Avantajlı Ürünler
Fiyat
Cinsiyet
Garanti Süresi
Model
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

checkmate

" araması için 112 sonuç listeleniyor
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kullanışlı Checkmate Ürünleri Trendyol’da

Rahatlatıcı özellikleri ile bilinen masaj, hem fizyolojik olarak hem de psikolojik olarak insana iyi gelir. Özellikle şehir karmaşasının getirdiği gerginliklerden kurtulmaya yarayan masaj uygulamaları, yaşanılan sıkıntıların üstesinden de gelmeye yardımcı olur. İnsanın ruh halini belirleyen hormonları tetikler. Genelde boyun ve sırt bölgelerine yaptırılan masajlar sadece vücudu değil ruhu da dinlendirir. Mutluluk hormonları olarak bilinen dopamin, serotonin ve oksitosin hormonları masaj yapılması ile artar. Bu sayede birey streslerden uzaklaşır, rahatlar. Adrenalin hormonunun düşmesine de yardımcı olan uygulamalar, depresyon ve anksiyete oranlarının düşürür. Kasların rahatlamasına yardımcı olup, ağrı hissini azaltır. Kas sıkışmaları, bölgesel tutulmalar masaj yardımı ile ortadan kaldırılır. Fiziksel ağrıların yok edilmesi dışında, dakikalar süren teknikler ile ciltteki kırışıklıkları da yok eden uygulamalar, pürüzsüz ve az kırışıklıklı dokuları ortaya çıkarır. Masaj, bölgesel metabolizmayı hızlandırarak, kan akışını arttırır. Bu sayede ödem, selülit gibi cilt sorunlarından kurtulunur. Ayrıca cilt altı dokulara ve kaslara yapılan doğru uygulamalar kilo vermeye yardımcı olur. Teknolojik masaj aletleri sayesinde sadece uzmanlar tarafından değil, ev, ofis gibi ortamlarda da vücudu rahatlatmak mümkündür. Birçok özelliğe sahip olan masaj aletleri titreşim, sıcaklık, vücudu sarma gibi özellikleri ile ön plana çıkar. Checkmate masaj aleti ürünleri bu özelliklerin hepsine sahiptir. Vücut için uygun masaj aletlerini Trendyol üzerinden inceleyebilir veya satın alabilirsiniz.

Terapi Ürünleri ile Rahatlayın

Terapi Ürünleri ile Rahatlayın

Her duruma uygun bir terapi çeşidi vardır. Medikal masaj, refleks ve mekanik etkilerin çoğalmasını hedefler. İsveç masajı, beş ana teknikten oluşan bir çeşididir ve kan dolaşımını hızlandırmaya, vücutta esneklik kazandırmaya yarar. Bali masajı, orta şiddet ve basınçla uygulanır ve bacaklardan başlayan terapi sırt ve kollara son olarak da baş ve şakak bölgesine uygulanır. Böylece terapiden alınan verim tüm vücuda yayılır. Sıkça tercih edilen bir tür olan Thai masajı, yoga ile benzer bir mentalite ile yapılır. Esneklik kazandıran bu tür, vücut enerjisini arttırmayı hedefler. Refleksoloji, ayağa uygulanan bir uygulamadır. Ayağın altındaki basınç noktalarını bularak vücudu rahatlatmayı hedefler. Cleo masajı, derin doku terapisi da olarak bilinir. Derin ve sert teknikler ile lenfleri açılmasına, rahatlamasına ve dokuların yenilenmesine yardımcı olan tekniklerdir. Kupa masajı, selülit, ödem, çatlak gibi vücuttaki problemli dokuların onarılmasında kullanılır. Deri, kas, iç organ, kemik, eklem ve daha birçok noktaya erişilmesini sağlayan bu uygulamalar bağışıklık sistemi için de çok önemlidir. Checkmate, masaj ürünleri ile anlık rahatlama sağlar. Bu ürünler, sıcaklık, sarma gücü, titreşim gücü gibi özellikleriyle farklılık gösterir. Yüz, boyun, sırt, ayak gibi birçok farklı noktaya etki eden bakım ürünleri bulunmaktadır. Rahatsızlık duyulan bölge için alınan alet, kısa süre içinde etkisini gösterir. Özel yağlar ile de desteklenen aletler vücut dokularını onarmaya, havalandırmaya ve yenilemeye yardımcı olur. Yüz masaj aleti, yüzde bulunan kirli gözeneklerin açılması, göz altı torbalarını azaltması, parlak ve canlı bir cilde sahip olunması gibi durumlar sağlar. Boyun masaj aleti, boyun tutulması ve boyun ağrılarının giderilmesi, boyun kaslarının daha esnek bir yapıya sahip olmasını sağlar. Sırt masaj aleti, kürek kemiklerinden başlayarak bütün sırtı saran bu aletler, omuz ve sırt kaslarını gevşetir, kemik ve eklem sağlığını korumada yardımcı olur. Ayak masaj aletleri, kas gevşemesi, vücut sağlığının korunması dışında, baş ağrılarının giderilmesi, tansiyonun düşürülmesinde de etkin rol oynar. Çeşitli bakım aletlerini kullanarak evde kendi terapinizi oluşturabileceğiniz masaj aleti ürünlerini Trendyol ile evinize getirebilirsiniz.

