İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Çocuk Cinsiyeti
Renk
Fiyat
Paça Tipi
Materyal
Kumaş/İplik Özellik
Paket İçeriği
Cinsiyet
Kalıp
Desen
Siluet
Kumaş Tipi
Dokuma Tipi
Boy
Ortam
Kordon Durumu
Ürün Detayı
Koleksiyon
Bel
Cep
Ek Özellik
Paça Boyu
Fiyat Geçmişi
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çocuk Eşofman Altı

" araması için 13826 sonuç listeleniyor

Çocuk Eşofman Altı Çeşitleri ile Rahatlık ve Konfor Trendyol'da!

Eşofman altı, çocuğunuzun gardırobundan eksik olmayacak bir giysidir. Okulda, parkta, evde ya da kursta en sık giyilen kıyafetlerden biri de şüphesiz ki eşofman altları olur. Eşofmanlar, elbette okul döneminin en mühim giysilerinden biridir. Beden eğitimi zamanları için en az bir eşofman takımının olması gerektiği için değil, esasen oyun alanı içindeki ve dışındaki bütün maceralarda minik çocuğunuza eşlik edecek rahat, konforlu, çok yönlü ve son derece dayanıklı giysiler olduğu için. Hem erkek hem de kız çocukları için pek çok farklı eşofman altı tasarlanmaktadır. Piyasanın en iyi çocuk eşofman altı modellerini Trendyol sayfasında keşfedebilir ve çocuğunuz için kaliteli ürünler satın alabilirsiniz. Çocuk eşofman altı fiyatları ürünlerin modeline ve markasına göre değişiklik göstermektedir.

Çocuk Eşofman Altı Modelleri

Çocuk Eşofman Altı Modelleri

Çocuk giyiminin önde gelen parçalarından biri, şüphesiz ki çocuk eşofman altı olur. Çocuğunuzun yaşı ne olursa olsun ona eşofman altı giydirebilir ve günün herhangi bir zaman diliminde rahat etmesini sağlayabilirsiniz. İdeal olarak, fiziksel aktiviteye başladıklarında ve kendilerini sıcak hissettiklerinde çıkarabilmeleri için fermuarlı ceketli bir eşofman takımı seçebilirsiniz. Okul yılı boyunca dayanacağından emin olmak için eşofmanı bir beden büyük satın alabilirsiniz. Pantolon manşetleri olan eşofmanlar çok rahat çünkü bu şekilde ilk başta biraz büyük olsalar bile çocuklar eşofman altının asla üzerine basmıyorlar. Bu da kolay ve rahat bir kullanım deneyimini teşvik ediyor. Giyinme hususunda çok özel olan ve eşofmanı bir kıyafet şekli olarak sevmeyen ve benimsemeyen çocuklar var. Onlar için çözüm oldukça basittir. Tercih ettikleri gibi kombinleyebilecekleri çeşitli sweatshirt ya da tişört modelleri alabilirsiniz. Ayrıca, çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakterlerini içeren eşofman altlarına da yatırım yapabilirsiniz. Böylece onun, eşofman altını severek ve beğenerek giymesini sağlayabilirsiniz. Marvel, Disney veya Star Wars gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Bunlar arasından seçim yapabilirsiniz. Seçtiğiniz eşofmana uygun ekstra tişört ve sweatshirt satın alabilir, bu sayede giysinin ömrünü uzatabilirsiniz. Ayrıca, küçük çocuğunuza parçaları istediği gibi birleştirme özgürlüğü verin, sonuç olarak çocuğunuz özerklik ve güven kazansın! Özellikle eşofman altı, ebeveynlerin alışveriş listesindeki önemli bir giysidir. Teneffüslerde, beden eğitimi dersinde veya herhangi bir okul spor aktivitesinde çocuklarının rahat hareket edebilmeleri için rahat giyinmek isteyeceklerini bilirler. Aslında, çoğu çocuk günü sınıfta oturarak geçirmez, genel olarak aktiftir: koşarlar, zıplarlar, bahçede oynarlar, vb. Bu nedenle rahat olmak istemelerinin yanı sıra dayanıklı ve bakımı kolay giysilere ihtiyaçları vardır. Akılda tutulması gereken ilk temel nokta, okul eşofmanına verilecek kullanımdır. Örneğin beden eğitimi için bir eşofman istiyorsanız ideal olan fermuarlı bir sweatshirt içeren bir eşofman takımına sahip olmaktır. Fiziksel egzersiz sırasında kız ve erkek çocuklar çok hareket eder ve terlerler, bu nedenle çok ısınırlarsa düğmelerini açabilmeleri veya ceketlerini çıkarabilmeleri gerekir. Bu tür ceket içeren eşofman takımları spor için çok daha kullanışlıdır ve hızlı bir şekilde çıkarılıp giyilebilmesi sayesinde küçüklerin sporu bitirdikten sonra üşümesini engeller.

