Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bic

" araması için 3276 sonuç listeleniyor

Kalitesiyle Dikkat Çeken BIC Ürünleri Trendyol'da!

Boyama, resim, çizim gibi aktiviteler insanı rahatlatan uygulamalar arasında yer alır. Hem hobi alanı hem de bir gelir kaynağı olarak görülebilen bu aktivitede ise boya, kalem, fırça, palet gibi birçok çeşitle karşınıza çıkan malzemelere ihtiyaç duyulur. Ürünler aracılığı ile ortaya güzel bir eser çıkarmak mümkün hale gelir. Yalnızca yetişkinler için bir hobi alanı olarak değil aynı zamanda çocuk gelişimi için de önemli bir rol olarak da karşınıza çıkar. Küçük yaştan itibaren çocukları yaratıcılığını ve becerilerini aktardığı resim sayesinde gelişim gösterilir. İçindekileri aktardığı bu eserlerde ise kullanılan malzemelerin kalitesi de etkileyici bir faktör haline gelir. İçeriği sayesinde zararlı etkilere sahip olmayan, üstün renk pigmenti sunan ve kalitesi sayesinde olası problemleri engelleyen BIC boya seti ise tercih edilen malzemeler arasında başta yerini almayı başarır. Ürünler set içerisinde çok sayıda renk barındırır. Ayrıca sayı olarak da değişen seçenekler sunar. Çocuklar için tercih edilen sayı genellikle 12 kalem içeren setlerden oluşur. Kalemlerin kaliteli yapısı ile kopmasını engeller. Çizim ve boyama sırasında hem istediğiniz rengi kolayca elde etmenize hem de kalemle oluşacak sorunların önlenmesine yardımcı olur. Böylece uzun süreli bir kullanım olanağı ortaya çıkar. Üstün pigment içeriği ise renklerin canlı görünmesini ve bir alanın tek seferde doldurulmasına yardımcı olur. Bu da hem fiyat hem de zaman açısında tasarruf sağlar. BIC boyama malzemeleri arasında kuru boya, roller, kalem, kalemlik, metalik renkler gibi ürünler yer alır. Her bir seçenek ise farklı kullanım olanağı sunar. Örneğin düz ve pastel tonda yapılan resimler için kuru boyalar rahatlıkla tercih edilebilir. Ancak metalik, kristal gibi seçenekler sayesinde parlak görünümlü eserlere de ulaşılabilir. Ayrıca bu kalemler ders çalışma sırasında da sık sık tercih edilir. Önemli olan yerleri belirtmek için ilgi çekici etkilere sahip olan bu kalemlerden faydalanılır. BIC keçeli kalemleri de bu alanda öğrenciler tarafından kullanılan çeşitler arasında yer alır. Başlık yazma, dikkat çekici yerleri işaretleme gibi konularda yardımcı olur. Çok kullanışlı yapıya sahip olan çeşitlere Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Eşsiz Renk Seçenekleri ile BIC Malzemeleri

