İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Kapasite
Renk
Yalıtım Süresi
Fiyat
Kullanım Alanı
Model
Özellik
Tip
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Contigo Termos

" araması için 183 sonuç listeleniyor

Kaliteli Yapısı ile Tanınan Contigo Termos Modelleri Trendyol'da!

Contigo, termos sektöründe küresel çapta faaliyet yürüten öncü markaların arasında yer alır. Kuruluşun ürettiği termoslar özellikle şehir yaşamında zamana ayak uydurmanızı sağlar. Bol koşuşturmalı hayat akışı içerisinde içeceğini yanında taşımak isteyenler için modern çözümler üreten Contigo, bu farkındalıkla kullanıcı odaklı pek çok modele imza atar.

Özellikle kahve tiryakileri için son derece büyük bir ihtiyaç olan termoslar, teknolojinin de gelişmesiyle daha işlevsel hâle gelmiştir. Henüz 2000'li yıllara girmeden önce üretilmeye başlanan Contigo marka termoslar da bu teknolojik yeniliklerden nasibini alır. Markanın pek çok termosu ve kupası Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilir. Sektör içerisinde genç sayılabilecek olan bu marka, kaliteli ürünleri ve çocuk dostu üretim materyalleriyle kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

Marka; evde, dış mekânlarda, sportif aktiviteler esnasında ve ofiste kullanıma uygun pek çok modeli hayata geçirmeyi başarmıştır. Teknolojiden de faydalanarak modern çözümler üreten Contigo, içecekleri saatler hatta günler boyunca sıcak ve soğuk tutmaya yarayan ekipmanlar imal eder. Gün içerisinde sadece bir kez kullanılabilecek plastik ve kâğıt bardakların tüketimini de azaltmaya yönelik çevre bilinciyle hareket eder. Çevre kirliliğinin önüne geçmeyi hedefler. Uzun süreli kullanıma uygun dayanıklı ürünlerle kişilerin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışır. Contigo matara, termos, bardak modellerini hem kendiniz hem de sevdikleriniz için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Pratik ve Kullanışlı Contigo Termos Modelleri ve Özellikleri

Pratik ve Kullanışlı Contigo Termos Modelleri ve Özellikleri

Markanın ürün yelpazesinde farklı ihtiyaçları bulunan kişilerin beklentilerini karşılayabilecek olan pek çok model mevcuttur. Tümü çelik materyal kullanılarak imal edilen termoslar; renk, tasarım ve boyut açısından çeşitlenir. Contigo termos modellerinin özellikleri ise kişilerin kullanım alışkanlıkları göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Örneğin sıvıların sıcaklığını yaklaşık 3 gün boyunca koruyabilen modeller, uzun süreli kamp etkinliklerinden keyif alan bireyler için idealdir.

Contigo termal vakumlu paslanmaz çelik termos çeşitleri, farklı hacimlerde tüketicilerin beğenisine sunulur. Siyah başta olmak üzere, bordo, mor, mavi ve çok renkli şekilde tasarlanan bu termoslar hem kırsalda hem de şehir yaşamında ihtiyaçlarınızı karşılar. Contigo Thermalock teknolojili bardak adı da verilen bu ürünler, içeceklerinizi 60 saate kadar soğuk tutabilme özelliğine sahiptir. Yine söz konusu bu termoslar 35 saate kadar içeceklerinizi sıcak tutabilir.

Markanın termal serisine ait outdoor termos tasarımları şık yapılarıyla da dikkat çeker. Outdoor termoslar da çay ve kahve başta olmak üzere pek çok içeceği soğuk ve sıcak tutmaya yarar. Söz konusu ürünlerin gövde tasarımında kolay kavranabilen bir bant kullanılır. Bu bant güvenli tutuş sağladığı için termosu araba, motor ve tekne gibi dış mekânlarda aktif olarak hareket ettiğiniz her alanda güvenle kullanabilmeniz mümkündür.

