İlgili Kategoriler
Ek Özellikler
Fiyat
Renk
Çift Yönlü Kullanım
Taşıma Kapasitesi
Tutma Sapı
Çocuk Cinsiyeti
Tek Elle Kapama
Sırt Ayarı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ayak Örtüsü
Cinsiyet
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Yağmurluk
Ebeveyn Penceresi
Ön Bar
Ürün Puanı
"

Chicco Bebek Arabası

" araması için 78 sonuç listeleniyor

Chicco Bebek Arabası Çeşitleri ile Güvenli Yolculuk

Farklı yapıda Chicco bebek arabası modelleri ile bebeğinizi güvenle taşımak ve gezdirmek kolaylaşır. Doğduğu andan itibaren bebeğinizi kolaylıkla taşımayı sağlayan bebek arabalarının rahatlığı ve konforu kadar pratik kullanıma sahip olması da önem teşkil eder. Hafif yapısı ile taşıma kolaylığı sunan puset tercih edecek aileler için baston model pusetler önerilir. Klasik bebek arabalarına göre daha pratik olan Chicco baston bebek arabası, hafif yapısı ve kolay katlanabilir özelliği ile şehir hayatına oldukça uyumludur. Siyah renge sahip olan puset, fonksiyonel yapısı ve modern tasarımı ile günlük gezilerinize eşlik eder. Doğumdan itibaren 22 kilograma kadar kullanıma uygundur. 7,5 kg ağırlığa sahip olan ürün, hafif yapısı ile taşıma kolaylığı sunar. Tek elle tamamen yatırılabilir sırtlığı ile yenidoğan bebeğinizin rahat şekilde uyumasını sağlar. Ekstra geniş tentesi bulunan puset, her mevsime uygun olarak tasarlanır. Şemsiye tipi kapanma sistemi ile bebeği güneşli ve yağmurlu havalardan korur. Geniş koltuğu ve sert yapıda sırtlığı sayesinde bebeğe uygun desteği sağlarken bacak arası kemeri ve omuz desteği ile bebeğinizin güvenli ve konforlu bir yolculuk yapmasına olanak verir. Ön bar desteği pusetle beraber katlandığı için ürün, minimum boyuta iner. Bebeklerin araba içi güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan Chicco bebek araba koltuğu, 90 derece dönüş alanıyla bebeğin kolay yerleştirilmesini sağlar. 3 noktalı emniyet kemeri ile bebeğin güvenliğini üst düzeye çıkarır. XL tentesi ile bebeği olumsuz hava şartlarından ve rahatsız edici ışıklardan korur. Yenidoğana uygun yapıda olan ürünü oto koltuğu şeklinde kullanabileceğiniz gibi, bebeğinizi sallama ve taşıma konusunda da destek alabilirsiniz. 4 kademeli taşıma koluna sahip olan ürün, rahat kullanım olanağı verir. 9-36 kg ağırlık kapasitesi ile dikkat çeker. Baş ve omuz bölgeleri için özel koruma panelleri bulundurur. Daha büyük yaş düzeyine uygun olan Chicco çocuk arabası, dinozor motifli kumaşı ile hem ailelerin hem çocukların ilgisini çeker. Göz alıcı tasarımı bulunan ürün, 15 kilogram ağırlığa kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Ayarlanabilir ayaklığı ve 2 fermuarlı genişletilebilir tentesi ile tüm koşullara uygun üretilir. Katlanabilir itme kolu sayesinde toplanarak minimum seviyeye iner. 3,5 kg hafif yapısı ve sağlam üretimi ile fiyat performans ürünü olarak görülür. Chicco bebek arabası çeşitlerine kampanyalı fiyatlarla Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Maksimum Güvenliğe Sahip Bebek Arabaları

