Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Faber Castell Boya Seti

" araması için 1673 sonuç listeleniyor

Faber Castell Boya Seti ile Keyifli Boyamalar

Çok çeşitli renklerle Faber Castell boya seti ile yaratıcılığınızı keşfedin Zengin pigment ve pürüzsüz uygulama için sanatçı kalitesinde yumuşak uç içerir. Kalemleri düzenli ve korumalı tutmak için yerleşik bir tepsiye sahip bir teneke saklama kutusu bulunur. İnce detay çiziminin yanı sıra gölgeleme ve katmanlama için kullanılır. Yüksek pigmentli, karıştırılması kolay ve pullara dayanıklı renkler içerir. Bu eskiz setinde ayrıca 2 eskiz kalemi, kalemtıraş, PVC ve lateks içermeyen silgi bulunur, tümü metal bir saklama kabında bulunur. Faber Castell 32 li kuru boya %100'ü, her yıl dikilen 1 milyondan fazla fideden yeniden ağaçlandırılmış ahşaptan üretilir. Faber Castell kuru boya setinin bilenmesi kolaydır ve uçlar düşmez. Uçlar, Faber Castell'in patentli SV Bonding işlemiyle kalemin tüm uzunluğu boyunca yapıştırılır. Her yaşa ve aşamaya göre tasarlanmış sanat malzemeleriyle eserinize hayat verir. Bu Faber Castell 36'lı kuru boya seti genç sanatçılar, yetişkin boyama meraklıları ve sanata yeni başlayanlar için idealdir.Sanata yeni başlayanlar ve genç sanatçılar için oldukça uygundur. Bu renkli kalem seti, yüksek pigmentli, toksik olmayan ve asitsiz renkli kalemler içerir. Faber Castell yağlı boya seti , pürüzsüz, muhteşem renk dağılımı için pigment dolguludur. Bu kalemlerdeki zengin renk pigmenti, daha uzun ömürlü sanat malzemeleri için kağıda renk eklemek için daha az ürünün kullanılmasını sağlar.

Faber Castell Boya Seti Çeşitleri

Faber Castell Boya Seti Çeşitleri

Faber-Castell'in patentli SV yapıştırma işlemi, namlunun tüm uzunluğunu güvence altına alır ve aşağıdakileri sınırsız çekme sağlar. Nokta tutmayı korur keskinleştirmek kolaydır. Kırılmaya dayanıklıdır. Özel kurşun formülü kolayca karışır ve dökülmez. Karıştırılması ve kolaylıkla karıştırılması kolay canlı renklerle resminizin canlandığını görün. Faber Castell'in birinci sınıf çocuk sanat ürünleri, sanat eğitimcileri tarafından kalitesi, yenilikçiliği, güvenliği ve çevreye saygısı nedeniyle tavsiye edilmektedir. Çocuk kalemlerimizin %100'ü, her yıl dikilen 1 milyonu aşkın fidandan elde edilen yeniden ağaçlandırılmış ağaçtan üretilir. Faber Castell çantalı boya seti keçeli kalemler ve hediye setleri pigmenti yüksek ürünlerdir. Faber Castell, yazma, çizim ve yaratıcı tasarım için çok çeşitli ürün yelpazesine sahip, dünyanın önde gelen ahşap gövdeli kalem üreticisidir. faber-castell profesyonel boya seti 48 adet klasik renkli kalem, PVC içermeyen silgi, 2 adet eskiz kalemi ve bir kalemtıraş içerir. Çıkarılabilir tepsileri olan sağlam bir metal kutuya yerleştirilir. Taşınabilir Faber Castell suluboya seti, 48 renk katı suluboya boyası ve tüy dökmeyen 3 ahşap fırça ile birlikte gelir. Çıkarılabilir şeffaf kapak da palete dönüştürülebilir. Toksik olmayan, test edilmiş ve güvenli kullanım için onaylanmıştır, Asit içermez, canlı renkler, yüksek şeffaflık, kolay çözülüp karıştırılabilir, yıkanabilir ve çabuk kurur. Suluboya tepsimizi bir defter gibi istediğiniz yere götürebilirsiniz. İç mekanlarda, kırsal alanlarda, plajlarda, parklarda, bahçelerde ve şehirlerde kullanılabilir. İlham geldiğinde sulu boya ile hayatınızdaki her güzel anı yakalayabilirsiniz. Suluboya paleti, suluboya resimlerinizi hayata geçirmenize yardımcı olmak yüksek pigmentli, zengin, berrak ve karıştırılması kolaydır. Sanat malzemelerinize eklemek için en iyi suluboya setidir. Sulu boya seti hafif ve sağlam bir metal kutu içinde gelir. Metal kapak 3 bölmeye sahiptir ve kullanılabilir sulu boyaların kolay karıştırılması için bir karıştırma paleti olarak kullanılabilir. Faber Castell pastel boya kalemleri renk opaklığına sahiptir ve zengin pastel efektler için pürüzsüz renk dağılımı sağlar. Canlı renkler, enkaustik, pastel ve kazıma teknikleri için idealdir. Yağlı pastel boya kalemleri çok yumuşaktır ve diğer ortamlarla karıştırılması kolaydır

