İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Materyal
Fiyat
Kullanım Yeri
Desen
Deri Kalitesi
Ortam
Paket İçeriği
Ek Özellik
Kumaş Tipi
Parça Sayısı
Satıcı Tipi
Koleksiyon
Dokuma Tipi
Teknik
Sürdürülebilirlik Detayı
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Beyaz Kemer

" araması için 2492 sonuç listeleniyor

Beyaz Kemer Modelleri ile Modayı Belirle

Aksesuarlar kombinleri tamamlayan, tarzın tam anlamıyla ortaya koyulmasını sağlayan ürünlerdir. Başta küçük detaylar gibi görünseler de aslında oldukça önemli parçalar olduklarını gözden kaçırmamak gerekir. Bazı aksesuarlar ise yalnızca kattıkları estetik hava için değil işlevleri nedeniyle de tercih edilirler. Kemer de bu işlevsel aksesuarların başında gelir. Bu nedenle modası hiç geçmeyen ve her sezon trend olan aksesuarlardır. Kemerler; deri, suni deri, kumaş, nubuk, süet vb. birçok malzemeden üretilirler.

Çok Yönlü Beyaz Kemer Seçenekleri

Çok Yönlü Beyaz Kemer Seçenekleri

Sadece jeanlerle değil tüm pantolonlarla, şortlarla, eteklerle, elbiselerle birlikte kullanabileceğiniz kemerleri oversize kıyafetlerinizin bel kısmına takarak son bir görüntü de elde edebilirsiniz. Ayrıca takacağınız kemerin kıyafatinizle uyum sağlaması oldukça önemlidir. Böylece yalnızca işlevinden değil estetik görüntüsünden de faydalanmış olursunuz. Burada kemerin hangi renk olduğu kıyafetlerinize yakışma noktasında büyük bir fark yaratır. Beyaz kemer bu konuda sizi çok avantajlı duruma getirir çünkü beyaz neredeyse her renkle mükemmel bir kombinasyon yaratır. Renk uyumunun kolay sağlanması nedeniyle beyaz kemer kombinleri oluşturmak son derece rahat olacaktır. Dolayısıyla hangi renklerde veya hangi tarzlarda giyindiğiniz fark etmeksizin dolabınızda bir beyaz kemer bulunmalı. Üstelik beyaz kemer erkek giyiminde de gayet şık ve modern bir görüntü oluşturmaktadır.

Beyaz Kemer Modelleri

Beyaz Kemer Modelleri

Aldığınız kemerin kıyafetlerinizle uyum sağlaması için renk dışında dikkat edilmesi gereken başka noktalar da bulunmaktadır. Bunların ilki kemerin yapımında kullanılan materyaldir. Materyal kombininizin çizgisiyle uyuşan bir yapıya sahip değilse, uyum yakalanamayacağı için beklediğiniz hoş görüntüyü elde edemezsiniz. Örneğin deri, jeanlerle parçalarla ve şortlarla çok kolay uyum sağlayabilir. Bunun yanı sıra deri hem klasik hem de spor kombinlerde tercih ediliyor. Bu nedenle deri bir kemer almayı düşünüyorsanız diğer renklerle de birlikteliği güzel görünen beyaz deri kemer modellerine göz atabilirsiniz. Kemerlerde kullanılan bir diğer materyal ise kumaştır. Kumaş kemerler jeanlare ayrı bir hava katan, özellikle çiçekli elbiselerde harika bir bütünlük sağlayan ürünlerdir. Üstelik deliksiz modelleri de bulunduğu için değişen ölçülerinize göre ayarlama imkanı sunar. Bu özellikleri nedeniyle bir beyaz kumaş kemer satın alarak uzun süreli ve pek çok alana uygun bir kullanım elde edersiniz. Hasır kemerler ise en çok da yaz aylarının vazgeçilmezi durumundadır. Özellikle cıvıl cıvıl elbiselerle kombinlenen hasır kemerler kot pantolonlara, şortlara, keten kıyafetlere ayrı bir hava katmaktadır. Yine hasır şapkalarla veya ayakkabılarla birlikte kullanmak için de elverişlidir. Siz de bu tarz görünümlerden hoşlanıyorsanız beyaz hasır kemer modelleri tam size göre. Ayrıca; Kadın beyaz kemer, kalın beyaz kemer, siyah beyaz kemer, beyaz örgü kemer, beyaz delikli kemer ve beyaz yazılı kemer seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Kombinlere Göre Beyaz Kemer Seçimi

Kombinlere Göre Beyaz Kemer Seçimi

Yeni bir kemer alma fikriniz varsa seçim yaparken sayısız modelin olduğunu göreceksiniz. Bu aşamada kafa karışıklığını önlemek adına kemeri hangi amaçla alacağınızı ve tarzınızla eşleşip eşleşmediğini değerlendirmelisiniz. Sade bir elbiseyi özel günlerde giyilebilir hale getirmek veya basit parçalarla oluşturduğunuz kombininizi şıklaştırmak istiyorsanız beyaz taşlı kemer oldukça iyi bir seçim olacaktır. Bazen kemere işlevi açısından ihtiyaç duyulsa da genel görüntüde ön plana çıkması istenmeyen bir durum olabilir. Böyle zamanlar için ise beyaz şeffaf kemer tam bir kurtarıcıdır. Daha sportif kombinlerinize veya elbiselerinize uyum sağlayacak bir diğer seçenek ip kemerlerdir. Belinize göre ayarladıktan sonra fiyonk şeklinde bağlayarak oldukça tatlı bir biçime getirebilirsiniz. Bunun için beyaz ip kemer modellerine göz atabilir, size ve kıyafetlerinize uygun ürünü bulabilirsiniz. Farklı materyallerden yapılan, pek çok renk ve tarzda kemer bulunmakta. Burada bahsedilen tüm beyaz kemer modellerine ve çok daha fazlasına ulaşmak için Trenyol’u ziyaret edebilirsiniz.