"

Chicco Yürüteç

" araması için 73 sonuç listeleniyor
Chicco Happy Hippy Yürüteç
Kargo Bedava
ChiccoHappy Hippy Yürüteç
1.699 TL
Sepete Git
Chicco Happy Hippy Yürüteç
Kargo Bedava
ChiccoHappy Hippy Yürüteç
1.685 TL
Sepete Git
Chicco : Happy Hippy Yürüteç
Kargo Bedava
Chicco: Happy Hippy Yürüteç
1.799 TL
Sepete Git
Chicco Happy Hippy Yürüteç
Kargo Bedava
ChiccoHappy Hippy Yürüteç
1.599 TL
Sepete Git
Chicco Happy Hippy Yürüteç
Kargo Bedava
ChiccoHappy Hippy Yürüteç
2.449,99 TL
Sepete Git
Chicco Happy Hippy Yürüteç
Kargo Bedava
ChiccoHappy Hippy Yürüteç
1.598,78 TL
Sepete Git

Chicco Yürüteç Modelleri ile Dayanıklı Ürünler

Anne ve babaların dünyadaki en büyük varlıkları olan bebekler, yürüme eğilimindeyken oldukça hareketli olmaktadır. Yürüme aşamasında olan bebeklerin bu istekleri onların çok hareketli olmalarına neden olmaktadır. Bebeklere bu aşama içerisinde yardımcı olacak eşyalar lazım olabilmektedir. Bebek yürüteçleri bu konuda bebeklerin en yakın arkadaşı olmaktadır. Bebeklerin yürüme isteğine yardımcı olabilmek için yürüteç tercih edilmektedir. Bebeklerin yürüteç ile yürüyebilmesi oldukça kolay olmaktadır. Yürümenin nasıl bir şey olduğunu araştırma görevini üstlenmeye başlayan bebekler için özel olarak tasarlanan yürüteçleri pek çok marka üretmektedir. Bebeklerin her konuda yardımcı araması gibi yürüme konusunda da yardımcı aramaktadır. Yürümeye başlamak üzere olan bebeklerine yardımcı olacak bir eşya almak isteyen anne ve babalar, yürüteçleri bebeklerine gönül rahatlığıyla alabilmektedir. Yürüteç, bebeklerin ilk aşamada ayakta durabilmesine, hareket edebilmesine ve yürümesine yardımcı olmakla beraber fiziksel ve zihinsel olarak da gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Tek başına yürümeye hazır olmayan, ayakları üzerinde yardım alamadan duramayan bebekler için bir yürüteç alınabilir. Bebekler bu sayede özgür bir şekilde istediği köşeye yürüteç yardımıyla kolay bir şekilde gidebilir. Pek çok modeli bulunan yürüteçler, kız ve erkek bebekler için de tasarlanmaktadır. Farklı boyutlarda ve farklı renklerde bulunan yürüteçler, anne ve babaların bebeklerine özel beğendikleri modeli kolaylıkla bulabilmesine yardımcı olabilmektedir. Farklı markalar tarafından piyasaya sürülen farklı tasarımlara sahip olan yürüteçler, istek ve görüşler göz önüne alınarak her geçen gün kendisini yenilemektedir. Yürüteç üreten markalar arasında bulunan Chicco, kendi bünyesi altında birden fazla model çeşitliliği barındırmaktadır. Chicco yürüteç modellerinde renk çeşitliliğinin fazla olması da dikkat çekmektedir. Bebeklerin sağlığını göz önünde bulundurarak kanserojen madde içermeyen yürüteç modellerini piyasaya sunan Chicco, cıvıl cıvıl çocukların dikkatini çekecek yürüteçler üretmektedir. Özel koltuk tasarımları ile bebeklerin rahatlığına önem veren bu marka, bebeklere kaliteli bir konfor sağlamaktadır. Chicco bebek yürüteç modelleri arasında birden fazla desen farklılıklarına yer vererek bebeklerin çok sevdiği çizgi karakterleri de yürüteçlere işlemektedir. Bebeklerin ilgisini çekecek objeleri yürüteçlerde yer veren bu marka farklı aksesuarlar kullanarak da adından söz ettirmektedir. Bebeklerin düşme riski olmadan kullanabileceği yürüteçler, Chicco bünyesi altında birden fazla modellerle bulunmaktadır. Her bütçeye uygun olarak bulunan yürüteçler, bebeklerin kaslarının gelişmesine oldukça yardımda bulunmaktadır.

