İlgili Kategoriler
Fiyat
Suya/Tere Dayanıklılık
Tip
Görünüm
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Boy
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Beyaz Göz Kalemi

" araması için 489 sonuç listeleniyor
EMILY Göz Kalemi 122
Hızlı Teslimat

EMILYGöz Kalemi 122

(529)
Göz Kalemi 122
46,50 TL
Sepete Git
İsmid Sürme-5150
Hızlı Teslimat

İsmidSürme-5150

(152)
Sürme-5150
39,50 TL
Sepete Git

Beyaz Göz Kalemi Seçenekleri ile Makyajlarınız Daha Güzel

Etkili ve çarpıcı bakışlar sunan makyaj malzemelerinden biri olan beyaz göz kalemi, gözler üzerinde aydınlık bir görüntünün ortaya çıkmasına yardımcı olur. Sürüm anında yumuşak veya sert uçları ile birçok farklı seçeneği çıkartan bu makyaj ürünü, her renk makyajınıza tamamlayıcı bir görüntünün oluşmasına zemin hazırlar. Özel hissetmeyi seven kadınların tercihi olan kalem, incelik ve dikkat toplayan görüntüyü hazır bir şekle kavuşturur. Beyaz göz kalemi kullanımı ile aydınlık dolu bakışlar gözlerinize yerleşir. Yenilik ve farklı bir görüntüyü sevenler tarafından ise bu makyaj malzemesi ışıltılının bulunması istenen farklı noktalara uygulanır. Makyaj çantası içerisinde vazgeçilmez olan ürünleri ihtiyacınıza yönelik seçebileceğiniz gibi günlük ya da gece makyajınızın vazgeçilmez parçası haline dönüştürebilirsiniz.

Beyaz Göz Kalemi Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beyaz Göz Kalemi Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beyaz göz kalemi seçiminde en dikkat edilmesi gereken unsurların başında kalite yer alır. Göz sağlığı için önemli bir konumda olan kaliteye ise Trendyol’da yer alan çeşitli markalar ile ulaşabilmek mümkündür. Kalıcı renk dağılımı gösteren göz kalemi sayesinde gün boyu etkili ve çarpıcı görüntünüzü koruyabilmiş olursunuz. Yumuşak uçlu beyaz göz kalemi makyajı kolay bir adımla gerçekleşirken ayrıca gözünüze de sürümünü rahat yapabilirsiniz. Cilde zarar vermeden yapılan bu makyaj ışıltınıza renk katar. Ayrıca yumuşak kalem yapısı kalemin sürüldüğü kirpik diplerinde olası bir tahriş yanma sorunun önüne geçer. Kalem seçimi yapılırken ise en çok dikkat edilen özelliklerden biri rengin akmamasıdır. Çünkü makyajınızın gün boyu ilk andaki gibi canlı görünmesini sağlarsınız. Dış koşullara karşı dayanıklı olan akmayan beyaz göz kalemi uzun süre ışıltılı görünmenize yardımcı olur. Suya, terlemeye, sıcaklığa karşı dayanıklı beyaz göz kalemleri ile kusursuz göz makyajınızı uzun süre korursunuz. Kaliteye ulaşmış makyaj ürünleri sayesinde hem sağlığınızı korumuş olur hem de büyüleyici bakışlara sahip olursunuz.

Beyaz Göz Kalemi Kullanımı

Beyaz Göz Kalemi Kullanımı

Cilt tonunda bir eşitlik ve kullanılan renklerin net bir şekilde ortaya çıkması için kullanılan kapatıcının ardından beyaz göz kalemi kullanılır. Hazırlanan iyi bir zeminin ardından isterseniz çizgiler olarak göz kapağında yer edindirebileceğiniz gibi gözlerinizde aydınlık bir görüntünün yer etmesi için de beyaz göz kaleminden faydalanabilirsiniz. Alt kirpiklerin iç kısmına uygulanan beyaz kalem, göz yuvasında bir belirginlik ortaya çıkarır. Kolay sürülebilen modeller ise bu aşamada büyük beğeni toplar. Ayrıca beyaz göz içi kalemi kullanımında göz pınarlarına yapılan uygulama bakışların daha aydınlık olmasını sağlar. Göz makyajın bütününde aydınlatıcı belirlilik yapılması istenen noktalarda da beyaz kalem kullanılabilir. Klasik kullanım dışına çıkmak isteyen kullanıcılar ise fütüristik bir görüntü sağlayabilmek adına göz kalemini eyeliner olarak göz üstünde tercih eder. Oldukça trend ve yenilikçi bir görüntüye zemin hazırlanır.

