"

Bic

" araması için 3612 sonuç listeleniyor
Bic U140 Mutfak Çakmağı
BicU140 Mutfak Çakmağı
(42)
U140 Mutfak Çakmağı
84,90 TL
Sepete Git
Bic Dövme Kalemi
Kargo Bedava
BicDövme Kalemi
(142)
Dövme Kalemi
150 TL
Sepete Git
Bic Bıc Flex 4 Tıraş Bıçağı
BicBıc Flex 4 Tıraş Bıçağı
(189)
Bıc Flex 4 Tıraş Bıçağı
59,90 TL
Sepete Git

Bic

Bic

Akışkan yazı yazmanın ve renkleri ustaca kullanmanın anahtarı, sahip olduğunuz kalemin özelliklerinden geçer. Bic, 1940 yılından bu yana kalem üretiminde deneyimi ve kalitesiyle adından söz ettiren markaların başında gelir. Yazma ve çizme tutkunuzu donanımlı ekipmanlarla taçlandırmak istiyorsanız, markanın ürettiği çok çeşitli ürün kataloğundan faydalanabilirsiniz. Çıkış noktası, ergonomik ve kullanışlı kalemler üretmek olan marka, bugün kalemin yanı sıra yardımcı kırtasiye ürünleri, çakmak ve tıraş bıçağı üretimi alanlarında da hizmet veriyor. Bu köklü markanın, ikonik modellerinden birkaçı dünyaca ünlü modern sanat müzelerinden olan New York Modern Sanat Müzesi (MoMa) ve Paris'te yer alan Centre Pompiduo'da da sergileniyor.

Yarattıkları kırtasiye serileriyle, adından söz ettiren kalem tasarımlarının öncüsü olan Bic, aynı zamanda ürünlerinde sürdürülebilir, minimalist ve yaratıcı bir çizgi yakalamayı hedefliyor. Geniş ürün yelpazesi içinde yer alan materyallerin, tasarım aşamasından satışa çıktığı ana kadar dört ana ilke marka tarafından sahipleniliyor. Bu ilkeler: Sadelik, özgünlük, dayanıklılık ve seçenek çokluğu. Sadelik sayesinde ürünler son derece hafif ve ergonomik bir şekilde tasarlanıyor. Özgünlük, kullanıcı ihtiyacına yönelik olarak ürünlerin sürekli geliştirilmesini sağlıyor. Dayanıklılık, Bic ürünlerinin uzun seneler size eşlik etmesine yarıyor. Seçenek çokluğu ise herkesin kendi zevk ve isteklerine uygun seçim yapmasını garantiliyor. Siz de Trendyol kalitesi ve aracılığıyla Bic markasının geniş ürün kataloğuna ulaşabilir, ihtiyacınız olan kalemi zahmetsizce koleksiyonunuza katabilirsiniz.

Bic Yazı Kalemi Modelleri

Bic yazı kalemi koleksiyonu; ikonik tükenmez kalem modelleri, iş hayatına uygun dolma kalemler, yazı yazmayı kolaylaştıran pilot kalemler, nostaljiden hoşlananlar için kurşun kalemler, öğrencilerin vazgeçilmezi olan uçlu kalemler ve yazdıklarınızı vurgulamanızı sağlayan fosforlu kalemlerden oluşuyor. Her kalemin kullanıldığı alan ve karşıladığı ihtiyaçlar da birbirinden farklılaşıyor.

