"

Bisan

" araması için 1577 sonuç listeleniyor
Bisan Zeus Xt Enduro
Kargo Bedava

BisanZeus Xt Enduro

212.000 TL
Sepete Git

Her Araziye Uygun Bisan Ürünleri Trendyol’da

Bisan markası, uzun yıllar boyunca farklı tarzlarda bisiklet üreten bir markadır. Marka, bisikletlerinde dayanıklılığa ve kullanışlılığa önem verir. Tasarımlarında sağlıklı yaşamı destekleyici özelliklere yer vererek çeşitli renk ve desenler kullanır. Bisan bisiklet çeşitleri ulaşım aracı olarak kullanılan, hobi olarak da boş zaman aktivitesi haline gelen ürünlerdendir. Bisiklet sürmek isteyenler için markaya ait farklı yaş gruplarına hitap eden pek çok model önerilebilir. Fonksiyonel tasarımıyla kullanan kişilerin rahatlığını ve konforunu ön planda tutan modeller, sağlıklı bir ulaşım aracı olduğu gibi aynı zamanda çevre dostudur. Ürünlerin sele yapısı rahat, kavrama vites kolları ise fonksiyonel şekilde tasarlanır. Çocuklar için küçük boyutlardaki sepetli modeller üretilir. Katlanır yapıya sahip çocuk ürünleri kolaylıkla taşınabilir ve kullanım sonrasında az yer kaplayacak şekilde kaldırılabilir. Bisan BMX markası hem günlük binilen modeller hem de sahnelerde akrobatik şov yapmak amacıyla kullanılan ürünler geliştirir. Bisan modelleri dağ, yokuş, yol, elektrikli, şehir bisikleti gibi farklı seçeneklerden oluşur. Her bütçeye hitap eden fiyat alternatifleriyle müşterilerin hobilerini yapmasını ve sağlıklı bir yaşam şekli benimsemesini sağlar. Bisan 7 vites, 21 vites gibi farklı fonksiyonlara sahip ürünleri inceleyerek güç kaybını minimuma indirecek modelleri tercih edebilirsiniz. Bisan fiyat listesi hakkında bilgi alarak ihtiyacınıza uygun modelleri satın alabilir, kişisel kullanımınıza uyan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Kullanışlı ve Fonksiyonel Bisan Bisiklet Türleri

Kullanışlı ve Fonksiyonel Bisan Bisiklet Türleri

Bisan markasına ait pek çok türdeki bisiklet, gövde tasarımları ve ek aksesuarlarıyla müşterilerin ilgi odağı olur. Sepetli, halat kilitli, katlanır, jant vitesli, hidrolik özellikli pek çok seçenek bulunur. Modellerin tipleri, kullanılacak arazinin yapısına göre değişiklik gösterir. Bisan katlanır bisiklet türleri arasında yol, yarış, dağ, şehir, gezi ve çocuk modeli gibi tasarımlar bulunur. Bisan dağ bisikleti modelleri ağaçlı, çamurlu, taşlı, patika gibi çeşitli engellerin yer aldığı yol tipleri için uygundur. Dağa tırmanış veya güvenli bir dağ sürüşü için uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Kadın, erkek ve çocuklar için farklı boyut, desen ve renkteki ürünler fonksiyonel özellikleriyle beğeni kazanır. Ürünlerin jant değeri 12’den başlayarak 16, 20, 24, 26, 27.5 şeklinde 29’a kadar uzanır. Jant değeri kullanılacak arazi yapısına göre değişiklik gösterir. Tekerlerinizin sürüş sırasında zorluk çıkarmaması için yaygın olarak kullanacağınız bölgeye göre model tercihi yapabilirsiniz. Hobi amacıyla kullanacağınız araçlara ek olarak sepet ve kilit gibi aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Bisan şehir bisikleti modelleri şehir içerisinde kaldırımlarda, düz yolda sürebileceğiniz ürünlerdir. Bisan yol bisikleti yarışlarda tercih edilen ve hız kazanmak isteyenler için üretilen modellerdir. Modeller ortalama 20 km hız yapmak isteyen, tempolu bisiklet sürüşünü sevenler için tasarlanır. Yol için üretilen ürünler düz yollarda kullanıma uygundur. Yokuşlu arazilerin yanı sıra düz yolda 30 km hızı bularak şehirler arası seyahat amacıyla da kullanabilirsiniz. Bisan elektrikli bisiklet seçenekleri pedalları çevrilerek yol alan ve aküsü sayesinde elektrik enerjisiyle çalışan bir modeldir. Elektrik enerjisi yardımıyla dönen tekerleri fonksiyonel bir kullanım sağlar. Bisan klasik bisiklet tasarımları farklı gövde ve sele yapısıyla konforunuzu artırır. Bisan ön maşa, direksiyon, vites kolu, koltuk gibi çeşitli parçaları araçlarınızın yenilenmesi amacıyla satın alabilirsiniz. Vites kolunda veya direksiyonda meydana gelen kırılma, hasar ve bozulma gibi pek çok durum sürüş kalitenizi etkiler. Güvenliğinizi artıracak ve sürüş kalitenizi destekleyecek ürün seçeneklerini inceleyebilir, doğru ürün tercihiyle fazladan efor sarf etmeden kullanım sağlayabilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Bisan Bisiklet Modelleri