Faber Castell Boya Seti Özellikleri

Faber Castell Boya Seti Özellikleri

Yağlı pasteller ışığa son derece dayanıklıdır ve solmaya karşı dayanıklıdır. Asit içermez, sanat çizimleriniz için arşiv kalitesi sağlar. Yetişkinler, çocuklar, sanat öğrencileri ve profesyonel sanatçılar için mükemmel, yüksek kaliteli, toksik olmayan suluboyalardır. Okula dönüş için harikadır, yeni başlayanlar suluboya seti de güzel bir hediye seçeneği olabilir. Her yerde boyama yapabilirsiniz: park, plaj, tren, ev, sanat sınıfı veya stüdyoda. Hareket halindeyken kolay boyama için sulu fırça kalemleri ile kullanılabilir. Suluboya pedi ve suluboya fırçası kalemleri ile kullanım için idealdir. Yüksek kaliteli pigmentlerden yapılmıştır ve sanat meraklıları, sanatçılar ve öğrenciler yeni başlayanlar için tasarlanmıştır. Bu küçük suluboya seti kolayca taşınabilir. Kentsel eskiz, doğal günlük kaydı veya boyama için yanınıza alabilirsiniz. Sağlam saklama kutusu, boyayı nereye götürürseniz götürün zarar görmez. Çıkarılabilir ve yeniden kullanılabilir boya tavaları ile sanat seti suluboya tavalarınızı en sevdiğiniz renk paletine uyacak şekilde tasarlayabilirsiniz. Sanatçılar tarafından tasarlanan Faber Castell yağlı boya seti zengin ve canlı pigment içerir. Birinci sınıf sulu boya seti, zamanla solmayan gerçek, tutarlı gölgeler üretmek için pürüzsüz, yüksek pigmentli renklere sahiptir. Bunlar sanatçılar için mükemmel suluboyalardır. Sanatçılar için geniş renk seçeneği ister suluboya resminde yeni olun ister deneyimli bir sanatçı olun, bu sanatçılar, çocuklar ve çocuklar için harika, profesyonel bir suluboya boya setidir. Bunlar ayrıca yetişkinler ve profesyoneller için harika suluboyalardır. Sulu boyalarınızı düzenli ve erişilebilir durumda tutmak ve hediye etmek için harika. Ayrı ayrı etiketlenmiş alüminyum suluboya tüp seti, tüm boyayı kolayca sıkmanızı sağlar. Yeni başlayanlar için bu suluboyalar, koleksiyonunuza eklemek için uygun kalitede ürünlerdir.

Faber Castell Boya Seti Fiyatları

Faber Castell Boya Seti Fiyatları

Güvenli ve toksik olmayan, asitsiz ve standartlarına uygun tüplerde en iyi sulu boyalara sahiptir. Faber Castell akrilik boya seti, yetişkinler için mükemmel suluboya boyalardır ve tuval, suluboya pedleri ve daha fazlasını boyamak için kullanılabilir. Suluboya boya tüpleri, tam olarak ne kadar boyaya ihtiyacınız olduğunu boşa harcamadan sıkmanıza yardımcı olur. Bu suluboya seti, seyahat suluboya seti olarak da uygundur. Akrilik boya, üç yaşından büyük çocuklar için güvenlidir. Boya, tuval üzerine boyama gibi belirli zanaat projeleri için kullanılır. Zehirli içerik bulunmayan Faber Castell guaj boya setini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Akrilik boya, sanat projeleri için kalıcı ve suya dayanıklı bir seçimdir. Genellikle ressamların kalıcı olmasını istedikleri bir tuval resmi için seçtikleri seçenektir. Ancak toksik olmayan akrilik boya bile her zaman güvenli değildir. Toksik olmayan etiketli su bazlı akrilik boya çocuklar için güvenlidir, ancak küçük çocuklar ve belirli el sanatları için farklı bir boya türü seçmek en iyisidir. Toksik olmayan ve güvenli arasındaki fark, onu nasıl kullandığınıza bağlıdır. Faber Castell büyük boya seti Goldfaber kuru boya kalemi 48 renk içerir. Oldukça yüksek pigmentli 3.3 mm mineye sahiptir. Solmaya karşı dayanıklıdır. Suya dayanıklıdır, bulaşma yapmaz. Yumuşak ve canlı renkler içerir. Uç kırılmasına karşı dayanıklıdır. Kolayca kullanıma hazır hale gelir. Metal kutu ile muhafaza edilir. Faber Castell 4'lü boya seti içerisinde; 12‘li kuru boya, 12 renk sulu boya, 12’li keçeli kalem ve 12 renk kurşun kalem içerir. Faber Castell boya seti ürünlerini Trendyol üzerinden inceleyip satın alabilirsiniz.