placeholder
"

Bright Starts

" araması için 214 sonuç listeleniyor

Bright Starts Eğitici ve Öğretici Oyuncaklar Sizlerle

Anne babalar için bebeklerinin sağlıklı ve mutlu bir gelişim süreci geçimesi oldukça önemlidir. Bu süreçte uygulanan yöntemler kadar kullanılan yardımcı eşyaların da doğru seçilmesi gerekir. Oyuncaklar, ana kucakları, mama sandalyesi gibi eşyalar bebeğinizin gelişimine katkı sağlar. Bebeklerin neşe içinde büyümesine yardımcı olabilmeyi ilke edinen Bright Starts mutlu anlarınızda yanınızda bulunacak eşyalar üretir. Ana kucağı bebeğinizi evde ve arabada konforlu biçimde taşımanızı sağlayan ürünlerdir. Sade bir tasarım özelliğine sahip olan ana kucaklarının çok fonksiyonlu modelleri de bulunur. Bright Starts ana kucağı modelleri titreşim özelliği sayesinde çocuklarınızın huzurlu ve sakin vakit geçirmesine yardımcı olur. Markanın bu ürünlerinde bebeğinizin uyumadığı zamanlarda keyifli vakit geçirebileceği oyuncaklar asılıdır. Oyuncakların asıldığı üst bar kolay ulaşılabilir yüksekliktedir. Üzerinde farklı oyuncaklar bulunur. Oturma bölümü yumuşak bir dokuya sahiptir. Bu bölümün kucağı andıran bir yapısı vardır. Ürünlerde yer alan üç aşamalı kilit sistemi çocukların güvende kalmasına yardımcı olur. Bright Starts titreşimli ana kucağı yıkanabilir bir oturma ünitesi kaplamasına sahiptir. Titreşimi sağlamak için pil kullanmanız gerekir. Sakinleştirici etkisi bulunan titreşim özelliğinin yanı sıra farklı melodiler çalma ve otomatik olarak kapanma özellikleri de vardır. Çocuklar hareket ettiği sırada ana kucağının devrilmesini engellemek için ayaklara sabitleyici aparatlar yerleştirilir. Oturma bölümündeki ayak ve baş desteği sayesinde bebeğiniz konforlu biçimde vakit geçirebilir. Bright Starts otomatik sallanan ana kucağı çeşitleri için websitemize göz atabilirsiniz.

Aktivite Masalarıyla Oynarken Öğrenen Bebekler

Aktivite Masalarıyla Oynarken Öğrenen Bebekler

Çocukların merakını cezbeden özellikleri bulunan aktivite masaları eğlenerek öğrenme yöntemleri için verimli bir araçtır. Yaratıcılığa teşvik eden bu ürünlerde birden fazla çocuk aynı anda oynayabilir. Bright Starts aktivite masası çeşitleri arasında oturmalı ve yürüteçli modeller bulunur. Markanın aktivite masaları çocukların paylaşmayı öğrenmesi için de büyük katkı sağlar. Aktivite masalarını ister evde isterseniz de dışarıda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ürünler bebeklerin motor becerilerini güçlendirdiği gibi duyu gelişimini de destekleyen özelliklere sahiptir. Bright Starts aktivite merkezi üzerinde çeşitli oyuncaklar ve müzikli düğmeler bulunur. Butonlara basarken keyif alan bebeğinizin aynı zamanda el göz koordinasyonu da gelişir. Henüz yürümeyi bilmeyen bebeklerinizin oynayabilmesi için modellerin ayakları çıkabilecek şekilde üretilir. Markanın bu ürünlerini bebeğiniz 6 aylık olunca kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayaklı modellerle bebeğinizi yürümeye teşvik edebilirsiniz. Bright Starts Safari aktivite masası kullanarak bebeğinizle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ev işleriyle uğraşırken bebeğinizin kendi kendine oyalanması için de bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. İlgi çekici düğmeleri, sesli oyuncakları ve renkli tasarımları bulunan bu eğitici oyuncaklar çocuğunuzun favorileri arasında yer bulabilir. Çocuklar bu modellerle hayvan seslerini erken dönemlerden itibaren öğrenebilir, temel şekil ve renkleri kolayca kavrayabilir. Markanın aktivite masalarını oturma ve yürüme becerilerinin gelişim aşamalarına uygun olarak kullanabilirsiniz. Ürünler üzerinde farklı oyun alanları vardır. Değiştirilebilir melodi seçenekleri de bulunur. Öğrenme ve müzik modları bulunan Bright Starts oturmalı aktiviteli oyuncak masası renkleri, selam vermeyi, sayıları ve hayvan seslerini öğretir. Ürünler üzerinde kelebek, kaplan gibi farklı hayvan figürleri vardır. Sevimli bir uğur böceği, abaküs, renkli piyano tuşları ve topaç gibi oyuncaklarla da bunlar zenginleştirilir. Markanın aktivite masaları pil kullanılarak çalıştırılır. Bazı modellerde açılır kapanır özellikte küçük bir saklama alanı da bulunur. Markanın aktivite masalarının ayakları kalın yapıda ve dayanıklıdır. Çocuğunuz oyuncağa tutunup ayağa kalkmaya çalıştığında oyuncak devrilmez. Tuşları ve oyuncakları da oldukça sağlam yapıdadır. Bebeğiniz bu oyuncakları uzun süreler boyunca keyifle kullanabilir. Çocuğunuzun eğlenerek öğrenmesine yardımcı olan, kaliteli malzemelerden üretilen Bright Starts aktivite masası çeşitlerini websitemizde bulabilirsiniz.