Eşsiz Renk Seçenekleri ile BIC Malzemeleri

Çocuklar için oluşturulan faaliyetler eğlenceli ve eğitici olur. Gelişimi fazlasıyla etkileyen her bir faktör bu unsurlarla birleşerek olumlu etkiler gösterir. Oyun oynama, film izleme, şarkı söyleme, yazı yazma gibi etkinlikler de bu etkilere sahip olanlardan birkaçıdır. Ancak gelişim yönünden etkisini gösteren başlıca faaliyet resim olarak görülür. Zihin gücünü, el becerilerini ve hayal dünyasını genişleten bir aktivite sırasında çocuklar düşüncelerini ve hayallerini yansıtır. Bu da farkındalık oluşmasına ve düşüncelerin özgürce aktarılmasına yardımcı olur. Geniş bir hayal gücüne sahip olan çocukların resim çizmesi için ise birçok malzeme kullanılır. Kalem, fırça, kalemlik, palet, daksil gibi seçenekler kullanılan malzemelerden birkaçıdır. Bu ürünle4 aracılığı ile istenen sonuca rahatlıkla ulaşılır. BIC modelleri ise geniş seçenek aralığı sunan, kalitesiyle ön plana çıkmayı başaran, uygun fiyatıyla da avantaj sunan malzemelerden oluşur. Renk çeşitleri sayesinde herkesin isteğini karşılamayı başaran marka, üstün pigment performansı sunar. Bu da kullanıldığı alan için tek seferde istenen canlılığın oluşmasına yardımcı olur. Renklerin parlaklığı ve kalitesi, ortaya çıkan resimlerin estetiğini etkiler. Markanın bu yapısı da müşterilerini oldukça fazla memnun etmesine yardımcı olur. Ürünler ayrıca zararsız olmaları yönüyle de ön plana çıkar. Çocuklar için sık sık kullanılması için içeriklerin sağlığa da zarar vermemesi gerekir. Ebeveynler tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilen marka ise bu isteği karşılamayı başarır. BIC kuru boya çeşitleri, set haline de size sunulur. Sıradan ve kolay bulunabilen renkler 12'li setlerin içinde yer alır. Ancak sayı arttıkça içindeki renk seçeneği de yükselir. Nadir bulunan renklere kadar birçok çeşit istekleri karşılamayı başarır. Bu boyaların muhafaza edilmesine yardımcı olan kalemlikler ise markanın beğeni ile kullanılan bir diğer ürünüdür. Boyut ve tasarım yönünden farklı seçeneklere sahip olan bu ürün, malzemelerin bir arada tutulmasına yardımcı olur. Böylece kaybolma gibi durumlar da engellenmiş olur. Hem evde hem de okulda kullanılan bu malzemeler, çocuklar için sevilen tasarımlar ile karşınıza çıkar. Çizgi film karakteri taşıyan çeşitler ilgi çeken türler arasında başta yerini alır. BIC gelocity, cristal, metallic ürünleri ise eşsiz tasarımları ve dikkat çeken renkleri ile ön plana çıkan malzemelerdir. Parlak ve simli görüntüler, kalemlerin kullanıldığı alanda odak noktası haline gelmesine yardımcı olan bir etkendir. Bu seçenekler genellikle öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilir. Önemli görüşen noktaların dikkat çekici şekilde işaretlenmesine yardımcı olur. Uzun süre boyunca kullanılmasına yardımcı olan dayanıklılığı da mürekkep kapasitesinin fazla olmasından kaynaklanır. BIC boya seçeneklerinin bu türleri sahip olduğu bu özellikler sayesinde beğeni ile kullanılır. Müşterileri tarafından ilgi çeken ve önerilen seçeneklere ulaşmak için Trendyol'a göz atabilirsiniz.