Contigo termal serisi, Thermalock teknolojisi sayesinde içecekleriniz için ısı yalıtımı sağlar. Ayrıca söz konusu termosların kapağı 360 derece dönebilme özelliğine sahiptir. Termal serisi ürünlerin kapağında bulunan özel materyal, içeceklerinizin her zaman hijyenik kalması için tasarlanır. Bu nedenle Contigo termos kapağı içeceklerinizi her ortamda güvenle tüketmenize imkân verir.

Contigo Autoseal termos çeşitleri de modern tasarımları ile tüketicilerin beğenisini toplar. Aslında termos bardak olarak tasarlanan bu ürünler hem şehirde hem de kırsal alanlarda kullanıma uygundur. Autoseal termos bardakları hem ana hem de ara renklerde bulabilmek mümkündür. Çift katmanlı çelik yapısıyla Contigo mug termoslar, daha küçük hacimde üretilir. Gün içinde dış mekânlarda uzun süre vakit geçiren kişiler için ideal olan bu modeller, beklentileri karşılar.

Günlük Kullanımı Kolaylaştıracak Contigo Termos Modelleri Nelerdir?

Günlük Kullanımı Kolaylaştıracak Contigo Termos Modelleri Nelerdir?

Contigo termos türlerini hacimlerine göre sınıflandırmak mümkündür. Markanın termosları genellikle 1.2 l ve 0.74 ml hacme sahip olacak şekilde tasarlanır. Termal vakumlu paslanmaz termos olarak adlandırılan bu ürünler, bardaklı ya da kapaklı şekilde dizayn edilir. Markaya ait termal termosların hacmi de geniş olduğu için kolay tutulmalarını sağlayacak dış kaplama üretim aşamasında kullanılır. Bu termosların çelik gövdeleri, çift yalıtımlı duvarları, Thermalock teknolojileri söz konusu ürünleri sağlam ve uzun ömürlü kılar. Contigo termos çeşitlerinin ağırlıkları 800 ila 700 gram aralığındadır. Bu ürünler ideal boyutlarıyla kişilere kullanım kolaylığı sağlar.

1200 ml Contigo termoslar 800 gram ağırlıkları ve 8 cm x 8.5 cm x 21.5 cm olan ölçüleriyle sadece sizin değil sevdiklerinizin içecek ihtiyacını da karşılayabilir. 740 ml Contigo mug termos ise 700 gram ağırlığındadır. Bu ürün, 8 cm x 8.5 cm x 19.5 cm boyutlarındadır. Bu ürünleri kullanarak sudan kahveye çaydan meyveli meşrubatlara kadar pek çok içeceği saklamanız mümkündür.

Contigo termos bardak seçeneği bakımından da son derece zengin bir yelpazeye sahiptir. Markanın ürün yelpazesinde 700 ml, 720 ml, 590 ml, 500 ml, 470 ml, 420 ml, 300 ml, 350 ml hacme sahip pek çok vakumlu termos matara ve bardak çeşidini bulabilmek mümkündür. Söz konusu bu mataralar, kişilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere değişik tasarım özelliklerine sahiptir. Örneğin Contigo Westloop modeller genellikle tek elle kullanıma uygundur. Bu ürünler, bas iç mekanizmasıyla tasarlanmış olan ürünlerdir.

Contigo 590 ml termos bardaklar ise genellikle şişe şeklinde yapılmıştır. Özel aparatla kapağı gövdeye bağlanmış bu ürünler, kolay taşınabilme özelliğine sahiptir. Matterhorn olarak adlandırılmış 590 mililitrelik termoslar, günün tamamında içecek ihtiyacınızı karşılayabilir. Bu ürünler hem iç aksamları hem de tasarımlarıyla kişilerin beğenisini toplar.

Contigo 300 ml termos bardaklar ise kısa süreli tüketim ihtiyacınızı karşılayabilecek şık ürünlerdir. Renk yelpazesi son derece geniş olan bu bardaklar; metroda, ofis içinde, arabada ve okul ortamında rahatlıkla kullanılabilir. Bu matara çeşitlerinin de kullanım şekli bas iç olarak adlandırılır Contigo Pinnacle paslanmaz termos olarak adlandırılan ürünlerin ağırlığı ise yaklaşık 466 gram kadardır.