Her Yaşa Uygun Bisan Bisiklet Modelleri

Bisiklet modelleri her ortamda kullanılamayacağı için uygun lastik seçimi ve model tipi tercihi yapılmalıdır. Ürünler farklı unsurlar dikkate alınarak farklı ortamlara uygun olacak şekilde tercih edilebilir. Kullanımı kolaylaştıran ve yıpranma payını en aza indiren farklı teker yapıları bulunur. Bu tekerleri tercih etmek aracınızın kullanım ömrünü uzatır. Jant özelliğindeki değişiklik, aracın farklı arazilerde kullanımı konusunda bilgi verir. Yol bisikleti olarak da bilinen modeller şehir değiştirme amacıyla da kullanılır. Uzun yol bisikletleri, düz yolda hız yapmak ve tempolu bir sürüş yapmak isteyenlere önerilir. Her yaştan bisiklet kullanan insana hitap eden model bulunur. Yaşlılar için üretilen Bisan dede bisikleti modelleri, şehir içerisinde yaygın olarak kullanılır. Modeller konforlu tasarımıyla uzun yıllar boyunca tercih edilen ürünlerden olur. Bisiklete binmeyi seven, spor amacıyla kullanan yaşlılara hitap eden bir modeldir. Bisan 20 jant bisiklet zorlu arazilerde kullanılan türlerdendir. Taşlık ve dağlık bölgelerde tekerlerinizi koruyan ve darbeleri emen jant çeşitlerini kullanabilirsiniz. Jant seti sayesinde bisikletinizle yol alırken güvenliğinizi üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Bisan jant, çamurluk, iç lastik, dış lastik gibi bisikletin teker bölümlerinde kullanılan aksesuarlar farklı arazilerde aracınızın göreceği hasarı en aza indirir. Bisan 12 jant, 14 jant bisiklet modelleri zorlu arazilerde, taşlı ve yokuşlu alanlarda kullanım amacıyla tasarlanan ürünlerdir. Bisan çift kadro dayanıklı yapıya sahip ulaşım sağlayan araç çeşitlerindendir. Bisan 150 cc scooter modelleri, markaya ait motosiklet çeşitlerindendir. Bisan scooter modelleri, şehir içerisinde ve dışında kullanılan taşıtlardandır. Bisan bisiklet fiyatları taşıtlarda kullanılan malzemeye, dayanıklılığına, kullanım alanına göre çeşitlilik gösterebilir. Modellerde alüminyum ve çelik olmak üzere iki tip materyal kullanılır. V, mekanik disk, hidrolik disk ve kumpas fren tipi seçenekleri bulunur.

Uygun Fiyatlı Bisan Bisiklet Çeşitleri

Uygun Fiyatlı Bisan Bisiklet Çeşitleri

Bisiklet çeşitleri uygun şekilde seçildiğinde sürüş konforunu olumlu etkiler. Konforlu bir sürüş için fonksiyonel özelliklere sahip, ortama uygun ve kişisel tarzınıza uyan bir modeli satın alabilirsiniz. Bisan 28 jant bisiklet seçeneklerinin lastiklerine dikkat ederek sağladığınız eforu en aza indirebilirsiniz. Fazladan efor sağlayarak yorucu bir sürüş gerçekleştirmek yerine hobilerinizi kolaylaştıracak taşıt çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Bisan 26 jant, 20 jant, 28 jant gibi farklı jant değerlerini inceleyerek yaygın kullanacağınız alana uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Bisan 16 jant bisiklet hafif tasarımı ve ergonomik boyutlarıyla farklı yol tiplerine uyum sağlar. Bisan bisiklet yorumları bisiklet kullanan kişilerin değerlendirmelerini ve tavsiyelerini içerir. Fren ekipmanları, motosiklet krankları, debriyaj setleri, rüzgarlık ve çamurluklar, zincirler, sele ve sepet modelleri yaygın kullanılan aksesuarlar arasındadır. Bisan yedek parça çeşitlerini aracınızda meydana gelebilecek bozulmalara ve tamir gerektiren durumlara karşı hazır tutabilirsiniz. Direksiyon, teker, vites ve fren gibi çeşitli alanlara uygun yedek parçalar bulunur. Tekerlekleri kişisel zevklerinize göre süslemek istiyorsanız şerit ya da sticker gibi çeşitli teker süsleri kullanabilirsiniz. Estetik görünümü farklılık gösteren orta ve uzun gövde seçeneklerine sahip modeller bulunur. Çift kadroya sahip seçenekler ulaşım amacıyla tercih edilen, eşya taşımayı kolaylaştıran ürünlerdir. Bisan fiyatları hakkında bilgi alabilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyerek kişisel zevklerinize uygun olan tasarımları satın alabilirsiniz. Marka, ürünlerini günlük ve özel alanlarda kullanmak amacıyla tasarlar. Çocuk ve yetişkin bisiklet seçeneklerini kullanırken harici tekerler de takılabilir. Kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde aksesuarlar yardımıyla sürüş kalitesi arttırılabilir. Bisan denge bisikleti sahne şovları sırasında kullanılan modellerdendir. Sahnede akrobatik hareketler gerçekleştirmek isteyen müşteriler tarafından tercih edilir. Trendyol’dan Bisan online satış hakkında bilgi alabilir, bütçenize uygun tasarımları inceleyerek beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.