Maksimum Güvenliğe Sahip Bebek Arabaları

Çok fonksiyonlu bebek arabası arayan ebeveynler için taşıma koltuğu, ana kucağı ve oto koltuğu kullanımını aynı anda sunan Chicco Travel Sistem bebek arabası, 15 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Ayarlanabilir yatış kademeleri ile sırt kısmı tamamen yatırılır ve yenidoğan kullanımında uyku alanına dönüşür. 5 nokta emniyet kemeri ile bebeğinizin güvenliğini maksimum seviyeye çıkarır. Tek el ile kolayca kitap şeklinde kapanabilen ürün, doğumdan 6. aya kadar kullanıma uygun portbebeye dönüştürülür. Çift yönlü kullanım olanağı veren ürünün tutma kolu öne alındığında bebeğin ailesini, arkaya alındığında ise etrafı izleme olanağı bulur. 50 cm genişliğe sahip olan arka tekerleği ile dar alanlarda bile rahat sürüş imkanı sunar. Geniş alışveriş sepetleri ile eşyaların kolayca taşınmasını sağlar. Ürünün dikkat çeken özelliklerinden biri olan oto koltuğuna çevrilmesi, araba yolculuklarında güvenli seyahat olanağı verir. Gelişmiş süspansiyon sistemleri sayesinde yol tutuşunu ayarlayarak yoldaki bozukluk hissini minimum seviyeye indirir. Üstün teknolojisi ve pratik kullanımı ile dikkat çeken Chicco Lite Way Plus, Artic, Miinimo, Goody Plus, Style Go bebek arabası modellerinin ortak özelliği ise hepsinin kolay katlanabilir özelliğe sahip olmasıdır. Katlanarak minimum seviyeye inen modeller, oldukça düşük seviyede yer tutar. Konforlu ve yumuşak destekli modeller, bebeklerin rahatlığı açısından da tercih oranı yüksek ürünler arasına girer. Goody bebek arabası üstün teknoloji ile üretilen otomatik katlama sistemine sahiptir. Bu özelliği ile diğer modellerden üst seviyede yer alır. Hafif yapıda bir ürün tercih edecek kişiler için ideal olan Chicco Ohlala 2 bebek arabası siyah, mavi, kırmızı, pembe ve gri renk seçeneklerine sahiptir. Sağlam yapısı ve güvenlik standartlarına uygunluğu ile annelerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir üründür. Tek elle sürüş kolaylığı sunan model, kolay manevra yapmayı sağlar. Kapatıldığında desteksiz durabilir ve hafif yapısıyla tek el ile taşınabilir. Ekstra büyüyen tentesi ile olumsuz hava koşullarına karşı tam koruma sunar. Chicco Light Way, Kwik, Cheerio, Echo bebek arabası modelleri ise kolay kullanımı ve pratik katlanabilir özelliği ile tercih oranı yüksek ürünler arasındadır. Tarzı ve konforu bir arada sunan Lite Way baston puset 7,5 kg ağırlığı ve 360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde rahat sürüş olanağı sağlar. Geniş ve ferah koltuk yapısı bebeğinizin konforlu ve huzurlu şekilde seyahat etmesine olanak verir. Sofistike modele sahip olan bebek arabası, dar sokaklarda kullanıma uygun üretimi ile günlük geziler için ideal bir modeldir.

