Marka
Mama Numarası
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Bebelac

" araması için 270 sonuç listeleniyor

Bebeğiniz İçin Kaliteli Bebelac Ürünleri Trendyol’da!

Bebelac uzun yıllardır bebekler için ürettiği doğal içerikli ürünlerle çok talep gören anne bebek kategorisi markaları arasındadır. Bebekler, yetişkinlere göre her anlamda daha hassas yapıda olmaları nedeniyle beslenmesi ve diğer konularda öncelikli olarak doğal ürünlere başvurulmalıdır. Özellikle beslenme konusunda, doğal ürünlere başvurulmadığı takdirde bebekte sağlık sorunları görülebilir. Bebeklerde ilk 6 ay yalnızca anne sütünün verilmesi uygundur. Anne sütü yokluğunda, bebeklerde yalnızca formül içerikli kullanım uygundur. Formül içerikler yalnızca anne sütü yokluğu ya da yeterli gelmediği durumlarda tercih edilir. Sütünüz, bebeğinizin kilo alımı açısından yeterli gelmiyorsa, bu durumda öğün takviyesi yaparak onu rahatlarabilirsiniz. İçeriğin anne sütüne yakın olması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra seçeceğiniz içeriğin bebeğinizin kilo alımını da desteklemesi gerekir. Bebeğinizce haftalık kilo alımı sınırda kalıyor ya da düşük seyrediyorsa içerik çeşidi yeterli gelmiyor olabilir. Seçilen ürünün bebeklerde gaz ve kabızlık yapıp yapmaması da oldukça önemli bir noktadır. Özellikle gaz bebeklerde, ilk 3 ay sıklıkla görülür. Fazlasıyla olumsuz etkileyecek bu durumun giderilmesi için gaz yapan mamaların tercih edilmemesi çok uygundur. Bebeği ve ebeveynleri 0-6 ay arasında olan bebeklere anne sütü yokluğunda Bebelac gold 1 içerikli ürün sizin için uygun olacaktır. İçerisinde kullanılan vitamin ve mineral içerikleri sayesinde anne sütüne yakın etkiyi gösterir. Çocuklarda büyüme ve gelişmeyi destekleyen ve içeriğinde bulunan probiyotikler, bu süreçte bebeğinizin kabız olmasını engeller. Bebeğinizin sağlıklı beslenebilmesi için her türlü bileşimin bulunduğu bu içerikte 350 gr ve 900 gramlık seçenekler bulunur. Bebeğinizin mama kullanma sıklığına göre, size uygun paket içeriğini tercih edebilirsiniz. Bebelac mama ne kadar sürede tüketilmeli diye merak eden ebeveynlerimizin, mamayı 1 ay içerisinde tüketmesi gerekir. 1 ayı geçmiş mama içeriği sağlık açısından kullanıma uygun değildir. Ayrıca mamanın ortalama olarak 1 saat içerisinde kullanımı uygundur. Kullanılmayan formül seçeneğinin dökülmesi gerekir. Bebelac 1, 2, 3, 4, 5 kullananlar arasındaki anne ve babalar, bebeklerde kilo alımının yeterli olduğunu ve kabızlık, gaz gibi şikayetlerin olabildiğince az gözlendiğini belirtmişlerdir.

