Marka
Cinsiyet
Fiyat
Hacim
Tip
Çeşit
Ek Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Blade

" araması için 240 sonuç listeleniyor
Blade Marine Fresh Roll On 3x50 Ml

BladeMarine Fresh Roll On 3x50 Ml

(23)
Marine Fresh Roll On 3x50 Ml
139,95 TL
Sepete Git
Blade Cool Fresh Deodorant
Bugün Kargoda

BladeCool Fresh Deodorant

(35)
Cool Fresh Deodorant
86,70 TL
Sepete Git
Blade Green Dream Roll On 50 Ml

BladeGreen Dream Roll On 50 Ml

(1)
105,75 TL
Sepete Git
Blade Deo - Green Dream - 200 ml

BladeDeo - Green Dream - 200 ml

105 TL
Sepete Git
Blade Deo - Cool Fresh - 200 ml

BladeDeo - Cool Fresh - 200 ml

129 TL
Sepete Git
Blade Self Confidence - Roll On - 50 ml

BladeSelf Confidence - Roll On - 50 ml

110 TL
Sepete Git
Blade Deo 150 Ml Faster
Hızlı Teslimat

BladeDeo 150 Ml Faster

(1)
99,99 TL
Sepete Git

Blade Parfüm ve Dedodorantla Etkileyici Kokular Hep Sizinle

Koku, sosyal yaşam içinde oldukça önemli bir faktördür. İnsanlar kötü kokmamak için farklı yöntemler kullanabilir. Bu yöntemlerden biri de parfüm ve deodorant seçenekleridir. Bu ürünler kişisel bakımın oldukça önemli parçalarındandır. Blade gün içerisinde ortaya çıkan kötü kokuları engelleyebilecek kapasitede olan parfüm ve deodorant seçenekleri üreten bir markadır. Marka kişisel bakımın önemli parçalarından olan parfüm ve deodorant çeşitlerini kaliteli bir şekilde üretir. Karşılaştığınız insanların sizin hakkınızdaki düşüncelerini etkileyen bir faktör de nasıl koktuğunuzdur. Kötü kokmanın bir sonucu da karşınızdaki insanın hakkınızda olumsuz düşünceler beslemesi olabilir. Gün içinde yaptığınız aktiviteler sonucu vücudunuz terleyebilir ve duş alabilmek için fırsatınız olmayabilir. Oldukça doğal olan terlemek hoş olmayan sonuçlar doğurabilecek bir durumdur. Kötü bir kokuya sahip olmak dışarıdan bakıldığında son derece olumsuz ve uygunsuz bir durum oluşturur. Bunun gibi durumların üstesinden gelmek amacıyla parfüm ve deodorant çeşitleri kullanılabilir. İçerisinde farklı karışımlar bulunduran bu kişisel bakım ürünleri istenmeyen kokuları bastırabilme özelliğine sahiptir. Bu kişisel bakım seçenekleri içlerinde bulunan karışımlar sayesinde hem kötü kokuları yok eder hem de ortaya hoş ve güzel bir koku yayar. Terlemek gibi olumsuz durumların oluşturduğu istenmeyen kokuları engelleyebilecek kapasitededir. Bu kişisel bakım seçeneklerinin kullanımı son derece kolay ve zahmetsizdir. Bunlar, gün içinde her yerde oldukça hızlı bir şekilde kullanılabilir. Bu sayede ortaya çıkan istenmeyen kokular hızlıca bastırılabilir. Markanın çok sayıda parfüm ve deodorant çeşidi bulunur. Bu çeşitler arasından kendinize uygun olanı seçip kullanmaya başlamalısınız. Yanlış yapılan parfüm ve deodorant seçimleri olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu seçenekler içeriklerinde bulundurdukları karışıma, aromalarına, büyüklüklerine ve kullanım şekillerine göre birbirinden ayrılır. Her çeşidin kendine has özellikleri, kullanım şekli ve kalıcılık süresi vardır. Parfüm ve deodorant çeşitlerinde oldukça önemli bir rol oynayan bir diğer faktör de kalıcılık süresidir. Kalıcı olmayan parfüm ve deodorantlar beklenildiğinin aksine olumsuz sonuçlar oluşturabilir. Çok sayıda kalıcı, etkili ve farklı aromada Blade parfüm çeşitlerine Trendyol üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Üstün Kalite Standartlarına Sahip Blade Seçenekleri