Yürüteçlerde Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Yürüteçlerde Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Bebekler genellikle 6. ay sonrasında yürümek için çabalamaya başlamaktadır. Anne ve babalar bu aylarda bebekleri için yürüteç bakmaya başlamaktadır. Anne ve babaların bu süreç içerisinde yürüteç alırken dikkat etmesi gereken birkaç detay bulunmaktadır. Yürüteçler bebeğin yürüme konusunda yardımcı olan bir alet olarak adından söz ettirmektedir. Bebeklerin bu aleti kullanırken yürümesine yardımcı olacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Bebeklerin kaç kilo olduğunun bilinmesi son derece önemlidir. Bununla beraber yürüteç alınırken bebeklerin boylarının kaç santim olduğunu ve buna göre yürüteç almak isteyen anne ve babalar kararsız kalabilmektedir. Çoğu yürüteç modellerinde yükseklik ayarının bulunması bu sorunun ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Yürüteç alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer detay ise tekerlek olmaktadır. Bebeklerin rahat bir şekilde adımını korkusuzca atmasına ve kırılma olayının yaşanmaması için tekerleklerinin sağlam olması son derece önemlidir. Chicco happy hippy yürüteç ile bebekler düşme korkusu yaşamadan adımlarını atabilir. Bebeklerin keyifli zaman geçirmesi de oldukça önemlidir. Bunun için yürüteç modellerinde birden fazla detay bulunmaktadır. Bu konuyu göz önünde bulunduran Chicco, birden fazla detay le bebeklerin eğlenceli zaman geçirmesine önem vermektedir. Chicco müzikli yürüteç ile bebekler ilk adımlarını atarken aynı zamanda da oldukça eğlenebilmektedir. Çok fazla sayıda modele yer veren bu marka, bebeklerin isteyeceği her detayı göz önünde bulundurmaktadır. Oldukça konforlu ve rahat bir kullanımı olan yürüteç modelleri ile bebeklerin gün içerisinde yürüteç üzerindeyken kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktadır. Bebekler için yürüteç modellerine bakılırken keskin ve sivri oyuncakların olduğu yürüteç modelleri kesinlikle tercih edilmemelidir. Bebeklerin canının yanmaması için bu tür yürüteçler alınmamalıdır. Bunun yerine daha çok bebeklerin zihin gelişimine yardımcı olan oyuncakların bulunduğu yürüteçleri tercih edilmelidir. Chicco ilk arabam yürüteç modelinde bulunan zihin gelişimine yardımcı olacak oyuncaklarla bebekler, hem yürümeyi öğrenirken aynı zamanda da zihnini geliştirebilir. Bebeklerin yürümesine yardımcı olan yürüteçlerin üzerinde hangi figürlerin yer aldığı da oldukça önemlidir. Bebekler benimseyebileceği yürüteç üzerinde oturmak ister. Bunun için ise sevimli hayvan figürleri oldukça ilgi çekici gelmektedir. Sevimli hayvanların yer aldığı yürüteçler de oldukça fazla rağbet görmektedir. Bunu göz önüne alan markalar çoğu yürüteç üzerine hayvan figürleri eklemektedir. Chicco penguen yürüteç modeli ile bebekler oldukça eğlenceli vakit geçirebilir. Sevimli penguen figürünün yer aldığı bu model oldukça kullanışlı olmaktadır.

