İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Materyal
Fiyat
Kullanım Yeri
Desen
Deri Kalitesi
Ortam
Paket İçeriği
Parça Sayısı
Satıcı Tipi
Sürdürülebilirlik Detayı
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Siyah Kemer

" araması için 15882 sonuç listeleniyor

Kombinlerin Tamamlayıcısı Siyah Kemer Modelleri

Kemer; pantolon, etek, elbise gibi kıyafetler için önemli bir tamamlayıcıdır. Diğer yandan ceket, pardösü, mont gibi farklı kıyafetlerle de daha geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Siyah kemer renk olarak her türlü kıyafette rahatlıkla kullanılabilirken; dar, geniş, deri, hasır, korse, zincirli gibi seçeneklerinin olması kişilere alternatif seçenekler sunar. Siyah kemer kadın modelleri de oldukça geniş bir ürün portföyüne sahiptir.

Siyah Kemer ile Şık Kombinler

Siyah Kemer ile Şık Kombinler

Pantolon üzerinde kullanılan metal tokalı kemerler olduğu gibi elbise ve gömlek üzerinde kullanılabilecek korse şeklindeki modeller de kombinlere zarafet katar. Ayrıca tokasız kemer modelleri de kadınların elbise üzerine en çok kullandığı modeller arasında yer alır. Siyah kemer erkek kategorisi daha yalın modeller içerirken kadın kategorisindeki değişik modeller göz doldurur. Gümüş, altın, plastik tokalı kemer modellerinin yanında siyah palaska kemer gibi daha spor modeller de farklı kıyafetler üzerinde oldukça şık durur. Yumuşak suni deriden üretilen bağlanabilen modeller ise esnek yapısıyla kolay şekil alır. Diğer yandan bazı kişiler elbise ve gömlek üzerine siyah korse kemer tercih eder. Siyah korse kemerin ayarlanabilir olması ve bele oturması kıyafete şıklığın yanında zarafet katar.

Zengin Çeşidiyle Siyah Kemer Modelleri

Zengin Çeşidiyle Siyah Kemer Modelleri

Kemer fonksiyonun yanında genellikle dekorasyon amaçlı kullanılır. Diğer yandan siyah deri kemer farklı toka modelleriyle pantolon üzerinde kullanılabildiği gibi ince tasarlanmış modeller elbise üzerinde oldukça şık durur. Gümüş tokanın yanında kuş, kelebek gibi farklı detayların da olması kemere farklı bir hava katar. Siyah tokalı kemer sadece pantolon üzerinde değil ceket üzerine takıldığında da kombini tamamlar. Genellikle kombin yapılırken önemli aksesuarlar arasında yer alan kemer modellerinin ayakkabı ya da çanta ile uyumlu olması beklense de sadece kontrast ya da ton sür ton şeklinde de tercih edilir. Siyah deri kemer kadın modellerinde tokanın detayı ya da kemerin dar ya da geniş olması kıyafetin bütüne göre değişir. Siyah kuşak kemer ise kalın olabildiği gibi ince ve lastikli formuyla da dikkat çeker. İnce modellerde toka varken kalın modelleri bele birden fazla dolanarak bağlanır. Daha çok siyah süet kemer olarak kullanıma sunulan kalın kuşak kemer modelleri uzun eteklerin, elbise ve gömlek kombinlerinin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır.

Kıyafetlere Estetik Katan Siyah Kemer Modelleri

Kıyafetlere Estetik Katan Siyah Kemer Modelleri

Kemer kategorisinin sadece model olarak değil ek aksesuar ve malzeme olarak da çeşitli olması kişiler için önemli bir avantajdır. Her bireyin gardırobunda mutlaka bir ya da birden fazla kemer bulunur. Özel günler için parlak siyah rugan kemer tercih edilirken günlük kıyafetlerde daha spor modeller müşterilerin beğenisini kazanır. Siyah hasır kemer spor kıyafetlerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Genellikle yuvarlak plastik tokalar tercih edilse de kare ve dikdörtgen metal ve taşlı modeller de beğeniyle kullanılır. Diğer yandan siyah zincir kemer modelinde kemer tamamen zincirden oluşur. Özellikle elbise üzerinde şık duran kemerde toka yerine klips detayı bulunur. Kemerin sarkan ucundaki farklı figürler ise ürüne hareket katar. Başka bir siyah kemer modelinde ise zincir kemerin aksesuarı rolündedir. Siyah zincirli kemer formundaki kullanıma sunulan kemer modelinde zincir kemerin sağ ya da sol tarafından özel bir klips aracılığıyla kemere tutturulur. Ürüne hoş bir hava katan detay her kıyafete uyumuyla dikkat çeker. Kolay kullanımıyla siyah lastik kemer ve farklı kemer modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve beğendiğiniz ürünleri satın almak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.