"

Chicco Bebek Arabası Puset

" araması için 278 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Chicco Bebek Arabası Puset

Chicco Bebek Arabası Puset

Chicco Bebek Arabası Puset

Chicco duo kwik one travel sistem bebek arabası markanın puset ürün modellerinden biridir. Bu ürün modelinin taşıma kapasitesi 0-15 kg arasındadır. Hem bebek arabası, hem ana kucağı özellikleriyle bebeğin doğumundan itibaren kullanıma uygundur. Sökülüp/takılabilir sistemiyle tek hamleyle ana kucağı sistemine dönüştürülebilir. Chicco travel sistem bebek arabası katlanabilir özelliğiyle küçük bir hale getirilebilir ve ayakta durabilir. Mevcut tekerlek mekanizmasıyla, yüksek dereceli dönüş derecesiyle rahat sürüşün keyfini yaşatır. Bu ürün modeli, her türlü seyahat türünde kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Oturma pozisyonunda tasarlanan koltuk bölümü, tam yatar özelliğiyle gerekli durumlarda uyku pozisyonuna çevrilebilir. Ayrıca koltuk içi ekstra dolgulu olacak şekilde rahatlığa uygun bir üretime sahiptir. Gelişimsel dönemlerinde uyku ihtiyacına oldukça sahip olan bebekler ve onların ebeveynleri için konforlu bir özelliktir. Chicco kwik one puset, tekerlek genişliği sayesinde geçiş açısı dar olan alanlara girişlerde çıkabilecek problemlerin önüne geçer. 7,4 kg olarak hafifliğiyle kolay taşınabilirliği garanti altına alır. Dış etkenlerden korunma amacıyla uzatılabilir, çok amaçlı tentesi bulunur. Tenteye ek olarak yağmurluk, destekli konfor kiti ve orijinal ayak örtüsü bu ürün modelinin beraberinde gelen aksesuarlar arasında yer alır. Güvenlik tedbirlerini elden bırakmayan marka, beş nokta bant kemeri ve ön bar sistemiyle bebeğinizi yüksek koruma içine alır. Tüm bu özelliklerin yanında güneşlik ve yükseltici yastıkla konfor için tam verimli bir özen gösterilmiştir. Kısa ve uzun süreli seyahatlerinizi bebeğinizle güvenli ve rahat şekilde geçirmek istiyorsanız siz de markanın chicco travel bebek arabası serilerine göz atıp chicco duo best friend travel sistem bebek arabası ürünün de yer aldığı serileri inceleyebilirsiniz. Chicco bebek arabası puset fiyatları ve chicco bebek arabası puset fiyatları bütçeyi sarsmayan bir fiyat skalasına sahiptir. Konforlu ve şık bir bebek arabasına sahip olmak için markanın bebek arabası ürün gruplarını tereddütsüz tercih edebilirsiniz. Chicco bebek arabası puset temizliği sökülür/takılır kumaşı ile oldukça kolaydır. Trendyol farkıyla uygun fiyatlandırmalı, kaliteli mekanizmaya sahip estetik ürünlere kavuşmak oldukça hesaplı ve kolaydır.