Anne Sütü Yetersizliğinde Bebelac Ürünleri

Anne Sütü Yetersizliğinde Bebelac Ürünleri

Bebeklerde sıklıkla tercih edilebilen Bebelac lf toz formda bir içeriğe sahiptir. Bebeğin ayı ve beslenme durumuna göre öğününü ayarlayabilir ve onu doyurabilirsiniz. Her ölçeği 30 ml ılık su ile yapılacak olan bu içeriğin anne sütü gibi ilk 6 ay 2-3 saat aralıkla verilmesi uygundur. Anne sütünü desteklemek için formül kullanılıyorsa eğer bu durumda süreç uzayabilir. Biberon içerisine yeterli ölçüde katılan mamaya, belli mililitrede ılık su kullanımı ile öğün hazır hale gelir. Topaklanma olmaması sayesinde oldukça pratik olan bu ürün, tat olarak da anne sütüne oldukça benzer. Formül seçeneklerin bebeğin yeterli gelişebilmesi için anne sütü gibi 2 yıl verilmesi uygundur. 4 farklı numara seçeneği bulunur. Markanın iki farklı çeşidi bulunur. Bebelac 0-6 ay mamalar diğer içeriklere göre yüksek protein, vitamin, aminoasit gibi içeriklere sahiptir. Ayrıca Bebelac 400 gr, 800 gr bulunan probiyotik takviyesi, bebeğin sindirim sisteminin gelişmesi ve çalışmasını destekler. Bebelac anti reflü mamalarında 1 numara 0-6 ay arası bebeklerde kullanılır. 2 numaralı olan 6-9, 3 numaralı olan 9-12, 1 yaş sonrası için ise 4 numaralı mama içeriğinin kullanılması gerekir. Gold içeriğinde ise 3 numaraya kadar mama içeriği bulunur, 1 yaş sonrası için 3 numara önerilir. Bebelac nutrikonfor 6 ay sonrasında ek gıda sürecine giren bebekler için kullanılır. Bebeğin gelişimi için gerekli olan tüm bileşenlere sahip bir üründür. Bunun yanı sıra ek gıda sürecindeki bebeklerinizin pürelerine mamayı katabilir ya da yoğurt yapabilirsiniz. İnek sütü bebeklere ağır gelip kabızlık yapabileceği için yoğurt yaparken anneler mamayı tercih edebiliyor. Hazırladığınız mamayı yoğurt mayalar gibi mayalayarak bebeğinizin kalsiyum ve fosfor ihtiyacını bünyesini zorlamadan destekleyebilirsiniz. Açılmış ambalajlı mamaların en geç 4 hafta içerisinde tüketimi uygundur. Serin ve kuru yerde saklanılması önemlidir. Beklediği için topaklanma görülenlerin kullanımı uygun değildir. 350 ya da 900 gr paket içeriğinden size uygun paketi tercih edebilirsiniz. Üzerine her bir ölçek için 30 ml su ilavesi gerekir. 4 ölçek koymuşsanız, 120 ml su yeterlidir. Çalkalamak yerine karıştırmak gaz oluşumunu da minimuma indirger. Bu da yavrunuzun rahatsızlanmasını, ağlamasını engelleyerek ona huzurlu bir ortam sunar. Ve bu sayede siz de, çocuğunuz da rahat bir nefes alırsınız. Ek gıdaya geçmiş bir bebeğin günlük alması gereken formül miktarı 500 ml’dir. Eğer anne sütü ile destekleniyorsa bu miktar biraz daha azaltılabilir. Markanın 3 numaralı seçeneği 9. Aydan sonra kullanıma uygundur. Gold türünde 3 numara 12 ay ve sonrası bebekler için kullanılır. Prebiyotik bileşenleri içermesi nedeniyle bebeğinizin sindirim sisteminin gelişmesini destekler. Ayrıca Prebiyotik bakteriler bağışıklık sisteminin geliştirilmesini de sağlar. Bebeklerde öncelikle şekersiz ve tuzsuz sebze, meyve yedirilmesi uygundur.

