İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Renk
Fiyat
Boy
Çocuk Cinsiyeti
Boy / Ölçü
Desen
Materyal
Kalıp
Kumaş Tipi
Ortam
Cinsiyet
Stil
Bel
Astar Durumu
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Çocuk Etek

" araması için 5893 sonuç listeleniyor

Çocuk Etekleri ile Serin Yaz Günleri

Moda rüzgarları sadece yetişkinler için değil çocuklar için de esiyor. Miniklere özel, onların ihtiyaç ve isteklerine uygun modeller her sezon raflarda yerini alıyor. Bahar ve yaz aylarının ayrılmaz parçası çocuk etekleri, özgürce koşup oynamalarını sağlıyor. Aynı şekilde çocuk elbiseleri de sıkça tercih ediliyor. İlgi çekici desenlerle ön plana çıkan bu ürünler pratik kullanımıyla herkese hitap ediyor. Çocuk pijama modelleri ise gece uykularını daha eğlenceli ve rahat hale getiriyor. Küçükler için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz koleksiyonlar arasında mevsim şartlarına uygun çocuk ayakkabı tasarımları da yoğun ilgi görüyor. Başta anneleri olmak üzere büyüklere özenen çocuklar onlar gibi davranmak, giyinmek istiyor. Bu yüzden başta çocuk etekleri olmak üzere pek çok ürün hoşlarına gidiyor. Birinci sınıf malzemeden yapılan pamuklu ve antibakteriyel çocuk pijama takımları konforlu ve sağlıklı uyumalarına yardım ediyor. En az etekler kadar kullanışlı ve rahat olan çocuk elbiseleri ise çeşit çeşit modelleriyle herkesi mest ediyor. Hızlıca giyip çıkarılan bu ürünler sayesinde özgürce hareket edebiliyorlar. Yaratıcı ve özgün tasarımları küçükleri büyülüyor, üstlerinden çıkarmak istemiyorlar. Ayrıca yaz ayları kadar kış aylarına da hitap eden çocuk ayakkabı modelleri, hafif ve korunaklı dizaynlarıyla herkesin hoşuna gidiyor. Tüm bu ürünlere Trendyol’a özel indirimli fiyatlarla sahip olmak ve çocuğunuzu sevindirmek bir tık kadar yakınınızda.

Çocuk Etek Kaç Yaş İçin Uygundur?

Çocuk etek modelleri genellikle 2 ile 12 yaş aralığına sahip çocuklara uygun olacak şekilde dizayn edilir. Bunun yanı sıra çocukların büyüme hızları farklılık gösterdiğinden ve vücut tipleri değiştiğinden, belirli bir yaşa göre kesin boyut bulunmaz. Aynı zamanda eteğin uygunluğu genellikle çocuğun boyuna, kilosuna ve bel ölçüsüne göre belirlenir. Eteğin beli, çocuğun beline rahatça oturmalıdır. Aynı zamanda etek boyu da rahat hareket etmesine izin vermelidir. Bu nedenle bir çocuğun uygun etek boyutunu belirlemek için değerlendirebileceğiniz yöntem; onların ölçülerini alıp tercihte bulunmaktır. Böylelikle çocuğunuz için istediğiniz çocuk etek modelini uygun kalıpta bulabilirsiniz.

Çocuk Etek Çeşitleri Nelerdir?

Farklı stillerde ve modellerde karşılaşabileceğiniz çocuk etekleri arasında kalem, düz ya da A kesim tasarımlar vardır. Bununla birlikte midi, pileli, plise ve balon etek çeşitleri de alternatif seçenekleri oluşturur. Ayrıca denim ve kargo modele sahip olan çocuk etek çeşitleri de vardır. Günlük giyim için uygun olan eteklerle beraber özel günlerde giymek için hazırlanan çocuk etek çeşitleri de mevcuttur. Çocuk yaş skalasına uygun olarak üretimi gerçekleştirilen etek çeşitlerinden istediğiniz birini tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun ölçülerine uygun olarak dilediğiniz modelde, stilde ve renkte çocuk etek alabilirsiniz.

Çocuk Etek Nereden Alınır?

Geniş bir skalada çeşitlilik oluşturan çocuk etek modellerinin hepsini Trendyol üzerinden bulabilirsiniz. Siyah, pembe, kırmızı, mavi veya yeşil gibi renklerle tasarlanan modeller vardır. Ayrıca desenli veya baskılı çocuk etek seçenekleri de bulunur. Aynı zamanda 2 yaştan 12 yaşa kadar olan çocuklar için uygun beden kalıpları ve ölçüleri de yer alır. Bu sayede çocuğunuz için uygun ölçülere sahip olan bedende bir etek tercih edebilirsiniz. Alternatif kumaş türlerini değerlendirebileceğiniz gibi eteklerin uzunluğuna, modeline ve stiline de bakabilirsiniz. Trendyol üzerinden aradığınız özellikleri taşıyan ve istediğiniz renge sahip olan türden bir çocuk etek alabilirsiniz. Belirtilen beden ölçülerine de dikkat ederek uygun ebatlarda etek tercihinizi yapabilirsiniz.