Contigo seramik termos çeşitleri ise genellikle çevir aç düzeneğine sahip ürünlerdir. Seyahatlerde tercih edilebilecek olan bu ürünler, tek elle kullanılabilir ve dökülmeye karşı dirençlidir. Söz konusu modeldeki seramik kaplama ve paslanmaz çelik aksam, ürünü daha da dayanıklı hâle getirir. Bu termal mataraları kullanarak içecekleri yaklaşık 5 saat sıcak 12 saat de soğuk tutabilmek mümkündür.

İçeceğinizin Dostu Contigo Termosların Kalitesi ve Dayanıklılığı Nasıldır?

İçeceğinizin Dostu Contigo Termosların Kalitesi ve Dayanıklılığı Nasıldır?

Contigo termos çeşitlerinin kalitesi, üretim aşamasında kullanılan materyallerle alakalıdır. Marka; matara, termos ve bardak ürünlerinin imalatında genellikle çelik malzeme kullanır. Ayrıca hemen hemen her termosun gövdesinde kolay kavranabilen bant veya dış çerçeve yer alır. Bu bant, termosların kolay tutulmasını sağlarken ürünleri dış etkenlere karşı da korur. Bu yüzden Contigo termosların düşme gibi durumlara karşı dayanıklı olduğunu da belirtmek gerekir.

Markaya ait ürünler kesinlikle BPA içermez. Contigo termoslar insan sağlığı ve konforu göz önünde bulundurularak üretilir. Bu sebeple ürünlerde şıklık ve dayanıklılık kadar hijyen de ön planda tutulur. Markanın termosları kolay temizlenebilme özellikleri sayesinde de dikat çeker. Termosların kapağı bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir. Fakat termos gövdelerinin elde yıkanması tavsiye edilir. Contigo termosların dış yüzeyi leke tutmaz yapıya sahiptir. Bu sayede söz konusu ürünler el ve su izlerini göstermez. Şık ve estetik tasarım, termosları her ortamda kullanıma uygun hâle getirir.

Contigo marka termoslar çift duvar yalıtımlı yapıdadır. Bu da özellikle 1200 ml ve 740 ml hacimli termosların yaklaşık 60 saat içecekleri soğuk tutabilmesini sağlar. Söz konusu ürünlerin sıcak tutma aralığı ise 35 saat kadardır. Marka, yüksek kaliteli çelik materyal kullanmaya özen gösterir. Çelik, paslanma gibi problemler yaşatmayacağı için içeceklerin güvenle tüketilmesini mümkün kılar. Geniş hacimli Contigo 1.2 l termoslar, vaktinin büyük bir bölümünü dış mekânlarda geçiren kişilerin vazgeçilmezlerinin arasındadır.

Söz konusu termosları kaliteli kılan bir diğer detay ise ürünlerin kapak kısımlarıdır. Marka hemen hemen tüm termos ve termos suluk çeşitlerinde, sızdırmaya ve dökülmeye karşı dayanıklı kapak mekanizması kullanır. Markanın geniş hacimli termoslarında 360 derece dönebilen bardaklı kapaklar yer alır. Mug ve suluklarda ise bas iç teknolojisine rastlamak mümkündür.

Markanın termos bardakları farklı boyutlarda tasarlanmalarına rağmen çift duvar yalıtımlı çelik gövdeye sahiptir. Tıpkı termoslar gibi bardaklar da BPA içermez. Bu ürünlerin kapakları da bulaşık makinesinde yıkanabilir. Termos bardaklarda, baş iç, çevir kilitle gibi mekanizmalar dikkat çeker. Marka, pek çok patentli kapak mekanizmasına sahiptir. Contigo markasına ait ürünler, kaliteli yapılarıyla dikkat çeker.

İçeceklerinizin Isısını Muhafaza Eden Contigo Termoslar Kimler İçin Uygundur?