Chicco Yürüteç Modelleri

Chicco Yürüteç Modelleri

Bebeklere özel tasarlanan yürüteçler, yürümeye yardımcı olmanın yanı sıra aynı zamanda da kas gelişimine yardımcı olmaktadır. Bebeklerin gelişimine yardımcı olan yürüteçlerin pek çok modelleri bulunmaktadır. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan yürüteçler, farklı renk skalasıyla da bebeklerin ve velilerin ilgilerini çekmektedir. Sadece renklerle değil yürüteçlerin üzerinde yer alan oyuncaklar, bebeklerin el göz koordinasyonunun gelişmesine olanak sağlamaktadır. Bebek eşyaları üzerinden bilgi sahibi olan markalar, bu etmenleri göz önünde bulundurarak yürüteçlere oyuncak tasarımı eklemektedir. Hem eğlenceli anların yaşandığı hem de zihin gelişiminin ön planda olduğu yürüteçler sayesinde bebekler, konforlu anlar yaşamaktadır. Chicco yürüteç modelleri içinde yer alan bu detaylar sayesinde bebekler, gelişimlerini tamamlayabilmektedir. Chicco penguen ilk adım yürüteç modellerindeki birden fazla şekil (üçgen, çember, kare) sayesinde bebekler nesnelerin şekillerini ayırt ederek gruplandırma yapabilmektedir. Anne ve babaların bebeklerinin gelişimine oldukça önem verdikleri bu süreç içerisinde alacakları yürüteçlerde yer alan bu tür detaylar oldukça önem arz etmektedir. Chicco marka yürüteçler, anne ve babaların kafalarının karışmasına neden olmayacak şekilde birden fazla modeli barındırmaktadır. Chicco marka yürüteç modelleri bebeklerin kendilerini konforlu hissederek kas gruplarının çalışmasını sağlamaktadır. Oldukça fazla tercih edilen örümcek yürüteçler de bebeklerin rahatlıkla adım atmasına olanak tanımaktadır. Altı tekerleği bulunan bu modeller de çok fazla rağbet görmektedir. Chicco örümcek yürüteç ile anne ve babaların bebeklerine özel istediği modelleri sunmaktadır. Bebeklerin yürüteçlere oturarak adım atmasına olanak tanıyan örümcek modelleri arasında chicco rainbow yürüteç de bulunmaktadır. Chicco rainbow bebek yürüteç ile bebekler kas gruplarını rahatlıkla çalıştırabilmektedir. Farklı renk çeşitleri ile bebeklerin ilgisini çeken Chicco, farklı boyutlardaki bebekler için özel tasarımlar sunmaktadır. Katlanabilen özelliğiyle pratik bir kullanım sunan chicco paint yürüteç modelinin oturma kısmında yer alan özel pet sayesinde bebeklerin sırt kısmı rahat etmektedir. Ürün kapalıyken yüksekliği 24 santim, açıkken ise 2 farklı boy kullanımıyla yüksekliği 47 ve 51 cm olmaktadır. Oyuncak panelinin çıkarılabilir olması bebeklerin oyuncaklarla sadece yürüteç üzerindeyken değil, yürüteç dışındayken de oynayabilmesini sağlamaktadır. Bebeklerin sırt kısmının rahat etmesi için örümcek yürüteç modellerinde pet kullanmayı tercih eden Chicco, ürünlerini Avrupa standartları kapsamında tasarlamaktadır.

