İlgili Kategoriler
Kapasite
Yalıtım Süresi
Renk
Fiyat
Model
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
"

Penguen Termos

" araması için 73 sonuç listeleniyor

Farklı Boyutlarda Dayanıklı Penguen Termos Çeşitleri Trendyol'da!

Penguen termos çeşitleri, kullanım alanları çok geniş olan ısı yalıtım kapasiteli yiyecek, içecek taşıma araçlarıdır. Sıcak ve soğuk tüm gıda maddelerini uzun süre içine konulduğu ısı ayarında muhafaza edebilen bu ürünler, birçok alanda konforla değerlendirilebilen boyutlara sahiptir. Kalitesi, dayanıklılığı ve çeşitli kapasitelerde sıvı barındıran seçenekleri ile çok beğenilen Penguen termos paratik taşıma imkanı sunan tasarımlara sahiptir. Gıda maddeleri üzerinde renk, koku, tat kaybı olmadan uzun süre muhafaza olanağı sunan bu ürünler sağlıklı materyallerden üretilir. Yapı, kapasite, renk, kullanım çeşitliliği içeren birçok model, kişisel ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak değerlendirilebilir. Çalışanların çok sık tercih ettiği Penguen yemek termosu özellikle de sıcak ev yemeği tüketmek için avantaj sağlar. Ürünler açılmadığı sürece içerisine konan gıdaları 12 ile 24 saate kadar sıcak ve taze şekilde muhafaza edebilir. Dışarıda yemek yiyemeyenler için biçilmiş kaftan olan bu özellik sayesinde işyerinizde, seyahat esnasında, piknikte rahat edebilirsiniz. Boyut farklılıklarıyla sahip olabileceğiniz bu ürünler, kullanmak istediğiniz kişi sayısına göre değerlendirilebilir. Penguen outdoor termos olarak satışa sunulan dış mekanlarda kullanıma uygun korumalı yüzeyler, açık havada çalışanlar için uygundur. Çelik iç tasarımlarına ek olarak, deri, metal kaplama, çift korumalı dış yüzeyleri ile arazi şartlarına uyumluluk gösteren outdoor çeşitleri doğa gezilerinde, kampta, balık tutarken, avlanırken değerlendirebilirsiniz. Taze ve sıcak beslenme avantajıyla çok beğenilen modellere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Kalitesiyle Memnun Eden Penguen Termos Çeşitleri

Kalitesiyle Memnun Eden Penguen Termos Çeşitleri

Kullanım alanları çok geniş olan termos türleri, bazı yapı farklılıkları ile birbirinden ayrılır. Penguen çay termosu içine yalnızca sıvı gıda maddeleri konulan türdedir. Çeşitli ölçülerde sahip olabileceğiniz bu modellerin küçük seçenekleri ile sıcak su, çay, kahve, çorba, soğuk su, limonata, meyve suyu gibi içecekleri taze şekilde muhafaza edebilirsiniz. Dış mekanlarda pratik şekilde kendi çay ve kahvenizi yapabilme imkanı veren ürünlerle kaynamış su taşıyarak bebeklerin mama gibi ihtiyaçlarını steril şekilde yapma fırsatı da bulabilirsiniz. Penguen bebek, mama termosu aracılığıyla açık hava gezintileri sırasında, seyahatlerde, alışverişteyken bile bebeğinize sıcak su temin ederek kısa sürede mamasını hazırlayabilirsiniz. Kişisel ihtiyaçlarınıza göre tercih edebileceğiniz ürün kapasiteleri ve dış tasarım renkleriyle memnun eden modeller, paslanmaz çelik iç aksamlarına sahiptir. Penguen termos 500 ml, 750 ml alternatifleri, tek başına içeceğiniz sıvı ihtiyaçlarınız için yeterli kapasiteyi sunabilir. Özellikle de kahve ve çay tiryakilerinin taze içeceklerini her an yanlarında taşıyabilmeleri açısından avantaj sağlayan bu ürünlerin 1-2-3 litrelik seçenekleri de mevcuttur. Uzun yolculuklarda ya da kalabalık pikniklerde ihtiyaç duyabileceğiniz litrelik alternatiflere Trendyol’dan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kullanım sırasında pratik özellikleri ile hayatı kolaylaştıran Penguen pompalı, basmalı, vakumlu, renkli termos alternatifleri, değerlendireceğiniz alana göre çeşitli boy ve litre kapasitelerine sahiptir. Pompalı türleri üstten basmalı mekanizmasının avantajıyla ürünün kapağını açmadan kullanım imkanı sunar. Bu özelliği ile içindeki sıvıyı uzun süre sıcak ya da soğuk tutabilir. 24 saate varabilen etkisiyle çok beğenilen Penguen termos yorumları büyük oranda memnuniyet içerir. Vakumlu matara türleriyle tarzınızı yansıtan görünümlere sahip ürün seçenekleri, çok uzun süre taze sıvı tüketmenize olanak tanıdığı için seyahat boyu tercih edilebilir. Basmalı, pompalı, kulplu, bardaklı, desenli alternatifleriyle geniş ürün skalasına sahip olan tüm ürünler paslanmaz çelik avantajıyla koku oluşumun önüne geçer. Pratik taşıma imkanı sunan Penguen sıcak su, soğuk su termosu aracılığıyla taze içeceklerinizi her yerde sağlıkla tüketebilirsiniz. Arabanızda, elinizde, çantanızda taşıyabileceğiniz boyutlara sahip bu kullanışlı ürünleri, kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Kullanışlı Penguen Termos Özellikleri

