"

Chakra

" araması için 1102 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Chakra

Evinizde Chakra İçin Yer Açın

Chakra 2005 yılından bu yana hizmet veren bir markadır. Dokunma duyusunu harekete geçirmeyi hedefleyen marka, plaj havluları, bornozlar, banyo, nevresim takımları, ev aksesuarları, ev giyimi, koku, kandil, mum ve vücut bakım ürünleriyle ruha hitap ederek enerjiyi yenilemeyi hedeflemektedir. Cilt sağlığının her şeyden önce geldiğinin farkında olan Chakra, tekstil ürünlerinde ve Chakra pike ürünlerinde tamamen doğal kumaşlar tercih etmektedir. Cildi tahriş etmeyen, giyildiğinde ağırlık yapmayan ürünleri tercih eden Chakra, yılların verdiği tecrübeyle sizin ve sevdiklerinizin sağlığını da düşünmektedir. Markanın ürünleri banyo, yatak odası, mutfak, salon ve gardırobunuz için her insanın ihtiyacına yanıt veren ürünlerdir. Chakra home, ev tekstili olarak ifade edilen havlu setlerinden, pamuk yorganlara, oda parfümleri ve mutfak gereçlerine birçok ürünü seçenekleri arasında bulundurmaktadır. Ev gereçlerinin yanı sıra gündelik kullanım için tasarlanmış kıyafetlerden, tişörtlere, elbiselerden pantolonlara, pijama ve gecelik takımlarına kadar kişisel ihtiyaçlar baz alınarak üretilmiş olan hazır giyim ürünlerine de seçenek yelpazesi içerisinde yer vermektedir. Chakra halı ürünleri herkesin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik olarak yaptığı tasarımlarında aynı zamanda, her zevke hitap etmeyi de ilke edinmesiyle ön plana çıkmaktadır. Chakra, tamamen kişisel istek ve ilgilere göre belirlenen mekân şıklığını detaylarla bir araya getirmek suretiyle banyo, mutfak ve gardırop çözümleri sunan bir markadır. Son yıllarda popülerleşen minimalizm kavramına ek olarak yaşam alanlarına yapılan minimal dokunuşlar da etkisini göstermektedir. Yaşam alanlarına yaptığı minimal dokunuşlarla farklı bir ambiyans yaratmayı hedefleyen bu ürünler, günlük yaşamın stresinden uzaklaştırarak yaşam alanlarına stil katması amacıyla tasarlanmıştır. Tasarımlar, Chakra paspas modellerinde dahi bu özelliğini korumaktadır. Aynı zamanda, bir yaşam alanından beklenen niteliklerden biri de konfordur. Chakra ürün tasarımları, konforlu olmasının yanı sıra ergonomik bir yapıya sahiptir. Chakra birçok tasarımı bir araya getirerek stil arayışında olan ya da ev dizaynına minimal dokunuşlar yapmak isteyenleri tek bir çatı altında buluşturmaktadır. Seçilen parçalar her zevke, her yaşa ve her tarza hitap etmektedir. Chakra, birçok ev aksesuarı ve yardımcı gereçlerle isteklerine cevap arayanların adresi konumuna yükselmektedir. Chakra Banyo seti ürünleri evinizin en özel alanı olan banyonuzda size eşlik eder. Bu sebeple seçilen parçalarda tamamen kişisel tercih ve zevkler yansıtılmaktadır.

