Fiyat
Mama Numarası
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Bebelac Gold

" araması için 109 sonuç listeleniyor
Bebelac Gold 1 700 Gr
Kargo Bedava

BebelacGold 1 700 Gr

444,82 TL
Sepete Git

Bebelac Gold 2 Devam Sütü Çeşitleri Trendyol'da!

Bebelac Geniş Ürün Yelpazesi ile Karşınızda

Bebeklerin ve çocukların beslenmesi en önemli konulardan biridir. Özellikle bebeklerde anne sütünün önemi çok büyüktür. Anne sütü yenidoğan tüm bebekler için oldukça besleyicidir. Anne sütünün yetmediği veya takviye gerektiği durumlarda yardımınıza Bebelac Gold koşar. Bebelac uzun yıllardan beri anne ve babaların ilk tercihidir. İçeriğinde bulunan, tamamen zararsız, maddeler sayesinde severek kullanılır. 100 yıllık deneyimi ile marka, ebeveynlerin tüm ihtiyaçlarını karşılar. Bağışıklığı zayıf olan yenidoğan bebekler için de gönül rahatlığıyla kullanılır. Bünyesinde birçok çeşit barındırır. Yaygın olarak kullanılan devam sütlerinin yanında katı mamalar ve daha birçok ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Bebek beslenmesi üzerinde uzmanlaşmış marka, geniş kitlelere hitap eder. Geçmişten günümüze çizgisini bozmadan kalitesiyle göz doldurur. Çeşitli mama ve sütlerin yanı sıra kıvam artırıcıları da ürün segmentine dahil eder. Bebelac sizlere yüzde yüz orijinal ürünler sunar ve bu ürünler uzun süren son kullanma tarihlerine sahiptir. Bu sayede bu ürünleri tereddüt etmeden kullanabilirsiniz. Ebeveynlerin bebeğin ilk doğumundan itibaren işlerini fazlasıyla kolaylaştırır. Çocuklarının beslenmesine dikkat eden ve onlara en iyilerini vermek isteyen ebeveynler markanın ürünlerini uzun dönemler boyu kullanır. Bebeğinizin gelişimini markanın güvenilir seçenekleriyle tamamlayabilirsiniz. Çocukların gelişim süreci ile orantılı bir şekilde kendini geliştirir. Bebeğinizin her dönemine eşlik eder ve büyümelerini olumlu yönde etkiler. Geniş Bebelac Gold çeşitleri arasından size uygun olanı Trendyol’da kolayca bulabilirsiniz. Her bebeğin ihtiyacı olan besin değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ek takviyelerde karşılaşılan kabızlık, ishal ve gaz gibi sorunlar bu ürünlerde görülmez. Sindirimi kolaylaştıran yapısı ve kolay tüketimi sayesinde ebeveynlerin yanında bebeklerin de gözdesidir. Farklı tatlarda birçok mama bulabilirsiniz. Bu şekilde bebeğinizin sevmediği ve yemek istemediği mamalara hemen bir alternatif bulabilirsiniz. Bebeklerde yaygın olarak görülen demir eksikliği problemini marka sayesinde kolayca çözebilirsiniz. Motor ve zihinsel gelişimlerini olumlu yönde etkiler ve gelişimde önemli bir rol oynar. Bu besinler Avrupa Birliği Bebek Beslenme Standartları’na uygun bir şekilde üretilir. Siz de Bebelac ile güvenli bir şekilde bebeğinizin gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