İçeceklerinizin Isısını Muhafaza Eden Contigo Termoslar Kimler İçin Uygundur?

Contigo termos çeşitleri 7'den 77'ye herkesin güvenle kullanabileceği ürünlerdir. Bu nedenle bu termos tasarımlarını, günlük yaşamın her alanında görebilmek mümkündür. Termos denildiğinde akla ilk olarak içeceklerin sıcak tutulması gelse de bu önemli aparatlar korunaklı gövdeleri sayesinde sıvıların soğuk kalmasını da sağlar. Bu nedenle söz konusu ürünlerin öncelikle dört mevsim kullanıma uygun olduğunu belirtmek gerekir.

Contigo termos çeşitlerini, kamp yapmayı seven ve avcılıkla ilgilenen doğa tutkunları kullanabilir. Özellikle gün batımından doğumuna kadar uzun bir süreyi doğada geçiren bireyler, temiz su tüketmek için bu korunaklı ürünü tercih edebilir. Kış mevsiminde doğa ile buluşan bireyler bu ürünleri kullanarak çay ve kahve gibi özel içeceklerinin saatler boyunca sıcak kalmasını sağlar. Ürünler, yazın ise kamp alanlarında buz gibi serin bir suya ulaşmanız için idealdir. Tüm bunlara ek olarak söz konusu termoslar sadece kamp noktalarında değil plajlarda ve şantiye gibi çalışma sahalarında da kullanılabilir.

Markaya ait termos türleri şehir yaşamının da vazgeçilmezlerindendir. Özellikle vaktinin çoğunu toplu taşıma araçlarında ya da trafikte geçiren bireyler sıcak veya soğuk içeceklerine hızlıca ulaşmak için bu termosları tercih eder. Contigo ürünleri; çantalarda, elde ve araçların torpidolarından rahatlıkla muhafaza edilir. Bu yüzden uzun süren trafik tıkanıklıklarında söz konusu termosları kullanmak hayatınıza lezzet ve konfor katar.

Contigo termos suluk üretirken çocukları da unutmaz. Renkli ve konforlu tasarımlarıyla öne çıkan pek çok ürünün çocuklar tarafından da kullanılması uygundur. Tüm Contigo ürünlerinin kolay kullanılabilir bir mekanizmaya sahip olduğu söylenebilir. Özellikle tek elle sıvı tüketme eyleminin gerçekleştirilmesine imkân tanıyan dökülme karşıtı ürünler, çocuklar için son derece pratiktir. Tüm bunların yanı sıra söz konusu termos türlerinin BPA gibi zararlı materyalleri içermemesi ebeveynlerin içini rahatlatır.

Contigo termos çeşitlerini; öğrenciler, öğretmenler, sporcular, günün büyük bir bölümünü dışarıda geçirenler, çalışanlar ve kahve tiryakileri tercih edebilir. Ayrıca bu ürünler sağlık çalışanları ve şoförler için de idealdir. Contigo termoslara kentin işlek meydanlarından ofislere, araçlardan ormanlara kadar her alanda rastlamak mümkündür.

Kendiniz İçin Doğru Contigo Termosu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kendiniz İçin Doğru Contigo Termosu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bireyler kendileri veya çocukları için Contigo termos seçerken öncelikle ihtiyaç ve beklentilerini doğru belirlemelidir. Satın alınacak üründen maksimum verim elde etmek için kişilerin yaşam koşulları çerçevesinde uygun bir termos seçmesi gerekir. Bu noktada dikkat edilecek temel husus, alınacak olan termosun hacmidir. Çünkü hacim termosun ağırlığını doğrudan etkiler. Örneğin doğa yürüyüşüne sıklıkla çıkan ve bu alanda termos kullanılacak olan bireylerin daha küçük hacimli ürünleri tercih etmesi avantajlı olacaktır. Küçük hacimli termoslar taşıma kolaylığı sağladığı için kullanıcıların hareket alanını genişletir. Öte yandan uzun bir yolculuğa çıkacak ve termosu bu zaman dilimi içerisinde kullanacak olan kişilerin büyük hacimli ürünleri satın aması önerilir. Büyük hacimli termoslar sadece sizin değil, ailenizin de sıcak ve soğuk içeceklere pratik bir biçimde ulaşmasını sağlar.