Chakra ile Büyüleyici Kokular

Chakra bornoz ve havlu takımlarının yanı sıra yine doğala özdeş renklerin tercih edildiği dekoratif süslerle de banyolar renklenmektedir. Chakra, tasarımlarında enerjiyi dönüştürmeyi hedefleyerek sadece kişiye değil, dinlenme saatlerine de bir anlam katmayı amaçlamaktadır. Koku değişen ve gelişen dünyada istisnasız olarak en dikkat edilen unsurlar arasında yer almaktadır. Vücut kokularıyla başlayan bu serüven yerini zamanla çamaşır ve oda kokularına da bıraktı. Chakra çamaşır kokusu da bu değişim karşısında bir seçenek olarak konumlanmaktadır. Marka çamaşır kokusunda da Soft Linen, Ocean Breeze, Powder Pleasure, Charming Season, Secret Scent, Verbena Lime, Clean Cotton gibi birçok seçeneğe sahiptir. Bu doğal kokular evinize ve çamaşırlarınıza taşınmaktadır. Bu kokular, doğa dostu formüle sahiptir. Restauran, ev, ofis ve bütün kapalı ortamlardı ağır ve istenmeyen kokuları uzun süre gidermektedir. Oldukça etkili bir ürün olmasıyla dikkat çekmektedir. Ürünler, parfümlü, pudralı, çiçeksi ve doğal kokulardan hazırlanmaktadır. Ayrıca banyolarınızda kullanabileceğiniz Chakra çamaşır sepeti modelleri de bulunmaktadır. Ev kozmetikleri kategorisine giren, Powder Pleasure Standart bir araba kokusudur. Pudra, misk ve yasemin esanslıdır. Pudralı kokusu sayesinde, uzun süreli temiz bir ambiyans yaratmaktadır. Bu ürün, 5 mililitrelik cam ambalaja sahiptir. Askısında rüstik ham keten kullanılmış olup, kapağı ahşaptır. Soft Linen ise 1 litrelik, püskürtücü kapaklı bir şişeye sahiptir. Bu sayede kullanımı kolaylaşmaktadır. Soft Linen ise yasemin, bergamut ve müge esanslıdır. Çamaşırlardaki ilk günkü temizlik hissini vermesiyle öne çıkmaktadır. Ürün çamaşır, kumaş, havlu ve dolap içleri dahil olmak üzere tüm tekstil ürünlerinde kullanıma uygundur. Chakra Oda kokusu Secret Scent ise, pudralı kokusuyla ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda Chakra koku seçenekleri içerisinde Hiba Koku Kesesi de öne çıkan bir diğer üründür. Doğal kokusunu uzun süre muhafaza edebilirken küf ve bakteri oluşumunu da engellemektedir. Dekoratif kesesi sayesinde de istenilen her yerde dekoratif amaçla kullanılabilmektedir. Markanın, bir başka kokusu ise litrelik sprey şişelerde kullanıcının ilgisine sunulan Clean Cotton’dur. Bu ürün pudralı kokusuyla öne çıkmaktadır. Aynı zamanda istenmeyen kokular karşısında da yüksek bir etkiye sahiptir.

