olmakla beraber tüm modellerde benzer tasarımlar görebilirsiniz. Hassas cilde sahip yenidoğanlar için organik bebek tarağı modellerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Avantajlı Bebek Tarağı ve Fırçası İndirim Fırsatları

Bebek tarağı fiyatları ürünlerin markasına, kıl özelliğine, modeline, üretildiği malzemeye göre farklılık gösterir. Bebek tarağı önerileri ve tavsiyelerini inceleyerek ürünü daha önceden deneyimleyenlerin fikirlerini öğrenebilirsiniz. Yenidoğanların cildi ve özellikle başın bıngıldak kısmı oldukça hassas olduğundan dolayı özel içeriklere sahip, yumuşak ve doğal fırçalar tercih edilmesi önerilir. Banyo esnasında kullanılabilen modeller, plastik ve silikon malzemeden üretilirken banyo sonrasında veya kuru fırçalamada kullanılacak ürünler at kılı veya keçi kılından yapılır. Bebek tarağı ve fırçası temizliği için pamuklu ya da nemli bir bez kullanabilir ve kılları aşağı bakacak şekilde kurulayabilirsiniz. Doğal içeriklerden üretilen ürünler sayesinde saç derisi ve sağlığı desteklenir. Saçta kabarma olmaz, konak oluşumu engellenir, var olan konaklar ile baş edilir. Bebek tarağı ve fırçası yorum ve önerilerini inceleyerek modellerin sağladığı avantajlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Özellikle bebek tarağı ve fırçası kullananlar tarafından yapılan yorumlar sayesinde ürünlerin özelliklerini gerçekçi bir şekilde değerlendirme fırsatına sahip olursunuz. Bebek tarağı ve fırçası indirim ve kampanya dönemlerinde avantajlı fiyatlar üzerinden satışa sunulur. İndirim dönemlerini takip ederek uygun fiyatları değerlendirebilirsiniz. Modellerin bazılarında bulunan yuvarlak uçlar, deriye masaj etkisi yapar. Modellerden bazıları geniş saplı ve yumuşak uçludur. Ayrıca hızlı şekilde kuruyan doğal malzemeden üretilen fırçalar yenidoğanlar için uygundur. Geniş saplar sayesinde rahat bir şekilde ürünü kavrayarak hassas şekilde saçları tarayabilirsiniz. Saç fırçalama estetik görüntünün yanı sıra kan dolaşımını da hızlandırır. Yenidoğandan iki yaşa kadar kullanılabilen ürünleri satın alarak bebeğinizin bakım rutinini gerçekleştirebilirsiniz. Bebek tarağı ve fırçası satın al mak için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz.