Marka
Beden
Avantajlı Ürünler
Jant
Bisiklet Tipi
Fren Tipi
Cinsiyet
Fiyat
Vites
Renk
Materyal
Tekerlek Sayısı
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bianchi

" araması için 510 sonuç listeleniyor

Farklı Modeller Sunan Bianchi Seçenekleri Trendyol'da!

Bianchi, bisiklette önde gelen markalar arasında yer alır. Ürün; farklı modelleri, ergonomik yapısı ve kaliteli malzemeleri ile kişilere konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Bianchi yorum analizleri incelendiğinde bu spor aletinin farklı tasarımlarının mevcut olduğu görülür. İhtiyaç duyduğunuz koşullara göre özel olarak tasarlanan Bianchi ürünleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. İnsanlar spor yapmak için bir malzeme seçerken maksimum hassasiyet gösterir. Seçilecek malzemenin sunacağı konfor ve ürünün fonksiyonelliği müşterilerin önemsedikleri noktalardır. Bu sebepten dolayı seçilen aracın müşterinin fiziksel özelliği ile uyum sağlaması önemli bir ayrıntıdır. Bunun yanı sıra spor malzemesinin hangi ortamda kullanılacağı da önemli bir noktadır. Markanın farklı ortamlarda kullanılabilen tasarımları mevcuttur. Bu kapsamda marka doğa gezintilerine ve şehir içi kullanıma uygun nitelikte tasarımlar imal eder. Bunu yanında markanın elektrikli, üç ya da kalın tekerlekli gibi farklı tasarımları da mevcuttur. Bianchi bisiklet seçenekleri, kullanım alanlarına göre şekillenebildiği gibi işlevsel özellikleriyle de ön plana çıkan araçları imal eden bir markadır. Markanın tasarımları arasında müşterilerin araçlarında bisikletlerini rahat bir şekilde taşıyabilmelerine olanak veren katlanabilir ürün seçenekleri mevcuttur. Bu model pek çok kişinin tercih ettiği tasarımlar arasında yer alır. Ürünün kolay taşınabilir özelliği müşterilerin beğendiği önemli bir ayrıntıdır. Bunun yanı sıra ürünün elektrikli modelleri de kullanım açısından pratiklik sağlar. Bisikletlerin genel özellikleri arasında bulunan amortisör, vites ve jant sayısı ise her tasarıma göre farklılık gösterir. Amortisörü bulunan seçenekler üst düzey bir konfor sunar. Bu spor aracı herhangi bir kasis veya engel sırasında sürücünün sarsılmasını engelleyerek maksimum konforu sunmayı hedefler. Bianchi farklı vites olanaklarına sahip birçok tasarımı bünyesinde barındırır. Bu durum aracın yokuş çıkarken ve rampa inerken kolay bir şekilde kullanılmasını sağlar. Böylece pratik ve hızlı bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Günlük kullanımlar için farklı, sportif faaliyetler için farklı araçları tercih edebilirsiniz. Araç fiyatları, seçilecek olan ürünün modeline ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Kalitenin konforunu maksimum seviyede yaşarken bütçenizi sarsmayan ürünleri değerlendirmek için ürünlere göz atabilirsiniz.

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Bianchi Ürünleri

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Bianchi Ürünleri

Bianchi Discovery, Sharke, Milano, Strada gibi farklı özelliklere sahip birçok ürünü müşterilerin hizmetine sunar. İnsanlar bu tasarımlar arasından kendi zevk ve beklentilerine uygun olarak dilediklerini satın alırlar. Markanın favori ürünlerinden biri olan Milano Bianchi bisiklet 26 jant alüminyum V fren ve arka bagaja sahiptir.

