İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Boy / Ölçü
Fiyat
Materyal
Boy
Kumaş Tipi
Desen
Ortam
Bel
Çocuk Cinsiyeti
Stil
Kapama Şekli
Astar Durumu
Ek Özellik
Fiyat Geçmişi
Paket İçeriği
Dokuma Tipi
Kalınlık
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Siluet
Kemer/Kuşak Durumu
Kordon Durumu
Kumaş/İplik Özellik
Koleksiyon
Kalıp
Ürün Puanı
"

Çocuk Şort Etek

" araması için 39 sonuç listeleniyor

Trend Çocuk Şort Etek Modelleri Trendyol'da!

Sıcak havada rahat ve özgür bir şekilde hareket etmesini sağlayan bazı kıyafetler vardır. Kız çocuk şort etek kıyafetleri, rahat hareket etme imkanı sunan tasarımlardan bir tanesidir. Bu seçenekler, kız çocuklarının istekleri, tarzları ve özellikleri kapsamında üretilir. Üretiminde dikkat edilen koşullar ürünlerin sıklıkla tercih edilmesine kaynaklık eder. Tasarımlar, bahar ve yaz aylarında rahat bir şekilde kullanılır. Sweatshirt, tişört ya da gömlek gibi pek çok değişik niteliğe sahip olan kıyafetler ile uyumlu bir görüntü oluşturur. Bu sayede değişik moda akım ve tarzları uygun kombinler yapmayı kolaylaştırır. Çocuk şort etek markalarına Trendyol aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Birbirinden Tarz Çocuk Şort Etek Tasarımları

Birbirinden Tarz Çocuk Şort Etek Tasarımları

Çocuk şort etek seçenekleri, rahatlık ve şıklığı bir araya getirilmesi sonucunda oluşan kıyafetlerden bir tanesidir. Bu kıyafetler, şortları yapısal olarak anımsatırken görsellik açısından etek izlenimi oluşturur. Bu özelliği sonucunda eteklerin sağladığı şıklığı şortların sunduğu rahatlık ile bir araya getirerek müşterilerin vazgeçilmez kıyafetleri arasına girmeyi başarır. Ürünler ile yaz aylarında rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Şort etek çocuk modelleri, değişik yaş aralığında bulunan müşterilere hitap eder. Aynı zamanda tasarımlar geniş bir renk çeşitliliğine sahiptir. Siyah, ekru ya da krem gibi kombinlenmesi kolay olan renklerin tercih edildiği modeller vardır. Aynı zamanda kırmızı, pembe ya da mor gibi sıcak tonların kullanıldığı seçeneklerde bulunur. Tasarımlara göz atarak tarzınıza hitap eden renkteki ürünü satın alabilirsiniz. Kız şort etek modellerinden bazılarında çeşitli desenler bulunur. Bu desenler kombinlerin özgün bir görüntüye sahip olmasına kaynaklık eder. Aynı zamanda herhangi bir desene sahip olmayan klasik bir tarzın tercih edildiği modeller de vardır. Trendyol aracılığı ile kız çocuk şort etek modellerini inceleyebilirsiniz.

Göz Alıcı Kız Çocuk Şort Etek Çeşitleri

Göz Alıcı Kız Çocuk Şort Etek Çeşitleri

Kız çocuk okul şort etek modelleri, günlük hayatta da rahat bir şekilde kullanılır. Kombinlerin tarz ve özgün bir görüntüye sahip olmasına yardımcı olur. Bu seçenekler üzerinde ekose gibi çeşitli desenlere yer verilir. Desen özelliği kıyafet ve uygun renkte üst seçimini kolaylaştırır. Ekose desenlerinde tercih edilen renklere uygun tişört ya da kazak kullanılabilir. Tasarımlar, farklı kalınlık özellikleri sonucunda değişik mevsimlerde müşterilerin gereksinimlerinin karşılanmasına yardımcı olur. Lacivert şort etek çocuk tasarımları, kombin açısından sağladığı avantajlar sonucunda sıklıkla tercih edilir. Bu seçenekler; krem, kahverengi ya da siyah gibi farklı renkler ile rahat bir biçimde kombinlenir. Diğer renkler ile sağladığı uyum ürünlerin sempati ile karşılanmasına yardımcı olur. Gri şort etek çocuk modelleri de dönem trendlerini yakalayan renklerden bir tanesidir. Trendyol aracılığı ile ürünleri kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Çocuk Şort Etek Fiyatları

Bütçe Dostu Çocuk Şort Etek Fiyatları

Çocuk gri şort etek seçenekleri, renk özelliği sonucunda farklı tarzlara uyum sağlama imkanı tanır. Bu seçenekler, kırmızı gibi renkler ile tercih edildiğinde avangart moda akımına uyum sağlama imkanı tanır. Gri ve tonları ile kombinlendiğinde ise retro akımının başarılı örneklerinden bir tanesi olur. Kız çocuk siyah etek şort tasarımları, farklı uzunluklara sahiptir. Diz kapağının üzerinde biten modellerden kalça hizasına kadar uzanan seçeneklere kadar pek çok farklı boyutta model vardır. Bu özelliği sonucunda tasarımlar müşterilerin beden yapılarına uygun seçim yapabilmesine kaynaklık eder. Ürünleri inceleyerek tarzınıza uygun olan seçeneği satın alabilirsiniz. Çocuk kot şort etek modelleri, sportif kombinler oluşturmayı kolaylaştırır. Tarz ve etkileyici bir görüntü oluşturma olanağı tanıyarak müşterilerin memnuniyetini kazanır. Çocuk şort etek fiyat aralığı ürün özelliğine bağlı olarak farklılaşabilir. Trendyol üzerinden ürünlere ulaşabilirsiniz.