Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Çocuk Cinsiyeti
Materyal
Fiyat
Paça Tipi
Kol Tipi
Kumaş Tipi
Kol Boyu
Desen
Ortam
Boy
Cep
Ek Özellik
Kalıp
Kapama Şekli
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaka Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tulum Salopet

" araması için 48602 sonuç listeleniyor

Tulum Salopet

Tulum Salopet

Giyim, çeşitli ürünlerle tüm dünyada her yaş grubu müşteriye hizmet sunan önemli bir sektör ve iletişim aracıdır. İlk izlenimin verildiği 30 saniye içerisinde görüntü bireyin performansı veya yapısı hakkında düşünceler oluşturur. İyi ve güzel görünerek ilk izlenimde bireyler kendileri hakkında olumlu düşünceleri anlık mesaj olarak karşıya iletir. Bu nedenle, güzel görünmek herkes için önemlidir. Giyim firmaları her yaş grubuna ait müşterilerini şık ve güzel göstermeye çalışır. Tüm kadın, çocuk ve erkek müşteriler şık görünmek istedikleri kadar, rahat olmayı da tercih eder. Bu tercihlere cevap veren ürünlerden biri salopet modellerdir. Salopet nedir sorusu birçok müşterinin aklından geçer. Salopet, yenilikçi ürün üretimi ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda tek parça olan tulum salopet modellerini şıklığı ve rahatlığı birleştirerek müşterilere sunan bir giyim ürünüdür. 19. yüzyılda ortaya çıkan ürünler her ne kadar işçileri korumak amacıyla üretilse de, gelişen teknoloji ve yenilikçi yaklaşımlarla günlük hayatta şıklığı müşteriyle buluşturan tasarımlara dönüşür. Modern bakış açısıyla yeniden tasarlanan çeşitler farklı kumaş, model ve beden seçenekleriyle hazırlanır. Farklı çeşitler, kullanım kolaylığı ve her ortama uygun model seçenekleri nedenleriyle bu salopetler müşterilerin öncelikli seçimidir. Birbirinden büyüleyici farklı markaların modelleriyle kadın, çocuk ve erkekleri hayal dünyasında farklı yolculuğa çıkaracak salopet ürününün her zevk ve tarza uygun olan renk ve model çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Her Tarza ve Zevke Uygun Tulum Modelleri

Sözsüz iletişimin önemli kaynağından giyim kişiliği yansıtır. Giyim sektörünün uzun zamandır parçası olan salopet tulum geniş müşteri yelpazesine sahiptir. Herkese hitap eden ürünler farklı desen ve modellerde üretilir. Sıcaklarda ferah hissettirecek yazlık tulum modelleri tasarlanır. Şort tulum modelleri yazın kadınların sıklıkla tercihidir. Aynı zamanda kışın sizi koruyacak kışlık tasarımları bulunur. Ev rahatlığına özel tasarlanan peluş tulumlar hayvan temalarıyla sevimli görünüm katar. Rahatlığı dışarıda sürdürenler için spor tulum mevcuttur. Her zaman rahat ve şık olmayı sevenlere özel salaş tulum tarzınızı yansıtır. Kadınların günlük hayatına tarz katan jean tulum öncelikli tercihtir. Rahat kullanım açısından her kombine uygun sağlayan jean kumaşlar modern görünümü de destekler. Tarz olarak gözlere hitap eden abiye tulum modelleri ışıltı katar. Asil bir imaj çizen tek renk kullanım koyu renk seçiminde siyahı öne çıkarır. Siyah tulum, yapılan kombine göre spor veya klasik tarza uyum sağlar. Hareketlere özgürlük katan bahçıvan tulum kadın, erkek ve çocuklara özel olarak tasarlanır. Böylelikle tüm aile bir giyinerek şıklığı yakalayabilir. Her rengi kucaklayan kadınları özgün çizgilerle buluşturan modern desenli olanlar görüntünüze estetik katar. İzlerini moda sektöründe kaybettirmeyen ekose, etkisini ekose salopet modellerinde sürdürür. Doğayı sevenleri çiçekli tulum doğayla bütünleştirir. Yazın ferahlık sunan kısa tulum modelleri farklı kalıp seçenekleriyle sunulur. Hamile kadınlara tasarlanan hamile salopet ürünler de vardır. Elbise dokunuşu tercih edenlere salopet elbise modeli her renk ve kalıpta üretilir. İkili kombinlerden vazgeçemeyenlere salopet etek çeşitleriyle hayatınıza hareketlilik katar. Erkeklerin ihtiyaçları düşünülerek, günlük yaşantıda etkileyici gösteren jean salopet tasarlanır. Eve uygun erkeklere özel polar salopet düz renk ve maskülen tarzdadır. Yaz sıcaklarında rahatlatan kapri ve spor yaparken kullanılan eşofman modelleri ile erkek salopetler vardır. Her yaştan çocuklara ve çocuk ruhlulara özel polar tulum sempatiklik kazandırır. Çocukları soğuklardan koruyan kışlık salopet tasarlanır. Kışlık ürün modellerinde astronot tulum koruyuculuğundan dolayı sıklıkla tercih edilir. Askılı salopet çeşitleri çocuklarınıza konfor sağlar. Miniklere munis bir görüntü sağlayan beyaz tulum çocuklarınızı bir meleğe çevirir. Çocuklarda aidiyet yaratan isimli tulum modelleri tasarlanır. Koruyucu tulum modeli ile kendinizi ve sevdiklerinizi virüs ve bakterilerden koruyabilirsiniz. Ürünün modellerine ve birçok çeşidine beden seçenekleriyle Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Hızlı, Şık ve Rahat Salopet Seçenekleri