Bianchi dağ bisikleti ekstrem sporları yapan kişilerin tercih ettiği bir araçtır. Bu araç özellikle engebeli bölgelerde doğa sporları yapan kişilerin favorisidir. Doğa sporları ile ilgilenen insanların ekipman seçimi oldukça önemlidir. Seçilen malzeme sürücülerin sağlığını ve konforunu etkiler. Dağ araçlarının lastikleri pürtüklü bir yapıya sahiptir. Lastikler bu özellikleri sayesinde zemini iyi kavrar. Böylece ürün müşterilerine konforlu ve güvenli bir kullanım imkanı sunar. Bianchi çamurluk, pedal kalitesi ile de müşterilerin beğenisini kazanır. İnsanlar satın aldıkları ürünü uzun süreli kullanmak ister. Bu noktada bu markanın imal etmiş olduğu çamurluk ve pedal kalitesi ile müşterilerine uzun süreli bir kullanım imkanı sunar. Bianchi Montana, Adrenaline, Scorpion gibi dağda kullanılabilen ürünleri müşterilerine sunar. Dağ araçları genellikle engebeli arazilerde kullanılır. Bu sebepten dolayı lastiklerin kaliteli olması sürücünün yaşamı için hayati önem taşıyan bir durumdur. Bu notada marka müşterilerin maksimum güvenliği sunması ile beğenileri kazanır. Bisikletlerin sürüş kalitesinin etkileyen önemli özelliklerden biri aracın vites imkanlarıdır. Bu araç farklı ve yüksek kaliteli vites seçeneklerine sahiptir. Bunun yanında marka farklı jant seçeneklerini de müşterilerine sunar. Bianchi 16 jant bisiklet şehir içi kullanım için niteliklere sahip bir üründür. Bianchi 20 jant bisiklet ile de şehir içinde güvenli bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Markanın Scorpion türü oldukça fazla tercih edilen dağ araçları arasındadır. Ürün, işlevsel birçok özelliğe sahiptir. Aracın fren tipi mekanik disk olarak tasarlanır. Ürün arkada ve önde olmak üzere iki taraflı yüksek fren zemin tutuşuna sahiptir. Bu spor aracı 26 jant tasarımı ve 21 vites olanağı sayesinde müşterilerine konforlu bir kullanım sağlar. Amortisörlü bir yapısı bulunan Scorpion seçeneği ile rahat ve kolay bir kullanım sağlayabilmek mümkündür. Bu aracın tercih edilmesindeki önemli sebeplerinden biri aracın fren yapısıdır. V fren sistemine sahip olan bu model, fren pabuçlarının janta baskı uygulaması ile durdurulur. V fren tipi durmayı değil yavaşlamayı ön planda tutarak tasarlanır. Durmak için de güçlü bir fren sistemi olan V fren, manevraların iyi bir şekilde yapılmasına olanak verecek şekilde hızın düşürülmesini sağlar. Bu sebeple de özellikle yarış ve hız yapılması gereken durumlarda kişilerin ilk tercihleri olarak ön plana çıkar. Bu özelliği ile de geniş bir müşteri kitlesi tarafından sevilerek tercih edilir. Birbirinden farklı bu fonksiyonel ürünlere sahip olmak için markanın modellerini Trendyol’dan kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Güvenli Sürüş İçin Bianchi Modelleri