Bebelac, Geniş Ürün Yelpazesi ile Karşınızda

Marka, kullanıcılarına birçok farklı özellikte ürün seçenekleri sunar. Bu ürünler arasından bebeğinize uygun olan besine zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Mama, devam sütü ve takviyelere karar verirken birkaç önemli noktaya dikkat etmelisiniz. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus bebeğinizin kaç aylık olduğudur. Bebeğiniz yeni doğan ise Bebelac Gold 1 sizin için iyi bir tercih olur. Biberonda kullanılan devam sütü gelişime katkı sağlar. Anne sütü, yeni doğan bebekler için yeterlidir. Fakat bazı durumlarda anne sütü yetersiz olabilir. Bu gibi durumlarda Bebelac Gold yenidoğan yardımınıza koşar. 900 gr olan devam sütü 6. aya kadar rahatlıkla kullanılabilir. Bu serinin çoğunda olduğu gibi içerisinde balık yağı bulundurur. Besin değeri yüksek olan balık yağı, bebeklerin ilk dönemlerinde büyük önem taşır. Balık yağı içerisinde yer alan Omega-3 kemikleri güçlendirir ve ciltte oluşabilecek herhangi bir probleme karşı koruyucu bariyer oluşturur. Beyin ve bağışıklık sistemini önemli ölçüde etkileyen balık yağına gold serisi ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bebeğinizin 6. aydan itibaren Bebelac Gold 2 kullanımına başlayabilirsiniz. Vitamin bakımından zengin olan Gold 2 devam sütünde A, B1, B3 ve C gibi daha birçok önemli vitamin bulunur. Karbonhidrat kaynağı diğer devam sütlerinde de olduğu gibi laktozdur. İçerisinde kalsiyum, fosfor, demir ve çinko barındırır. Devam sütleri ile kusma problemini de rahatlıkla çözebilirsiniz. 9. aydan itibaren Bebelac Gold 3 kullanmanız önerilir. Her yaş döneminin ihtiyacına yönelik üretilen devam sütleri kurtarıcı niteliğindedir. Gold 3 devam sütünde tam 11 adet vitamin bulunur. Bu vitaminler bağışıklık sistemi ve güçlenmede önemli rol oynar. Gelişim çağında ihtiyaç duyulan tüm vitaminlere devam sütleri sayesinde ulaşabilirsiniz. Bilişsel gelişime önemli ölçüde etki eden demir, Gold 3 devam sütünde de bulunur. Bu şekilde demir eksikliğinden oluşabilecek birçok rahatsızlığa yakalanma ihtimalini düşürebilirsiniz. 1 yaşından itibaren Bebelac Gold 4 kullanmaya başlayabilirsiniz. Gold serisinde bulunan vitaminler ve diğer gelişime katkı sağlayan maddeler, Gold 4 devam sütünde de devam eder. Çocuğunuzun devamlı gelişimine yeterli katkıyı sağlayabilmek için gerektiği zamanda uygun olan ürünü kullanmaya önem göstermelisiniz. Numaralandırmalar çocuğun alması gereken besin değerine göre verilir. Doğru devam sütünü kullanarak etkili bir sonuç alabilirsiniz. 2 yaşından itibaren Bebelac Gold 5 kullanmaya başlayabilirsiniz. 5 numaralı devam sütünü kullanırken dikkat edilmesi gereken nokta, diyetin bir parçası olmasıdır. Tamamen süt ile beslemek yerine takviye olarak kullanılmalıdır. Diğer gıdalara yer vererek devam sütü ile tamamlayabilirsiniz. Her üründe olduğu gibi devam sütlerinde de kullanmadan önce son kullanma tarihini kontrol etmelisiniz. Talimatlarına uygun olarak hazırlayarak Gold serisine hemen başlayabilirsiniz. Her yaşa yönelik devam sütleri arasından size ve ailenize uygun olanı Trendyol’da bulabilirsiniz.

