"

Okul Seti

" araması için 15734 sonuç listeleniyor

Okul Seti

Okul Seti Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Okul Seti Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Okulda ihtiyaç duyulan bütün kırtasiye ürünlerinin bulunduğu okul kırtasiye seti çocukların okul ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak için idealdir. Defter, kalem, çanta, silgi ve boya kalemi gibi birçok ürün çeşidi bulunan bu setler arasından çocuğunuzun sınıf seviyesine göre okul gereçlerini tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun ihtiyacı olan kırtasiye ürünlerini set halinde alarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Çoklu set halinde satılan kalemler, boya kalemleri, defterler ve silgileri tercih edebilir, avantajlı bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Farklı sınıflara göre hazırlanan okul setlerinde ihtiyaca yönelik ürünler yer alır. Çeşitli ürün seçenekleri ile hazırlanan bu setler farklı parça sayısına sahiptir. Hem kız hem erkek öğrenciler için özel olarak hazırlanan okul seti seçenekleri de vardır. Çocuğunuzun ihtiyacını göz önünde bulundurarak en uygun okul setini bulabilirsiniz. 6 yaş okul seti ve diğer yaş grupları için özel olarak tasarlanan setler arasından çocuğunuzun yaş grubuna uygun seti tercih edebilirsiniz. Genel ihtiyaçların yer aldığı defter, kalemlik, kalemtraş, silgi ve kurşun kalemden oluşan okul setleri seçeneklerinin yanı sıra daha geniş kapsamlı setler de vardır. Beslenme çantası, suluk, resim defteri, yapıştırıcı, oyun hamuru, sulu boya, kuru boya ve pastel boya gibi ürünlerin yer aldığı ilköğretim setleri oldukça işlevsel bir kullanım sunar. Her yaş grubu için özel olarak tasarlanan okul setleri ürün çeşitleri açısından değişiklik gösterir. El işi kâğıdı, abaküs, makas, karton, güzel yazı defteri, sayı çubuğu gibi ürünlerin yer aldığı okul setlerini inceleyerek çocuğunuzun ihtiyacı olan ürünlerin bulunduğu seti satın alabilirsiniz. Ortaokulda ihtiyaç duyulan malzemelerin yer aldığı ortaokul seti içinde ise temel malzemelerin yanı sıra sunum dosyası, cetvel, boya kalemi, defter çeşitleri gibi ürünler yer alır. Çocuğunuzun ihtiyaçlarına ve okul düzeyine göre bir kırtasiye seti tercih ederek konforlu ve fonksiyonel bir kullanım elde edebilirsiniz. Tekli ve çoklu olarak satın alabileceğiniz bu ürünleri öğrencilerin sınıf seviyelerine ve ihtiyaç duydukları kırtasiye ürünlerine bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Farklı birçok kategorideki kırtasiye ürünlerinden oluşan setler ile çocuklarınızın okul yaşamını kolaylaştırabilirsiniz. Bu setlerin arasında öğrencilerin ihtiyacı olan çeşitli ürünler yer alır. Silgi, kalem ve defter gibi temel kırtasiye ürünlerinin bulunduğu setlerin yanı sıra boyalar, cetvel ve dosya gibi okul gereçlerinin yer aldığı setler de bulunur. Bununla birlikte pastel, kuru ve sulu boya gibi resim derslerinde kullanılacak okul gereçlerinin bulunduğu setleri tercih edebilirsiniz.