Zararsız İçerikleriyle BIC Modelleri

Zararsız İçerikleriyle BIC Modelleri

BIC kalem çeşitleri, sunduğu avantajlar ve içerdiği özellikler sayesinde beğeni kazanan ve favori haline gelen ürünlerden oluşur. Markanın kalitesini sergilediği malzemeler üstün dayanıklılık ve kalıcılık performansı sergiler. Genellikle boyama kalemleri ilgi çeken seçeneklerin başlıcasıdır. Resim yapma ve boyama süreçleri için kullanılan bu ürünler, yüksek ölçülü pigmenti ve etkili sonuçları sayesinde beğeni ile tercih edilir. Kağıt üzerinde hemen etkisini sergiler ve rengini canlı bir şekilde verir. Kırılmasını, çabuk bitmesini önleyen kaliteli yapısı da sunduğu bir diğer avantajdır. Ancak malzemelerin içerik açısında zararsız etkiler sunması, özellikle ebeveynler için eşsiz bir deneyim oluşturur. Çocuklar için sık sık tercih edilen bu malzemenin sağlık üzerinde olumsuz etki göstermesi istenmeyen bir durumdur. Bu nedenle de alınan her bir malzemede içeriğin zararsız olmasına özen gösterilir. BIC grip roller ürünleri ise pilot kalemler olarak özellikle öğrenciler ve çalışanlar tarafından sık sık tercih edilen bir diğer seçenektir. Yazı yazma, belge imzalama, not tutma gibi işlemler için bu kalemlerden faydalanılır. Okulda ödev yaparken, iş sırasında not tutarken ve imza atarken yardımınıza koşan üründe siyah renk sıklıkla tercih edilir. Uzun süre boyunca tükenmeyen mürekkep haznesi sayesinde de isteklerinizi karşılamayı başarır. Dış paketinin estetik ve şık görüntüsü ise beğeni kazanmasına yardımcı olan bir diğer etkendir. Marka tarafından sunulan ve sevilerek kullanılan bir diğer ürün ise BIC pastel boyalarıdır. Resim aktivitesinde yumuşak geçişler sunan ve pastel tonlarla karşınıza çıkan bu boyalar, özellikle çocuklar tarafından fazlasıyla dikkat çeker. Yumuşak sürüme sahip olması, çocukların ilgiyle bu malzemeyi kullanmasına yardımcı olur. Kolay kullanım sunan ve tonlama yapılmasına yardımcı olan yapısı ise resimle uğraşan yetişkinlerin de ilgisini çekmeyi başarır. Farklı sayıdaki kutular halinde karşınıza çıkan malzemeler çok sayıda renk seçeneği sunar. Bu da istenen eserin rahatlıkla yapılmasına olanak sağlar. BIC Evolution, Velleda serilerinin sunduğu malzemeler beğeni ile tercih edilir. Kaliteli içerikleri ile ön plana çıkan malzemelere Trendyol aracılığı ile erişim sağlayabilirsiniz.

İhtiyaçları Karşılayan BIC Ürünleri

İhtiyaçları Karşılayan BIC Ürünleri

Kırtasiye malzemeleri okul, ev, iş gibi birçok alanda kullanılan ve ihtiyaç olarak görülen ürünlerdir. Bu eşyaların uzun süre boyunca kullanılması için ise bazı özelliklere sahip olması gerekir. Kalite, kullanışlılık, uygun fiyat, çeşitlilik gibi etkenler seçimi fazlasıyla etkileyen faktörler arasında yer alır. Alışveriş yaparken dikkat edilen bu unsurlar belirleyici hale gelir. BIC ürünleri sunduğu sayısız avantaj sayesinde ön olan çıkmayı başaran seçeneklerden oluşur. Markanın üstün kalitesi, geniş seçenek aralığı ve beğeni kazanan içerikleri ürünlerde karşınıza çıkar. Müşterileri tarafından sayısız olumlu dönüş ile karşılaşmanıza yardımcı olan malzemeler de gönül rahatlığı ile tercih edilir. Özellikle boyama kalemlerine sunulan pigment yoğunluğu ürünlerin çok yönden tasarruf sunmasına imkan tanır. BIC marker ise pigmentiyle ön plana çıkan ve genellikle okullarda sık sık kullanılan bir diğer seçenektir. Beyaz tahtalar için rahat kullanım olanağı sunan markerlar, öğretmenlerin birincil tercihi haline gelir. Mavi, siyah, kırmızı renkleri kullanılan başlıca seçenekler arasında yer alır. İlgi çekici etkilere sahip olan diğer renkler ise beğeni ile tercih edilir. Mürekkebinin doldurulabilir olması ise ürünlerin uzun süre boyunca kullanılmasına olanak sunar. Tekrar tekrar doldurulabilir ve bu da tükenmez hale gelmesine yardımcı olur. BIC marka ürünlerin sunduğu bu kalite de müşterilerini oldukça fazla memnun eder. Ayrıca malzemelerde sunulan uygun fiyat avantajları da bu memnuniyeti artıran bir etken haline gelir. Her bütçeye uyum sağlamayı başaran ve kolay karşılanabilir hale gelen seçenekler sayesinde bu kırtasiye ürünlerine rahatlıkla ulaşılır. Öğrenciler, çocuklar, ebeveynler, yetişkinler ve öğretmenler için istenilen ürüne sahip olmak kolay hale gelir. Beğenilen tüm seçeneklere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Yapısıyla BIC Malzemeleri