Chicco Bebek Arabası Ürün Grubu

Chicco Bebek Arabası Puset Ürün Grubu

Chicco trio sprint travel sistem bebek arabası bebeğin doğumundan 3 yaşına gelinceye kadar kullanacağı uzun ömürlü bir bebek arabası modelidir. 13 kg taşıma kapasitesiyle oldukça yeterlidir. Maksimum alana sahip ve rahat koltuk tipiyle çocuğunuzun rahatlığını hedefler, hareketlerini hiçbir şekilde kısıtlamaz. Kolay katlanabilir yapısıyla ebatları küçülmekte ve böylelikle kolaylıkla taşınırken hafif oluşuyla da ağırlık yapmamaktadır. Dar bagaj ve kabinlere girebilir özelliğiyle gündelik hayatta ortaya çıkabilecek problemlerin önüne geçmektedir. Kullanılan desen, renk ve kumaş yapısıyla çağı takip ederken yapımında kullanılan ham maddelerle sağlamlığını müşteriye garanti eder. İnsan hayatını kolaylaştırıcı ergonomik tasarımıyla ebeveynlere rahat sürüş imkânı tanır. Chicco trio sprint bebek arabası ani darbelere ve hareketlere karşı kuvvetli bir tutuş desteği sunar. Dört mevsime ayak uyduran niteliğiyle yağmurluk ve güneşlik aksesuarlarıyla birlikte kullanılabilir. Böylelikle ışığa ve kötü hava koşullarına karşı her an koruma sergiler. Hijyenik şartlara önem veren marka, bu ürün modelini takılıp çıkarılabilir, aynı zamanda yıkanabilir astar olacak şekilde dizayn etmiştir. Bu ürün modelinde bulunan seyahat çantası, isteğe göre seyahat yastığı işlevi de görebilir. Sahip olduğu 3 ayrı kullanım şekli vardır. Chicco markasının üretmiş olduğu puset ana kucağı pozisyonuna da getirilebilir. Taşınabilirliği oldukça kolaydır. Bebekleri ilk aylarında taşımak için ideal bir sistem olan portbebe sayesinde bebekler güvenli şekilde taşınabilirler. Derin çukur özellikli, sırt rahatlığını destekleyen taban ve ayarlanabilir sırtlık bölmesiyle maksimum konfor garantilenir. Üründe yer alan ikisi bir arada yumuşak ve pamuklu örtü, isteğe göre bacak örtüsüne dönüştürülebilir. Bu ürün modelinde chicco bebek arabası puset kırmızı renk seçeneği bulunmaktadır. Sizler de bebeklerinizi ilk aylardan itibaren rahatlığa kavuşturmak istiyorsanız chicco bebek arabası pusetli modellerini incelemelisiniz. Chicco urban bebek arabası markanın bir diğer ürün serisidir. Chicco çift yönlü bebek arabası bu seride yer alır. Sırt ayarlaması bulunan bu ürün modeli oldukça konforludur. Doğumdan itibaren kullanım fırsatıyla 15 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Ürünün kendi ağırlığı 8-12 kg arasındadır. Bir diğer seri Chicco snappy baston bebek arabası iki kademeli ayarlanabilen sırt desteği, ergonomik tutma kolları, ultra hafifliği ve 360 derece dönebilen ön tekerlekleriyle oldukça avantajlı bir ürün modelidir. Puset ayarlama ürünün her iki yanında bulunan bölmelerle yapılır ve sırtlığın kademesi ayarlanır. 6 aydan başlayarak 3 yaşa kadar kullanılabilen, kuvvetli manevra kabiliyeti olan bu ürün modeline kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Tercihe göre chicco bebek arabası puset 3 tekerlekli modeller de ayrıca bulunmaktadır.