Üstün Kalite Standartlarına Sahip Blade Seçenekleri

Günlük hayatta kullanılabilecek ve sorunlara çözüm olabilecek kaliteli ürünler tasarlar. Marka müşterilerine yenilikçi, modern ve etkili seçenekler sunar. Marka, müşterilerin günlük hayatlarında karşılaştıkları istenmeyen koku oluşumu gibi olumsuz durumların önüne geçebilecek seçenekler üretir. Parfüm satın almadan önce bilmeniz gereken faktörler bulunur. Satın alacağınız seçeneğin alt, üst ve orta notasına dikkat etmeniz önemlidir. Bu bilgiler Trendyol üzerinde yer alır. Üst notalar, parfümlerin sıkıldıkları anda ortaya yaydıkları aromadır. Üst nota aroması sıkıldığı anda ortaya çıkar ve birkaç dakika sürer. Etkisi kısa sürse de dikkat edilmesi gereken bir faktördür. Orta nota ise üst nota kokusu ortadan kaybolduktan sonra oluşan yoğun aromadır. Parfüm sıkıldıktan ve üzerinden uzun süreler geçtikten sonra oluşur. Etkisi uzun sürer ve oldukça yoğun bir koku oluşturur. Ürünlerin ana hatlarını oluşturan koku, orta nota seviyesinde ortaya çıkar. Bunların önce orta nota aromasına dikkat ederek seçim yapabilirsiniz. Orta notası kalıcı etkiye sahip bir seçenek satın almak istiyorsanız Blade man çeşitlerine göz atabilirsiniz. Orta nota geçtikten sonra ise alt nota kokusu ortaya çıkar. Alt notalar parfüm çeşitlerinde derinlemesine yer edinen aromalardır. Sıkılan parfümün çok uzun süreler boyunca ten üzerinde kalması sonucu ortaya çıkar. Diğer notalara nazaran son derece kalıcı ve uzun süren bir yapıdadır. Markanın alüminyum içermeyen ürünlerinde farklı aromalar kullanılır. Limon ve bambu ferahlık sağlar. Etkileyici esanslarda amber, mandalina ve sedir ağacı tercih edilir. Odunsu notalar, misk ve portakal ise maskülen tarza hitap eder. Parfüm seçeneklerinde derinliğini ve yoğunluk oranını etkileyen bir faktördür. Bu kişisel bakım seçeneklerini satın almadan önce bilmeniz gereken bir diğer faktör de teninizin yapısına göre seçim yapmanız gerektiğidir. Karışımlar, farklı tenlerde farklı sonuçlar verebilecek yapıdadır. Bu nedenle de satın almadan önce o çeşidin teniniz için uygun olup olmadığına bakabilirsiniz. Eğer yağlı bir cildiniz varsa yumuşak aromaları tercih edebilirsiniz. Yumuşak aromalara meyve bazlı taze ve sade kokular örnek olarak verilebilir. Yumuşak yapıda üretilen seçenekler, yağlı tenlerde kalıcı ve etkili olabilecek bir yapıya sahiptir. Kuru bir teniniz varsa yoğun aromaları tercih edebilirsiniz. Yoğun aroma çeşitlerine odunsu, vanilyalı ya da çikolatalı kokular örnek olarak verilebilir. Bunları satın alırken mevsim koşullarına da dikkat etmeniz gerekebilir.

