İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bic Pastel Boya

" araması için 121 sonuç listeleniyor

Hayal Gücünüzü Yansıtmanıza Yardımcı Bic Pastel Boyalar Trendyol’da!

Boya kalemleri, hayal gücünüzü kağıtlara yansıtmanızda önemli rol oynar. Bic, çocukların, sanatçıların ve öğrencilerin hayal güçlerini yansıtmaya yardımcı olan birbirinden renkli boyalar üretiyor. Silinmeyen pastel boyalar, etrafı kirleten sulu boyalar ve zararlı içeriklere sahip kuru boyalar geride kaldı. Kullanışlı ürünler ortaya çıkaran markanın Bic silinebilir pastel boyasını tercih ederek kirli bir masa ve boyanmış bir duvar görme endişesi yaşamadan çocuklarınızın rahatlıkla kullanmalarına izin verebilirsiniz. Bic pastel boya çeşitlerini kullananlar, sadece hayal güçlerine odaklanarak keyifli bir şekilde resim yapmanın tadını çıkarıyor. Resim yapmakla hobi olarak ilgileniyorsanız ya da profesyonel olarak resim yapıyorsanız Bic pastel boyaları kullanarak birbirinden kaliteli ve göze hitap eden eserler ortaya çıkarabilirsiniz. Bic pastel boya tavsiyelerine göz atarak çeşitli ürünler arasından sizin için uygun olanı zahmetsiz şekilde bulabilir; alışverişi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz alışverişinizi tamamlamadan önce kullanan müşterilerin yorumlarını inceleyebilir; Bic pastel boya yorumlarını okuyabilirsiniz.

Birbirinden Renkli Bic Pastel Boyalar

Birbirinden Renkli Bic Pastel Boyalar

Bic, kaliteli ve kullanışlı kırtasiye malzemeleriyle tanınan ünlü bir marka. Kurşun kalemlerden tükenmez kalemlere, sulu boyalardan kuru boyalara kadar birçok kırtasiye ürününü bünyesinde barındırıyor. Markanın geniş ürün yelpazesi arasında pastel boyaları da yer alıyor. Çocukların yaratıcı ve sanatçı kimliğini öne çıkaran Bic pastel boyaların 12'li, 24'li ve 36'lı gibi çeşitli sayılarda setleri bulunuyor. Bic pastel boya çeşitlerini çocuklarınızın resim dersi için tercih edebilir; çocuklarınızın hayal güçlerini yansıttıkları eşsiz resimler yapmasına vesile olabilirsiniz. Siz de birbirinden renkli çizimler yapmayı seviyorsanız farklı renk seçeneğine sahip Bic Pastel Boya 36’lıyı ideal bir seçenek olarak düşünebilirsiniz. Satın almadan önce Bic pastel boya kullananların incelemelerini okuyabilir; hangi ürünün ihtiyacınıza hitap edeceğine kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkartan Bic Pastel Boya Çeşitleri

Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkartan Bic Pastel Boya Çeşitleri

Bic pastel boyalar, renk çeşitliliğinin yanı sıra kullanım olarak da birçok farklı seçeneğe sahip. Markanın ürünleri arasında temizliğe önem veren annelerin ve farklı renklere sahip olmasına ve fonksiyonelliğe dikkat eden çocukların isteğine uygun birçok pastel boyaya ulaşmak mümkün. Örneğin Bic elleri kirletmeyen pastel boyayı resim yapmaya yeni başlayan çocuklarınız için tercih edebilirsiniz. Bic çantalı pastel boya ile kalemlerinizi dağılmadan istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilir; evde, okulda, bahçede yani istediğiniz her yerde resim yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bic üçgen pastel boya ile çocuklarınızın etrafı ve kendini kirletmeden hijyenik şekilde boyama yapmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kalemtıraş kullanımına gerek duymadan kullanabileceğiniz Bic çevirmeli pastel boyayı alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Çocuğunuz eğlenceli vakit geçirirken siz de rahatlıkla işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Satın almaya karar verdiğinizde Bic pastel boya yorumlarını okuyabilir ve uygun fiyatlardan boya satın almak için Bic pastel boya indirimlerini takip edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Bic Pastel Boyalar

Uygun Fiyatlı Bic Pastel Boyalar

Bic pastel boyalar, pek çok farklı etmene bağlı olarak fiyat değişikliği gösterebiliyor. Ergonomik tasarımı, kullanımı ve renk çeşitliliği genel olarak fiyat aralığını belirliyor. Bic jumbo pastel boya setleri farklı fiyatlardan satışa sunulabiliyor. Siz de uygun fiyatlı Bic pastel boyaları tercih ederek çocuklarınızın boyama yapma becerilerini geliştirmelerini sağlayabilir; birbirinden farklı ve ilham verici sanat eserleri üretebilmesine katkıda bulunabilirsiniz. Genellikle renk çeşitliliğine göre pastel boyaların fiyatı artma eğilimi gösterir. Bic 24’lü pastel boyayı uygun fiyatlardan satın almak için indirimleri takip edebilirsiniz. Bic pastel boyaları online olarak inceleyerek fiyatları karşılaştırabilir; bütçenize uygun ürünleri kaçırmadan satın alabilirsiniz. Cep dostu Bic pastel boyaların tüm çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.