Chicco Bebek Puset

Chicco Bebek Puset

Chicco Goody bebek arabası ürün modelinin en göze çarpan özelliği kendi kendine katlanabilir özelliğe sahip oluşudur. Teknolojinin fırsatlarını ayağınıza getiren marka, olağanüstü mekanizmasıyla günlük hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler. Tek tuşla puseti katlayabilen bu sistem, ürünün tutma kolundaki düğmede yer alıyor. Katlama pozisyonuna getirilen chicco goody puset, kendiliğinden ayakta durabilir hale gelir. Uçak kabini ve araba bagajı gibi dar yerlere girebilen chicco kabin boy bebek arabası, sıra dışı katlama özelliğiyle kendini gösterir. 22 kg’a kadar taşıma kapasitesi öngören bu ürün, uzun ömürlü oluşuyla ilk tercihler arasında bulunur. Doğumdan itibaren 4 yaşa kadar kullanılan bu ürün modeli, seyahatlerinizi daha kolay hale getirir. Boyutu geniş ve konforlu koltuğu sayesinde bebeğinizin rahat bir yerleşim almasını sağlar. 3 çeşit pozisyona uyarlanabilen sırtlık, tam yatar özelliğiyle uyku pozisyonunu da destekler niteliktedir. Böylece bebeğinizin istediğiniz an istediğiniz yerde rahat bir uyku çekmesine fırsat verebilirsiniz. Markanın üretmiş olduğu puset bebeklik dönemi için önemli yer tutan sırt ve baş dengesinin oturmasını yüksek konforlu eko-deri ve Backrest destekli sırtlığıyla sağlar. Olumsuz hava şartlarından veya ışıktan korunma amaçlı tentesi bulunur. Takılıp/çıkarılabilir özelliği bulunan bu tente, ekstra genişletilme avantajına sahiptir. Şehir içi eğim ve yokuşlarda kullanıcıya kolaylık sağlayan ürün, her türlü manevraya ve ani harekete şeffaf polikarbonat tekerlekleri sayesinde açıktır. Hızlı ve çevik hareketleri kolaylıkla yapmanızı sağlayan bu ürün modeli, markanın tüm özel avantajlarını kullanıcılara sunmaktadır. Teknik özellikleriyle beraber şık, zarif ve estetik görünümü elden bırakmayan Chicco, hem konfora, hem de göze hitap etmektedir. Ürünle beraber kullanılan yağmurluk aksesuarı ekstra fayda sağlamaktadır. Bebeğinizle seyahatinizi güven içinde gerçekleştirebilmeniz için omuz ve bacak arası chicco puset emniyet kemeri ile donatılan bir yapıya sahiptir. İlk 6 ay uyku hassasiyeti gösteren bebeklere özel, altıncı aylarına kadar bu ürün modelinde bulunan soft carycot özelliğini kullanabilirler. Sizler de seyahatlerinizi kolaylaştırırken bebeğinizin konforundan emin olmak, her koşulda onun uyku düzenine yardımcı olmak ve güvenliğini sağlamak istiyorsanız chicco bebek arabası seti ürün grubuna kesinlikle göz atmalısınız.

Chicco ile Rahat Bebekler

Chicco ile Rahat Bebekler

Puset modelleri ihtiyaca yönelik olacak şekilde farklı şekillerde tasarlanır. Bir diğer seri olan Chicco lite way 3 top baston bebek arabası açık boyutlandırmalarıyla kullanılan ve küçültebilen bir üründür. Chicco lite way plus travel sistem bebek arabası ürünü, 360 derece dönebilen ön tekerlekler ile arabanın manevra gücünü destekler. Beş noktalı emniyet kemeriyle bebeği güvende tutar. Sırtlığı tam yatar oluşuyla beraber 5 çeşit pozisyona getirilerek %100 rahatlığı garantiler. Bebeklerin gündüz şekerlemelerini düşünen marka özenli bir tasarım ortaya koyar. Bebek doğumunda itibaren 22 kilograma kadar kullanılabilir. Bu yönüyle uzun ömürlü bir bebek arabası olma garantisini vermektedir. Chicco liteway puset özelliğine sahiptir. Bebekleri düşünen marka, tam yatar sırt özelliğiyle koltuğu uyku pozisyonuna dönüştürülebilir şekilde koltuk dizayn etmiştir. Kısa süreli seyahatlerin vazgeçilmez eşlikçisi bu ürün modeli, şehir içi eğimlere ve yokuşlara dayanıklı bir mekanizmaya sahiptir. Hem kuvvetli mekanizması, hem de modern üretimiyle kullanıcıların ilgisini çeken marka, bebek arabası ürün grubuna önemli bir ürün kazandırır. Dış etkenlerde koruma amaçlı tente sistemine sahiptir. Mevcut tente ekstra genişletilebilir ve hem güneşten, hem de olumsuz hava şartlarından bebeği koruyabilir. Dört mevsim dostu bu puset modeliyle, tüm seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Koltuk dizaynının sağlam sırtlığı ve omuz sistemi gerekli desteği vermektedir. Bebeği güvende tutma amacıyla bacak arasından geçen emniyet kemeri her türlü ani tepkiye karşı bebeği koruma alanına alır. Bununla beraber chicco bebek arabası ön koruma desteği olan ürün, pusetle beraber katlanır özelliktedirler. Teknik özellikleri haricinde, ürünün dış tasarımında kullanılan deri kumaş sayesinde şık ve estetik bir görünüm yakalanır. Yağmurluk ve güneşlikler aksesuarları bulunur. Ek olarak ayak koruyucu özelliğiyle soğuk havalara karşı bebeğinizin ayakları konforda tutulur. Sizler de markanın sunduğu avantajlara çok uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız chicco lite way bebek arabası ürün grubunu kaçırmamalısınız. Bir diğer seri olan Chicco london up baston bebek arabası doğumdan itibaren kullanılabilen, sırt ve ayak destekli konforlu bir modeldir. Kompakt kapatma imkânıyla kolay taşınabilir. Koltuk kısmı dört farklı pozisyona getirilebilir. Yağmurluk ve güneşlik aksesuarlarıyla dış etkenlerden korur. 15 kilograma kadar taşıma kapasitesi vardır. Chicco imove bebek arabası ise 10 kg ağırlığında, ön barlı, çift yönlü kullanılabilen bir modeldir. Chicco ı move puset siyah ve gri seçenekleriyle 13 kilogramlık bir kapasiteye sahip travel sistem türüne sahip bir üründür. Chicco bebek arabası 3'lü set ürün grubu kısa ve uzun her tür seyahat türünde bebeğinize rahatlık, size kolaylık sağlar. Puset, kanguru ve oto koltuğu içerikli bu setler bebeklere gelişim dönemleri boyunca eşlik eder. Chicco bebek arabası ana kucağı ve puset şekline dönüştürülebilir.