Bic tükenmez kalem, Cristal modeliyle markayı tarihe kazıyan kalem çeşitlerinin başında geliyor. Şeffaf gövdesi sayesinde içindeki mürekkep seviyesini görebildiğiniz bu klasik model, farklı renk seçeneklerini de sizlere sunuyor. Siyah, kırmızı ve mavi renkler bu kalemlerin klasik renklerini oluşturuyor. Yeniden doldurulabilen mürekkep hazneleri sayesinde kalemi uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Çok sevilen bu Cristal modeli, daha sonra kullanıcılardan gelen taleplere göre farklı özellikler etrafında çeşitlendiriliyor. Daha ince uçlu Cristal Line modeliyle, zarif yazılar yazmayı sevenler için uygun hale geliyor. Mürekkebin daha yumuşak akmasını tercih edenler için Cristal Soft, kalın yazı yazmayı isteyenler için Cristal large modelleri ön plana çıkıyor. Eğer siz de markanın sunduğu klasik renklerden daha farklı bir kalem arzuluyorsanız, Cristal Fun modeliyle pembe, mor, yeşil ve açık mavi renk seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Bic markasının ürettiği diğer tükenmez kalemleri arasında, Round Stick modeli yani yuvarlak tükenmez kalemler yer alıyor. Bu kalemler, tutuş rahatlığı sağlayarak yazı yazmanızı kolaylaştırıyor. Mürekkebin yağ bazlı olması, zahmetsiz bir şekilde kalem gövdesinden kalem ucuna ulaşmasını sağlıyor. Bu kalemi, klasik uçlu, ince uçlu ya da üstten basmalı tasarımlarıyla bulabilirsiniz. Siyah, mavi ve kırmızı klasik renkleri arasından tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Markanın en eski tasarımları arasında, dünyadaki ilk dört renkli tükenmez kalem bulunuyor. Bic 4 renkli kalem hem ofiste hem de okulda en sevdiğiniz kalemleriniz arasında yer almaya aday. Tek bir kalem içinde yer alan dört farklı mürekkep haznesi sayesinde, birden fazla tükenmez kalem taşımak sorunda kalmıyorsunuz. Bic çoklu kalem modelinin siyah, kırmızı, yeşil ve mavi renklerini bir araya getiren klasik bir çeşidi ve aynı zamanda açık yeşil, pembe, mor ve mavi renklerle doldurulmuş daha canlı bir seçeneğine de ulaşabilirsiniz.

Bic dolma kalem sevenler için de rahat ve pratik fonksiyonuyla ön plana çıkan tek kullanımlık dolma kalem modelini size sunuyor. Açıldığı anda kullanıma hazır olan bu dolma kalem, kartuş ya da dolum gerektirmeden çalışıyor. Uzun süre mürekkebi tükenmeden kullanabileceğiniz dolma kalem ile yazılarınız hiç yarım kalmıyor. Geniş çelik ucu ve orta kalın yazı stiliyle herkes için kullanışlı bir seçeneği oluşturuyor. Özellikle, imzalamanız gereken evraklarda akışkanlığı ve hafifliğiyle farkını ortaya koyuyor.

Bic, sahip olduğu pilot kalem çeşitliliği ile de adından söz ettirmeyi başarıyor. Pilot kalemler, dolma kalem ve tükenmez kalemin özelliklerinin bir araya geldiği bir kalem çeşididir. Çalışma prensibi tükenmez kalemlere benzeyen pilot kalem, daha fazla mürekkep çıkararak daha canlı bir görüntünün oluşmasını sağlıyor. Yazının daha net görünmesini ve attığınız imzaların daha belirgin olmasını istiyorsanız, Bic pilot kalem tam size göre bir alternatif oluşturuyor. Bu pilot kalemlerin görünebilir haznesi sayesinde ne kadar mürekkebiniz kaldığını anlayabilir ve mürekkep bittiğinde tekrar dolum sağlayabilirsiniz. Siyah, kırmızı ve mavi renkler ile klasik bir stili yazılarınıza taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda 0.5 mm ve 0.7 mm kalınlık seçenekleriyle el yazınıza uygun olan kalınlığı belirleyebilirsiniz.

Ürettiği geniş mürekkepli kalem skalasının yanında, Bic nostaljik kalem kullanmayı sevenleri de unutmuyor. Marka, ürettiği kurşun kalemlerle doğaya saygılı sürdürülebilir bir üretimi hedefliyor. Ağaç kesmeden sadece sentetik reçine kullanılarak üretilen kurşun kalemler doğa dostu ve dayanıklı seçenekleri oluşturuyor. Eğer kurşun kalemin arkasını çiğneme alışkanlığınız varsa, Bic bunun da önüne geçiyor ve kurşun kalemlerini çiğnenmeye karşı dayanıklı şekilde üretiyor. Kırıldığında kıymık çıkarmayan kurşun kalemleri, yeşil gövdeli ya da tamamen siyah tasarımıyla edinebilirsiniz. Düzelti yapmak için renkli kurşun kaleme ihtiyacınız varsa, Bic kırmızı kurşun kalem seçeneğiyle size uygun bir alternatif de sunuyor.

