placeholder
"

Beyaz Masa

" araması için 13895 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Beyaz Masalar Trendyol’da!

Birçok mobilya ile uyum sağlayan beyaz masa, ofis ortamlarında ve ev içi kullanımlarda idealdir. Özellikle ev dekorasyonunda ferah bir görünüm sağlaması bakımından ürünler çeşitli tasarımlarla sunulur. Misafirlerinizi ağırlayabilmeniz ve hoş sohbetlerin devamını sağlayabilmeniz için beyaz yemek masası avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ev içi kullanıma uygun olan ebatlardan olan 50x50, 60x60, 80x80, 90x90 beyaz masa seçenekleri, tercihleriniz sırasında karar vermenizi kolaylaştırır. Az sayıda bireylerden oluşan aileler 2, 4 kişilik modelleri tercih edebilir. İş ortamının aydınlık görünmesi için de beyaz yönetici masası modellerine yönelebilirsiniz. Tüm bu seçenekler için Trendyol’dan destek alabilir ve beğendiğiniz ürünün siparişini uygun fiyata verebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Beyaz Masa Modelleri

Her İhtiyaca Uygun Beyaz Masa Modelleri

Ders çalışma esnasında kitapların ve diğer araç gereçlerin yerleştirilmesini kolaylaştıran beyaz çalışma masası, iş ortamları için bilgisayar yerleştirilmeye de uygundur. Abajur yerleştirilerek gece saatlerinde yarım kalan işlerin tamamlanmasına imkan tanıyan beyaz ofis masası, raf detaylarıyla dosya ve evrak gibi malzemelerin muhafaza edilmesini kolaylaştırır. Ahşap ve metal ayaklarını ofis ortamındaki mobilyaların tasarımına göre seçebilir, aksesuarlarla bütünlük sağlayabilirsiniz. Geniş ebatlı beyaz toplantı masası, iş sunumlarının rahat bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olur. 60x90, 60x120 beyaz masa ürün ölçüleri arasından seçim yaparken çalışma alanlarındaki uygunluk derecesine göre adım atabilirsiniz. Plastik malzemeden üretilen beyaz bahçe masası seçeneklerini 2, 4, 6, 8 kişilik özellikleriyle değerlendirebilirsiniz. Yuvarlak, oval, dikdörtgen ve kare görünümlü modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Duvara monte edilebilen ve dar alanlar için kullanımı ideal olan beyaz mutfak masası, katlanabilir özelliktedir. Kullanım alanını daraltmadan hareket alanı sağlar. Ahşap malzemeden üretilen beyaz salon masası doğal ham maddesi ile sağlığınızı korumaya yardımcı olur. Aynalı beyaz tuvalet masası çeşitleri de çok beğenilir. Bahçe, mutfak ya da salon gibi pek çok farklı alan için ideal olan tasarımlara Trendyol ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Ekonomik Alım İmkanı Sağlayan Beyaz Masa Fiyatları

Ekonomik Alım İmkanı Sağlayan Beyaz Masa Fiyatları

Açılabilir özellikli beyaz masa sandalye takımı, ağırlanan kişi sayısına göre servis açma avantajı sağlar. Metal ayaklarının dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre kullanım imkanı oluşturan 4 ve 6, 8 kişilik beyaz masa ürün çeşitleri, uygun fiyatlarda beğeninize sunulur. Kampanya süreçlerini takip ederek fiyatları inceleyebilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde yapacağınız seçimler fiyatları etkiler. Ayrıca ahşap ya da plastik malzemeden hazırlanan ürünlerin detayları fiyat farklılığında rol oynar. Düzenleyicileri ile birlikte bulunan beyaz makyaj masası, yatak odanızda kullanabileceğiniz ebatlardadır. Oturma alanı sunan ve ayakta makyaj yapabilme imkanı sağlayan ürünler, çeşitli tasarımlarda dizayn edilir. Bibloların ve vazoların güzel görünmesinde etkili olan beyaz fiskos masası, sevdiklerinizle kahve yudumlamanıza da uygun ortam oluşturur. Katlanabilir, taşınabilir ve asılabilir özellikleriyle beyaz balkon masası, son modaya göre uyarlanır. Beyaz büro masası modellerine ve daha birçok farklı tasarıma Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Farklı Tasarımları ile Ürün Çeşitleri Trendyol’da

Farklı Tasarımları ile Ürün Çeşitleri Trendyol’da

Kullanım alanlarının genişliğine göre farklı ebatlarda tercih edilen beyaz masa yuvarlak, kare, dikdörtgen kesim tarzları ile her zevke hitap eder. Kimi bireyler keskin hatlara sahip 4 ayaklı beyaz masa modellerinden hoşlanırken kimileri oval kesimlerle hazırlanan ve modern görünen tasarımları tercih eder. 70x120, 70x70, 75x75, 75x110, 70x120 beyaz masa modelleri ofis ortamlarında ve proje çizim aşamalarında rahat hareket etmenize yardımcı olur. Mimari çizimlerde 120 cm uzunluğundaki ürünler, farklı perspektiflerden bakılarak işlemin tamamlanması noktasında kullanışlılık sağlar. Dar mutfaklar için beyaz bar masası çok yer kaplamadan alanın geniş görünmesine imkan tanır. Taşınabilir özelliği ve hafif yapısı sayesinde dış mekanlara götürülebilen beyaz piknik masası küçük ebatlarıyla az yer kaplar. Ayak kısmından katlanabilir olması ile evin herhangi bir bölümünde de saklanabilir. Çoğunlukla plastik olarak tasarlanarak piknikte kullanılan ürünlere ve raflarıyla avantaj sağlayan beyaz bilgisayar masası çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.