Bebelac Gold ile Sağlıklı Bir Gelecek

Bebelac Gold ile Sağlıklı Bir Gelecek

Sağlığın temellerinin atıldığı bebeklik dönemlerinde devam sütlerinin doğru hazırlanışı büyük bir önem taşır. Birkaç basit adımla Bebelac Gold devam sütü evde kolay bir şekilde hazırlanabilir. İlk olarak sütü hazırlamadan önce ellerinizi yıkamalısınız. Elinizde var olabilecek herhangi bir bakteri gibi zararlı oluşumları bu şekilde bebeğinizden uzak tutabilirsiniz. Daha sonrasında kullanacağınız biberonun emzik kısmını ve kapağını iyice temizlemelisiniz. Bunu her kullanımda tekrar yaparak daha sağlıklı hale getirebilirsiniz. Temizlediğiniz emzik kısmı ve kapağı 10 dakika kadar kaynatmanız önerilir. Kaynatarak biberonda var olabilecek zararlı maddeleri direkt olarak yok edebilirsiniz. Biberonu tamamen temizledikten sonra kullanacağınız içme suyunu da 10 dakika kadar ısıtmalısınız. Daha sonrasında Bebelac Gold kullanımı için gereken miktarda suyu biberona boşaltmalısınız. Boşalttığınız suyun içerisine önerilen ölçekte devam sütü ekleyerek biberonun ağzını kapatmalısınız. Devam sütü hazırlanırken her ürün için değişen Bebelac Gold ölçüleri dikkate alınmalıdır. Ilık suya eklenen ölçekler silme dolu olmalıdır ve ürün içerisinden çıkan ölçekler kullanılmaya dikkat edilmelidir. Sonrasında içerisinde toz halinde bulunan devam sütü eriyene kadar dairesel hareketlerle çalkalayabilirsiniz. Eridiğini düşündüğünüz sütü bebeğinize vermeden önce bileğinizde veya tadına bakarak yeterli ısıda olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Kullanım sonrası biberonu en kısa sürede temizlemeniz herhangi bir bakteri oluşmaması için önem arz eder. Hazırlanan devam sütleri 1 saat içerisinde tüketilmelidir ve her seferinde taze olmalıdır. Artan sütler asla kullanılmamalıdır. Ambalajı açılmış ürünü 3 hafta içerisinde tüketmeye özen göstermelisiniz. Serin ve kuru bir alanda saklamanız önerilir. Kullandığınız ambalajın ağzını sıkıca kapatarak bozulmasını ve bayatlamasını engelleyebilirsiniz. Düşük ağırlıkta ve erken doğan bebekler için Bebelac Gold prematüre önerilir. Prematüre ve olması gerekenden düşük ağırlığa sahip bebekler çok daha fazla enerji ve proteine ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaçlar için prematüre seçeneğini kullanmanız önerilir. Protein ve enerji içeriği bebeğin ihtiyacına göre ayarlanır. Bu şekilde Bebelac Gold 400 gr olan prematüre seçeneğini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Birçok seçeneğe sahip olan bu ürünlere Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Doğal İçeriği ile Bebelac Gold Her Zaman Yanınızda

Doğal İçeriği ile Bebelac Gold Her Zaman Yanınızda

İçerisindeki tüm maddelerin doğal ve zararsız olması sayesinde Bebelac Gold serisi kullanıcılar için her zaman ilk tercihlerden biridir. Seri, mineral değerlerinin yüksek olmasının yanında çeşitli vitaminleri ile de öne çıkar. Yağsız süt ve bitkisel yağ içerir. Daha kolay sindirilebilmesi sayesinde yağsız süt kullanılması bebek için önem arz eder. Bu besinlerin içerisinde soya lesitini bulunur. Bu madde sayesinde vücuttaki yağ dengesi sağlanır. İçerisinde beş adet farklı bitkisel yağ bulunur. Doğal yağların yanında prebiyotik lifleri de bünyesinde barındırır. Prebiyotikler, bebeklerde oluşan kabızlık ve ishal oranlarında düşüş sağlar. Bunun yanında sindirim sistemi rahatsızlıklarının tedavisinde de yer alır. Bebeklerde bazen ortaya çıkan alerjik reaksiyonlara da iyi gelir. Doğumdan itibaren kullanabileceğiniz Bebelac Gold anne sütü ile bebeğinizin ihtiyaç duyduğu tüm besinlere kolayca ulaşabilirsiniz. Doğal anne sütüne yakından benzemesi sayesinde sağlık kuruluşları tarafından da yaygın olarak önerilir. Devam sütleri gramajları da ihtiyacınıza göre belirlenir. Bebeğin ihtiyacı olan devam sütleri Bebelac Gold 900 gr şeklinde karşınızdadır. Tüm sağlıklı bebeklerin ihtiyacını karşılar. Yaş ilerledikçe ek gıda ihtiyacı da artar. Ebeveynler besin değerlerinin karşılanması yanında lezzetli bir ara öğün arayışına girer. Bunun için Bebelac Gold bahçe meyveleri kullanımınıza sunulur. İçeriğinde bünye için gerekli ve yararlı olan kayısı, üzüm suyu, elma ve C vitamini bulunur. Ek gıda olarak Bebelac Gold 6-36 ay için üretilen kavanoz serilerinden kullanabilirsiniz. Bahçe meyvelerinin yanında hem tat hem de içerik olarak birbirinden farklı çeşitleri bulabilirsiniz. 125 g olarak üretilen kavanoz ek besinleri tam olarak çocuğun ihtiyacı kadardır. Bu şekilde çocuğunuzun diyetini bozmadan alması gerektiği kadar besin değerini almasını sağlayabilirsiniz.