Bebeklerin yürüme eğilimini göstermeye başlaması hem ebeveynleri için hem de bebekler için oldukça heyecan verici bir süreç olmaktadır. Bu dönem içerisinde bebekler anne ve babaları tarafından destek görmelidir. Bu sürece katkıda bulunulması için ise yürüteçler ile destekte bulunulmalıdır. Bebeklerin yürümeyi öğrenirken mutlu olabilecekleri yürüteç modellerinin seçilmesi oldukça önemlidir. Yürüteç bebeklerin ilk adımlarını atarken fiziksel gelişimine destek vermektedir. Bebeklerin fiziksel desteklerini geliştiren yürüteçlerin üzerinde yer alan oyuncaklarda bebekler açısında oldukça önemli olmaktadır. Bebeklerin ilgisini çekecek ve canlarının sıkılmasını önleyecek yürüteç modelleri araştırılmalıdır. Bacak kaslarının güç kazandığı yürüteçler, bebeklerin kendilerine güven duygusunun da gelişmesini sağlamaktadır. İlk adımlarını atarken yaşamış oldukları denge problemini yürüteç sayesinde kolaylıkla aşabilmektedir. Bebekler için tasarlanan yürüteçler, ilk adım yürüteçleri ve örümcek yürüteçler olarak iki gruba ayrılmaktadır. Her iki yürüteç modelleri de farklı özelliklere sahip olmaktadır. Farklı markaların farklı modeller kapsamında üretmiş olduğu yürüteçler, oldukça fazla fonksiyona sahip olarak bebeklerin bu süreç içerisinde rahat olmalarını sağlamaktadır. Chicco kendi bünyesi altında iki modeli de üreterek müşterilerine seslenmektedir. Chicco 3 in 1 yürüteç modeli çok işlevli yapısıyla örümcek yürüteç modeline de bürünebilmektedir. Çok işlevli olan bu model farklı kullanım yapısıyla oldukça fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Chicco 1 2 3 baby walker yürüteç ismiyle de bilinen bu model mavi, sarı ve yeşil renk seçenekleriyle anne ve babaların beğenilerine sunulmaktadır. Üretmiş olduğu yürüteçler de kullanmış olduğu farklı renk seçenekleri ve tasarımlar ile bebeklerin eğlenmesini sağlayacak oyuncaklara da yer veren markalar arasında yer alan Chicco, bebeklerin yürümeyi öğrenirken eğlenmesini de sağlamaktadır. Chicco quattro 4 fonksiyonlu yürüteç modeli kullanılabilen 4 ayrı özelliğiyle bebeklerin ilk adımını atarken hem eğlenmesini hem de gelişmesini sağlamaktadır. Çok renkli seçeneğiyle bebeklerin eğlenerek ilk adımını atmasına yarımcı olan bu model, elektrikler çalışmaktadır. Kemer bağlama özelliği de bulunan bu modelde yer alan korna, yönlendirme tekerlekleri, devrilmeye karşı çubuk ve ayaklık özelliklerinin bulunmasının yanı sıra üzerinde yer alan oyuncaklarda bebeklerin dikkatini çekmektedir. Bebeklerin ilk adımları için kullanışlı modeller arasında yer alan Chicco walky talky yürüteç ürününde bulunan ışık ve sesler bebeklerin ilgisini çekmektedir. Ayrıca bu model de yer alan oyuncak panelinin çıkartılabilir olması özelliğinin bulunması ve biberon konulacak bir bölmenin yer alması ebeveynlerin de ilgisini çekmektedir. Bebeklerin oturdukları kısmın petlerle kaplı olması da bebeklerin rahat bir kullanıma ulaşmasına olanak tanımaktadır.

Farklı Tasarımlara Sahip Chicco Yürüteçleri

Farklı Tasarımlara Sahip Chicco Yürüteçleri

Yürüteç, bebeklerin pek çok açıdan destek görmesini sağlayan araçlar arasında yer almaktadır. Bebekler oldukça hevesli ve bir o kadar da keşfetmeye istekli olmaktadır. Bebeklerin bu ihtiyaçlarını karşılayan yürüteçler, farklı tasarımlara sahip olarak satışa çıkarılmaktadır. Farklı tasarımlar ile bebeklerin ilgisini çekmek isteyen markalar, yürüteçler üzerinde birden fazla oyuncak ve desenlere yer vermektedir. Yürüteç satın alınırken göze hitap eden modeller tercih edilmektedir. Tercih edilen bu yürüteç modellerinin tasarımları da oldukça önemlidir. Anne ve babalar bebekleri için en kapsamlı yürüteçleri almak istemektedir. Farklı tasarımlara sahip olan yürüteçler, bebekler açısından oldukça işlevsel olmaktadır. Yürüteç alınırken tasarımların yanı sıra kullanılan malzeme, ağırlık, renk, aksesuar ve görünüm gibi hususlarda oldukça önemli olmaktadır. Chicco marka ürünlerde yer alan farklı tasarımlar her insanın bebeklerinde isteyeceği türden olmakla beraber kaliteli materyaller kullanılmaktadır. Chicco band yürüteç modelinde bulunan farklı renk seçenekleri ve ön panelinde yer alan birden fazla oyuncak seçenekleri bebeklerin oldukça ilgisini çekmektedir. Katlanarak kaldırılma özelliği bulunan bu ürünün oturma yerinin yüksekliği de ayarlanabilmektedir. Bunların yanı sıra gövde yüksekliğinin bebeğin vücut ölçülerine göre ayarlaması yapılarak bebeğin ayaklarının düzgün bir biçimde yere basmasını sağlamaktadır. Tabanı sağlam ve genişçe olan ürünün çevresi evde bulunan mobilyaları ve eşyaları koruması için darbeye dayanıklı olarak yapılmıştır.Farklı tasarımlara ev sahipliği yapan Chicco, kullanmış olduğu oyuncakları, yürüteçler üzerinde şık bir görünüme sahip olacak şekilde eklemektedir. Her tarafa dönebilen tekerlekleri yürüteçlerinde kullanan Chicco, bebeklerin rahat hareket etmelerine oldukça önem vermektedir. Chicco yürüteç tekerleği sayesinde bebekleri yürüteçler üzerinde oldukça rahat bir şekilde adımlarını atabilmektedir. Chicco dj yürüteç modelinde bulunan kendi etrafında dönebilen 6 adet tekerlekler aynı zamanda yükseklik ayarının yapılmasını da sağlamaktadır. Oldukça renkli bir görünüm, göz alıcı ışıklar ve müziklere sahip olan ve istenildiği zaman yürüteç üzerinden sökülerek pusetin barına takılabilen elektronik bir oyuncağa sahip olan bu model, oldukça kullanışlı ve işlevsel bir yapıya sahiptir. Bir diğer adı Chicco sea dreams olan yürüteç, çok sevilen modellerden birisidir. 6 ay ve üzeri çocuklar için uygun olan bu model tekerlekleri sebebiyle çok tercih edilir. Frenlerine ‘’stopper’’ adı verilir. Frenler sayesinde yürüteç merdiven basamaklarında ve tehlikeli yerlerde durabilir. Devrilmeyen tasarımı sebebiyle ailelerin güvenle tercih edebileceği ürün olan bu yürüteç markasının farklı tasarımları da mevcuttur.

