Marka
Avantajlı Ürünler
Çocuk Cinsiyeti
Renk
Fiyat
Kol Boyu
Materyal
Cinsiyet
Kumaş Tipi
Paça Tipi
Desen
Boy
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Cep
Kalıp
Kapama Şekli
Kol Tipi
Fiyat Geçmişi
Yaka Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çocuk Tulum Salopet

" araması için 33077 sonuç listeleniyor

Çocuk Tulum Salopet Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk Tulum Nasıl Olur?

Kız ve erkek çocuklar için farklı özelliklere sahip tulumlar üretilir. Askılı tasarım konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Modellerin genelinde askı kısmı ayarlanabilir. Aynı zamanda ayarlanabilir askı, uzun süreli kullanımı da destekler. Tulum, gün içerisinde çocuğun rahat olmasını destekler. Alt kısmın pantolon olması hareket özgürlüğü sağlar. Spor ve şık tasarım çizgilerine sahip olan pek çok model bulunur. Farklı kalınlıklarda yapılan üretim sayesinde her mevsim giyilmesi mümkündür. Üretimde leke tutmayan ve kolay temizlenebilen kumaşlar tercih edilir. Çamaşır makinesinde yıkanma yapılmasına izin verilir. Ürün yapısının bozulmaması için etiket kısmında belirtilen temizlik talimatlarını dikkate almak gerekir.

Çocuk Salopet Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Uzun ömürlü bir kullanım için kumaş, dikiş ve üretim kalitesine dikkat edilmesi önemlidir. Çocuklar gün içerisinde merak duygularının bir getirisi olarak kıyafetlerini yetişkinlere kıyasla çabuk kirletirler. Bu nedenle sık yıkanırlar. Kalite faktörü bu noktada devreye girer. Salopet alırken göz önünde bulundurulması gereken önemli özelliklerden biri de kumaş ve baskı kalitesidir. Ürün, çocuğun teniyle direkt olarak temas eder. Kimyasal madde veya boya kullanılmaması son derece önemlidir. Aksi halde alerjik reaksiyon başka olmak üzere birçok problem ile karşı karşıya kalınır. Ürünün çocuğun hareketine ayak uydurması da şarttır. Esnek ve yumuşak kumaştan üretilen salopet, kullanım konforunu destekler. Yazın terletmeyen kışın ise sıcak tutan ürünlerin satın alınması tavsiye edilir. Soğuk havalar için tasarlanan kapşonlu modeller avantajlı bulunur.

Erkek Bebek Salopet Renkleri Nelerdir?

Erkek bebekler için üretilen farklı renklerde salopetler üretilir. Mevcut modeller arasında siyah çocuk tulum genelde kış sezonu için tercih edilir. Koyu renk kadife ve polar gibi sıcak tutma performansıyla ön plana çıkan kumaşlarla kullanılır. Siyah, salopet içerisine giydirilecek parçanın seçimi noktasında da avantajlı bulunur. Bahar için hazırlanan kreasyonların ilgi çeken parçası yeşil çocuk tulum modelleridir. Yeşilin açık ve koyu birçok tonu salopetlerde kullanılır. Sıcak havaların coşkusu ise sarı çocuk tulum tasarımları sayesinde yakalanır. Üretilen salopetler için tercih edilen renkler mevsimlerle sınırlı değildir. Siz de geniş renk skalası içerisinden çocuğunuza yakışanı seçebilir, tulumun sağladığı konfordan yararlanabilirsiniz.