Eviniz Pozitif Enerjinin Merkezi Olsun

Chakra, ev dekorasyonu ürünleriyle de ön plana çıkmaktadır. Chakra mum seçenekleriyle de ev dekorasyonuna küçük dokunuşlar yapmak mümkündür. Bu koleksiyonu bakır kap içinde Crinckle Kokulu, harf kapaklı füme ve gri renk seçenekli kokulu mum, morana kokulu, bakır ve gümüş renklere sahip petek kokulu mum, altın ve metal renkli, metal tabanlı, sütun ve birkaç farklı renk seçenekleriyle Tray mumlar oluşturmaktadır. Amber, honeysuckle, gibi kokulara sahip olan bu mumlar hoş kokularıyla kullanıcıları etkilemektedir. Ayrıca evlerinize baharı getirecek Chakra saksı ve Chakra vazo modelleri ile de küçük dokunuşlar yapmak mümkün olabilmektedir. Chakra ürün tasarımları ailenin en değerli varlıkları olan çocuklarına da hitap etmektedir. Çocuk ürünlerinde de beyaz ve bej rengi tonlarının öne çıktığı ve konforun ön planda tutulduğu parçalar göze çarpmaktadır. Chakra mobilya seçeneklerinde gösterişli bir sadelik ön planda tutulmaktadır. Bir bebek konforunun da düşünüldüğü ürün tasarımlarında alt açma bezi, karyola, karyola cebi ve emzirme yastığı da bulunmaktadır. Aynı zamanda yatak odasında küçük bir dokunuşla büyük bir değişim yakalamak mümkündür. Bunun için de bej tonlarında yastık başı kılıfı ve Chakra yatak örtüsü seçenekleri bulunmaktadır. Bebek odası ürünlerinde karyola cepleriyle öne çıkan Chakra bebek tasarımlarında pembe ve beyaz tonları ön plana çıkmaktadır. Yüzde 100 pamuktan üretilen bu cep, OEKO-TEX sertifikalıdır. Ürün alerjen veya kanserojen maddeler içermemesinin yanı sıra yüzde 100 pamuklu iplikten imal edilmiştir. Bebekler için üretilen ürünlerden bir diğeri de alt açma bezidir. Bebeklerin hassas cildine uygun olarak üretilmiştir. Ürün OEKO-TEX sertifikasına sahiptir. Kanserojen ve alerjen materyaller içermemektedir. Ayrıca bebek ürünlerinde yüzde 100 pamuktan üretilen emzirme yastığı da bulunmaktadır. Ürünler alerjen ya da kanserojen maddeler içermemektedir. Chakra havlu ve bornoz takımları banyo ürünlerinin öne çıkan parçalarındandır. Binlerce renk ve desen çeşidiyle her tarza hitap eden bu ürünlerde bej, beyaz, kahve ve lacivert tonları ön plana çıkmaktadır. Havlular genel olarak yüzde 60 pamuk, yüzde 40 ise bambudan üretilmektedir. Havlu ebatları ise 33x33, 30x50, 50x70, 50x90 arasında değişmektedir. Çiçek desenli havluların yanı sıra çizgili modelleri de mevcuttur. Tasarımların bir diğer öne çıkan ürünü olan bornozlar da doğal liflerden üretilmektedir. İçeriğinde özel bambu ve pamuk iplikleri kullanılmıştır. Hızlı emiciliğe sahip olan bu bornozlar doğa dostudur. Ayrıca OEKO-TEX sertifikalı olan bu ürünler, kanserojen ve alerjen metaller içermemektedir. Bu ürünleri banyonuzda konumlandırabilmek için Chakra sepet ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

Gardıroplarda Chakra İmzası

Chakra, sadece ev dekorasyonuna yönelik ürünler sunmamaktadır. Chakra aynı zamanda, yaptığı küçük dokunuşlarla da gardıroplara imzasını atmaktadır. Keten, pamuk, nodal ve penye ağırlıklı bu parçalar hem dokusuyla hem de renkleriyle ön plana çıkmaktadır. Bu ürünler arasında, elbiseden pantolona, tişörtlerden sabahlıklara kadar pek çok seçenek sunmaktadır. Koleksiyonlar, rafine tasarımlara sahip olup, bambu odaklıdır. Bu ürünler gündelik yaşantıya dokunuşlar yapmayı hedeflemektedir. Bu parçaların bir diğer özelliği de nefes alan yapıya sahip olmasıdır. Nefes alabilir kumaşlar, yüksek aktivite sırasında bile cildin kuru kalmasını sağlayarak, konforu korumaktadır. Doğal renklerin ön planda olduğu bu tasarımlar, hafifliğiyle de dikkat çekmektedir. Günlük yaşamda olduğu gibi, ev yaşamında da giysi seçimi önemli bir yer teşkil etmektedir. Hafiflik ve ferahlık ön planda tutularak hazırlanmış olan tasarımlar aynı zamanda şıklıklarıyla da göz doldurmaktadır. Ev kıyafetlerinin de pamuklu ya da viskon olması gerekmektedir. Viskon ve pamuk gibi doğal malzemelerin kullanıldığı bu ürünler, teri emerek kuruluk sağladığı için sağlıklıdır. Bunun yanı sıra soğuk havalarda kullanıldığında da vücut ısısını yükseltmektedir. Ev dekorasyonunda olduğu gibi hazır giyimde de özenle seçilen bu parçalar kadınlar ve erkekler düşünülerek hazırlanmaktadır. Tasarımlar, her tarza hitap etmesinin yanı sıra günün her saati için tercih edebilecek parçaları da kapsamaktadır. Farklı renk ve desen seçenekleri arasından zevkinize en uyumlu ürünleri seçmeniz mümkündür. Bir ev giysisi olarak öne çıkan ürünler arasında Chakra pijama bulunmaktadır. Ürünler tamamen pamuk ve viskon kumaş odaklıdır. Elastik yapıda olması nedeniyle, vücudun şeklini almaktadır. Bu sayede rahat bir kullanım sağlanmaktadır. Dökümlü olmaları dolayısıyla da giysiler vücutta sarma ve sıkma yapmamaktadır. Pijama ürünlerinde sıfır kol, kısa kol ve uzun kollu çeşitler olmak üzere 3 seçenek mevcuttur. Uzun pijama altı çeşitlerine ek olarak şortlu pijama takımları da mevcuttur. Bu nedenle her mevsime uygun seçenekleri sayesinde dört mevsim tercih edebileceğiniz yapıda ürünlerdir. Pijamalar, birbirinden farklı desen ve renklere de sahiptir. Ayrıca tasarımlarda sabahlıklı gecelik takımları da bulunmaktadır. Chakra tasarımları, yüzde 100 pamuktan üretilen çift ve tek kişilik Chakra nevresim setlerinden, yorgan ve yastıklara kadar birçok seçenek mevcuttur. Aynı zamanda ürünlerin hangi sıklıkla dokunduğu ve hammadde bilgisine de erişim sağlanabilmektedir. Böylece ürüne ilişkin detaylı bilgi alınabilmektedir.