İkiz çocuğu olan ailelere oldukça kolaylık sağlayacak bir ürün olan Chicco ikiz bebek arabası, 19 farklı kullanım şekli ile ailelere maksimum rahatlıkta sürüş olanağı tanır. Oto koltuğuyla birlikte seyahat sistemi olarak da kullanılır. Modern ve göz alıcı tasarımının yanında, ultra hafif yapısıyla da ailelere taşıma kolaylığı sunar. 9 kg ağırlığı bulunan ürün, büyük alışveriş sepeti ile ek eşyaların taşınmasını pratik hale getirir. 78 cm genişliği olan ikiz bebek arabası, asansör ve kapı girişi gibi alanlardan rahatlıkla geçer. Tek elle katlanabilir özelliktedir ve bavul gibi çekerek taşımanıza imkan tanır. Maksimum 0-18 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. İkizlere özel taşıma arabasına ve farklı modellerde pusetlere Trendyol’un çeşitliliğiyle ulaşabilir, ürün açıklamaları ve müşteri yorumlarından bilgi sahibi olabilirsiniz. Pek çok model ve özellik seçeneğine sahip bebek arabaları içerisinde taşıma kolaylığı sunan Chicco Trolley Me bebek arabası, tutma kolu sayesinde pratik katlama imkanı sunar ve valiz tarzı taşıma olanağı sağlar. Çok pozisyonlu sırtlık ayarı ile bebeğinizin rahat etmesini sağlar. Şeffaf gölgeliği ile bebeğinizi kontrol etmenize olanak sunar. Ön barında bulunan açıklık bebeğin yerine kolayca yerleştirilmesine yardımcı olur. 7,2 kg ağırlığındaki ürün siyah, gri, pembe ve mavi renk seçeneklerine sahiptir. Doğumdan 36. aya kadar kullanım imkanı veren Chicco Trio Sprint bebek arabası, üstün tasarımı ile portbebe ve oto koltuğu olarak da kullanılır. Seyahat esnasında maksimum konfor sunan portbebe, dolgulu omuz pedlerine ve çıkarılabilir iç küçültücüye sahiptir. Modern tasarımı olan üründe ayak örtüsüne dönüştürülebilir portbebe kılıfı ve yağmurluk bulunur. 9 kg ağırlığındaki ürün açık şekilde 94 cm boya sahiptir. Son zamanlarda fazlasıyla tercih edilen Chicco çift yönlü bebek arabası, bebeğin rahat hissettiği duruma göre ister ebeveyni isterse dışarıyı görme olanağı sunar. Hareketli taşıma kolu ön ve arka kullanıma göre şekil alır. Üretiminde alüminyum materyal kullanılan ve hafif gövde yapısına sahip olan ürün, 360 derece döner tekerlekleri ile sürüş kolaylığı sağlar. Tek tuş fren sistemi bulunan ürün, ayarlanabilir itme koluyla da konforlu kullanım sunar. Gözlem penceresi bulunan fermuarlı tente, kullanılmadığında çıkarılabilir özelliğe sahiptir ve 6 kademeli olarak üretilir. Oturma, dinlenme ve uyku olarak 3 pozisyona sahip sırt dayanağı sayesinde bebeğiniz rahat bir yolculuk imkanına ulaşır. Chicco pusetli bebek arabasına ve yeni nesil özelliklere sahip diğer modellere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Kolay alışveriş imkanı ve indirimli fiyatlar ile sipariş oluşturabilirsiniz.

Farklı Fiyat Seçeneklerine Sahip Kullanışlı Modeller

Farklı Fiyat Seçeneklerine Sahip Kullanışlı Modeller

Güvenli ve konforlu seyahatler için oldukça kullanışlı olan Chicco Lite Way bebek arabası, şehrin dar yollarında bile kolay sürüş imkanı verir. Bacak örtüsüne dönüşebilen ayak koruyucu, soğuk havalardan bebeğinizi korur. 3 farklı pozisyonda uzatılabilen geniş yapıda tentesi ile kötü hava koşullarına karşı koruma sağlar. Ek yağmurluğu ile yağmurlu havalarda bile sürüş imkanı verir. Sıcaklardan ve ışıktan koruyan tente fermuarı açılarak tek hareketle güneşlik konumuna getirilir. Ön bar ve ayak desteğinde eko deri kumaş kullanılarak sağlıklı ve şık bir görünüm sağlanır. Chicco kabin boy bebek arabası ise tekerleklerinde bulunan güçlü süspansiyon sistemi sayesinde sarsıntı ve darbe riskini minimum seviyeye indirir. Alüminyum yapıda sağlam gövdesi ile uzun süreli kullanım olanağı verir. Ayarlanabilir sırt dayanağı bebeğin maksimum rahatlıkta duruş pozisyonuna yerleşmesini sağlar. Ürünün önemli özelliği ise katlandığında minimum seviyede yer kaplayarak uçakta el bagajı konumunda kabul edilmesidir. Kabin içi kullanımına özel Chicco bebek arabası kılıfı bulunur. Katlandığında kolay taşıma imkanı veren çekçek kolunun yanı sıra, desteksiz ayakta durabilme özelliği mevcuttur. 25 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunan ürün, 0-36 ay arası kullanıma uygundur. Chicco bebek arabası fiyatlarına baktığınızda ürünlerin özelliklerine ve yenilikçi tasarımlarına göre fiyat performansının da değiştiğini görebilirsiniz. Oto koltuğu ve portbebe olarak da kullanılabilen modellerin fiyatı, sabit bebek arabalarına göre daha yüksek olur. İdeal özelliğe sahip olan modellerin fiyatı ve kullanışlılığı ise müşterilerin beklentisini maksimum seviyede karşılar. Trendyol’un ürün çeşitliliği ile birbirinden farklı pek çok puset modelini inceleyerek kendinize uygun seçeneği sipariş verebilirsiniz.

