İlgili Kategoriler
Güç (Watt)
Tip
Fiyat
Disk Çapı
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Makita Taşlama

" araması için 88 sonuç listeleniyor
Makita Bileme Taşı 794061-7
Kargo Bedava

MakitaBileme Taşı 794061-7

(3)
450 TL
Sepete Git

Dayanıklı Modelleriyle Makita Taşlama Çeşitleri

Taşlama ,herhangi bir malzemenin yüzeyini aşındırma ve pürüzsüz bir hale getirme işlemidir. Bu işlemi yapmak için kullanılan aparata da taşlama makinesi denir. Son dönemlerde birçok farklı alanda tercih edilen bu ürünler, pratik bir biçimde işlerinizi yapabilmeniz hususunda size yardımcı olur. Alanında prestijli markalar arasında yer edinmiş olan Makita, kaliteli ve kullanışlı pek çok farklı profesyonel elektrikli alet modelleri üretir. Profesyonel olarak üretilen ve elektrikli alet tasarımlarından biri olan Makita taşlama, hızlı bir biçimde dönen aparatıyla kesme, aşındırma ve cilalama görevini üstlenir. Taşlama zemini üzerinde yapılan her türlü işlem ürünün hassasiyetini ve yüzey kalitesini belirlemede etkili olur. Farklı boylarda dizayn edilen taşlama makineleri, fabrikalarda ya da daha küçük sektörlerde kullanılabilir. Aynı zamanda bu ürünleri kendi evinizin bahçesinde bile gönül rahatlığıyla çalıştırabilirsiniz. Kullanımı rahat ve basit olan Makita avuç içi taşlama modelleri, ergonomik tasarımı ile kullanıcısına ekstra konfor sağlar. Farklı aparatlarıyla birlikte hizmet sunma potansiyeli geniş olan Makita avuç taşlama ve benzeri modelleri siz de kullanabilirsiniz. Evinizde yaptığınız tamiratlarda işlevsel bir kullanım alanı oluşturan bu modeller, genel itibari ile yüzeylerin pürüzsüz bir hale gelmesi için tercih edilir. Farklı özellikleri sayesinde birçok farklı görevi başarı ile yerine getirir. Sert yapıya sahip olan malzemelerin bu cihazlar ile aşındırılmasını ve yüzeyine şekil verilmesini sağlayan son derece ideal olan tasarımlardır. Bu cihazlar, güçlü motoru ve hızlı formuyla çok kısa bir süre içerisinde sert yüzeyleri istediğiniz bir görünüme kavuşturmada etkili olur. Makita büyük taşlama makinelerini ya da diğer seçenekleri detaylı olarak araştırabilir ve sizin için uygun olan ürünlerin siparişini kolayca oluşturabilirsiniz.

Makita Taşlama Makinesinin Teknik Özellikleri

Makita Taşlama Makinesinin Teknik Özellikleri

Makita taşlama makinesi, günlük hayatın birçok farklı dalında kullanılabilen işlevsel tasarımlardır. Bu modeller, sert ve kötü görünümlü yüzeyleri kaygan ve pürüzsüz bir hale kavuşturmak için üretilir. Fonksiyonel olarak kullanılabilirliği üst segmentlerde yer alan bu modeller, farklı özellikleri ile diğerlerinden ayrılan donanımlara sahiptir. Her biri farklı kullanım amacına hitap eden bu ürünlerin özellikleri de performansına bağlı olarak değişebilir. Kullanım bakımından kolaylık sağlayan aşındırma makinesi modellerinden kendinize uygun olan seçenekleri keşfedebilirsiniz. Makita spiral taşlama gibi pek çok farklı modellerden birini seçerek, işlerinizin yapım sürecini minimum seviyeye indirgeyebilirsiniz. Bu modeller arasında özellik bakımından beklentilerinize karşılık bulabileceğiniz aşındırma makinelerini detaylı olarak, inceleyebilirsiniz. Eğer çalışacağınız alan dar ise küçük boyutlarda tasarlanmış ürünleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu sayede dar alanda bile rahat bir biçimde çalışabilmeniz kolay olur. Yüksek performans gösteren bu tasarımların kullanımı için ekstra bir güce gerek duymaksızın kullanabilmeniz mümkündür. Ayrıca taş, demir, metal, ahşap, granit, mermer ve benzeri yüzeylerde uygulanabilir cihazlardır. Basit teknikler ile kolayca uygulayabileceğiniz bu makinelerin sayesinde dümdüz ve pürüzsüz bir yüzeye sahip tasarımlar gerçekleştirebilirsiniz. Son derece kaliteli ürünlerden oluşan ve dayanıklı yapılarıyla uzun süre ilk günkü formunda çalıştırabilirsiniz. Yüzeylerin kullanım kalitesini artırmaya da yardımcı olur. Bu cihazlar farklı devir sayıları ile ayarlanabilir formda dizayn edilir. Ayrıca hava basıncı ile çalışan bu makinelerin diskleri de oldukça küçüktür. Bu tasarımlar sadece özenle çalışılması gereken ince işlerde kullanıma uygundur. Makita şarjlı taşlama modelleri, biraz daha ağırdır. Büyük boy olarak dizayn edilen bu ürünler, metal yüzeylerin zımparalanması ve parlatılmasını kolaylaştırır. Siz de kullanacağınız alana ve uygulayacağınız yüzeye göre ürün seçebilir ve özelliklerini de iyice analiz edebilirsiniz.