Chicco Bebek Arabası Fiyatları

Chicco Bebek Arabası Fiyatları

Güncel ekonomik pozisyonlara göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Özellikle bebek ürünlerinin kampanyalar sebebiyle fiyatlandırma alternatifleri farklı olabilmektedir. Marka, yüksek kaliteye sahip ürünleri herkesle buluşturma kadına fiyat seçenekleri uygun düzeylerde tutar. Hem iç mekanizmanın kalitesi, hem de dış tasarıma verilen özen dikkatleri üstüne çeker. Gece ve gündüz, her koşulda şehrin eğimlerine ve karşılaşılacak ani hareketlere karşı alınan emniyet, teknik özelliklerin sağlamış olduğu destekle bebekler rahatına kavuşurken ebeveynlerin içi rahat eder. Chicco bebek arabası kullananlar ürünün avantajlarını onaylamaktadırlar. Chicco ohlala bebek arabası serisi özellikleriyle zengindir. En uygun fiyatlandırmalarla sizler de chicco ohlala puset ürün gruplarının verdiği huzura sahip olabilirsiniz. Ebeveynlere kullanım rahatlığı, bebeklere ise ultra konfor sunar. Doğumdan itibaren kullanılabilen bu ürün modeli, 15 kg’ a kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Chicco ohlala ultra hafif bebek arabası kendi ağırlığı 3.8 kg olmakla beraber oldukça hafiftir. Tek elle katlanabilen yapısı sayesinde ebatları küçültülebilmektedir. Ani manevra ve dönüşlere karşı iki tutuş kolu da oldukça kullanışlıdır. Güneş ışığı ve yağmur gibi etkenlerden korunma amaçlı genişletilebilir ve farklı şekillerde ayarlanılabilir tentesi bulunmaktadır. Bununla beraber ayrıca chicco ohlala 2 bebek arabası ürünün yağmurluk aksesuarı da bulunmaktadır. Bebeklerin uyku yoğunluğunu bilen marka, araba koltuğunu tam yatar pozisyona gelecek şekilde tasarlamıştır. Böylelikle bebekler için istenilen yer ve zamanda rahat bir uyku fırsatı sunulur. Bebek arabasının sırtlığı, çeşitli pozisyonlar için ayarlanabilir bir mekanizmaya sahiptir. Hijyen detaylarına yönelik olacak şekilde kılıfı sökülür takılır şekildedir. Katlama haline getirildikten sonra kendiliğinden ayakta durabilir. Bebeğinizi güvende tutacak 5 noktalı emniyet kemer sistemine sahiptir. Kırmızı, pembe, siyah, lacivert, chicco bebek arabası yeşil , sarı ve beyaz renk seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca ürün grubunun chicco ohlala ikiz bebek arabası adıyla ikiz bebekler için özel üretimini yaptığı modeli bulunmaktadır.