Bic'in geniş kataloğu içinde yer alan kalem çeşitlerinden bir tanesi de uçlu kalemler. Bic uçlu kalem modelleri, hafif gövdeleri, el ve parmakları yormayan ergonomik yapısı sayesinde öğrencilerin çok sık kullandığı modeller arasında bulunuyor. Aynı zamanda, yazdıklarını silip düzeltebilmek isteyen herkes için bu uçlu kurşun kalemler uygun bir seçenek oluşturuyor. Kaliteli ham maddelerden tasarlanan mekanizması sayesinde, uçlu kalemler uzun süreli kullanım sağlıyor. Gövdeye yerleştirilen yumuşak kauçuk kısım sayesinde yazarken parmaklarınıza zarar gelmiyor ve kalemi tutmak kolaylaşıyor. Markanın ürettiği uçlu kalemler arasında, ucun bastırılarak, sallayarak ya da otomatik bir şekilde çıkmasını sağlayan fonksiyonel bir model de yer alıyor. 0.5 ve 0.7 mm kalınlık seçenekleriyle sunulan uçlu kalemleri; siyah, kırmızı, mor, mavi ve metal tasarımları ile beraber kalem koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.

Bic fosforlu kalem ise yazdıklarınızı vurgulamanızı ve okuduğunuz metinlerde önemli bulduğunuz kısımları öne çıkarmanızı sağlıyor. Farklı renk seçenekleri arasından hem canlı renkleri hem de Bic fosforlu kalem pastel renk çeşitleriyle ön plana çıkıyor. İçeriğindeki mürekkepte asit bulunmadığı için, ph dengesinde herhangi bir sorun yaratmayan bu fosforlu kalemler okulda, işte ve evde güvenle kullanılabiliyor. Bic markası tarafından üretilen kaliteli ve dayanıklı yazı kalemi çeşitlerini, Trendyol sitesinden güvenle temin edebilirsiniz.

Bic Çocuk Koleksiyonu Ürünleri

Bic markasının, yazı kalemi üretiminin yanı sıra boyama kalemlerinde ve çocuklar için tasarlanan yazı kalemlerinde de köklü bir deneyimi bulunuyor. Çocuklar için geliştirdikleri malzemelerle, onların hayal gücünün gelişmesine ve yazı becerilerinin güçlenmesine öncelik veriyorlar. Çocukların, bir yaşından itibaren bebeklik dönemlerinde de güvenilir ve sağlıklı kalemlerle buluşmasını sağlıyorlar. Bic çocuk koleksiyonu içerisinde yazı kalemleri, keçeli kalemler, kuru boyalar, pastel boyalar ve sulu boyalar yer alıyor.

Bic çocuk yazı kalemleri, ergonomik tasarımları ve kullanış kolaylığı sayesinde, çocukların yazı yazmayı daha kolay öğrenmelerini sağlıyor. Boyutları normal kalemlere göre daha küçük olarak üretilen bu kalemler, parmak pozisyonunu doğru yerleştirmelerini sağlayan kılavuz çizgileri taşıyor. Sağ elini ya da sol elini kullanan çocuklara göre özel olarak tasarlanıyorlar. Üçgen yapısı sayesinde daha rahat kavranabilen kalemlerin, tükenmez ve kurşun seçenekleri bulunuyor. Öğretmenlerin sıklıkla tavsiye ettiği bu kalem çeşidiyle, çocuklar zahmetsizce yazmayı söküyorlar.

Çocukların hayal dünyasının gelişmesine katkı sağlayan en önemli aktivitelerin arasında resim çizmek ve boyama yapmak geliyor. Boyama yapmak için en sevilen kalem çeşitlerinden birisi de keçeli kalemler. Bic keçeli kalem çeşitleri, deriden ve kumaştan kolayca çıkan su bazlı mürekkepleri sayesinde kolayca temizlenebiliyor. Capcanlı renklerle çocuğunuzun resim yapma şevkini destekliyor. 5 yaştan itibaren kullanıma uygun olan Bic yıkanabilir keçeli kalem çeşitlerini, farklı uç kalınlıkları ile temin edebilirsiniz. Aynı zamanda, baskıya dayanıklı uçlarla tasarlanan keçeli kalemlere güç uygulansa da yapısı değişmiyor. Normal uç dizaynlarının yanı sıra Bic fırça uçlu keçeli kalem de ürün kataloğu arasında yerini alıyor.