Hızlı, Şık ve Rahat Salopet Seçenekleri

Giysileriniz gün içerisindeki yaşantınızı doğrudan veya dolaylı olarak etkiler. Giyildiği zaman mutlu hissettiren kıyafetleri tercih etmek öncelikli olduğu kadar, vücut tipine ve fiziksel özelliklere de dikkat edilerek tercihler yapıldığında doğru kombin oluşur. Bu salopet seçenekleri kombin hazırlamada her yaş müşteriye kolaylık sağlar. Tek parça oluşuyla rahatlığı beraberinde getirir. Bele kemer takarak bacak boyu uzun gösterir. Desenli olanlar hareketlilik katarak fazla aksesuara gerek duymaz ve modeline göre daha zayıf gösterir. Kombin hazırlarken kolaylık ve pratiklik sağlayan ürün, çeşitli ayakkabı modelleriyle uyum gösterir. Renk ve desenler göz önüne alınarak yapılan takı tercihleriyle doğru kombini hazırlamak salopet ile mümkündür. Özellikle siyah salopet seçenekleri uyum yakalamayı kolaylaştırır. Herkese hitap eden kısa veya uzun salopetlerden özgürce seçim yapılır. Ev içerisinde rahatlığı artıran peluş modeller, iş ortamına, özel günlere ve günlük hayatın akışına uygun çeşitli tasarımları bulunur. Erkeklere özgürlük sağlayan erkek tulumları bulunur. Ürün yetişkinlere olduğu kadar çocuklara da şıklık ve rahatlık verir. Sağlığı koruyucu rahat çocuk tulumları tasarlanır. Çocuk modellerinde hayvan temalarıyla giysi severek kullanılır. Çocuklara yönelik olan ürünler, cilt hassasiyeti göz önüne alınarak pamuklu veya peluş kumaşlardan hazırlanır. Çocuklara hazırlanan çocuk salopet yakadan ayakucuna fermuarlı, düğmeli veya çıtçıtlı modeller ile kullanım kolaylığı sağlar. Su geçirmez tulum çocukların rahatlığı düşünülerek üretilir. Soğuk havalarda örgü tulum çocuğunuzu korur. Çocuklara özel kolsuz ve askılı tulum sıcaklarda rahat hissetmelerini sağlar. Her ihtiyaca uygun olan tulum modelleri Trendyol’da yüzlerce seçenekle yer alır. Farklı markaların sizlere sunduğu seçenekler arasından vücut yapınıza ve ihtiyacınıza uygun olan modeli seçebilirsiniz. Trendyol üzerinden ürünler hakkında bilgileri okuyarak; kumaş türleri, beden bilgisi, modeli gibi bilgiler edinebilirsiniz.

Trendyol’da Tulum Salopet Fiyatları

Trendyol’da Tulum Salopet Fiyatları

Çevredekiler üzerinde bırakılan etkinin yanı sıra, güzel giyinmek insanların kendilerini mutlu hissetmesini sağlar. Güzel görünmeye verilen önemin kaynakları bireyin kendisi ve çevresidir. Evde veya dışarıda rahat ve özgür hissetmek de güzel olmak kadar önemlidir. Güzel görünmeyi ve rahatlığı sağlayan ürün kışlık ve yazlık salopet çeşitlerine sahiptir. Nefes aldıran kumaş olma özelliğinden dolayı yazın keten salopet modelleri öne çıkar. Kışın ısıyı koruyan kumaşlardan kadife salopet modelleri tercih edilir. Deri salopet modelleri ile dikkat çekici bir görüntü elde etmek online alışverişle mümkünüdür. Farklı kumaşlardan tasarlanan ürün seçenekleri Trendyol’da bulunur. Her yaşa hitap eden erkek ve kadın tulum modelleri her bütçeye uygun tercihiyle müşterilere online alışveriş kolaylığıyla sunulur. Kadınlara maskülen görünüm veren yeşil tulum çeşitlerine Trendyol’dan online satın alma kolaylığıyla ulaşabilirsiniz. Kadın ürünlerinde zevklere hitap eden örgü salopet tasarımları sayesinde kadınlar kendi tarzlarını kolaylıkla yansıtır. Kadın salopet çeşitleri rahatlıktan ödün vermez. Erkeklere yönelik hazırlanan ürünlerle rahatlık ve stil sahibi görüntü oluşturulur. Tulum salopet modelleri her bireye uygun bedene sahip olarak üretilir. Müşteriler istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kısa yada uzun tulumlarda istedikleri renk ve modeli seçme özgürlüğüne online alışveriş sayesinde sahiptir. Ürün farklı renk tercihleriyle birlikte sunulur. Müşteriler tüm renk tercihleriyle kişisel tarzlarını gösterir. Çocukların aktiflikleri düşünülerek hazırlanan ürünlerde çocukların ilgilerini çekecek renkler; mavi, yeşil veya pembe salopetler ve daha bir çok renk seçeneği bulunur. Tüm bu ürün çeşitliliği farklı markalarca müşteriye Trendyol’dan sunulur. Farklı markaların tulum salopet üretmesi birbirinden bağımsız salopet fiyatlarında sunularak tüm bütçelere uygun ürün olmasını sağlar. Her kesime uygun tulum salopet modellerinin tüm farklı tarzları ve tulum fiyat çeşitliliğini, online alışveriş rahatlığıyla Trendyol’da keşfedebilirsiniz.