Bebeğinizin Dengeli Gelişebilmesi İçin Bebelac Ürünleri

Bebeğinizin Dengeli Gelişebilmesi İçin Bebelac Ürünleri

Bebelac laktozsuz hazırlanırken miktarın öncelikle belirlenerek ölçek yardımıyla biberona dökülmesi gereklidir. Özellikle Bebelac yeni doğan öğününü kullananlar başta olmak üzere, tüm ebeveynler mama kullanımından memnun olduğunu dile getirir. Bebeklerin ayından farklı mama numarası tercih etmek, bebeğinizin sindirim sistemine ağır gelebileceği için sağlık sorunları oluşturabilir. Bu nedenle kesinlikle ayına uygun mama içeriği tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra, mamalarda yapacağınız numara değişiklikleri döneminde bebeğin tolere edebilmesini sağlamak için, birden değil sindirim sistemini alıştırarak değiştirmek gerekir. Yeni mama ile eski mamayı dönüşümlü olarak kullanarak bebeği sorunsuz alıştırabilirsiniz. Bebelac ac formüllü mamalarda fermantasyon teknoloji ile üretilir ve bebeğiniz için tüm mineral ve vitamin içeriğini bulabilirsiniz. Bu ürünü yalnızca ılık su ile süt olarak hazırlayabileceğiniz gibi, farklı kullanım şekillerini de tercih edebilirsiniz. Bu mamayı kahvaltıya, meyve pürelerine, yoğurtlara, muhallebilere kullanarak da sağlıklı tüketim sağlayabilirsiniz. 350 ve 900 gramlık paketlerden bebeğinize uygun seçeneği seçebilirsiniz. Ayrıca 4 haftayı geçen açılmış mamaların kullanımı uygun değildir. Günlük hayatta 9 aylık bir bebeğin 500-700 mililitre arası süt miktarı yeterli olacaktır. Buna göre bebeğinizin mama düzenini oluşturmanızda yardımcı olur. Bebelac kıvam artırıcı içeriği ile her numarada bebeğinizin beyin gelişimini destekler. Şeker içeriği bulunmayan mamada yalnızca laktoz içeriği bulunur. İçeriğinde bulunan omega 3 içeriği sayesinde, zihinsel ve bağışıklık sisteminin gelişimini hızlandırır. Protein içeriği sayesinde ise, bebeklerin bedensel sağlığının korunmasını sağlıyor. Kalsiyum ve fosfor desteğinin bulunması sayesinde diş ve kemik yapısının gelişiminde önemli rol oynar. Ayrıca içerisinde C, A, D, E, K, aminoasit ve mineraller bulunur. Tam bir Prebiyotik kaynağı olan bu ürün sindirim ve bağışıklık sisteminin gelişmesini destekler. Ayrıca Bebelac devam sütü kullandığınızda bebeğinizin haftalık alması gereken kilo miktarını sağlıklı bir şekilde alır. Bebeklerinizin sağlıklı bir şekilde büyüyüp gelişebilmesi için, anne sütü eksikliği ya da yokluğu söz konusu olduğu durumlarda mama kullanmanız gerekir. Bebekler 6. ayı doldurduktan sonra yavaş yavaş erişkin beslenmesine alıştırılması için ebeveynler tarafından ek gıda sürecine başlanır. Bu sayede sağlıkları korunur.

Bebeğinizin Büyüme Sürecinde Daim Bebelac Avantajı

Bebeğinizin Büyüme Sürecinde Daim Bebelac Avantajı

Tuz ve şeker içerikli besinler sindirim sorunlarına neden olabileceği için tercih edilmez. İlk olarak haşlanma ya da püre şeklinde besinler verilerek ek gıda sürecine başlanır. Özel bir uğraş gerektirdiği için her zaman ebeveynler bu sürece vakit ayıramaz. Kavanoz ürünler sayesinde, bebeklerin sağlıklı ve leziz ara öğünlere ulaşabilmesi mümkündür. Doğal meyve ve sebze içeriğinden yapılan kavanoz öğünlerde bebeğinizin damak tadına uygun seçimler yapabilirsiniz. Ayrıca her sebze ve meyvenin bebeğin ayına göre verilmesi uygundur. Bebelac comfort meyve püresi ya da diğer içeriklerde üzerinde bulunan ay ibaresine dikkat ederek bebeğinizle uyum sağlıyor olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bebelac nutricare elma, şeftali ve havuç püresi karışımı bu seçeneklerden biridir. İçeriğinde doğal şeker ve tamamen doğal meyveler bulunur. Tatlı bir tadı olan bu öğün seçeneği çocuklar tarafından oldukça sevilir. Şeftalinin kabız yapma olasılığı bulunduğu için elma ile tatlandırılarak kabızlık oluşması engellenmiştir. İçeriğinde yüksek C vitamini bulunur. Açıldıktan sonra hızlı bir şekilde tüketimi önerilir. Kullanılmadığı durumlarda dolapta muhafaza etmelisiniz. Bebelac ek gıda kavanoz içeriklerinden bir diğeri havuç elma püresi karışımıdır. Lezzetli olması nedeniyle bebekler için lezzetli bir ara öğün olacaktır. Bebelac yorum yapanlar; elma, armut, havuç püresi karışımı lezzeti ile bebeklerin bayıldığından bahseder. 6. Aydan sonra verebileceğiniz bu besinde A, C ve E vitaminleri bulunur. Bebelac sütlaç ise kavanoz öğün çeşitlerinden biridir. İçerisinde doğal şeker formülü ve pirinç bulunur. Lezzetli olması nedeniyle bebekler fazlasıyla sevebilir. Bu öğün kalsiyum ve fosfor içeriği yönünden oldukça zengindir. Her yerde rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Yalnızca su ilave ederek hazırlamanız mümkündür. Eğer toz çeşidi 1 yaş üstü bebeklerde kullanacaksanız, su yerine süt ilavesi de tercih edebilirsiniz.