Bu çeşitlerin ortaya çıkaracağı kokuyu etkileyen bir faktör de mevsimdir. Markanın parfümleri mevsimlerine göre ayrılabilir. Kış mevsimlerinde yoğun yapıda olan seçenekleri kullanmak doğru olur. Yaz mevsimlerinde kullanmak için ise hafif ve yumuşak yapıda olan çeşitleri alabilirsiniz. Bu faktörlere dikkat etmeniz kendinize uygun aroma çeşidini bulmanız için önemlidir. Blade çeşitleri kendi aralarında farklı faktörlere göre ayrılabilir. Trendyol üzerinden kolaylıkla bulabileceğiniz bu seçenekler etkili kokular sunar. Bunlar arasından kullanacağınız mevsime de dikkat ederek kendi teninize uygun olanı bulabilirsiniz. Parfümler, içerisinde çok sayıda farklı çeşit barındıran bir gruptur. Bu kişisel bakım seçeneklerinin üç farklı kategorisi vardır. Bu kategoriler EDP, EDT ve EDC olarak sıralanabilir. Bu kategoriler ambalajın içerisindeki karışımda bulunan esans oranını ve yoğunluk seviyesini belirtir. EDP yani Eau De Perfume bu kategoriler arasından yoğunluk oranı çok yüksek olandır. Genel olarak kaliteli ve çok tercih edilen parfüm çeşitleri bu kategoride bulunur. Bu seçeneklerin aromaları son derece yoğun ve kalıcı yapıda olur. Bu nedenle EDP’ler yaygın olarak kış mevsimlerinde tercih edilir. Eau De Perfume seçeneklerinde esans oranı %10-%20 arasında değişebilir. Eğer gün içinde kaybolmayacak bir seçenek kullanmak istiyorsanız Blade Cooler serisi çeşitlerini satın alabilirsiniz. Bir diğer kategori olan EDT yani Eau De Toilette ise %2-%4 oranlarında esans yoğunluğuna sahiptir. Bu seçenekler dört mevsim boyunca günlük kullanım için oldukça uygundur. EDC yani Eau De Cologne seçenekleri ise düşük seviyede esans oranına ve yoğunluk seviyesine sahip olarak üretilir. Eau De Cologne çeşitleri kokuya fazla hassasiyeti olan kişiler tarafından kullanılabilir. Blade erkek parfüm çeşitleri yüksek kalite standartlarına sahip bir şekilde üretilir. Eğer kalıcı, etkili ve yoğun bir koku kullanmak istiyorsanız markanın seçeneklerini edinebilirsiniz. Satın aldığınız çeşidin kalıcı olması tamamen içerisindeki karışımın görevi değildir. Bu seçeneklerin kalıcılığını artırabilmek için farklı kullanım şekilleri benimseyebilirsiniz. Bu kişisel bakım ürünlerinin içerisindeki karışımlar ısıya duyarlı bir yapıdadır. Bu nedenle eğer ortaya çıkan aromanın kalıcı ve etkili olmasını istiyorsanız parfümleri vücut ısısının yüksek olduğu bölgelere sıkabilirsiniz. Yüksek ısıya sahip bölgelere sıktığınız karışımlar, vücut ısısıyla beraber etkileşime geçerek ortaya yoğun ve kalıcı bir koku çıkarabilir. Isısı yüksek bölgelere bilek, kulak arkası, çene, omuzlar ve dirseğin iç kısmı örnek olarak verilebilir. Gün içinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Blade Faster seçeneklerini Trendyol’dan kolaylıkla edinebilirsiniz. Bu seçenekler size oldukça kalıcı ve yoğun bir koku sunar. Gün boyu etkisini yitirmeyecek Blade koku seçeneklerini Trendyol üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Kalıcı Kokularıyla Blade

Kalıcı Kokularıyla Blade

Parfüm seçimi yaparken çok sayıda çeşit akılları karıştırabilir. Bir başkasında gördüğünüz çeşit çok güzel kokarken sizde o etkiyi yaratmayabilir. Bir parfüm arkadaşınızda oldukça kalıcı bir performans gösterse de sizde o kadar da kalıcı olmayabilir. Bunun nedeni, bu ürünlerin içerisindeki karışımların tamamen kişiye özgü olarak çalışması ve şekil almasıdır. Kullanan kişinin ten rengi, sıcaklık ve pH değeri ortaya çıkacak olan aromayı belirler. Bu önemli bilgiler Trendyol’da detaylı olarak verilir. Doğru bir karar verme süreci sonunda aroması hoş, size uygun, etkili ve kalıcı olan bir koku çeşidi bulabilirsiniz. Parfüm ürünlerinin kalıcı olması son derece önemli bir faktördür. Kalıcı ürünler sıkıldıkları andan itibaren gün boyu ten üzerinde kalır ve etkisini yitirmez. Böylelikle gün içinde sürekli olarak tazelenmenize ihtiyaç kalmaz. Kalıcı seçenekleri formüllerin rengine, aromasına, üst, orta, alt notasına ve pH değerine dikkat ederek satın alabilirsiniz. Marka notalarında tonka, karabiber, misk, sandal ağacı, mandalina, lavanta, limon gibi aromalar kullanır. Öte yandan kalıcı olmayan çeşitlerin kullanımı ise oldukça verimsizdir. Bunlar aromasının etkisini hızlıca kaybedebilir ve gün içinde sürekli olarak bir tazeleme yapmanızı gerektirir. Etkili ve seçici bir koku istiyorsanız Blade Color parfüm çeşitlerine Trendyol'dan göz gezdirebilirsiniz. Bu ürünleri satın alırken ambalaj renklerine de bakabilirsiniz. Marka, kokuların birbirinden ayırt edilmesini kolaylaştırmak amacıyla her rengin bir aromayı temsil edebileceği ambalajlar oluşturur.