Chakra ile Büyük Dönüşümler

Chakra yemek takımı modelleriyle de ön plana çıkan tasarımlara sahip olmasının yanı sıra sofra ve mutfak ürünlerinde kullanıldığı malzemelerle de dikkat çekmektedir. Kemik tozu odaklı üretilmiş olan bu takımlar 62 parçalık set şeklindedir. Doğal kemik tozu kullanılan ürünlerde ışık geçirgenliği standart porselene göre fazla olmasıyla öne çıkmaktadır. Paket içeriğinde 12 adet çukur, 12 adet düz, 12 adet kâse, 12 adet kapaklı çorbalık, 3 adet kayık tabak, 1 adet sosluk, 1 adet sosluk tabağı, 3 adet baharatlık, 2 adet kürdanlık bulunmaktadır. Chakra’nın cam ürünlerinde, şarap kadehi, su bardağı çeşitleri ve set üstü bardaklardan, dekoratif servis tabaklarına kadar çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Chakra, mutfak ve sofralarda tercih konusunda adından sıkça söz ettiren bambuda da geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ana malzemesi bambu olan salata kaseleri, tepsiler, servis tabakları, salata kaşığı setlerinin yanı sıra, ana servis ürünlerinde de modernize edilmiş tepsiler de bulunmaktadır. Chakra, bambu ve cam ürünlerine ek olarak, paslanmaz çelik çatal kaşık bıçak setleri, klasik yemek tabağı takımları, çay fincanları ve servis peçetelerine kadar onlarca ürünüyle de ön plana çıkmaktadır. Chakra serisi sofra ve mutfak ürünlerinde de doğallık ilkesinden şaşmamaktadır. Bambu, cam ve porselen ürünlerin sunulduğu bu yelpazede sağlıklı ürünler yer alıyor. Mutfaklarda kullanılan bambu bitkisi yetiştirilme aşamasında hiçbir kimyasala maruz kalmamaktadır. Elde edilen ürünler de doğal olarak organik sınıfına girmektedir. Tabakların da dahil olduğu, bambudan elde edilen her mutfak gereci sağlıklı ve uzun ömürlü olmaktadır. Chakra bambu mutfak gereçlerinin bir diğer öne çıkan özelliği de ısı koku ve neme karşı dayanıklı olması. Sürekli olarak ısıya maruz kalan mutfak gereçleri için bu çok kritik bir önem taşıyor. Mutfaklarda cam kullanımı ise, uzun yıllar önce hayatımıza girmiş bulunmaktadır. Çok yüksek derecelerde şekil alan camlar aynı şekilde yüksek ısıda da yıkanabiliyor. Bu sayede elde ya da bulaşık makinesinde yıkandığında bütün mikroplardan arınabilmektedir. Her türlü yiyecek ve içeceğin saklanması mümkün olduğu bu Chakra cam ürünler son derece sağlıklıdır. Marka, yaşam alanlarında olduğu kadar mutfak ve sofra takımlarında da sağlıklı ürünler konusunda da oldukça hassastır davranmaktadır. Marka her ürününü sağlıklı malzemelerden üretmektedir.