Ek Gıda Sürecinde İlk Tercihiniz Bebelac Kavanoz Mamaları

Ek Gıda Sürecinde İlk Tercihiniz Bebelac Kavanoz Mamaları

Bebelac kullananlar arasında muzlu muhallebi seçeneği sık tercih edilenler arasındadır. İçerisinde formül mama ve muz bulunur. Leziz olan bu ara öğün bebekler tarafından çok sevilir. Elma ve bal kabağı püre karışımı da ek gıdada sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Bu içerik mineral ve vitamin yönünden oldukça zengindir. Bebelac conformil meyve bahçeleri püresinde elma, kayısı ve üzüm bulunur. E, A ve C vitaminleri bulunan bu ürün kayısıda bulunan lifli yapı sayesinde kabızlık oluşumunu da engeller. Bebelac biberon içerisine kolayca doldurulur. Vle bebe maması seçenekleri arasında tahıllı toz içerikleri de bulunur. Tahıllı ve meyveli olanlarda her bebeğin damak tadına hitap edebilecek seçenekler bulunur. Bu seçenekler özellikle pratik hazırlanabilir olması sayesinde ebeveynler tarafından tercih edilir. Farklı ay seçenekleri bulunan bu besinlerde bebeğinizin ayına uyum sağlayacak olanları tercih etmeniz gerekir. Bebek mamaları çeşitleri arasında, tahıllı kahvaltı seçeneği sık tercih edilenlerden biridir. İçerisinde A, C, D, B1, B6, B12, folik asit, nisain olmak üzere tam 8 adet vitamin bulunur. Kalsiyum içeriği sayesinde bebeklerde kemik ve diş yapısının gelişmesini destekler. 6. Aydan sonra verebileceğiniz bu öğünü su ile hazırlayabileceğiniz gibi yoğurt, anne sütü veya devam sütü ile de hazırlayabilirsiniz. 250 gramlık paketler halinde satılan ürünün 4 hafta içerisinde tüketimi uygundur. Sağlıklı kullanım için serin ve kuru yerde saklanması gereklidir. İçerisine meyve püresi katılarak bebeğin yemesi sağlanabilir. Daha tatlı içerikli öğün seven bebekler için armutlu sütlü seçenek öne çıkan ürünler arasındadır. Bebelac çeşitleri arasındaki nenatal olanlar, içerisinde bulunan yüksek protein sayesinde kilo alımını hızlandırır. Olası alerji durumlarını gidermek için, Bebelac Pepti Junior öğünü tercih edebilirsiniz.