Birbirinden Kullanışlı Checkmate Ürünleri

Birbirinden Kullanışlı Checkmate Ürünleri

Masaj aleti dışında birçok kategoride yer alan marka, kulaklık, dijital saat, hoparlör, spor aletleri gibi birbirinden farklı ürünler ile müşterilerinin karşısına çıkar. Dijital saat ürünleri olarak hem kol saati hem de masa saati satışı vardır. Masa saatleri birbirinden farklı renklerde olup, sensörlü ve alarmlı bir yapıya sahiptir. Büyük ekranı ve parlayan yazıları ile hem karanlıkta hem de uzaktan görülür seviyededir. 6 saniyede bir sönen yapısı ile müşterilerini rahatsız etmeyen ve enerji tasarrufu sağlayan bir tasarıma sahiptir. Markanın dijital kol saatleri yeni nesile uygun birçok özelliği içerir. Birbirinden farklı renklerde satılan bu saatlerde kişinin uykudaki durumu, adımsayar, nabız ölçer gibi günlük aktiviteleri izleme özellikleri dışında Bluetooth bağlantısı ile telefon görüşmesi, müzik ayarlama, mesaj okuma gibi özellikleri de içinde barındırır. Bir diğer ürün olan hoparlör güçlü ses sistemi, ergonomik, şık tasarım ve farklı renkleri ile müşterilere sunulur. Sağlam yapısı ile ön plana çıkan hoparlör, bluetooth teknolojisi ile desteklenir ve kişinin dilediği müziği dilediği yerde dinlemesine yardımcı olur. Ayrıca kaliteli bir mikrofona sahip olan hoparlör, telefon görüşmelerini zahmetsiz bir şekilde cevaplanmasına olanak sağlar. Teknolojik ürünleri kadar sağlık ürünleri ile ön plana çıkan markanın bir diğer ürünü spor aletleridir. Karın ve kol kası egzersiz aleti, mekik sehpası gibi ürünleri ile marka, müşterilerin sağlığını hedefler. Üst, orta ve alt karın kaslarını günlük idmanlar ile sıkılaştıran mekik sehpası, toplama ve saklama kolaylığı ile de ön plana çıkar. Teknolojik sağlık ürünü arayanlar için ise karın ve kol kası egzersiz aleti, karın ve kol bölgesine yerleştirilen titreşimli bantlar sayesinde vücudu sıkılaştırır, fazla yağların yakımına yardımcı olur. Checkmate fiyat ve çeşitliliği ile ön plana çıkan bir marka olup, dilediğiniz ürünü Trendyol ile hızlı bir şekilde elde edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Tasarruflu Musluk Başlıkları ve Kulaklıklar

Bütçe Dostu Tasarruflu Musluk Başlıkları ve Kulaklıklar

Modernliği ve şıklığı, sağlamlığı, uzun ömürlü olması gibi birçok özelliğine bakılan muslukların tasarruflu olmasını sağlayan tasarruflu musluk başlıkları, muslukların ucuna takılan ve suyun dengeli akma etkisini arttıran bir üründür. Dağılma etkisi arttığı için hızlı temizlik sağlayan bu ürün, debi ve akış hızının ayarlanma özelliği sayesinde etrafa su sıçramasını engeller. Sudan tasarruf etmeyi sağlayan bu ürünü Checkmate yorumları ve değerlendirmelerine bakarak Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. 2 moda sahip olan musluk başlığı, düz ve yağmurlu bir şekilde akış sağlar. Bu akış çeşitleri suyun hacmini arttırıp basıncını düşürmede rol oynar. Silikon kaplamalı olan ürün, metal malzemeden üretilir. Suyu az kullanmaya yarayan tasarruflu musluk başlıklarını musluklara monte ederek suyu daha verimli kullanabilirsiniz. Checkmate markasının bir diğer ürünü olan kulaklıklar, kablosuz kulaklık olarak üretilir. Kablosuz kulaklıklar Bluetooth teknolojisi ile telefon, tablet veya bilgisayarınıza bağlanır. Mikrofon destekli olan kulaklıklar ile telefon görüşmeleri dışarının gürültüsünü almadan gerçekleşir. Mıknatıslı, dokunmatik ve AUX girişine sahip olan modelleri ile müşterinin ihtiyacına göre farklılık gösterir. Mıknatıslı olan kulaklık modelini spor, yürüyüş gibi aktivitelerde müzik dinleme, telefonla konuşma için kullanabilirsiniz. Üzerinde yer alan kumandasında ses ayarı, çağrı kabul etme veya reddetme fonksiyonları bulunur. AUX girişine sahip olan kulaklık modelleri, hem kablosuz bir şekilde Bluetooth aracılığı ile hem de AUX girişi sayesinde kablolu bir şekilde kullanabilirsiniz. Kulaklık üzerinde bulunan ve kolay erişilen tuş takımları ses ayarı, müzik değiştirme, çağrı onaylama gibi fonksiyonlarda yardımcı olur. Son kulaklık çeşidi olan dokunmatik kulaklık ile Bluetooth üzerinden bağlanarak müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Ergonomik tasarımı ile taşıma kolaylığı sağlayan yeni nesil kulaklıkları Trendyol üzerinden inceleyebilir, güvenli şekilde satın alabilirsiniz.