Kullanışlı Yapısıyla BIC Malzemeleri

BIC tarafından sunulan ürün çeşitliliği sayesinde, müşteriler kırtasiye alanındaki isteklerine kavuşur. Kalem, boya, kalemlik, marker gibi sayısız seçenek sunan marka, sahip olduğu özellikleri ile ön plana çıkar. Müşteri memnuniyeti oluşturan içeriği, kalitesiyle ilgi çeker. Uzun süre kullanılabilen, dayanıklılık performansı sergileyen ve çoks ayıda çeşit sunan ürünler sayesinde beklentiler karşılanmış olur. Kalemleri yanı sıra farklı kırtasiye eşyaları da sunan marka daksil modelleri ile karşınıza çıkar. BIC daksil çeşitleri, yanlış olarak görülen bir bölgede temizleme imkanı sunar. Özellikle de mürekkepli kalemlerin oluşturduğu hataları silen bu ürün genellikle öğrenciler tarafından tercih edilir. Ödev yapımı sırasında oluşan yanlışların silinmesine ve böylece kalındığı yerden devam edilmesine olanak sunar. Bu da hem zaman hem de kağıt tasarrufu oluşturur. BIC oyun hamuru malzemeleri ise eğlence kaynağı olarak görülen ve çocukların gelişim çağı için sık sık kullanılan bir seçenektir. El becerisini geliştiren, eğlenceli zaman geçirmenize yardımcı olan ve zihin gücünü artıran hamurlar çocukların zevkle kullanıldığı bir malzemedir. Yumuşak formu ve şekil alan yapısı, çocukların hayal dünyalarını aktarmalarında rol oynar. Bu ürünlerde aranan başlıca özellik ise zararsız yapı olur. El ile temas edilmesi ebeveynleri oldukça fazla tedirgin eder. Bu nedenle alınan malzemelerin cilde zarar vermemesin beklenir. Markanın sunduğu seçenekler ise bu isteği karşılamayı başarır. Gönül rahatlığı ile tercih edilen çeşitler zararlı etkilerden kaçınız ve böylece sağlık üzerinde olumsuz bir etki yaratmaz. BIC fırça uçlu keçeli kalem seçenekleri ise yine sevilerek kullanılan ve rahat kullanım olanağı sunan bir diğer üründür. Fırça formundaki ucu, kağıt üzerinde pürüzsüz ve kaygan olmasına yardımcı olur. Bu da ürünleri favori haline getirir. Kullanışlı kırtasiye malzemelerine ulaşmak için ise Trendyol'a göz atabilirsiniz.