Chicco Trio Love, Simplicity, Best Friend, Urban Plus bebek arabası farklı seçenekteki özellikleri ile müşterilerin beklentilerini yüksek düzeyde karşılar. Özellikle ana kucağına dönüşme özelliği bulunan modeller, ebeveynlerin tercih ettiği kullanışlı ürünler arasında yer alır. Kolay ayarlanabilir bağlantı noktaları ile yerine göre kolayca ana kucağına dönüşebilen Travel Sistem puset, sağlam yapısıyla da memnuniyet yaratır. 13 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahip olan araç koltuğu ve 15 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunan çocuk arabası ile uzun süreli kullanım sağlar. Oldukça yenilikçi tasarıma sahip Chicco Goody bebek arabası, otomatik katlanma mekanizması ile kullanım kolaylığı sağlar. Goody Plus ürünü, tamamen yatırılabilir sırtlığı ile yenidoğan kullanımına uygundur. Şeffaf polikarbondan üretilen tekerlekleri sayesinde yüksek oranda manevra sistemine sahiptir. Tekerleğin her birinde bulunan amortisör ile çukurlarda ve tümseklerde yol tutuşunu sağlar ve sürüş kolaylığı sunar. UV50+ güneş korumalı, fermuarlı ve genişletilebilir tentesi sayesinde tüm koşullara uygun kullanım sunar. Tutma kolu ve ön barı doğaya yararlı olan, kirlilik içermeyen eko deriden üretilir. Seyahat sistemine dönüştürülebilir özelliği ile oto koltuğuna uyumludur. 6,9 kg ürün ağırlığı ve 3,6 kg oto koltuğu ağırlığına sahiptir. Ekstra yumuşak yenidoğan iç pedine sahip Chicco ana kucağı, 5 noktalı emniyet kemeri sistemi sayesinde bebeğinizi güvende tutar. Ayarlanabilir tutma kolu ve tentesi ile rahat kullanım olanağı verir. Gözlem penceresi bulunan açılır kapanır tentesi ile bebeğinizi kötü hava koşullarından korur. Markanın yüksek oranda konforlu üretime sahip olan ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşabilir, içerik özelliklerini ve ayrıntılı görsellerini inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Bebeğiniz için uygun ürüne indirimli fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Markanın Üstün Teknolojisiyle Üretilen Modelleri