Her Yaş Grubuna Yönelik Hazırlanan Okul Setleri

Her Yaş Grubuna Yönelik Hazırlanan Okul Setleri

Okula başlamadan önce öğrencilerin çeşitli kırtasiye ürünlerine ihtiyaçları olur. Her yaş grubuna yönelik hazırlanan okul setleri içinde defter, kalem, çanta ve boya kalemi gibi farklı malzemeler yer alır. Çocuğunuzun ihtiyaçlarını ve okul düzeyini göz önünde bulundurarak okul setleri arasından uygun olan seçeneği bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra kırtasiye alışveriş listenizi oluşturarak pratik bir şekilde ihtiyacınız olan ürünleri içeren okul setlerine ulaşabilirsiniz. Öğrencilerin sınıf düzeylerine göre ihtiyaç duyacakları ve kullanacakları kırtasiye ürünleri değişiklik gösterir. Bu setler sayesinde aradığınız kırtasiye ürünlerini tek tek aramadan toplu bir şekilde satın alabilirsiniz. Defter, kalem, cetvel, sunum dosyası, makas, yapıştırıcı gibi kırtasiye ürünleri 5.sınıf okul seti ürünleri içinde yer alır. Okul seti çeşitleri arasında farklı kategorilere ait kırtasiye ürünleri de yer alır. Bu kırtasiye setleri ise bir dosya ya da okul çantası içinde hazırlanarak satışa sunulur. Kalem, kalemtraş, silgi, defter gibi temel ürünlerin yer aldığı çoklu paketleri tercih ederek ihtiyacınız olan ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca sulu boya, kuru boya ve pastel boyaların yanı sıra fosforlu ve keçeli kalemlerden oluşan okul boya seti ürünlerinde resim dersinde kullanılan okul gereçleri yer alır. Okula yeni başlayan çocuklar için silgi, kalem, defter, cetvel ve kalemtraş gibi temel malzemelerden oluşan okul setlerini tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun kırtasiye ihtiyaçlarını belirleyerek farklı ürünlerin yer aldığı setler arasından ihtiyaç duyduğunuz setleri satın alabilirsiniz. Daha geniş ürün seçeneklerinden oluşan setlerde ataç, makas, zımba gibi farklı kırtasiye malzemeleri de yer alır. Farklı yaş gruplarına ve sınıf düzeylerine yönelik olarak tasarlanan setleri inceleyerek çocuğunuzun ihtiyaçlarının yer aldığı okul setlerini bulabilirsiniz. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki öğrenciler için üretilen okul setleri içeriklerine göre farklılık gösterir. Anaokulu setleri daha canlı ve renkli tasarımlardan oluşan kırtasiye ürünleri içermesinin yanı sıra bu setlerde resim defteri, kuru boya ve sulu boya gibi ürünler yer alır. Çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakterlerinden oluşan setleri tercih ederek çocuklar için okula gitmeyi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Boyama seti çeşitlerinde sulu boya, kuru boya, pastel boya ve keçeli kalem gibi kalem çeşitlerinin bulunduğu setler pratik ve işlevsel bir kullanım sunar. Farklı ihtiyaçlara ve tasarımlara sahip kırtasiye malzemelerinin bulunduğu okul setleri arasından ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olan setleri tercih edebilirsiniz.

Farklı Kırtasiye Ürünlerinin Yer Aldığı Okul Seti Çeşitleri

Farklı Kırtasiye Ürünlerinin Yer Aldığı Okul Seti Çeşitleri

Farklı yaş gruplarına yönelik olarak hazırlanan okul eşyaları seti içinde bulunan ürünler açısından farklılık gösterir. Anaokulu dönemindeki çocuklar için üretilen okul öncesi kitap seti ürünleri çocuklara kitap okumayı sevdirmek için daha eğlenceli ve renkli tasarımlara sahiptir. Çizgi filmlerdeki karakterlerin bulunduğu tasarımlar sayesinde çocuklar daha istekli ve keyifli bir şekilde eşyalarını kullanabilir. Çocuklarınızı yansıtan ve onlar için özel bir set almak istiyorsanız sevdiği karakterlerin bulunduğu okul setlerini tercih edebilirsiniz. Çocukların sevdiği çizgi film karakterlerinden biri olan Elsa okul seti ürünleri içinde hem yazı yazmak hem de boyama yapmak için gereken birçok kırtasiye ürünü yer alır. Okula yeni başlayan çocuklar için tasarlanan mıknatıslı harf seti ya da alfabe seti gibi ürünleri de inceleyebilirsiniz. Farklı renk, boyut ve tasarım seçeneklerine sahip olan okul defter seti işlevsel ve konforlu bir kullanım sunar. Çocukların ilgisini çekmek için ideal olan renkli ve desenli defterler ile ders yapmayı eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Okul kırtasiye setlerinin anaokulu ve ilkokul düzeyindeki çocuklar için tasarlanan çeşitlerinin yanı sıra ortaokul ve lise çağındaki çocuklara yönelik de birçok seçeneğe sahiptir. Defter, kalem, silgi gibi temel malzemeler okul setleri içinde yer alır. Farklı parçalardan oluşan okul setleri arasından çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu ürünlerin yer aldığı setleri tercih edebilirsiniz. Kapsamlı olarak hazırlanan okul setleri içinde çocuğunuzun temel kırtasiye ihtiyaçlarının yanı sıra birçok farklı derse yönelik kırtasiye malzemeleri de yer alır. Beslenme çantası ve suluk gibi malzemelerin de bulunduğu okul setleri işlevsel bir kullanım sunar. Çantalı okul seti seçeneklerinde çanta içinde çeşitli kırtasiye ürünleri yer alır. Suluk, boya, yapıştırıcı ve makas gibi birçok farklı ürünün yer aldığı okul setleri arasından çocuğunuzun ihtiyacı olan okul setini bulabilirsiniz. Silgi, kalem de defter gibi temel kırtasiye ürünlerinin yer aldığı setlerin yanı sıra ortaokul ve lise seviyesi için uçlu kalem ve uç gibi ürünlerin yer aldığı setler vardır. Farklı parça sayılarından oluşan setler arasından temel ürünlerin bulunduğu setleri ya da daha detaylı setleri tercih edebilirsiniz. Kapsamlı olarak hazırlanan setlerde temel ürünlerin yanı sıra resim ve müzik dersi gibi derslerde kullanılan malzemeler de yer alır. Bunun yanı sıra anaokulu ve ilkokul çocukları için ideal olan beslenme çantası ve okul çantasının bulunduğu set çeşitlerini tercih ederek çocuğunuzun ihtiyaçlarını pratik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Pratik ve İşlevsel Kullanım Sunan Okul Setleri