Beğenilen Özellikleri ile BIC Yorumları

Beğenilen Özellikleri ile BIC Yorumları

Özellikle online bir şekilde alışveriş yaparken dikkat edilen ilk unsur yorum bölümü olur. Deneyimler sonucu oluşan fikirlerin aktarıldığı bu bölüm müşteriler tarafından oluşturulur. Kullandıkları ürün hakkında bilgilerini aktaran müşteriler olumlu ve gerçekçi bir şekilde ifade eder. Bu nedenle bir malzeme konusunda merak edilenlerin öğrenilmesinde bu bölüm önemli bir rol oynar. Alışveriş yaparken de dikkat edilen tüm unsurların olup olmamasına bu bölüm sayesinde ulaşılabilir. Kırtasiye malzemelerinde de sık sık faydalanılan yorumlar seçimleri belirleyen faktörler arasında yer alır. BIC yorum bölümüne bakıldığında olumlu dönüşlere sık sık rastlanır. Kaliteli ve zararsız içeriği ile ön plana çıkan marka müşterilerini de oldukça fazla memnun etmeyi başarır. Uzun süre boyunca kullanılmasına yardımcı olan içeriği sayesinde üstün konfor oluşturur. Boya, kalem, marker, kalemlik, daksil, yapıştırıcı, oyun hamuru gibi sayısız çeşit ile karşınıza çıkar. Bu da kırtasiye alanında ihtiyaç duyulan her bir malzemeye sahip olmanıza olanak sunar. Ürünlerin beğenilmesine yardımcı olan bir diğer özelliği ise geniş bir çeşitlilik sunması olur. Beğenilerek kullanılan çeşitlerden biri de BIC yapıştırıcı seçenekleridir. Üstün kalitesi sayesinde kullanıldığı alanda etkili bir performans sergileyen malzeme hemen yapışabilir. Kağıt üzerinde beklenen etkilerin anında ortaya çıkmasına yardımcı olur. Stick, sıvı gibi formları da isteklere göre şekillenen çeşitleri arasında yer alır. Projeler, tasarımlar, ödevler için bu malzemelerden sık sık faydalanılır. BIC kalem kutusu ise alınan tüm ürünleri içinde saklayabilen, koruma alanı oluşturan ve düzen kuram bir çeşittir. Kalem, silgi, yapıştırıcı gibi birçok malzemeyi içinde tutar ve kaybolma gibi durumları ortadan kaldırır. BIC kalemlik çeşitleri eşsiz tasarımları ile de ilgi çeker. Şık ve estetik görünüm sunan bu tasarımlara Trendyol aracılığı ile erişim sağlayabilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Aralıkları ile BIC Modelleri

Avantajlı Fiyat Aralıkları ile BIC Modelleri

BIC mini kalem çeşitleri, küçük formları ile ilgi çeken ve bu tasarımları sayesinde de sık sık tercih edilen ürünlerdir. Özellikle çocuklar için sevilerek kullanılan kalemler, boyama gibi işlemlerin yapılmasına yardımcı olur. Çocukların zorlanmasını engelleyen küçük boyutu sayesinde de kolay kullanım sunar. Ürünler ayrıca yüksek bir pigmente sahiptir. Kullanıldığı alana canlı ve parlak bir görüntü katar. Tekrar tekrar kullanılmasına engel olan pigmenti sayesinde rengini hemen kağıda aktarabilir. Fazla sayıda renk seçeneği sunması ise beğenilen bir diğer özelliğidir. BIC XL modelinde karşınıza çıkan kalemler ise büyük ve kaşın bir forma sahiptir. Uzun ömürlü olmasına ve dayanıklı bir form sunmasında yardımcı olan boyutu sayesinde ürünler istekleri karşılamayı başarır. Resimle ilgilenen yetişkinler tarafından sık sık tercih edilen bir seçenek haline gelir. Set halinde de karşınıza çıkan ürün, yeterli sayıda malzemeye sahip olan 12'li kutuları ile ilgi çeker. Hobi alanı olarak görülen resim yapma aktivitesi için isteklerinizi karşılamayı başarır. Kalite, kullanışlılık ve faydaları içeriğin yanı sıra ürünlerde sunulan bir diğer özellik ise uygun fiyat avantajıdır. Bütçe dostu olma özelliği gösteren malzemeler, her müşterisi tarafından rahatlıkla karşılanabilir. Geniş ve uygun fiyat aralığı sayesinde kolayca ulaşılabilir hale gelir. Ayrıca yapılan indirim ve kampanya süreçleri bu imkanı artırır. Fiyatlarda düşüş görülen bu süreçlerde alım gücü ve olanağı da artar. Böylece ihtiyaç duyan herkes dilediği ürüne kavuşmuş olur. Halihazırda karşılanabilir olan BIC fiyatlarının yanı sıra böyle bir avantaj sunulması da müşterileri oldukça fazla memnun eder. Çeşitli avantajlar sahip olan ve beğenilen özellikleri taşıyan malzemelere Trendyol aracılığı ile sahip olabilirsiniz.