Güvenli Sürüş İçin Bianchi Modelleri

Bianchi şehir bisikleti günlük kullanım için tasarlanan bir modeldir. Bu model rahat kullanım imkanı ve konforlu yapısı ile ön plana çıkar. Fonksiyonelliği ile ön plana çıkan bu aracı kısa mesafeli gezintilerinizde keyifle kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin kadın ve erkek için tasarlanan farklı modelleri bulunur. Bunun yanı sıra çocuklar için tasarlanan özel modelleri yine marka bünyesinde bulabilmeniz mümkündür. Bianchi Ultra, Victory, Luka, Hunter, Panther gibi farklı özelliklere sahip birçok aracı müşterilerine sunar. Bu kapsamda ihtiyacınız dahilinde ürünler arasından bir seçim gerçekleştirebilirsiniz. Discovery favori şehir bisikleti modelleri arasındadır. Ürünün kadınlar ve erkekler için özel olarak tasarlanan farklı modelleri mevcuttur. 28 janta sahip olan bu model 21 vites özelliği ile kişilere konforlu bir sürüş deneyimi sağlar. Keyifli gezintilerinizde eşlik eden bu araç ergonomik yapısı sayesinde rahat bir kullanım imkanını müşterilerine sunar. Bianchi Junior yetişkinlerin tercih ettiği bir dağ aracıdır. V fren tipinde olan bu ürün 24 inç jant yapısına sahiptir. Bu aracın selesi ayarlanabilir. Kişilerin boylarına göre uzatabilmesi ya da kısaltabilme imkanına sahiptir. Aynı zamanda ürünün sele kısmı yumuşak bir yapıda tasarlanır. Böylece sürüş keyfinizden ödün vermeden uzun soluklu olarak seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteriler Bianchi Cargo, Violet, Leopard, Esprit, Carmen gibi modellerin selelerinden oldukça memnun olduklarını belirler. Bisiklet kullanımlarında selenin kişilerin boyuna uygun olması önemlidir. Yüksek gelen seleler, kişilerin pedala ulaşmasını olumsuz yönde etkilerken kısa seleler bacak hareketlerini kısıtlayacağı için, pedallara yeterli basının uygulanmasını engelleyebilir. İnsanlara pratik bir kullanım imkanı sağlayan Bianchi katlanır bisiklet konforlu kullanım imkanı ile müşterilerin favorileri arasındadır. Ürün, kolay bir kullanım imkanı sunmanın yanı sıra araç içi taşımaya uygun katlanma özelliği ile de ön plandadır. Ürün katlanabilir ve hafif bir yapıya sahip olması sebebi ile de elde kolaylıkla taşıyabilir. Bu araç sürekli seyahat halinde olan, kişilerin sıklıkla tercih ettiği tasarımlar arasında yer alır. Farklı renk seçenekleri ile de müşterilerine geniş bir tercih imkanı sunan bu markanın ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Kolay Ulaşım İmkanı Sunan Bianchi

Kolay Ulaşım İmkanı Sunan Bianchi

Bianchi Meta Pro, Cobra, Berra, Vintage, Touring gibi birbirinden farklı özelliklere sahip pek çok ürün bulunur. Bu ürünlerden her biri farklı fonksiyonel yapıya sahiptir. Bianchi yol bisikleti olarak bilinen modeller, uzun mesafeler için kullanıma uygun bir şekilde tasarlanır. İnce bir lastik yapısına sahip olan bu araç ile uzun süre yorulmadan yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Genellikle 21 vites olarak tasarlanan bu modeller, şehirlerarası seyahatlerde veya parkurlarda pek çok kişinin tercih ettiği tasarımlar arasında yer alır. Gezi bisikletleri turistik bölgelerde ve kişilerin günlük hayatlarında kullanım sağlamak amacı ile tercih edilir. Bianchi Star, Alice, Thomisus, Setra, Jasmin gibi dağ bisikletleri pek çok kişinin memnun kaldığı modeller arasında yer alır. Bu araçlar genellikle 26 jant olarak tasarlanır. 21 vites seçeneğini müşterilerine sunar. V fren tipine sahip olan modeller, aynı zamanda amortisör desteği ile zenginleştirilir. Kadın ve erkek müşteriler için uygun olan bu modelin farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Dağ spor aracı olan Bianchi Buffalo kalın tekerlekleri ile ön plana çıkar. 26 jant desteği ve 21 vites seçeneğini müşterilerine sunan bu ürün, mekanik disk fren sistemine sahiptir. Dağ bisikleti olarak tasarlanan modellerin pek çok farklı çeşidi bulunur. Bu kapsamda ürünü Junior modeli; çelik süspansiyonlu olarak geliştirilir. Her türlü engebeli arazi için kullanılabilen bu model, pek çok kişinin beğenisini kazanır. Bianchi Luca, Carraro, Energy gibi modelleri mevcuttur. Bu modeller arasından Luca modeli 24 jant ve 21 vites özelliğine sahiptir. Kolay ve konforlu bir ulaşım imkanı için markanın ürünleri arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Bianchi Yorumları