Bebeklerin ihtiyaçlarına göre şekil alabilen yürüteçler, her ailenin bütçesine uygun olarak yer almaktadır. Yürüteçlerin modeline, yürüteç üzerinde yer alan oyuncak çeşitlerine, kalitesine ve diğer özellikleri yürüteçlerin fiyatlandırılmasında etkili olmaktadır. Yürüteçler farklı işlevlere sahip olması kapsamında da fiyatlandırmada değişiklikler yaşanabilmektedir. Chicco marka yürüteçler her kesime hitap eden modelleri ile müşterilerinin karşısında yer almaktadır. Chicco bisiklet olan yürüteç modeli ile birden çok işleve bürünebilmektedir. Bunun yanı sıra chicco araba yürüteç modeli ile de bebekler hem ilk adımlarını atabilmekte ve eğlenceli zamanlar geçirebilmektedir. Tüm bu işlevlere sahip olan farklı tasarımlar ile chicco marka yürüteçlerde fiyatlandırma değişiklik göstermektedir. Chicco yürüteç fiyatı sadece bunlarla değişiklik göstermemektedir. Yürüteçlerde bulunan tasarım, renk, materyal gibi etkenlerde fiyatlandırma da etkili olmaktadır. Yürüteçlerde bulunan farklı özellikler sayesinde bebekler eğlenceli zamanlar geçirebilmektedir. Chicco, kendi bünyesi altında üretmiş olduğu yürüteçler ile bebeklerin ses ve ışık gibi duyularına hitap edecek ayrıntılara yer vermektedir. Chicco yürüteç fiyatları modellerine göre farklılık göstermektedir. Yürüteçlerde yer alan şekiller, hayvan ve meyve figürleri bebeklerin yürümesini teşvik ederken aynı zamanda da dünyayı tanımasına önayak olmaktadır. Anne ve babalar bebeklerinin yürüteç içerisinde rahat etmesini isteyerek yürüteçlerin özelliklerini göz önünde bulundurarak araştırma yapmaktadırlar. Araştırmalar sonucunda almaya karar verilen yürüteçlerin fiyatlarını göz önüne alırlar. Chicco marka yürüteçlerde bulunan çoklu özellik ve her bütçeye uygun olması anne ve babaların tercih etmesini sağlamaktadır. Bebeklerinin konforlu bir şekilde yürüteç üzerine adım atmasını isteyen ebeveynler, bütçelerine uygun yürüteçleri Chicco bünyesi altında gönül rahatlığıyla bulabilirler. Kararsız kalan ebeveynler, Chicco yürüteç yorumları üzerinden alacakları yürüteçler hakkında bilgi sahibi olabilirler. Chicco yürüteçlerinin fiyat tablosu oldukça geniş olmaktadır. Chicco adı altında satılan yürüteçler özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Satışa çıkarılan bu ürünlerin fiyat skalası ise oldukça geniş olarak müşterilerin beğenilerine sunulmaktadır. Chicco marka yürüteçlerin özelliğine, modelline, tasarımına, renk çeşidine, oyuncak çeşitliliğine, kullanılan figürlerine Trendyol sitesi üzerinden göz atabilirsiniz.