Chicco Bebek Arabası Modelleri

Chicco Bebek Arabası Modelleri

Chicco bebek arabası parçaları iskelet, oturma ünitesi, yağmurluk, oto koltuğu, ön bar, tente, ön ve arka tekerlekler şeklindedir. Bu nedenle chicco bebek arabası kurulumu mevcut parçalarla oldukça basittir. Chicco echo baston bebek arabası serisiyle pek çok model üretime sunar. Bu seride pratiklik, konfor ve işlevsellik ön plana alınır. Doğumdan itibaren kullanım uygundur ve yaklaşık 15 kg’ a kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Yıkanabilir kaliteli kumaş kullanımıyla uzun ömürlü bir puset serisi hedeflenir. Chicco baston bebek arabası kapanma sistemi çift emniyetli şemsiye sistemidir ve istem dışı açılmaların önüne geçer. Teknik özelliklerle beraber dış görselde kullanılan renk ve metalik detaylar şık bir görünüm katar. Bu ürün serisinin sahip olduğu çift tente ile dış etkilerden rahatça koruma sağlanabilir. Yumuşak kolları tutuş sırasında manevraların kolaylıkla yapılmasına fırsat sunar. 5 noktalı emniyet kemer sistemiyle bebeğinizi güvende tutar. Yaklaşık 7 kg olmak üzere hafif bir pusettir ve taşıması oldukça kolaydır. Aksesuar olarak bagaj rafı ve yağmurluğu bulunmaktadır. Bebeğinizle olan seyahatlerinizi keyifle geçirmek istiyorsanız siz de bu ürün grubuna göz atabilirsiniz. Chicco ikiz bebek arabası seriye ait ikiz bebekler için üretilen farklı bir modeldir. İkiz ebeveynlerine kolaylık sağlayan bir sistemle donatılmıştır. Chicco ikiz puset beş ayrı şekilde ayarlanabilen sırt desteği, beş nokta emniyet kemer güvencesi, kullanıma uygun alt sepeti ve oturuş pozisyonunu iki farklı şekilde uyarlayacak ayaklığıyla en çok tercih edilen seri modellerinden biridir. Farklı bir seri olan Chicco trolley me bebek arabası tek elle kolayca katlanabilen ve katlanır haliyle valiz pozisyonuyla taşınabilen bir ürün modelidir. Şeffaf gölgelik, çeşitli pozisyonlara ayarlanabilen sırtlık, 15 kilogram kadar taşıma kapasitesi, doğumdan itibaren kullanma güvencesi, alışveriş sepeti ve emniyet kemeri uyumuyla avantajlı ürün gruplarından biridir. Bir diğer seri ise Chicco duo love up travel sistem bebek arabası 360 derece dönebilen tekerlek sistemine sahiptir. Doğumdan itibaren kullanılması, 50 cm genişliğinde oluşuyla dar alanlara kolayca girebilmesi, çift pozisyonlu koltuk kullanımıyla hem konforlu, hem de hesaplı bir ürün modelidir. Chicco bebek arabası siyah ve bej renk seçenekleri bulunur. Bunlarla beraber marka; chicco snappy puset, chicco keyfit puset ve chicco simplicity bebek arabası markaya ait diğer serilerden bazılarıdır. Chicco bebek arabası yorum incelemeleri yapıldığında, bebekleri doğduğu andan itibaren ürünleri kullanan ebeveynlerden olumlu bildirimler alınır. Birbirlerinden farklı ürün gruplarıyla seyahatleri kolaylaşan ebeveynler, bebeklerinin konforlarından da şüphe duymazlar. Ayrıca puset kurulumu kolaylığı ile müşterinin ilk kullanımında hiçbir probleme yol açmaz.