Kendiniz için Contigo marka termos alırken göz önünde bulunduracağınız bir diğer detay ise kapak mekanizmasıdır. Özellikle tek elle termos kullanmayı tercih eden bireylerin bas iç şeklinde dizayn edilmiş ürünleri seçmesi fayda sağlar. Öte yandan marka kapak kalitesi bakımından da sizlere rahat ettirir. İyi bir termosun, konulduğu alanda kesinlikle sızdırma yapmaması ve kapağının açılmaması gerekir. Contigo, bu bilgiden hareketle birbirinden güvenli kapak mekanizmalarıyla içeceğinizi ve eşyalarınızı korur.

Termos alırken mutlaka dikkat edilmesi gereken temel noktalardan biri de tasarımdır. Karakterinizi yansıtacak olan rengi barındıran ürünü seçmeniz, alışverişinizden memnun kalmanızı sağlar. Özellikle şehir yaşamında kullanmak için bir contigo termos satın almayı düşünüyorsanız günlük kombinlerinizi ve genel giyim tarzınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Gün içinde çantanızda, elinizde ya da bisikletinizin gövdesinde taşıyacağınız termosun hoşunuza giden bir renge sahip olmasını bu şekilde sağlayabilirsiniz.

Contigo Termoslarının Fiyatları Nasıldır?

Contigo Termoslarının Fiyatları Nasıldır?

Contigo termos fiyatlarını belirleyen temel unsur hacimdir. Neredeyse her üründe aynı teknolojiyi kullanan marka, farklı boyutlara sahip olan termoslar için çeşitli fiyat politikaları uygular. Örneğin Contigo tarafından üretilen 1200 ml’lik termoslar ile 740 ml kapasiteli ürünlerin aynı fiyata sahip olmaması son derece doğaldır.

Fiyat değişkenliği markanın termos bardakları için de geçerlidir. Termos bardaklarda tasarım ve renk gibi faktörler devreye girerek fiyatı etkiler. Örneğin Contigo Luxe serisine ait termos bardaklarla diğer koleksiyonların fiyatları arasında fark vardır. Tüm bunlara ek olarak bazı durumlarda aynı seriye ait ürünlerin değişik renklerinin farklı fiyatlarda kişilerin beğenisine sunulduğunu görmek de mümkündür. Bu noktada kişilerin hem ilgili ürünün tasarım özelliklerini hem de bütçelerini göz önünde bulundurarak tercih yapması önerilir.

Contigo marka matara ve sulukların fiyatları da ürünlerin tasarım özelliklerine göre değişiklik gösterir. Büyük hacimli ürünlerin fiyat aralığının daha yüksek olması normaldir. İçme alanı, kapak mekanizması, üretim materyali, renk ve ağırlık gibi detaylar da bu markaya ait söz konusu ürünlerin fiyatlandırma aşamasında önemli rol oynar. Öte yandan bir dünya markası olan Contigo'nun genel anlamda ulaşılabilir fiyatlarla hizmet verdiğini söylemek mümkündür. Marka tarafından üretilen her bir termosun son derece dayanıklı olduğu düşünüldüğünde Contigo ürünlerinin uzun vadede maddi açıdan tasarruf sağladığı söylenebilir.

Contigo termoslar hakkında herhangi bir fiyat araştırması yapmadan evvel kullanım alışkanlıklarınızı dikkate almanız önerilir. Bu sayede kendiniz için uygun olan modelleri kolayca belirleyebilirsiniz. Türkiye’nin lider e-ticaret platformlarının arasında yer alan Trendyol, geniş ürün yelpazesinde Contigo marka termos ve bardak çeşitlerini de yer verir. Siz de yaşamın her alanında kullanabileceğiniz birbirinden güzel Contigo termosları Trendyol üzerinden zahmetsizce satın alabilirsiniz.