Markanın Üstün Teknolojisiyle Üretilen Modelleri

Özellikle sık seyahat eden ailelere rahat kullanım imkanı sunan Chicco katlanır hafif bebek arabası, minimum ağırlığa sahip yapısı ve kolay katlanabilir tasarımı ile seyahatlerde pratik taşıma sağlar. Çıkarılabilir ve yıkanabilir kılıfı ile rahatlıkla temizlenir. Yalnızca 3,8 kg ağırlığa sahip olan ürün, tek elle kullanılabilir kolu sayesinde kolay manevra yapma imkanı verir. Chicco bebek arabası kırmızı, siyah, yeşil renk seçenekleri ile hem erkek hem de kız çocuklar için uygun tasarımlara sahiptir. Canlı renge sahip kumaşları, urban renk paketi ile değiştirilebilir özellikte üretilir. Bebek arabası renk paketi, farklı renk seçenekleri sunarken aynı zamanda uzun süreli kullanımda oluşabilecek yıpranmaların da önüne geçer. Paket içeriğinde oturma kılıfı, güneş korumalı filtre özelliğine sahip tente, kemer kılıfları ve ayak örtüsü bulunur. Kırmızı ve pembe gibi canlı renk seçenekleri mevcuttur. Chicco Ohlala bebek arabası ultra hafif tasarımı ile müşterilerin beklentisini üst düzeyde karşılar. 3,8 kg ağırlığı bulunan ürün, 15 kilograma kadar taşıma kapasitesi sunar. Ön ve arka tekerleklerin kilitlenebilir sistemi sayesinde güvenlik düzeyi de artar. Mini yastık eklemeli omuz ve bacak bağlantı kemerleri ile maksimum konfor sağlar. Çıkarılabilir ve yıkanabilir kumaşı ile kolay temizleme imkanı verir. Ebeveynler için son derece rahat kullanıma sahip olan ürün, çocuklar için de konforlu ve güvenilir yapıda üretilir. Yumuşak sürüşü ve tek elle katlanabilir özelliği bulunan modelde destekli omuz kayışı da yer alır. Yağmurluğu ile kötü hava koşullarında bile maksimum koruma sağlar. Chicco bebek arabası setine ve markanın bebekler için tasarladığı diğer ürünlere Trendyol’un indirim seçenekleri ile ulaşabilir, dilediğiniz ürünü kolayca sipariş edebilirsiniz.

Markanın modern tasarımlara sahip ürünleri, pratik yapıları ve kolay kullanımları ile müşterilerin memnuniyetini kazanır. Chicco bebek arabası kullananlar Trendyol ’da ürünlerin altına yapmış oldukları yorumlarla diğer müşterilerin fikir edinmesini sağlarken üreticilerin de kendilerini geliştirmesine imkan sunar. Yapılan yorumlar ve değerlendirmeler hem müşteriye hem üreticiye yardımcı olur. Chicco bebek arabası yorum alanına baktığınızda müşteriler Ohlala modeli için tam dik durmadığını ancak hafif yapısı ile oldukça kullanışlı bir ürün olduğunu söyler. Baston modeli için ise yenidoğana uygunluğu, kullanımının kolaylığı ve bütçe dostu fiyatı gibi detaylar ön plana çıkar. Trolley modeline yapılan yorumlarda oturma yerinin ve kumaşının bebeğin konforuna uygun olarak tasarlandığından ve hafif tasarımından bahsedilir. Üstün özellikte travel modelleri için yapılan yorumlarda ise uygun fiyatlı ve sağlam bir ürün olduğundan söz edilir. Ayrıca diğer travel sistemlere göre hafif yapılı olduğu ifade edilir. Yorum ve tercih oranı yüksek olan ve modern tasarımıyla şehir yaşamına ayak uyduran Chicco Urban bebek arabası, 4 pozisyon ayarı sunan tutma kolu ile rahat kullanım olanağı verir. Sallanan oturma bölümü ve ayarlı bacak desteği sayesinde maksimum konfor sunar. Ayrılabilir parçası ile hem bebek arabası hem de oto koltuğu olarak kullanılır. Nefes alabilen kumaşa sahip olan ürünün yükseltici yastığı ve güneş korumalığı bulunur. 3 noktalı bağlanma alanı ile güvenli bir yolculuk sunar. Güvenilir üretimleri ile müşterilerin memnuniyetini kazanan Chicco taşıma ürünlerini kampanyalı fiyatlarla Trendyol’dan satın alabilirsiniz.