"

Bebelac Kaşık Maması

" araması için 18 sonuç listeleniyor
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bebelac Kaşık Maması ile Keyifli Bebekler

İlk 6 ay anne sütü ile beslenen bebeğiniz, 6. aydan sonra anne sütünün yanında ek gıdalar ile beslenmeye başlar. Bu geçişi kolaylaştırmak ve bebeğinizin gaz ile ilgili sorunlar yaşamasını önlemek için Bebelac kaşık maması bebeğiniz için ideal bir üründür. Zengin içeriği ile bebeğinizin ek gıda sürecine en sağlıklı şekilde başlamasını sağlar. Bebelac gold kaşık maması, bebeğinizin ek gıdaya başlangıcında sağlıklı beslenme için iyi bir alternatif üründür. Kaşık mamaları, bebeğinizin sağlıklı gelişimi için besleyici içeriğe sahip tahıl ve süt bazlı ek gıdalardır. Bebeğinizin ek gıda döneminde keyifle yiyeceği ürünler arasında yer alır. Doktor önerisi ile ek gıdaya başlayan bebekler için özenle hazırlanan mamalar lezzeti, tadı, doyurucu yapısı ve zengin içeriği ile ebeveynler için vazgeçilmez bir üründür. Pek çok farklı içeriği bulunan Bebelac kaşık maması çeşitleri bebeğinizin vitamin ve mineral ihtiyacını karşılar. Menşei Fransa olan ürünler, uygun sterilizasyon işlemlerinden sonra karton kutularda muhafaza edilir. Kalitesi ile adından sıkça söz ettiren markanın ürünleri el değmeden üretilir. İçeriğinde bulunan her bir ürün doğal olarak temin edilir. Kalite kontrol aşamasında pek çok teste tabi tutulur. İçerisinde katkı maddesi ve tatlandırıcı bulundurmayan ürün bebeğiniz için ideal bir gıdadır. Avrupa Birliği Standartları’na uygun olarak üretilen tüm kaşık mamalarını güvenle satın alabilirsiniz. İçeriğinde bulunan tüm gıdalar, vitaminler ve mineraller ideal oranda olduğu için bebeğinizin sağlığı açısından herhangi bir tehlike oluşturmaz. Bebeğinizin sağlığını en az sizin kadar düşünen markanın tüm Bebelac kaşık maması çeşitlerini Trendyol üzerinde bulabilirsiniz.

Bebeğiniz İçin En Doğru Tercih Bebelac Kaşık Maması

Bebeğiniz İçin En Doğru Tercih Bebelac Kaşık Maması

Bebelac kaşık mamasının bebeğinizin sağlıklı bir şekilde büyümesi için pek çok faydası vardır. Mineral ve vitamin deposu olan ürünler, bebeğinizin vücudunda eksik olan vitamin ve minerallerin tamamlanmasına destek olur. Katı gıdaya başlangıç için iyi bir tercihtir. Elmalı, pirinçli, tahıllı ve daha pek çok lezzetli karışım çeşitleri ile iştahı olmayan bebeğinizin iştahını açmaya yardımcı olur. Hareketin bol olduğu 6. ay sonrası dönemlerde, içerisinde bulundurduğu besinler ile bebeğinizin enerji ihtiyacını karşılamaya destek olur. Pratik ve kolay bir şekilde hazırlandığı için dışarıya çıkmanız gerektiğinde de kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Tokluk hissi veren Bebelac kaşık maması gece ürünleri, bebeğinizin daha kaliteli uyku uyumasını da sağlar. İçerisinde bulunan lif kaynağı besinler sayesinde ek gıda döneminde en çok karşılaşılan kabızlık sorunu da ortadan kalkar. Uyku süresi uzayacağı için de sabah daha enerjik ve mutlu uyanmasını sağlayabilirsiniz. Bebelac kaşık maması kullananlar, yaptıkları olumlu yorumlarla ürüne olan talebin artmasını sağlar. Ürünü kullanan diğer ebeveynler, ürün hakkında deneyimlerini Trendyol üzerinde paylaşırlar. Yapılan her bir yorum ürünü daha yakından tanımanıza yardımcı olur. Kullanıcılar, beğendikleri mama çeşitlerini yazarak ürünü yeni kullanacak olanlara çeşitler ile ilgili bilgi verirler. Kaşık mamalarını şeftali, armut, çilek gibi farklı meyveler ve pekmez ile tatlandıran ebeveynler, meyve yemeyen bebeklerin meyve yemelerini sağlarlar. Mamaların içeriğinde bulunan meyve, süt, tahıl ve pirinç karışımları bebeğinizin damak tadının gelişmesine de destek olur. Anne sütü alamayan ya da yeterli gelmeyen bebeğinize, doktor kontrolünde 4. aydan itibaren başlayabileceğiniz Bebelac kaşık maması çeşitlerinden birini sunabilirsiniz. Bebeğiniz sevdiği kıvama göre katı veya sıvı olarak tüketmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğinizi yeme şekline göre biberon ya da mama tabağı ile besleyebilirsiniz. Ürünler, bebeğinizin kaşıkla beslenmeye alışmasına da destek olur. İlave şeker ve herhangi bir tatlandırıcı bulunmaması, bebeğinizin gelişimi ve sağlığı için önemlidir. Anne sütü ya da devam sütü ile hazırlandığından dolayı bebeğiniz için alerjik bir durum oluşturmaz. Farklı gramajlarda paketler halinde sunulan mamalardan denemek isterseniz Trendyol üzerinden ürünleri hemen inceleyebilirsiniz.