Anne ve Babaların Ortak Tercihi Bebelac Gold

Anne ve Babaların Ortak Tercihi Bebelac Gold

Bebeklik ve çocukluk dönemlerine yardımcı niteliğindeki ürünler ile sağlıklı bir geleceği garanti altına alabilirsiniz. Ek gıda olan ve 6. aydan itibaren kullanabileceğiniz Bebelac Gold gece serisi sizlere lezzetli bir seçenek sunar. Sütlü armutlu muhallebi olan gece serisi büyük bir kalsiyum kaynağıdır. İştahsız bebeklerde kullanılan seri, kolay hazırlanışı sayesinde ebeveynler tarafından da sevilir. Hem tabakta hem de biberonda hazırlayabilirsiniz. Muhallebinin dışında ihtiyacınız olan tek şey sudur. Tabakta hazırlanışında 130 ml kaynar suyu, 6 kaşık mama ile muhallebi kıvamına gelecek kadar karıştırarak tüketebilirsiniz. Biberonda hazırlamak isterseniz de 180 ml kaynar suyu 4 kaşık mama ile eriyene kadar çalkalamalısınız. Kavanoz serisi arasından Bebelac Gold muzlu muhallebi de bebeğinize verebileceğiniz mamalar arasındadır. İçeriğinde yoğurt, muz, portakal suyu ve C vitamini bulunur. Kavanoz serisini sabah kahvaltı niteliğinde de kullanabilirsiniz. Bebeklerin çoğu yemek yerken sorun oluşturur. Daha önce kavanoz serisinden Bebelac Gold kullananlar tadı sayesinde bebeklerin ara öğünleri daha kolay geçirdiklerini belirtir. Ürünleri daha önce kullananların değerlendirmeleri ile daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Trendyol üzerinden Bebelac Gold yorum ve değerlendirmelere ulaşabilirsiniz. Yorumları okuyarak hangi mamanın tadının daha iyi olduğunu veya hangi devam sütünün etkili olduğuna karar verebilirsiniz. Bebeğinizin kusma gibi bir problemi varsa Bebelac Gold anti reflü kullanabilirsiniz. Anti reflü mama içerisinde keçiboynuzu lif desteği bulunur. Lif desteği sütün yoğunluğunu artırır ve mamanın yemek borusundan geri çıkmasını engeller. İçeriğinde gluten bulunmaz. Yağ ve karbonhidrat oranı dengelidir, bu sayede sindirim sistemini de destekler. Anti reflü mamanın yoğunluğu fazla olduğundan geniş delikli biberon emziği kullanmanız önerilir. Kolay hazırlanışı ile kusma problemine bir son verebilirsiniz.

