Avantajlı Ürünler
Materyal
Boyut/Ebat
Renk
Fiyat
Parça Sayısı
Ürün Tipi
Fiyat Geçmişi
Boyut/Ebat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Bella Maison

" araması için 945 sonuç listeleniyor

Sofraları Süsleyen Bella Maison Ürünleri Trendyol'da!

Yemek masalarının dekorasyonunu oluşturan parçalardan bir tanesi de tabak takımlarıdır. Şık ve dekoratif sofralar kurmanın anahtarı olan yemek takımları pek çok değişik marka tarafından tasarlanır. Bella Maison markası aracılığı ile üretilen takımlar ise tasarım özellikleri sayesinde fark yaratır. Şıklığa önem veren kişilerden modern bir görüntü oluşturmak isteyen müşterilere kadar değişik zevk ve imaja sahip çok sayıda bireyin gereksinimlerini karşılayan tasarımlar bulunur. Markanın geniş ürün skalası özgür seçim şansı sunar. Çeyizlerin vazgeçilmez eşyaları arasında bulunan tasarımları ile göz kamaştıran marka, kadınların favorisidir. Bella Maison ürünleri porselen materyalin belirli işlemlerden geçmesi sonucunda üretilir. Ham madde özelliği sayesinde yiyeceğin tadında herhangi bir olumsuz değişimin görülmesi söz konusu değildir. Bu özelliği sonucunda çok sayıda bireyin güvenini kazanan tasarımlar insan sağlığını etkilemez. Bella Maison modelleri oldukça geniş tasarım çeşitliliğine sahiptir. Tasarımları ile müşterilerin dikkatini çeken ürünler, büyük beğeni kazanır. Çiçek motiflerinin kullanıldığı seçenekler ile beraber yazı ya da ekose gibi modern desenlerin tercih edildiği ürünler de vardır. Bu sayede tasarımlar özel akşam yemeklerinden günlük sofralara kadar pek çok değişik konsepte uyum sağlar. Renk açısından da farklı seçenekler mevcuttur. Bu sayede oda dekorasyonu ile uyum sağlayan seçenekler renklerin eşsiz birlikteliğini gözler önüne serer. Trendyol aracılığı ile porselen ham maddeden üretilen Bella Maison kampanya imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Şık Bella Maison Ürünleri

Şık Bella Maison Ürünleri

Bella Maison kullananlar ürünlerden oldukça memnundur. Bella Maison kahvaltı takımı, yemek takımı, pasta tabağı seçenekleri boyut özellikleri sayesinde müşterilerin memnuniyetini kazanır. Büyük, orta ya da küçük olarak sınıflandırılabilen boyutları sayesinde ürünler, farklı ebata sahip olan masalar üzerine kullanılır. Geniş bir masayı dizayn etmek isteyen müşteriler büyük ya da orta boy tabakları tercih ederken küçük bir alanı bulunan kişiler ise küçük boyuttaki seçenekleri kullanır. Pasta tabağı seçenekleri müşteriler tarafından büyük beğeni ile karşılanır. Bu modellerin bazılarında kapak ayrıntısına yer verilirken bazılarında ise kapak detayı bulunmaz. Kapak detayına sahip olan seçenekler kullanışlı formu ile müşterilerin dikkatini çeker. Bu seçeneklerin kapak kısımları şeffaf bir materyalden üretilebileceği gibi porselen gibi değişik ham maddelerden de tasarlanabilir. Şeffaf yapıya sahip olan materyaller sunumun eşsiz ve lezzetli bir görüntü kazanmasına yardım eder. Aynı zamanda kapak kısımları yiyeceklerin toz ya da kalıntılardan etkilenmesini engeller. Bu özelliği sonucunda binbir zahmet ile hazırlanan yemeklerin sağlıklı ve hijyenlik bir şekilde muhafaza edilmesine katkı sağlar. Yiyeceklerin ısısını korunmasına katkıda bulunur. Bella Maison yağdanlık, baharatlık, çerezlik seçenekleri sayesinde mutfak eşyalarını farklı bir soluk getirir. Ürünlerin şıklık kazanmasında büyük öneme sahiptir. Tabak tasarımları ile ilgiyi üzerine toplayan Bella Maison bardak, kadeh, fincan, termos gibi değişik eşyalar da üretir. Bardak, kadeh ya da fincan tasarımları yemek takımlarının oluşturduğu uyumu tamamlar. Marka, sofralarda göz kamaştıran ve dikkat çeken bir görüntü oluşturulmasında büyük öneme sahiptir. Termos seçenekleri de son dönem popülerlik kazanan ürünlerden bir tanesidir. Bu modeller içeceklerin müşteri istekleri kapsamında, belirli bir sıcaklıkta tutulabilmesini sağlar. Yaz aylarında limonata ya da su gibi içeceklerin soğuk tutulmasına yardımcı olan tasarımlar kış mevsiminde çay, kahve ve benzeri gıdaların sıcaklığının korumalarına katkıda bulunur. Bu özelliği sayesinde piknik, yürüyüş ya da seyahatlerde müşterilere eşlik ederek konforlu zaman geçirebilme olanağı tanır. Bella Maison bebek için üretilen tasarımlar da bulunur. Trendyol'dan Bella Maison indirim imkanlarını takip ederek çeyizinizi oluşturabilir ya da mutfak eşyalarınızı yenileyebilirsiniz.