Çocuk Eşofman Altı Çeşitleri

Çocuk Eşofman Altı Çeşitleri

Çocuk eşofman altı çeşitleri birçok farklı seçenek sunar. Dört mevsim kullanılabilen ürünlerden daha hafif ürünlere kadar çok sayıda ürün seçeneğini Trendyol sayfasında görebilirsiniz. Peluş eşofman veya içi polar kumaş içeren eşofmanlar soğuğa göre tasarlanmıştır. Hem kızlar hem de erkekler için polar eşofman altları bulunmaktadır. Pamuklu eşofman altı da oldukça popülerdir. Özellikle küçük yaş grubu çocuklar için tercih edilen ürünlerin başında gelir. Eşofmanlar günlük kullanılacaksa, buna uygun bir model seçilmelidir. Rahat ve konfor içeren çocuk eşofman altı modelleri, aynı zamanda yumuşak kumaşlardan imal edildiği için çocuklara ekstra konfor sunar. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, küçükler doğası gereği hareketlidir ve bu nedenle sık olarak terlerler. Bu nedenle nem ve soğuktan etkilenmeyen, nefes alan giysiler tercih etmemek yanlış olur. Eşofman altının yapılabileceği çeşitli kumaş türleri vardır. Bu kumaş türleri arasından terletmeyen ürünlere yönelmek şarttır. Nefes alabilir ve pamuklu kumaşlar ise en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Çocuklar düşerler, zıplarlar, koşarlar, oynarlar, kirlenirler... ve okul yılı çok uzundur. Sağlam bir eşofman altı almak, okul başladıktan birkaç ay sonra sizi yeni bir eşofman altı aramaktan kurtaracaktır. Bunu yapmak için sürtünme ve yırtılmaya daha yatkın stratejik alanlarda takviyeli eşofman altlarına başvurabilirsiniz. Eşofman altları, üst parçalardan daha fazla kirlenme eğilimindedir. Bundan dolayı koyu renkli ürünlere yönelebilirsiniz. Özellikle günlük kullanım için bir eşofman altı arıyorsanız, ürünü koyu renklerden seçebilirsiniz. Özel bir gün için açık renkleri ya da çocuğunuzun sevdiği renkleri tercih edebilirsiniz. Çocuk eşofman altı satın alırken çocukların hızlı büyüdüğünü unutmamalısınız. Ayrıca, ayak kısmı manşetli olan ürünler çocuğunuzun vücuduna daha iyi oturur ve paçalara basılmasını önler. Ancak gevşek ve bol bir eşofman altı da çocuğunuza daha fazla hareket özgürlüğü sağlayacaktır. Renk kombinasyonunun, desenin bazı detaylarının veya bazı teknik özelliklerin ebeveynleri veya çocukları ikna etmemesi mümkündür. Bu durumda eşofman takımı almak yerine eşofman altı ile uyumlu olan üst parçalar seçebilir ve kendi kombininizi kendiniz yapabilirsiniz. Bu noktada çocuğunuzun fikrini de alabilirsiniz. Böylece mükemmel bir eşofman takımı elde etmiş olursunuz.

Çocuk Eşofman Altı Seçenekleri

Çocuk Eşofman Altı Seçenekleri

Oğlunuz veya kızınız giyim konusunda çok seçici olsalar bile, onları tercih ettikleri gibi birleştirmek için birkaç parça kıyafet alabilirsiniz. Spor giyim çok pratik ve çok yönlüdür. Oluşturduğunuz herhangi bir set çocuğunuzun hoşuna gidebilir ya da gitmeyebilir. Bu aşamada çocuğunuzun da fikrini mutlaka almalısınız. Sonuç olarak çocuğunuz eşofman altını severek ve beğenerek giyecektir. Evdeki miniklerin doğru beden ve ruh sağlığı için her gün spor yapmaları şarttır. Spor için giyilen kıyafetlerin başında ise çocuk eşofman altı gelir. Onları güvenli bir şekilde donatmak için doğru eşofman altları seçilmelidir. Evin en küçüğü spor yapmayı sever. Her daim aktif kalan çocuklar için eşofman altı seçimi büyük önem arz eder. Öncelikle çocuklar için eşofman altı veya spor sweatshirt söz konusu olduğunda, bu giysilerin her zaman uçlarında lastik bant olması önemlidir. Bu, özellikle küçük çocuklarda veya onlara birkaç yıl boyunca giyebilecekleri kadar geniş giysiler alırsak çok önemlidir. Çünkü aksi takdirde bu giysiler onlar için çok büyükse onları sürükleyecektir. Aynı şekilde, çocuklar büyüme sürecinde olduğu için asla çok dar giysiler almamanız gerektiğini ve çok küçük giysiler seçersek, bir ay bile dayanmamalarının muhtemel olduğunu akılda tutmak önemlidir. Öte yandan eşofman, tayt ve benzeri ürünler söz konusu olduğunda ise her zaman düğmeli ve fermuarsız seçenekleri tercih etmek oldukça önemlidir. Bu özellikle küçük çocuklar için şarttır. Çünkü çok detay barındıran kıyafetleri nasıl kullanacaklarını bilmezler. Eşofman veya sweatshirt'ün küçükler için çok büyük olması durumunda yukarıda belirttiğimiz elastik bandın yanı sıra, mümkün olduğu kadar büzgü ipi olan eşofman altlarını seçmek de önemlidir, aksi takdirde eşofman altı sadece lastikliyse çocuğun yoğun egzersiz yaparken eşofmanının kayıp düşmesi durumu ortaya çıkabilir. Çocuk spor eşofman altlarının çocuğunuzun boyutuna uyumlu olması, dizliklerinin olması ve çok dayanıklı kumaşlardan yapılmış olması veya çok çabuk yırtılma ihtimalinin olmaması da önemlidir. Bu sebeple de kaliteli markaların ürünlerine yatırım yapmak önem arz eder. Çocuğunuzun yaşı ve ihtiyaçları ne olursa olsun en kaliteli çocuk eşofman altı modellerini Trendyol koleksiyonunda keşfedebilirsiniz.