Çocuk boyama kalemleri serisinin vazgeçilmez parçalarından bir tanesi de Bic kuru boya modelleri. Kırılmaya karşı dayanıklı kuru boya çeşitleri, çocuklar için güvenli seçenekleri oluşturuyor. Kolayca açılabilen uçları sayesinde, çocuğunuz resim yaparken zorlanmıyor. Bic boyama kalemi gökkuşağından ilham alan canlı ve parlak renkleri, çocuğunuzun hayal gücüyle buluşturuyor. Üçgen yapılı gövdesi minik ellere kalemin daha rahat oturmasını sağlıyor. Aynı zamanda bu kuru boyaların üretiminde ağaçlara zarar verilmeden, yapay reçineler kullanılıyor. Böylece çocuğunuzun gelişimini desteklerken, doğaya zarar vermeyen alternatifleri ona sunabilirsiniz.

Çocukların boyama yapmasını kolaylaştıran kalemlerin başında Bic pastel boya modelleri geliyor. Pastel boya modelleri yağ bazlı ya da reçine bazlı olarak iki şekilde üretiliyor. Yağ bazlı olan pastel boyalar, daha yumuşak bir şekilde boyamaya imkan tanıyor. Yağ bazlı olması, temizlik konusunda biraz zorluk yaratabilir; ancak boyalar üzerinde yer alan koruyucu kağıtlar sayesinde çocuğunuzun ellerini boyamasının önüne geçiliyor. Reçine bazlı olan Bic pastel kalem çeşitleri, boyama işlemi sırasında herhangi bir tortu çıkarmıyor. Dolayısıyla hem çocuğunuzun cildi hem de kıyafetleri temiz kalıyor. Üçgen yapısı sayesinde, ele sıkıca oturan bu pastel boya ile çocuğunuzun el hakimiyeti destekleniyor. Aynı zamanda sunulan çok çeşitli renk skalası arasından en canlı ve parlak seçenekler kolaylıkla bulunabiliyor.

Son olarak, Bic çocuk serisi içerisinden temiz ve kullanışlı sulu boya çeşitleri de sizlere sunuluyor. 3 yaşından büyük çocuklar için uygun olan Bic sulu boya setleri, dayanıklı kutuları ile beraber üretiliyor. Kutu içinde boyama işlemini yapmak için bir fırça da yer alıyor. Klasik sulu boyanın yanı sıra, Bic özgün yaratıcılığını yansıttığı bir sulu boya çeşidini de sizlerle buluşturuyor. Kağıt üzerine ıslak fırça uygulandığında sulu boya gibi görünen boya kalem seti sayesinde, çocuğunuzun resim yaparken etrafı kirletme ihtimali azalıyor. Aynı zamanda, farklı bir metod kullanarak, yaratıcılığı destekleniyor. Sizler de çocuğunuzun hayal gücü gelişimine katkı sağlamak için Bic çocuk koleksiyonunda yer alan boyama kalemlerini Trendyol sitesinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Bic Ürün Çeşitleri

Kalemler ve boyama ürünleri çeşitliliğinin yanı sıra, Bic farklı alanlarda da hizmet veriyor. Bunlardan ilki, kırtasiye alanında sunduğu yan ürünler. Bu ürünler arasında Bic yapıştırıcı çeşitleri ve yazı düzeltici malzemeler yer alıyor. Bic stick yapıştırıcılar, içerik açısından temiz bir ürün olması dolayısıyla ön plana çıkıyor. Asit ve solvent içermeyen bu ürün kullanım sırasında cildinize zarar vermiyor. Aynı zamanda su bazlı olduğu için, yıkandığında kolaylıkla elinizden çıkabiliyor. Kağıtta ya da fotoğraf üzerinde sararma yapmayan formülü sayesinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Süper güçlü, çok amaçlı yapıştırıcı ise Bic'in özel formülüyle geliştirilen bir japon yapıştırıcı çeşidi. Porselen, tahta ve plastik yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilen bu ürünün kapağı, tıkanmaya karşı özel olarak tasarlanıyor.