Pratik ve İşlevsel Kullanım Sunan Okul Setleri

Okul seti tercihi yaparken çocuğunuzun kırtasiye ihtiyaçlarını ve hangi sınıfta olduğunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Çocuğunuzun ihtiyaçlarını belirleyerek bu kırtasiye ürünlerini içeren setler satın alabilirsiniz. Farklı kırtasiye ürünlerini içeren setlerin aynı zamanda farklı tasarımlara sahip seçenekleri de bulunur. Çocuklarınızın sevdiği çizgi film karakterlerinin tasarımlarından üretilen setleri tercih ederek ders çalışmayı onlar için daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Hem erkek hem de kız çocuklarının beğendiği canlı ve renkli tasarımlar arasından çocuğunuzun sevdiği tasarımlara sahip olan setleri bulabilirsiniz. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise okul seti çeşitleri içinde öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda farklı kırtasiye ürünleri yer alır. Ürün sayfasında bulunan setleri inceleyerek okul öncesi setleri tavsiye ve önerileri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Defter, kalem ve silgi gibi temel kırtasiye malzemelerinin yanında makas, çanta, bant gibi ürünlerin de yer aldığı set çeşitleri vardır. Boya, fırça, resim defteri gibi resim derslerinde kullanabilecek kırtasiye ürünleri aynı zamanda okul öncesi eğitim seti içinde de yer alır. Okula yeni başlayacak olan çocuklarınız için geniş kapsamlı olarak hazırlanan okul setlerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede hızlı ve pratik bir şekilde çocuğunuzun ihtiyaç duyacağı bütün kırtasiye ürünlerine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra bazı setlerde suluk ve beslenme çantası yer alır. İlkokula giden çocuklar için işlevsel ve konforlu bir kullanım sunan bu setler sayesinde çocuklarınızın ihtiyacını tek bir set ile halledebilirsiniz. Çocuğunuzun okul düzeyine ve kırtasiye ihtiyaçlarına uygun olan setler arasından sizin için en uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Aradığınız özelliklere sahip olan set çeşitlerine ürün sayfası üzerinden pratik bir şekilde ulaşabilir, ürün özelliklerini inceleyerek set içinde yer alan ürünleri bulabilirsiniz.