Chakra Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markanın tasarımlarında rahat ve kullanışlı olması ön plana çıkmaktadır. Chakra gecelik modelleri de viskon ve pamuk odaklı olması nedeniyle dört mevsim kullanıma uygun ürünlerdir. Gecelikler, rahat kalıplara sahiptir. Farklı kol seçenekleri bulunması nedeniyle, mevsimlere göre seçimler yapabilirsiniz. Ayrıca markada sabahlıklı gecelik takımları seçeneği de bulunmaktadır. Sabahlığı bulunması nedeniyle ev içerisinde rahat dolaşma imkânı da yakalanabilmektedir. Bir evin en önem arz eden bir diğer köşesi de mutfak. Bu alanın temizliğine olduğu kadar seçilen mutfak gereçlerinin de kalitesi de önemli bir yere sahiptir. Aile bireylerinin yanı sıra farklı insanların da karşılandığı sofralarda kullanılan tabak, kaşık, çataldan tutun buzdolabında kullanılacak saklama kaplarının kalitesi, yemekleri hazırlarken kullanılan gereçlere kadar yapılacak seçimler büyük bir titizlik gerektirmektedir. Seramikten titanyuma kadar her gün karşımıza çıkan yeni ürünler konusunda da dikkatli olmak şart. Chakra indirim ürünleri sofra ve mutfak gereçleriyle de bu kaliteyi masalara taşımayı hedeflemektedir. Tasarımlarda dikkat çeken bir diğer nokta ise evde yaşayan her canlının düşünülmesidir. Her yaştan, her zevke ve her cinse hitap eden bu ürün yelpazesinde evcil hayvanı olanlar da düşünülmektedir. Chakra kedi evi modelleriyle de kullanıcıların ilgisini çekmeyi hedeflemektedir. Bambu odaklı bu kedi evleri çeşitli ebatlarda ve şekillerde kullanıcının ilgisine sunulmuştur. Kullanışlı ev giyim ürünlerinin yanı sıra çeşitli ebat ve desenlerde mumluklar da bulunmaktadır. Chakra mumlu çeşitleri seramik, metal ve cam odaklıdır. Chakra tasarımları, ev stiline minimal dokunuşlar yapması özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Tasarımlar, bir konfor alanı olarak konumlandırılan evler için, her tarza ve zevke uygunluğuyla da dikkat çekmektedir. Marka, metropol yaşantısının yanı sıra, bir dağ evine de yakışacak olan bu parçalarla; çakraları açmayı hedefleyerek pozitif enerjinin kapılarını aralamayı hedeflemektedir. Yaşam alanları, sadece evleri değil, ofisleri de kapsamaktadır. Chakra tasarımlarında çeşitli seçenekler öne çıkmaktadır. Parçalar, herkese, her tarza ve her yaşa hitap etmektedir. Bu seride sadece evlerde değil ofislerde de tercih edebilecek Chakra kırlent ve kılıf seçenekleri de mevcuttur. Doğal renklerin tercih edildiği bu kırlent ve kılıflarda bej, kahve ve beyazın tonları, hâkim olarak kullanılan renkler arasındadır. Gri ve siyah tonlarının yanı sıra çift renkli kırlent ve kırlent kılıfları da mevcuttur. Marka ürün tasarımlarında, bedene temas eden her parça tamamen Chakra ruhuna uygun olarak seçilmiştir. Doğal renk seçeneklerinin ön planda olduğu en iyi markalardan biridir. Chakra Outlet ürünlerinin fiyatları seçeceğiniz ürüne göre farklılık göstermektedir. Sayfamız üzerinden Chakra’nın birbirinden farklı avantajlarını yakalayabilir; doğal ürünleri inceleyebilir ve istediğiniz her ürüne anında sahip olabilirsiniz.