Beğeni Toplayan Bianchi Yorumları

Bianchi modelleri, kişilerin kullanım alanlarına uygun olarak farklı özelliklerde tasarlanır. Bu kapsamda genellikle dağ bisikletleri ön plana çıkmakla beraber elektrikli araçlar de pek çok kişinin tercih ettiği tasarımlar arasında yer alır. Bunun yanı sıra Bianchi yarış bisikleti kalitesi ile ön plana çıkan ürünler arasında bulunur. Bianchi elektrikli bisiklet modelleri kadın ve erkeklerin kullanım sağlayabileceği konforlu bir pek çok modeli müşterilerine sunar. Markanın elektrik ile çalışabilen modelleri kişilere maksimum konforlu sunan pek çok özelliğe sahiptir. Maksimum 20 ile 25 km hıza ulaşan bu modellerin şarj süresi ise ortalama 4 ile 6 saat arasındadır. Araç şarjı tam olarak doldurulduktan sonra 100 km kadar mesafeyi kesintisiz olarak kullanılabilir. Kesintisiz bir sürüş deneyimi için bu modeli tercih edebilirsiniz. Ürünler arasından zevkinize göre dinlediğiniz rengi seçebilirsiniz. Kullanımı rahat olan bisiklet modellerinden bir diğeri ise markanın 3 tekerli olarak imal ettiği araçlardır. Bu tasarımlar genellikle iki tekerlekli spor araçlarının sürme imaânının bulunmaması durumlarında tercih edilir. Ürünlerin elektrikli ya da elektrik enerjisiz tasarımları mevcuttur. Bianchi Enduro, Jump, İnfito, İmpulso, Grizzly gibi birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bu çeşitler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bisikletlerin kullanımı kadar herhangi bir arıza veya deforme olma durumunda onarmak amacı ile yedek parça temini de müşteriler için önemlidir. Bu kapsamda Bianchi yedek parça seçeneği tercih edilerek, orijinal parça temini sağlanabilir. Elektrikli araç tasarımları için her türlü yedek parçayı bulabilmek mümkündür. Yetişkinlerin kullanım sağlayacağı bisikletlerin yanı sıra çocuklar için de özel olarak üretilen tasarımlar bulunur. Tasarımı, rengi ve fonksiyonelliği ile her yaşa hitap eden kaliteli spor araçlar için markanın ürünlerini incelmeye alabilirsiniz. Kolay kullanım özelliği sunan çeşitlerin tamamını Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Bütçe Dostu Bianchi Fiyatları