Bebelac Tahıllı Mamalar ile Bebeğinize Nefis Bir Ara Öğün

Bebelac Tahıllı Mamalar ile Bebeğinize Nefis Bir Ara Öğün

Muhallebi kıvamında olan bu öğün A ve E vitamini yönünden oldukça zengindir. Özellikle gece kullanımda bebeği tok tutarak, gece boyu acıkarak uyanmaların önünü keser. Sütlü meyveli pirinç içeriği başka alternatif bir seçim olacaktır. İçerisinde bulunan muz sayesinde oldukça tatlıdır. Toz olanların biberonda yapılabilme imkânı olduğu için kaşıktan hoşlanmayan bebekler için, lezzetli bir ara öğün fikri olabilir. Sütlü ve ballı irmikli olan kaşık maması, bebeklerin çok sevdiği seçenekler arasındadır. İçeriğinde bulunan irmik bebeklerin uzun süre tok kalmasını sağlayacaktır. Bu nedenle yatmadan önce gece öğünü olarak verilebilmesi de mümkündür. Balda bulunan antioksidan içerik sayesinde, bebeklerin bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine katkı sağlar. Sütlü pirinçli olan ise içeriğiyle çok tatlı olmayanlar arasındadır. Bu Bebelac püre kaşık maması, daha çok meyve pürelerine karıştırılarak bebeklerin tüketmesi sağlanır. İçeriğinde bulunan vitamin ve mineraller bebeğin gelişiminde katkı sağlayacaktır. Bebelac junior hakkında yorumlar, ebeveynler tarafından beğenildiği ve ilgi gördüğü yönündedir. Bebeğiniz için sağlıklı seçimler sunan marka, özel rahatsızlığı olan çocuklar içinde özel olarak formüle içerikler üretmiştir. Yoğun gaz problemi yaşayan çocuklarda mama içerikleri gaz oluşumunu daha da tetikleyebilir. Bebelac kahvaltı öğününde vazgeçilmezler arasındadır. Türkiye Nutrikonfor bebek maması, gaz oluşumunu minimuma indiren mamalardan biridir. 1 ve 2 numarası Bebelac numaraları arasında bulunur. Mamaları, minikler 1 yaşına kadar kullanabilir. 1 numara 0-6 ay arası, 2 numara ise 6-12 aylık bebekler için kullanılır. Bazı bebeklerde beslenme sonrasında kusmalar yaşanabilir. Kusmalar bebeklerin sağlıklı kilo alımı üzerinde olumsuz etkiler oluşturur. Sürekli kusma yaşanan bebeklerde Bebelac Ar tercih edilmesi gerekir. Kusmayı tamamıyla sonlandıran bu seçenek bebeğinizin sağlıklı bir şekilde büyüme ve gelişmesini sağlayacaktır.

Bebelac Ürün Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebelac Ürün Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İçeriğinde bulunan özel bitkisel lifler, sindirim sisteminin gelişmesine katkı sağlayacaktır. Alerji gelişme riski bulunan çocukların, normal formül mamalarla desteklenmesi uygun değildir. İnek sütü protein alerjisi ve malabsorbisyon da denilen sindirim sorunlarına bağlı olarak gelişen sorunlarda kullanım için ideal bir içeriktir. İçeriğinde bulunan yoğun vitamin ve mineral yapısı sayesinde, bebeğin bağışıklık sisteminin geliştirilmesine katkı sağlayacaktır. Bebelac kampanya ailelerin sık sık takip ettiği konulardan biridir. Anne sütü alıp kusan çocuklar içinde bu durumu engelleyebilmek için seçenekler bulunur. Anne sütünün kıvamını artıran, Bebelac bisküvi kusmanın önlenmesinde oldukça etkilidir. Sağılan anne sütü miktarına göre mama ilave ederek karıştırmanız, hazırlanmasında yeterli olacaktır. Bebelac bebek bezi de aileler arasında oldukça tercih edilenler arasında yer alır. LF seçeneği sindirememe problemi yaşayan çocuklar için ideal bir seçimdir. Laktozsuz içeriği sayesinde sindirim problemlerini aza indirgerken, bitkisel lifli yapısı sayesinde problemlerin oluşmasını bütünüyle engeller ve onların sağlıklı bir geleceğe adım atması için destek verir. Çocukların rahat bir şekilde dengeli ve yeterli beslenmesine olanak sağlar. Erken doğanlarda büyüme ve gelişmenin daha hızlı olması gerekir. Bu da miniklerin büyüme sürecini olumlu şekilde destekler. İçeriğinde bulunan vitaminler ve mineraller sayesinde bebeğinizin gelişimini destekler. Bebek maması seçenekleri arasında, sütlü yulaflı ve buğdaylı toz mama karışımı da vardır. Buğday ve yulafta bulunan lifli yapı sayesinde, bebeklerin sindirim sisteminin çalışmasına yardımcı olur. Bebelac indirim aileler arasında konuşulan önemli konular arasında yer alır. Ürünün yorumları, bebeklerin özel sorunlarını tamamen giderdiği yönündedir. Bebelac fiyat seçenekleri ürün grubu ve içeriğine göre değişkenlik gösterebilir. Trendyol uygulaması üzerinden Bebelac online ürünlerini inceleyebilir, bebeğiniz için uygun ürünlere uygun fiyat ve ödeme koşulları ile ulaşabilirsiniz.