Bic kırtasiye kataloğunda yer alan bir diğer ürün ise, şerit düzeltici ya da kalem silici çeşitleri. Bic şerit düzeltici çeşitleri, el yazısında ya da bilgisayar baskılarında yapılan kelime hatalarını düzeltmek için kullanılıyor. Yan tutuş tekniğiyle uygulanan bu düzelticiler, fotokopi makinasında iz belli etmeden kullanılabiliyor. Kullanışlı boyutları ve canlı renk seçenekleri ile zevkinize uygun düzelticiyi bulmanız kolaylaşıyor. Bic kalem silici çeşitleri ise daha detaylı düzeltileri yapmak için kullanılıyor. Kolayca sıkılabilen gövdesi, uygulamayı kolaylaştırıyor. İçinden çıkan özel kapatıcı madde kağıda uygulandığı an kurumaya başlıyor. Sıvı akışını kontrol eden özel ucu sayesinde, hatalarınızı kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

Bic markası sadece kırtasiye alanında hizmet vermiyor. Aynı zamanda tıraş bıçağı ve çakmak üretimi içinde de yer alıyor. 1975'ten bu yana kendi tıraş bıçaklarını üreten firma, hem kadınlar hem de erkekler için çeşitli ürün alternatiflerini sizlere sunuyor. Erkekler için üretilen tıraş bıçağı modellerinde kullan at, üç bıçaklı, dört bıçaklı ya da beş bıçaklı seçenekler bulunuyor. Cildinizdeki tüy yoğunluğuna göre, tıraş bıçağınıza kolaylıkla karar verebilirsiniz. Bic metal tıraş bıçağı modelleri, oynar bıçakları sayesinde cildinizi tahriş etmeden tıraş işlemini gerçekleştiriyor. Bic'in kadınlar için ürettiği tıraş bıçakları; koltuk altı, bikini ve bacak bölgesi için özel olarak geliştirilmiş tasarımları sunuyor. Aloe vera ve kakao yağı bileşimiyle oluşturulan özel şerit, tıraş bıçağının cildinizde kolayca kaymasını sağlıyor. Bu sayede herhangi bir tahrişe ve kuruluğa yol açmadan tıraş işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Oynar başlığı sayesinde vücudunuzun her kıvrımında rahatlıkla bu tıraş bıçaklarını kullanabilirsiniz.

Çakmak üretimi konusunda güvenlik ve dayanıklılığı ön plana çıkaran marka, Bic çakmak modelleri ile hafif ve özel tasarımlı ürünleri de sizlerle buluşturuyor. İyi eğitimli çalışanları sayesinde, özenli bir kontrol sürecinden geçirilen çakmaklar yüksek kaliteli alternatifleri sunuyor. Dönemsel olarak farklı tasarımlarla buluşturulan Bic çakmaklar, canlı renk seçenekleri ve farklı boyut çeşitleri ile bulunabiliyor. Hem cep modelleri hem de çok amaçlı kullanıma uygun büyük boy çakmaklar ile gündelik hayatı kolaylaştırıyor.

Birbirinden Kaliteli Bic Ürünleri Trendyol'da

Bic markası, yüz yıla yakın deneyimiyle kırtasiye, tıraş bıçağı ve çakmak üretimi alanlarında sizlere çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. İş hayatında, evde ve okulda kullanılabilecek yazı kalemleri, çocukların hayal gücünü geliştiren Bic boya kalemi çeşitleri, hem kadınlar hem erkekler için özel tasarlanan tıraş bıçakları ve kullanışlı çakmak modelleri ile farkını ortaya koyuyor. Sizler de çeşitli avantajlı kampanyalar eşliğinde, Bic Türkiye markasının ürünlerini Trendyol sitesinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Bu ürünleri kendiniz kullanabileceğiniz gibi, sevdikleriniz için bir hediye olarak da düşünebilirsiniz. Bütçenize uygun kırtasiye ürünlerini Trendyol kalitesi ve aracılığı ile kolaylıkla edinebilirsiniz. Bic ürünlerini şimdi sipariş ederek size özel indirim fırsatlarından ve hızlı teslimat seçeneğinden yararlanabilirsiniz.