Bütçe Dostu Bianchi Fiyatları

Bu marka kapsamında pek çok farklı bisiklet modeli bulabilmek mümkündür. Bianchi Loop, Uno, Peggy, Pegasus, Nero gibi farklı özelliklere sahip pek çok ürün bulunur. Şehir içi kullanıma uygun olarak tasarlanan bisiklet modelleri, günlük kullanım için uygun olmakla beraber, kısa geziler için de tercih edebilir. Bu araçlar, gezi ve dağ bisikleti olmak üzere iki ana gruba ayrılır. Dağ bisikletleri genellikle sportif faaliyetler için tercih edilirken gezi bisikletleri günlük kullanım için uygundur. Bu kapsamda tasarlanan modellerin geneli, erkek müşteriler için uygundur. Aynı zamanda kadın müşteriler için tasarlanan dağ bisikletlerini de bulabilmek mümkündür. Bu kapsamda markanın Bella modeli kadınlar için özel olarak üretilir. Kadınlara konforlu ve rahat bir kullanım imkanı sağlar. Sele genişliği ve gövde kısmındaki metal bölge, erkekler için üretilen bisiklet modeline göre farklılık gösterir. Farklı renk seçenekleri arasından kişiler zevklerine uygun tercihi gerçekleştirebilirler. Çocukların kullanım sağlayabileceği araç modelleri de marka bünyesinde bulunur. Renkli ve desenli tasarımları ile çocukların ilgisini çeken bisiklet modelleri, sağlıklı bir gelişim süreci için önem teşkil eder. Bianchi satın alanlar üründen memnun kaldıklarını ifade eden yorumlarda bulunurlar. Markanın kalın tekerlekli bisiklet tasarımları mevcuttur. Kalın tekerlekli tasarımlar dağ bisikletleri olarak bilinir. Akrobasi bisikleti olarak da Trendyol’da yer alır. Bu kapsamda kişiler, kendi tarzlarına göre seçimler yapabilirler. Kişilerin beklentilerini karşılayacak bir bisiklet modeli seçimi yapmaları, memnuniyetlerini maksimuma çıkaracak bir faktördür. Bianchi fiyatları ürünün modeline ve özelliklerine göre değişim gösterebilir. Markanın tüm ürünlerinii inceleyerek, özellikleri ve fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak için yorumlara göz atabilirsiniz.

Bianchi Ürünleri ile Keyifli Bir Sürüş Deneyimi

Bianchi Ürünleri ile Keyifli Bir Sürüş Deneyimi

Bianchi müşterilerine kalite ve konfor ikilisinin sunan bir markadır. Marka, müşterilerine oldukça geniş bir yelpazede hizmet verir. Markanın şehir içi ya da doğada kullanılmak üzere çeşitli spor araçları mevcuttur. Bianchi motor macera severlerin güvenle tercih ettiği bir araçtır. Bu araç teknolojinin birçok imkanını bünyesinde barındırır. Müşterilerine konforlu ve güvenli bir kullanım imkanını sunan bu araç geniş bir kitle tarafından sevilir. Bianchi koşu bandı müşterilerin favorileri arasında yer alan bir diğer üründür. Form tutmak birçok insan için önemlidir. Evinizde yer alan bir koşu bandı bu anlamda işinizi görebilir. Küçük yaşta çocukların ilgisini çekmekte olan bisiklet sürümü, çocukların sağlıklı bir gelişim süreci yaşamaları adına önemli bir aktivitedir.Sportif faaliyetler de fiziksel gelişimlerine olumlu etki edeceği için, pek çok kişi çocuğuna bisiklet almayı tercih eder. Çocuk bisikletleri ve fiyatları farklılık gösterir. Sepetli, ışıklı, kornalı, süslü bisikletlerin yanı sıra; iki ya da dört tekerlekli seçenekleri ile birbirinden farklı tasarımlara sahip bisiklet modelleri mevcuttur. Dört tekerlekli bisikletler öğrenme aşamasında etkili olmakla beraber, sonrasında yan bölümler çıkarılarak iki tekerlekli bir kullanım sağlanabilir. Marka müşterilerine kaliteyi sunmasından dolayı fiyat olarak da üst segment bir aralıktadır. Ancak Bianchi kampanya dönemleri mevcuttur. Bu dönemleri takip ederek Bianchi indirim fırsatını yakalayabilir ve işleminizi uygun bütçeyle gerçekleştirebilirsiniz. Her yaş aralığı için spor aracı imal eden Bianchi online satış imkanına sahiptir. Bu özelliği dolayısıyla da müşterilerin takdirini kazanır. Marka çatısı altında dilediğiniz spor aracına dilediğiniz yaş grubu için erişebilmeniz mümkündür. Birbirinden farklı fonksiyona, tasarıma ve renge sahip olan bu kaliteli ürünlere erişebilmek için Trendyol’a bakabilirsiniz.