Taşlama Makinesi Çeşitleri

Taşlama Makinesi Çeşitleri

Makita kalıpçı taşlama makineleri gibi pek çok aşındırma ve parlatma özelliğine sahip cihazlar bulunur. Farklı amaçlarda pratik bir kullanım sağlayan yöntemleri ile çok yönlü bir ürün olma özelliği gösterir. Ağız çapı farklı oranlarda üretilen bu tasarımlar, çeşitleri ile de kullanıcıların ihtiyacına sunulur. Makita küçük, akülü, devirli, el taşlama gibi pek çok fonksiyona sahip tasarımları inceleyebilirsiniz. Standart boyutta ya da büyük boy olarak çeşitlendirilen cihazlar, ayarlanabilir hızlarda ve yüksek performans sağlayabilme potansiyelleri ile kullanıcılarına yardımcı olur. Ses seviyelerinde de çeşitli alternatifler bulunur. Otomotiv sektöründe de kullanılabilir özelliklere sahip bu cihazların üstün hizmet göstererek pratik bir kullanım sunması hedeflenir. Ayarlanabilir devir özellikleri sayesinde zımparalama ve parlatma işlerinizi rahatça yapabilmeniz mümkündür. Dikkat gerektiren ve özel işçilik isteyen işler içinde cihazları değerlendirebilirsiniz. Havalı taşlama cihazının yardımıyla metal yüzeyleri istenilen seviyeye getirebilirsiniz. Diğer çeşitlerden biri de profesyonel taşlama cihazlarıdır. Bu tasarımlar, üstün donanımlara sahip ve profesyonel işler için gerekli olan ekipmanlardır. Hemen her türlü ağır işleri yerine getirebilir. Birbirinden farklı özellikleri ile kullanıcıların beklentilerini karşılayan bu cihazlar, farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek ürünler olarak çeşitlendirilir. Değişik boylarda tasarlanarak, her türlü işeri yerine getirebilmeleri mümkündür. Makita taşlama motorunun yüksek devirde çalışması ve her türlü yüzey üzerinde başarılı sonuçlar doğurması olasıdır. Siz de gereksinimleriniz için Makita 115’lik, 180’lik, 230 taşlama çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte cihazları, özellikleri ve fiyatları benzerleri ile kıyaslayabilir ve sizin için uygun çalışma potansiyeline sahip ürünlerin siparişini verebilirsiniz. Ürünleri satın almadan önce kullanacağınız alana uygun olan makineleri tercih etmeniz önerilir. Ayrıca çalışacağınız mekanın büyüklüğünü de göz önünde bulundurmanız gerekir.

Makita Taşlama Makinesi Fiyatları

Makita Taşlama Makinesi Fiyatları

Makita avuç içi taşlama kollektörlerin yardım ile üstün performans gösterir. Ayrıca cihazın boyutuna, işlevine ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Uygulanacak yüzey üzerinde çalışma süresini, hızını, ses seviyesini, ürün içeriğinde kullanılan materyallerin kalitesi, kesebilme kapasitesi, boyutu ve ağırlığı gibi pek çok ayırt edici özellikleri vardır. Bütün bu sayılan detayların taşlama makinelerinin fiyatını belirleme konusunda oldukça etkilidir. Yaptığınız işlerin boyutuna göre cihazların ağız kısmını değerlendirebilir ve alışverişinizi de bu doğrultuda gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım sıklığına göre farklı aparatlardan oluşan ürünleri de detaylı bir biçimde analiz edebilirsiniz. Fabrikalarda, atölyelerde ve kişisel kullanım olarak ister ticari amaçla isterseniz de hobi maksadı ile bu ürünleri satın alabilirsiniz. Herkesin ev ekonomisine ve bütçesine göre çeşitli fiyatlardan sunulan seçenekleri inceleyerek ideal olan modellerin sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda cihazlar için gerekli olan aparatlara da kolayca ulaşabilirsiniz. Gereksinimlerinizi belirleyerek kaliteli ve kullanışlı ürünleri satın alabilirsiniz. Aynı işlevlere sahip olan ürünler, hız ve güç olarak değişiklik gösterir. Bu bakımdan satın alacağınız modellerin de değerini artıran bu unsurlar, fiyatların da değişken olmasına neden olur. Sağlam ve kaliteli yapılarıyla uzun bir müddet bu ürünleri kullanabilmeniz mümkün olur. Kullanımı kolay olan ve birtakım tedbirler ile güvenli bir kullanım alanı oluşturan bu tasarımlara siz de sahip olabilirsiniz. Makita kalıpçı taşlama makinesi ve diğer benzeri tasarımlar için Trendyol sayfasını takip edebilirsiniz. Bu alışveriş platformunda kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak binlerce çeşit yer alır. Farklı markaların çeşitli ürünleri arasında ürün siparişi verebilir ve indirimleri takip edebilirsiniz. Herkes için akılcı çözümler sunan ve doğru alışveriş yöntemlerini takipçileri ile paylaşan birçok farklı ürüne Trendyol sayfası üzerinden ulaşabilir ve alışverişinizi dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.