İlgili Kategoriler
Materyal
Fiyat
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çırpıcı

" araması için 2690 sonuç listeleniyor

Mutfakların Vazgeçilmezi Çırpıcı Ürünleri Trendyol’da!

Mutfaklarda pratik kullanımı ile dikkat çeken birbirinden çeşitli aletler bulunur. Yemek yaparken karıştırma işlemlerini gerçekleştirmeyi sağlayan çırpıcı modelleri satışa sunulur. Özellikle tatlı yaparken ihtiyaç duyulan çırpıcılar farklı tasarımlarıyla ön plana çıkar. Süt, kek, hamur, kahve çırpıcı modelleri pratik tasarımı ile dikkatleri üzerine çeker. Sıvı formdaki yiyeceklerin homojen bir şekilde karışmasını sağlayan bu ürünler, pratik kullanıma sahiptir. Özellikle kek yaparken süt, yumurta ve un gibi yiyeceklerin homojen bir şekilde karıştırmak için çırpıcıya ihtiyaç duyulur. Metal veya plastik malzemelerden üretilen modeller kullanım kolaylığı sağlayarak müşterilerin beğenisini kazanır. Aynı zamanda kahve yaparken sütü köpürtmek için kullanılan birbirinden çeşitli seçenekleri bulunur. Kahve veya süt köpürtmek için kullanılan aletler pil ile çalışır. Üzerinde bulunan düğmeye basarak pratik şekilde karıştırma işlemi yapabilirsiniz. Çırpıcı mikser modelleri mutfaklarda pratiklik sağlayan aletler arasında bulunur. Elektrikle çalışan mikserler hızlı ve kolay şekilde karıştırma işlemlerini yapmayı sağlar. Yumurta çırpıcı modelleri hem kahvaltıda hem de yemek yaparken kullanılan seçeneklerden biridir. Yumurtaların homojen bir şekilde karışmasını sağlayan ürünler farklı boyutlara sahiptir. Mini çırpıcı modelleri özellikle tatlı ve yemek yapma aşamasında tercih edilen alettir. Mini boyuttaki tasarımı hafif yapısı ile kolay bir şekilde kullanım deneyimi sunar. Pilli çırpıcı el gücü kullanmadan otomatik bir şekilde yiyecekleri homojen şekilde karıştırmanıza yardımcı olur. Özellikle mutfaklarda kolaylık sağlayan pilli modeller uzun süreli kullanım deneyimi sunar. Trendyol’dan çırpıcı kampanya olanaklarını kontrol ederek mutfağınız için uygun modelleri satın alabilir, keyifle kullanabilirsiniz.

Pratik Kullanım Sağlayan Çırpıcı Çeşitleri

Silikon çırpıcı yumuşak başlığı sayesinde karıştırma işlemlerini kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı olur. Farklı boyutlara sahip olan silikon modellerin temizlenmesi oldukça pratiktir. Ürünü kullandıktan sonra elinizde pratik bir şekilde yıkayabilirsiniz. Ayrıca silikon aletler hafif yapıya sahip olduğu için kullanım sırasında elinizde ağırlık oluşturmaz. Kolay ve pratik şekilde kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Tel çırpıcı modelleri metal malzeme kalitesine sahiptir. Sıvı formdaki yiyeceklerin kolay bir şekilde karıştırılması için kullanılan bu ürünler, mutfaklarda pratik uygulamalar yapmanızı sağlar. Farklı boyutları sayesinde mutfakta ihtiyaç duyduğunuz modeli online alışverişte bulabilirsiniz. Blender çırpıcı modelleri elektrik ile çalışan kullanışlı aletler arasında bulunur. Sıvı formlu besinleri pürüzsüz şekilde karıştırmanız gereken tarifleriniz için kullanabilirsiniz. Hem ev hem de restoran mutfaklarında tercih edilen modeller portatif tasarımı ile dikkat çeker. Birbirinden kaliteli ve güvenilir markalar üzerinden satılan karıştırma aletleri her dönem tercihler arasında bulunur. Eli yormadan pratik bir şekilde kullanım imkanı sunarak müşterilerin beğenisini kazanır. Çırpıcı çeşitleri manuel ve otomatik olmak üzere farklı seçeneklere ayrılır. Mutfakta yemek yaparken karıştırılması basit olan yiyecekleri manuel olarak tasarlanan aletler ile çırpabilirsiniz. Özellikle kek veya tatlı tariflerinde kıvamını tam tutması için mikser modellerini tercih ederek kolaylık sağlayabilirsiniz. Hızlı dönme başlığı sayesinde tariflerin kolay bir şekilde karışmasını ve tam kıvamında olmasını sağlayan aletler değişik hazırlıklar için tercih edilebilir. El çırpıcı modelleri metal, plastik veya silikon materyallerden üretilir. Karıştırma işlemi yapılırken pratiklik sağlayan ürünleri mutfağınızda sürekli elinizin altında bulundurmak isteyebilirsiniz. Ayrıca online alışverişte set halinde satılan farklı boyutlara sahip seçenekler de bulunur. Çeşitli yemek tariflerinin yapımında dilediğiniz boyuttaki modelleri tercih ederek keyifle kullanabilirsiniz. Manuel çırpıcı modelleri hafif yapısı ile kolay kullanabileceğiniz seçenekler arasındadır. Fazla el gücü gerektirmeyen bu ürünler müşterilerin beğenisini kazandığından pek çok mutfakta rastlayabilirsiniz. Manuel aletler sayesinde sıvı formdaki yiyeceklerin dilediğiniz kıvamda karışmasını sağlayabilirsiniz. Metal çırpıcı çeşitleri dekoratif tasarımı ve kullanışlı özellikleri ile dikkatleri üzerine çeker. Metal malzemelerden üretilen modeller ısıya dayanıklıdır. Bu sayede yemeklerin pişme esnasında karıştırılması için kullanılabilir. Trendyol üzerinden çeşitli materyallerden üretilen mutfak aletleri arasında tercihinizi yapabilirsiniz.