Örneğin mavi ambalajlar tazeliği temsil eder. Yeşil renkli ambalajlar ise doğallığı ve saflığı gösterir. Pembe ambalajlar romantizmi temsil eder. Altın ve siyah renkli ambalajlar ise lüksü gösterir. Eğer taze ve sade bir aroma tercih ediyorsanız Blade mavi seçeneklerine Trendyol’dan göz atabilirsiniz. İstenmeyen kokuların önüne geçebilmek amacıyla kullanılan bir diğer seçenek ise deodorantlardır. Deodorantlar, parfümlerin aksine terlemenin önüne geçebilmek amacıyla üretilir. Kişi terlediğinde kullandığı deodorant aktif hale gelir ve terlemenin ortaya çıkardığı istenmeyen kokuyu engeller. Böylelikle terleme sonucu ortaya kötü bir koku çıkmaz. Eğer siz de gün boyu ter kokusunu bastıracak ürünler arıyorsanız Blade erkek deodorant çeşitlerine bakabilirsiniz. Bu ürünlerin gün boyu kalıcı olabilmesi açısından dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. İlk olarak deodorantları genelde olduğu gibi gündüz değil de gece uygulamayı deneyebilirsiniz. Bunun sebebi gece vücudunuzun soğuk bir durumda olmasıdır. Gece vakitleri gündüz olduğu kadar terlemezsiniz. Uykuda da ter bezleriniz son derece hassas ve duyarlı bir yapıda olur. Gece uyguladığınız deodorantlar ter bezlerine kolayca nüfuz ederek etkisini artırır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da duştan hemen sonra deodorant uygulamamanız gerektiğidir. Duştan çıktığınızda vücudunuz sıcaklık bakımından yüksektir ve sıcak ortamda deodorantın teninize nüfuz etmesi zordur. Gün içinde etkisini kaybetmeyecek ve ter kokusunu önleyici ürünler arıyorsanız Blade deodorant seçeneklerine göz atabilirsiniz. Son derece kalıcı ve etkilidir, gün içinde oldukça uzun süreli bir performans sergiler. Bu ürünlerle merak edilen bir diğer konu da deodorantların fiyatıdır. Blade deodorant fiyat aralığı son derece değişkendir içeriklere göre farklılık gösterebilir. Fiyatlar deodorantın ambalajına, içerisindeki karışıma ve kullanım şekline göre değişebilir. Deodorant çeşitlerinin fiyatlarına Trendyol'dan kolaylıkla göz atabilirsiniz. Siz de kalıcı ve gün boyu etkili bir ürün arıyorsanız Blade Faster deodorant seçeneklerine Trendyol’dan bakabilirsiniz. Blade ürünleri oldukça etkili ve kalıcı bir performans sergiler. Bu ürünleri Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Blade Parfüm Setleri