Güvenli Adımlar İçin Bright Starts Yürüteç

Güvenli Adımlar İçin Bright Starts Yürüteç

Bebeğinizin ilk adımlarını ne zaman atacağını heyecan içinde bekleyebilirsiniz. Bu süreçte onu desteklemek için yürüteçlerden faydalanabilirsiniz. Emeklemeden yürümeye geçmek için denemeler yapan çocuklar titrek adımlar atabilir. Yürüteçler çocukların güvenli adımlar atabilmesi için onları cesaretlendirebilir. Bright Start yürüteç çeşitlerinin üzerinde bebeğinizin yürümeye çalışırken eğlenebileceği hareketli oyuncaklar bulunur. Keyifli adımlar atmaya çalışırken siz de bebeğinizi izleyebilirsiniz. Yürüteçler devrilmeyi önleyecek ayak sistemlerine sahiptir. İleri, geri, sağa ve sola kolayca hareket eder. Sevimli objeler ve ilgi çekici aktiviteler sayesinde bebeğiniz keyifli vakit geçirir. Oturaklı modellerin koltuk bölümünde sırt desteği vardır. Bu bölümün kumaşı çıkarılıp yıkanabilir özelliktedir. Oyun tepsisinin temizliği de oldukça kolaydır. 3 pozisyonlu büyüme ayarı bebeğinizin gelişim özelliklerini destekleyecek şekilde tasarlanır. Bright Starts yürüteçli aktivite masası da yürümeye çalışan çocuklar için ideal bir üründür. Henüz kendi kendine yürüyemeyen bebeklerinizi bu oyuncaklara yerleştirebilir, onların eğlenceli zaman geçirmesini ve yürüme alıştırmaları yapmasını sağlayabilirsiniz. Markanın yürüteç modellerinin yanı sıra yürüme arkadaşı çeşitleri de vardır. Bunlar, eğlenceli görünümlerinin yanı sıra oldukça işlevsel ürünlerdir. Bright Starts yürüme arkadaşı üç özelliği bir arada bulundurur. Oyuncağın üzerinde bebeğinizin yürürken destek alabileceği bir kol vardır. Yürümeye başladığında bu kolu aşağı doğru indirerek modellerin koltuk şeklini almasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle ürünler, oturma pozisyonunda kullanılabilen bir oyuncak halini alır. Bright Starts yürüteç aslan figüründen oluşan modelleri de içerir. Sevimli aslanlar, burnuna basıldığında top fırlatır. Işıklı kontrol düğmeleri çocukların ilgisini çeken sesler çıkarır. Bu sesler ince motor becerilerinin gelişmesine olumlu katkı sunar. Bunlar, çocuğunuzun sıkılmadan uzun süreler boyunca oynaması için ideal ürünlerdir. Hafif nemli bir bezle silinerek kolayca temizlenir. Çocuklarınızın ilk adımlarına eşlik edecek sevimli bir yürüme arkadaşı arıyorsanız markanın ürünlerini online alışveriş sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Trendyol’da Uygun Fiyatlı Bright Starts Ürünleri

Trendyol’da Uygun Fiyatlı Bright Starts Ürünleri

Bright Starts modelleri çocukların sağlığına zarar verebilecek herhangi bir madde kullanılmadan üretilir. Markanın ürünleri her bütçeye uygun fiyat aralıklarındadır. Bright Starts ana kucağı fiyatları modelin özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Markanın ana kucağı, yürüteç, aktivite masası gibi ürünlerinin yanında bebeğinizin ihtiyaç duyabileceği başka yardımcı eşyaları da vardır. Bright Starts hoppala da bunlardan biridir. Zemine sabitlenebilen hoppalalarla bebeğiniz oldukça eğlenceli anlar yaşayabilir. Kas ve kemik yapısı yeterince gelişmemiş olan bebeklerin bu ürünleri dikkatli kullanması gerekir. Markanın bazı yürüteç modellerinin hoppalalı olduğunu görebilirsiniz. Bright Starts mama sandalyesi kullanışlı ve konforlu bir üründür. Mama sandalyesinin tepsisi bulaşık makinesinde yıkanarak temizlenebilir. Bebek koltuğu biçiminde olan mama sandalyesini yemek masanıza yaklaştırarak bebeğinizle birlikte yemek yiyebilirsiniz. Bu ürünler bebeğinize oturma alışkanlığı kazandırmak için de uygundur. Farklı renk seçeneklerinden dilediğinizi seçebilir, modelleri keyifle kullanabilirsiniz. Bright Starts salıncak modelleri ana kucaklarından sonra bebeğinizi rahatlıkla yatırabileceğiniz ürünlerdir. Siz ufak ev işlerini yaparken bebeğiniz bu salıncaklarda tatlı bir uykuya dalabilir. Trendyol’da çocuğunuzun yaşına uygun Bright Starts oyuncak modellerini bulabilirsiniz. Oyuncaklar çocukların sıkılmadan vakit geçirmelerini sağlamanın yanında gelişimlerine de olumlu katkılar sunar. Markanın uygun fiyatlı oyuncakları kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Oyuncakların etrafa dağılmasını engellemek ve bebeğinizin yerde oynamasını kolaylaştırmak için Bright Starts oyun halısı kullanabilirsiniz. Çok çeşitli renk ve desen seçenekleri olan oyun halılarından bebeğinizin sevebileceği modelleri tercih edebilirsiniz. Oyun halılarının bebekler için özel olarak tasarlanan modelleri de vardır. Halının üzerinde uzanan yumuşak bir borunun üzerinde çeşitli oyuncaklar asılıdır. Bebeğiniz bu oyuncaklara ulaşmak için kollarını ve bacaklarını sürekli olarak hareket ettirir. Bu da algılarının açılmasına yardım eder. Bebeğinizin gelişimini destekleyen Bright Starts ürünlerini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.