Çok Sevilen Çırpıcı Modelleri

Şarjlı çırpıcı modelleri çeşitli yemek tariflerinin yapımı için tercih edilen otomatik özelliğe sahip ürünlerden biridir. Otomatik olarak çalışan ürünlerin bataryası bulunur. Dayanıklı batarya gücü sayesinde uzun süreli kullanım sağlayan şarjlı ürünler mutfaklarda pratiklik sağlar. Bataryası bittiğinde şarj aleti ile birlikte pilini doldurabilirsiniz. Online alışverişte satılan otomatik ürünleri hem mutfağınız hem de çeyiziniz için tercih edebilirsiniz. Mutfağınızın dekoruna uyum sağlayan rengi seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Yaylı çırpıcı portatif tasarımı sayesinde müşterilere kullanım kolaylığı sağlar. Metal veya çelik malzemeden üretilen yaylı modeller elinizi yormadan karıştırma işlemini yapmayı sağlar. Sanayi tipi, endüstriyel çırpıcı modelleri restoran mutfaklarında ya da yemek şirketlerinde tercih edilen ürünler arasında bulunur. Özellikle büyük porsiyonda yemek hazırlığı yapmak için tercih edilen endüstriyel mutfak eşyaları bulunur. Büyük hacme sahip olan ürünler özellikle kazan içerisinde yapılan yemeklerin karıştırılmasında kullanılır. Demir çırpıcı modelleri paslanmaz malzeme kalitesine sahiptir. Aynı zamanda demir ürünler ısıya dayanıklı yapısı sayesinde yemeklerin pişirme esnasında karıştırılması için kullanılır. Robot çırpıcı modelleri hızlı çalışan döner başlıklı yapıya sahiptir. Elektrik ile çalışan robot ürünler mutfakların vazgeçilmez ev aletlerinden biridir. Birbirinden kaliteli markalar üzerinden satılan elektrikli ev aletleri portatif tasarımlarıyla dikkat çeker. Karıştırma işlemlerini kısa sürede yapmak için otomatik özellikleri bulunan seçenekleri mutfağınız için tercih edebilirsiniz. Pratik çırpıcı modelleri metal veya plastik materyallerden üretilir. Portatif tasarıma sahip olan ürünler pratik şekilde kullanım imkanı sunar. Tezgah üstü çırpıcı modelleri büyük ve küçük boyut seçeneklerine sahiptir. Ürünün tasarımında elinizle kavrayabileceğiniz tutma kulpu bulunur. Bu kulp sayesinde elinizi yormadan karıştırma işlemlerini yapabilirsiniz. Trendyol üzerinden kalitesiyle adından söz ettiren mutfak aletlerini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Bütçelere Uygun Çırpıcı Fiyat Aralıkları

Plastik çırpıcı modelleri kaliteli materyallerden üretilir. Plastik malzeme kalitesine sahip olan ürünler yemek ve tatlı yapımı için kullanılabilir. Aynı zamanda ürünlerin temizlenmesi ve yıkanması oldukça kolaydır. Elinizde veya bulaşık makinesinde yıkayarak uzun yıllar kullanabilirsiniz. Otomatik çırpıcı modelleri elleriniz yormadan pratik bir şekilde kullanım imkanı sunar. Pil ile çalışan otomatik ürünler çeşitli yemek tarifleri için kullanılır. Aynı zamanda bu ürünler süt veya kahve köpürtmek için de tercih edilir. Dayanıklı pil gücü sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sunan otomatik aletleri mutfağınız için sipariş edebilirsiniz. Bu ürünler ayrıca portatif tasarımları sayesinde kullandıkları alanda yer kaplamaz. Çelik çırpıcı modelleri ısıya dayanıklı yapısıyla dikkatleri üzerine çeker. Özellikle çorba tarifleri yaparken karıştırma işlemlerini gerçekleştirmek için çelik yapıya sahip olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Isıya dayanıklı yapısı sayesinde ürünün malzeme kalitesinde kararma veya deforme olma durumu yaşanmaz. Yemek tariflerinizi hazırlık ve pişirme esnasında kolay bir şekilde karıştırabilirsiniz. Basmalı çırpıcı manuel özellikteki ürünlerden biridir. Ürünün üzerinde baskı yapmanızı sağlayan bir aparat bulunur. Bu aparatın üzerine hafif baskı uygulayarak yemek veya tatlı tariflerinde pratik şekilde karıştırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu ürünler sayesinde elinizi yormadan kolay kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Çırpıcı seti modellerinin içeriğinde farklı boyutlara sahip ürünler bulunur. Set halinde satılan ürünleri tercih ederek çeşitli yemek tariflerinin yapımında kullanabilirsiniz. Çırpıcı fiyat skalası çoğu bütçeye uyan aralığa sahiptir. Mutfaklarda büyük yardımcı olan bu ürünleri bütçenize dost fiyatlar ile sipariş edebilirsiniz. Çelik, metal veya silikon malzemelerden üretilen ürünler farklı fiyat skalasına sahiptir. Aynı zamanda manuel veya elektrik ile çalışan modellerin fiyatları değişiklik gösterir. Çırpıcı indirim avantajlarını Trendyol üzerinden değerlendirerek kaliteli mutfak ürünlerini bütçenize dostu fiyatlarla satın alabilirsiniz.