Bütçe Dostu Bebelac Gold Mamalar ile Gelişime Tam Destek

Bütçe Dostu Bebelac Gold Mamalar ile Gelişime Tam Destek

Geniş ürün yelpazesiyle Bebelac Gold fiyat olarak her kesime hitap eder. Fiyatlar, ürünün gramajına ve içeriğine bağlı olarak değişir. Gramajı düşük olan Bebelac Gold 350 gr devam sütü daha fazla gramajdaki sütlere göre daha uygundur. Fiyat/performans açısından değerlendirildiğinde geçer not alan marka, tüm ürünlerinde aynı kaliteyi devam ettirir. Doğal ve sağlıklı besinlere uygun fiyatlar ile ulaşmanız mümkündür. Bunun yanında Bebelac Gold 500 gr olan bebek sütleri gramajı fazla olduğu için farklı fiyatlandırılabilir. Büyük bir karton ambalajda temin edebileceğiniz ürünü gramajı sayesinde uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Fiyatları etkileyen bir diğer unsur ise ambalajdır. Çeşitler arasından Bebelac Gold yeni ambalaj ile üretilen mamalarda ufak fiyat farklılıkları oluşabilir. Dilerseniz Trendyol üzerinden yapılan bazı kampanyalar sayesinde ek gramaja sahip mamalara da uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Bebekler için meyve salatasından muhallebiye kadar birçok temel ve ek gıdayı uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Dilediğiniz adette ürünü set halinde almanız durumunda avantaj yakalayabilirsiniz. Özellikle Bebelac Gold 0 6 ay için üretilen devam sütleri en fazla tüketilen ürünler arasındadır. Devam sütlerinin çok kullanılması göz önüne alınarak set halinde satın almak hesaplı olabilir. Kavanoz serisi ürün yelpazesi arasındaki uygun mamalardandır. Bu seri ara öğünleri sağlıklı ve uygun fiyata halletmek isteyen ebeveynlerin ortak tercihidir. Diğer bir seçenek olan Bebelac Gold kaşık mama kahvaltılarda uygun fiyatlarıyla yardımınıza koşar. Kahvaltıda alınması gereken tüm lif ve önemli besin değerlerine kaşık mamalar sayesinde makul fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Bir kaşık mama türü olan Bebelac Gold sütlü ballı irmikli iştahsız bebeklere uygundur. Kalsiyum kaynağı olan mama seçeneklerine Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Her Bebeğe Hitap Eden Besinler Trendyol’da

Her Bebeğe Hitap Eden Besinler Trendyol’da

Bebek gelişimi için en önemli konulardan biri olan beslenme, Trendyol için de önemlidir. Bünyesinde barındırdığı tüm Bebelac Gold özellikleri test edilerek onaylanır. Uygun fiyatları ve kalitesi ile tüm ihtiyaçlarınızı Trendyol üzerinden karşılayabilirsiniz. Online alışverişte öncü isimlerden biri olan Trendyol, bebekler için de güvenilir bir adrestir. Her ürün seçeneğinde olduğu gibi Bebelac çeşitleri de sağlık açısından onaylı bir şekilde hizmetinize sunulur. Her yaşa hitap eden Trendyol anne ve babaların göz bebeğidir. Uzun yıllar boyunca kullanıcı memnuniyetine önem verir. Günün herhangi bir saatinde size yardımcı olabilecek destek ekibi hizmetinizdedir. Trendyol ara yüzünün sadeliği sayesinde her yaştan kullanıcıya sahiptir. Dilediğiniz ürünleri hemen satın almanın yanında favorilerinize de ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklediğiniz ürünlere daha sonrasında tekrar incelemek istediğinizde vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Favorilerinizdeki ürünlerden herhangi birinde indirim söz konusu olduğunda ise bildirim gönderilir. Bu bildirimler sayesinde ihtiyaçlarınızı çok daha uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Yorumlar üzerinden diğer kullanıcıların yorumlarını okuyabilir ve eklenilen detaylı fotoğraflar sayesinde inceleme yapabilirsiniz. Favorilerinizde bulunan ürünleri basit bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Sipariş sırasında isminiz, adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeye özen göstermelisiniz. Sipariş verirken girdiğiniz tüm bilgiler gizli kalır ve üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Bu şekilde güvenli alışverişin rahatlığına kavuşabilirsiniz. Trendyol’da bulunan tüm bebek gıdası ürünleri ve seçenekleri güvenlidir. İçinde bulunan Bebelac Gold sütlü pirinçli gibi kaşık mamalar sütü ve içeriği sayesinde hiçbir alerjik reaksiyona yol açmaz. Anne ve babaların ortak tercihi olan Bebelac ürünlerini Trendyol üzerinden kolayca temin edebilirsiniz.