Farklı Yaş Gruplarına Özel Olarak Hazırlanan Okul Setleri

Farklı Yaş Gruplarına Özel Olarak Hazırlanan Okul Setleri

Çocuğunuzun okul hayatında ihtiyaç duyabileceği bütün kırtasiye malzemelerini içeren okul setlerinde yer alan okul seti içindekiler kısmını göz önünde bulundurarak çocuğunuzun ihtiyacı olan seti seçebilirsiniz. Birçok farklı içeriğe sahip olan setler içinde okul öncesi dikkat geliştirme seti ve eğitici okul seti çeşitleri de bulunur. Okul öncesi, ilkokul ve ortaokul gibi bütün düzeylere yönelik tüm ihtiyaçlarının bulunduğu setler sayesinde çocuklarınız için gereken ders çalışma materyallerine ulaşabilirsiniz. Dikkat güçlendirmek için tasarlanan bu setler farklı oyun çeşitlerin oluşur. Gelişim çağındaki çocuklar için eğlenceli egzersizlerin yer aldığı ve dikkati geliştirmeye yardımcı olan bu setler aynı zamanda her yaş grubu için hazırlanan set çeşitlerine sahiptir. Farklı ürün yelpazesine sahip olan ve geniş kapsamlı olarak tasarlanan setler arasından çocuğunuzun ihtiyacına uygun materyaller içeren setleri bulabilirsiniz. Öğrencilerin çalışma isteklerini artırmak için eğlenceli ve renkli tasarımlara sahip ürün seçenekleri bulunur. Hem erkek hem kız öğrenciler için farklı renk, tasarım ve desenlerden oluşan kırtasiye malzemeleri arasından çocuğunuzun zevkine uygun ürünleri tercih edebilirsiniz. Farklı yaş gruplarına ve sınıf düzeylerine göre tasarlanan kırtasiye ürünleri ile çocuklarınız için daha keyifli bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakterinden oluşan tasarıma sahip kırtasiye malzemelerinden oluşan set seçenekleri ile çocuklarınızın ihtiyacı olan bütün materyallere pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. İlkokul ve ortaokul düzeyi için hazırlanan kırtasiye malzemeleri özellikle daha renkli ve canlı tasarımlara sahiptir. Spor, çizgi film karakterleri, kız çocuk oyun temaları ve animasyon film karakterleri gibi çeşitli tasarımlara sahip olan kırtasiye malzemeleri bulunur. Bu ürünleri içeren setleri tercih ederek çocuklarınızın çalışmak için motivasyonunuzu artırmasına yardımcı olabilirsiniz.

Çocuklarınızın Okul İhtiyaçlarını Okul Setleri ile Hızlı ve Pratik Bir Şekilde Halletme İmkanı

Çocuklarınızın Okul İhtiyaçlarını Okul Setleri ile Hızlı ve Pratik Bir Şekilde Halletme İmkanı

Öğrencilerin okulda ihtiyaç duyacağı temel malzemelerinden oluşan kırtasiye setleri pratik ve konforlu bir kullanım sunar. Hem okulda hem de mesleki Okul araç gereçleri içinde en çok ihtiyaç duyulan okul kalem seti ürünlerini tercih ederek, işlevsel bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Öğrencilerin ihtiyaç duyabilecekleri bütün materyalleri içeren okul malzemeleri seti sayesinde kullanılacak ürünleri uzun süre tek tek aramadan satın alabilirsiniz. Detaylı olarak hazırlanan setler içinde beslenme ve okul çantaları da yer alır. Setlerde yer alan kırtasiye ürünleri ihtiyaca ve sınıf düzeyine göre farklılık gösterir. Renkli tasarımlara sahip kalem, defter, çanta ve diğer kırtasiye ürünlerini tercih ederek çocukların derslere olan ilgisinin artmasına yardımcı olabilirsiniz. Okul ihtiyaçlarının tek tek almaktansa zamandan tasarruf etmenizi sağlayan bu setler aynı zamanda bütçenize uygun birçok seçeneğe sahiptir. Setlerin içinde kalem, defter, silgi, kalemtraş gibi ürünlerin yanı sıra resim defteri, boya kalemleri, makas gibi öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği diğer kırtasiye malzemeleri de yer alır. Farklı parçalardan oluşan setler arasından çocuğunuzun ihtiyacının olduğu ve kullanacağı ürünlerin yer aldığı setlere ulaşabilirsiniz. Hem işlevsel hem pratik bir seçenek olan okul kırtasiye setleri sayesinde hızlı bir şekilde aradığınız ürünleri bulabilirsiniz. Okul seti fiyatları setlerin özelliklerine, içinde bulunan ürünlere göre farklılık gösterir. Siz de hemen şimdi okul setlerini inceleyerek çocuğunuzun ihtiyacına uygun olan seti Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.