Blade Parfüm Setleri

Parfümler tek olarak alınabileceği gibi set halinde de satılabilir. Bunun sebebi aynı set içerisinde birden fazla sayıda çeşidin sunulabilmesidir. Eğer karar vermekte zorlanıyorsanız ve hangisini seçeceğinizi bilemiyorsanız, setleri tercih edebilirsiniz. Setler size aynı paket içerisinde farklı çeşitleri kullanabilme imkanı sunar. Bütün hepsini tek tek satın almak yerine set halinde temin etmek her açıdan olumlu bir seçimdir. Eğer set halinde satın alarak birden fazla sayıda aromaya ulaşmak istiyorsanız Blade parfüm seti ürünlerine Trendyol aracılığıyla göz gezdirebilirsiniz. Blade markasının ürünleri oldukça kaliteli ve etkilidir. Markanın çeşitlerinin her biri kendine özgü bir kokuya ve aromaya sahiptir. Bu kişisel bakım ürünlerine talep çok fazla olduğundan Blade markası da çok fazla sayıda seçenek hazırlar ve müşterilere sunar. Bu kadar çok çeşit arasından karar vermek son derece zor ve karmaşık bir durum olabilir. Bu karmaşanın içerisinde kaybolmak istemiyorsanız set seçeneklerini satın alabilirsiniz. Set halindeki çeşitler hem sizi karar verme zorluğundan kurtarır hem de birden fazla sayıda ürün kullanabilmenizi sağlar. Bir arkadaşınıza ya da ailenize hediye alırken de setleri tercih etmeniz oldukça doğru olabilir. Hediyeyi aldığınız kişinin ne tür aromalardan hoşlandığını bilmiyor olabilirsiniz. Ona tek bir çeşit satın almak riskli bir durum oluşturabilir. Çünkü aldığınız kokuyu sevmeyebilir. Bu sebeple hediye olarak bir parfüm seti almanız, sevdiklerinizin birden fazla sayıda aromayı deneyebilmesine imkan tanır. Eğer arkadaşınıza ya da bir yakınınıza hediye olarak parfüm almak istiyorsanız Blade erkek parfüm seti çeşitlerine göz gezdirebilirsiniz.

Blade setleri son derece kalıcı, etkili ve güçlü aromalardan oluşan ürünler içerir. Markanın set halindeki ürünlerini Trendyol aracılığıyla kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Parfüm çeşitleri çok sayıda faktöre göre birbirlerinden ayrılabilir. Aroması, esans değeri ve pH oranı bu faktörlere örnek olarak verilebilir. Bu kişisel bakım ürünlerine talep son derece yüksek ve fazladır. Marka, yüksek talebe cevap verebilmek amacıyla farklı çeşitler üretir ve satar. Trendyol üzerinde markanın birden fazla sayıda çeşidini inceleyebilirsiniz. Bu çeşitler arasından size uygun olanı bulabilir ve satın alabilirsiniz. Yoğun aromalı ve etkili bir seçenek arıyorsanız Blade boxer parfüm çeşitlerine göz atabilirsiniz. Bu seçenekler son derece etkili ve kalıcı bir aromaya sahiptir. Gün içinde teninizde uzun süre kalır, böylelikle tekrar tazeleme yapmanızı gerektirmez. Farklı boylarda ve aromalarda parfüm seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu kişisel bakım ürünlerinin aromaları çok sayıdadır ve farklı yapıdadır. Farklı koku gruplarına göz gezdirerek hoşunuza gidebilecek seçenekleri bulabilirsiniz. Değişik yapıda, alışılmamış ve farklı bir koku arıyorsanız Blade boxer seçeneklerine göz atabilirsiniz. Farklı bir koku seçmeniz etrafınızdaki kişiler tarafından o esansın sizle özdeşleşmesini sağlar. Başka kimsede olmayan kokular seçerek kendinize özgü karakteristik bir özellik oluşturabilirsiniz. Bu ürünleri satın almak isteyen kişilerin merak ettiği bir diğer konu da fiyatlardır. Parfüm çeşitlerinin fiyatı son derece değişken olabilir. Bu kişisel bakım ürünlerinin çeşidi çoktur ve her biri kendine has özelliklere, yapıya ve üretim aşamalarına sahiptir. Bunların içerisindeki karışımlar fiyatı belirleyen unsurlardan biridir. Blade Cooler parfüm fiyatı için Trendyol’a bakabilir çok sayıda çeşide de ulaşabilirsiniz. Kalıcı, etkili ve yoğun bir aromaya sahip çeşitleri satın almak isterseniz Blade parfüm erkek seçeneklerine göz gezdirebilirsiniz. Bu seçeneklerin her birine Trendyol üzerinden hızlı ve zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.