Sağlıklı Öğünler İçin Çeşit Çeşit Bebelac Kaşık Maması

Sağlıklı Öğünler İçin Çeşit Çeşit Bebelac Kaşık Maması

Bebeğinizin sağlığını en az sizin kadar düşünen Bebelac, kaşık maması çeşitleri ile bebeğinizin gelişimi için fayda sağar. Aylarına göre çeşitlendirilen ürünler içinden çocuğunuz için dilediğinizi seçebilirsiniz. Bebeğinizin aldığınız mamayı sevmemesi durumunda farklı lezzet seçenekleri de bulunur. Bebelac tahıl karışımlı kahvaltı 6-36 ay aralığındaki bebeğinizin güvenle tüketebileceği bir üründür. Özenle yetiştirilen ve seçilen tahıllar içerir. Bebeğiniz için gerekli olan birçok besin ögesini içeren tahıllar, ek gıda döneminde beslenmenin temelini oluşturur. Anne sütü veya devam sütü ile hazırlanır. İçeriğinde 7 tahıl ve B1 vitamini bulunur. İlave şeker yoktur. Dilerseniz karışımın içerisine biraz peynir ve pekmez karıştırarak da bebeğinizin kahvaltısını zenginleştirebilirsiniz. Bebelac kaşık maması sütlü pirinçli kaşık mamasını ana ya da ara öğünlerde tercih edebilirsiniz. 6. aydan itibaren kullanım için uygundur. Bebeğinizin seveceği kalsiyum kaynağı bir üründür. Dilerseniz bebeğinizin ayına uygun meyveleri ekleyerek de mamayı onun seveceği bir öğün haline getirebilirsiniz. Bebelac kaşık maması sütlü ballı irmikli, bebeğinizin severek yiyeceği tatlar arasındadır. İçeriğinde tokluk hissi veren irmik bulunur. Bebelac sütlü meyveli pirinçli, içeriğinde bulunan meyveler ile bebeğinizin meyve ihtiyacını da karşılar. Bebelac sütlü ve pirinçli, içeriğinde bulunan pirinç sayesinde bebeğinizin daha uzun süre tok kalmasına yardımcı olur. 6. ay itibari ile kullanıma uygundur. Bebelac ballı irmikli, lezzetli tadı ile bebeğinizin severek yiyeceği bir başka ürün çeşididir. Bebelac pirinçli, sütsüz, tahıllı kaşık maması seçeneği ise içerisinde süt bulunmaması nedeniyle süt alerjisi olan bebekler için ideal bir üründür. Mama içerisinde su kullanarak istediğiniz kıvamı verebilirsiniz. Çeşit çeşit Bebelac kaşık maması ürünlerini Trendyol üzerinden inceleyerek seçtiğiniz ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Bebelac Kaşık Maması Trendyol’da

Her Bütçeye Uygun Bebelac Kaşık Maması Trendyol’da

Bebelac kaşık maması zengin içeriği ile ailelerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Lezzetli ve doyurucu bu ürünlerin fiyatı belirlenirken pek çok kriter rol oynar. Ürünlerin içeriğinde bulunan vitamin ve minerallerin oranları, kaç tane tahıl bulunduğu, ambalaj şekli, gramajı ve daha pek çok etken fiyata etki edebilir. İçeriğinde hem meyve hem tahıl hem de pirinç bulunan mamaların, içeriğinde sadece pirinç ve süt bulunanlara göre fiyatı daha yüksek olabilir. Bebelac kaşık maması; sütlü sütsüz, pirinçli, irmikli, ballı, meyveli ve tahıllı gibi pek çok çeşidi ile size seçim şansı sunar. Sabah ve gece bebelac kaşık mamaları da size farklı seçenekler vadeder. Kaşık mamalarının 230 gramlık ve 250 gramlık ambalajda kutu seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Bebelac kaşık maması 500 gr yani 250×250 gr iki adet paketleri daha avantajlı fiyata satın alabilirsiniz. Çoklu kutu seçeneklerini tercih ederseniz ürünleri hem daha karlı satın alabilir hem de daha uzun süre kullanabilirsiniz. Bebeğiniz için tüm ürün çeşitlerinin bir arada olduğu çoklu paket seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Bebelac kaşık maması 4 ay ürünü, erken ek gıdaya başlamak zorunda kalan bebeğinize güvenle yedirebileceğiniz güvenilir ürünlerden biridir. Her bütçeye uygun kaşık mamaları uygun fiyatları ile Trendyol sayfasında sizleri bekler. Trendyol’un kolay kullanım özellikleri sayesinde aradığınız ürünleri filtreleyerek inceleyebilirsiniz. Akıllı alışverişin adresi Trendyol’da bulunan Bebelac kaşık maması çeşitlerinden dilediğinizi hemen satın alabilirsiniz.