Beyaz Göz Kalemi Özellikleri

Beyaz Göz Kalemi Özellikleri

Kirpik diplerine ya da göz içlerindeki boşluğa doğru kullanılan göz kalemlerinde beyaz renk, gözün daha iri ve belirgin gözükmesini sağlamak için kullanılan bir malzemedir. Bakışlarda ışıltılı görüntüyü sağlamak adına beyaz göz kalemi tavsiye edilir. Göz yapısının ortasından başlayarak yapılan uygulama genişleme sağlar. Ayrıca göz pınarlarına yapılan uygulama aydınlık bakışların yüzünüzde yer edinmesine imkan tanır. Küçük göz yapısına sahip iseniz beyaz göz kalemi önerisi sizin için bir çözüm noktası haline dönüşebilir. Ayrıca beyaz göz kalemi kullananlar kalemin yumuşak yapısından kaynaklı daha kolay bir makyajı yapabilmek için tercih ederler. Aylaynırın kullanımındaki gibi keskin bir renk ya da risk olmadığı için endişesiz bir şekilde deneyimleme adımında kullanılabilir. Akıllı alışveriş seçeneği ile karşınıza çıkan Trendyol’da ise binlerce marka beyaz göz kalemine rahat erişebilirsiniz.

Beyaz Göz Kalemi Ne İşe Yarar?

Göz kalemi, makyajın en temel parçalarından biridir. Gözleri daha belirgin hale getirmek için kullanılır. Göz kalemlerinin pek çok rengi olmakla birlikte beyaz renkli seçenekler de son yıllarda popüler hale gelir. Beyaz göz kalemi, gözlerin daha geniş ve parlak görünmesini sağlamak için kullanılır. Özellikle küçük gözleri olan kişilerde, gözlerin daha büyük ve etkileyici görünüm kazanmasına yardımcıdır. Ayrıca göz çevresindeki koyu halkaları da gizleyebilir. Beyaz göz kalemi, göz kapaklarına uygulanarak gözlerin daha açık ve aydınlık görünmesini sağlar. Göz kapaklarının iç tarafına uygulanan beyaz göz kalemi, gözlerin daha geniş görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda kirpik diplerine uygulandığında kirpiklerin daha kalın ve dolgun görünmesini sağlayabilir.

Beyaz Göz Kalemi İle Neler Yapılır?

Beyaz göz kalemi ile birlikte birçok şey yapılabilir. Bunlardan ilki gözlerin daha geniş görünmesinin sağlanabilmesidir. Göz kapaklarının iç bölgesine doğru sürüldüğü takdirde gözlerin daha geniş görünmesini sağlayan beyaz göz kalemi buna ek olarak gözün etrafında bulunan koyu halkaları da ortadan kaldırabilir. Bir başka olarak aydınlık bir bakış katılabilir. Beyaz göz kalemi, göz kapaklarına uygulandığında gözlerin daha aydınlık görünmesini sağlayabilir. Bu işlem, göz makyajının son aşamasında yapılabilir. Bu ürün, diğer makyaj malzemeleri ile uyumlu şekilde kullanılmalıdır. Beyaz göz kalemi, göz çevresindeki kırışıklıkları gizlemek için de kullanılabilir. Bunun için ürün, kırışıklıkların üzerine ince bir şekilde sürülür. Ardından makyaj sünger veya fırçasıyla yayılır. Beyaz göz kalemi, kaş altına uygulandığında kaşların daha belirgin hale gelmesini sağlar. Bu işlem, gözlerin daha geniş görünmesine yardımcı olur.

Beyaz Göz Kalemi Nereden Alınır?

Kullanışlı ve kaliteli beyaz göz kalemleri Trendyol’dan güvenle incelenip satın alınabilir. Beyaz göz kalemleri, genellikle yumuşak ve kremsi dokuda olur. Gözlerin iç köşelerine veya göz kapaklarının iç tarafına uygulanarak gözleri daha aydınlık hale getirirler. Ayrıca kirpik diplerine uygulandığında, kirpiklerin daha kalın ve dolgun görünmesini sağlayabilir. Beyaz göz kalemleri, farklı markalar tarafından üretilir. Kaliteli bir ürün seçmek, daha doğal ve etkili sonuç elde etmek için önemlidir. İyi bir beyaz göz kalemi; kolayca sürülebilen, uzun süre dayanabilen ve göz çevresinde tahriş oluşturmayan bir yapıya sahip olmalıdır. Dayanıklı, kaliteli ve daha birçok özelliğe sahip olan beyaz göz kalemlerine ulaşmak ve satın almak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.