Zarif Bella Maison Yorumları

Zarif Bella Maison Yorumları

Bella Maison kullanıcı yorumları ürün kalitesini ortaya koyar. Siz de ürünlerin yorumlarını inceleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayan tasarımları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bella Maison nevresim, battaniye, pike, çarşaf gibi yatak odası takımları da tasarlar. Üretilen bu seçenekler bahar, yaz ya da kış gibi değişik mevsimlerde rahat bir şekilde kullanılır. Nevresim takımları standart ölçüye sahiptir. Böylelikle çift kişilik yorganlara rahat bir şekilde giydirilir. Çift kişilik üretilen seçenekler ile beraber tek kişinin ihtiyaçlarını karşılayan tasarımlar da vardır. Bu sayede ürünler farklı gereksinimlere sahip olan müşterilerin büyük beğenisini kazanır. Ürünler, pamuk gibi farklı materyaller kullanılarak üretilir. 1. sınıf ham maddeleri sonucunda uyku esnasında terleme gibi durumların oluşmasını engeller. Müşterilerin uyku kalitesini arttırarak güne dinç bir şekilde başlamalarına yardım eder. Bella Maison yatak örtüsü, kırlent modelleri oldukça geniş ürün çeşidine sahiptir. Tek renge sahip olan örtülerin yanı sıra farklı desenlerin kullanıldığı modeller de şık görünümü ile müşterilerin beğenisine sunulur. Görüntü açısından sergilediği başarı sayesinde modeller yatakların şık ve toplu durmasını sağlar. Modeller uzun süre deforme ya da zedelenme gibi müşteri beklentisini olumsuz yönde etkileyen durumlar görülmeden kullanılır. Renk akması ya da çekme gibi olaylar meydana gelmez. Bella Maison ev tekstili için üretilen tasarımları ile çeşitleri arasından öne çıkar. Ürünler, kolay ve pratik bir biçimde temizlenir. Müşterileri zahmetli sokan ya da emek isteyen herhangi bir işleme ihtiyaç duyulmaz. Çamaşır makinesinde yıkamaya uygundur. Bella Maison yorum müşterilerin ürün hakkında düşüncelerini ortaya koyar. Objektif değerlendirmeler sonucunda oluşan yorumlar eşyalar hakkında doğru bilgiye ulaşma olanağı sunar. Bella Maison online olarak Trendyol'dan temin edebilirsiniz.

Avantajlı Bella Maison Fiyatları

Avantajlı Bella Maison Fiyatları

Bella Maison lambader, abajur, avize modelleri farklı dekorasyonların hakim olduğu odalarda rahat bir şekilde kullanılır. Tasarım özellikleri sonucunda ev ortamında kullanılabileceği gibi ofis ya da özel okul gibi çalışma mekanlarında da müşteri gereksinimlerinin karşılanmasına katkıda bulunur. Bella Maison kilim, halı modelleri dokuma özellikleri sayesinde müşterilerin dikkatini çekmeyi başarır. Bu tasarımlar dekorasyon ile uyumlu bir şekilde seçilebileceği gibi zıt renkler kullanılarak da tercih edilir. Böylelikle ev dekorasyonunun özgün bir hal almasını sağlayarak konseptlerin marjinalleşmesine kaynaklık eder. Bella Maison havlu, bornoz modellerinde kullanılan ürünler nem çekme özelliğine sahiptir. Bu sayede duş sonrasında vücut ve saçta bulunan nemin hızlı bir şekilde giderilmesi sağlanır. Duştan sonra üşütme gibi istenmeyen durumların oluşmasının önüne geçer. Bu özellikleri sayesinde tasarımlar her evin vazgeçilmez ihtiyaçlarından bir tanesi olur. Bella Maison oda kokusu, masa örtüsü, runner modelleri özellikleri sonucunda müşteri memnuniyeti kazanır. Markaya ait olan oda kokuları farklı notalara sahiptir. Ev ortamının tazelenmesine kaynaklık eder. Bella Maison sepet, tepsi, kase, kupa tasarımları değişik renk seçeneklerine sahiptir. Siyah, krem ya da gri gibi sade şıklığın başarılı bir şekilde ortaya konulduğu modellerin yanı sıra kırmızı, sarı ya da pembe gibi canlı tonların dikkat çekiciliğini gözler önüne seren seçenekler de bulunur. Bella Maison vazo, çerçeve, duvar saati ev ya da ofis dekorunu tamamlanmasında rol oynar. Bu özelliği sonucunda tasarımlar ortamın boğuklaşmasını engellerken özgünleşmesine yardımda bulunur. Bella Maison fiyat aralığı ürün özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Siz de Trendyol’dan pek çok farklı ortamda müşteri gereksinimlerini karşılayan, tasarım açısından oldukça geniş çeşitliliğe sahip olan ürünleri kolay ve hızlı bir biçimde temin edebilirsiniz.