Kullanışlı Penguen Termos Özellikleri

Üç ayrı bölmeden oluşarak vakum özelliği sunan Penguen marka termos modelleri, paslanmaz çelik materyal ile üretilir. Çok uzun süre kullanıma uygun dayanıklı yapılarıyla dikkat çeken bu ürünler, özel tutma aparatları, musluk kilitleri, hava almayan çift korumalı seçenekleri ile çok beğenilir. Penguen termos kullananlar ürünün performansından, kapasitesinden, yalıtımından ve kullanım rahatlığından memnun kalır. Dış mekanlarda değerlendirilmek üzere dayanıklı materyallerden üretilen Penguen avcı, dağcı termos türleri, olumsuz hava şartlarında konforla beslenebilme avantajı sunan çeşitlere sahiptir. Yiyecek, içecek gibi gıda maddelerini 24 saat aynı ısı derecesi ile saklama kapasitesine sahip bu modeller, tekli, çiftli ya da büyük boyutlu şekilde değerlendirilebilir. Kalabalık ailelerin favori modellerinden biri olan Penguen büyük termos, gün boyu ihtiyacınız olan taze sıvı tüketimini karşılamak üzere tasarlanır. İçecek alternatifi bulamadığınız mekanlarda, piknikte, uzun süren yolculuklar sırasına sevdiğiniz her türlü meşrubatı bu modellerle taşıyabilirsiniz. Aynı anda hem sıcak hem de soğuk sıvı depolayabileceğiniz bir ürüne ihtiyaç duyduğunuzda kullanabileceğiniz Penguen çiftli termos alternatifleri, kamp ve piknik için uygun seçeneklerdir. İç ve dış materyali paslanmaz çelik olan bu modellerin her bir haznesi farklı ısılardaki gıdaları kendi derecelerinde muhafaza edebilir. Vakumlu izolasyon tasarımıyla 24 saate kadar ısı yalıtımı yapar. Kulplu tasarımıyla kolay taşınabilen ürünler arasında yer alan çiftli seçenekleri tatilde, piknikte, bağda, bahçede konforla değerlendirebilirsiniz. Şahsi kullanım avantajıyla çok beğenilen Penguen şişe termos modelleri, bardaklı türleriyle tercih sebebidir. Her an elinizin altında olması için askı aparatıyla satışa sunulan şişe alternatifleri, farklı litre kapasiteleriyle üretilir. Sporda, ofiste, okulda, seyahatte tercih edebileceğiniz bu şık tasarımlı ürünlerle, taze içeceğinizi sürekli yanınızda bulundurabilirsiniz. Trendyol’da bulunan Penguen termos matara modellerini inceleyerek güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Pratik ve Taze Gıda Taşımaya Uygun Penguen Termos

Pratik ve Taze Gıda Taşımaya Uygun Penguen Termos

Büyük oranda memnuniyet içeren Penguen termos kullanıcı yorumları, ürünü kullanarak avantajını fark eden müşterilerin deneyimlerini içerir. Pratik olması sebebiyle özellikle de dış mekanlarda değerlendirilen ürünler, zamandan tasarruf sağlamanın etkili yolunu sunar. Evinizin konforunda hazırladığınız besin maddelerini her yerde, her koşulda tüketme olanağı veren Penguen termos fiyatları ürünlerin tüm özellikleri göz önüne alınarak belirlenir. Kaliteli, paslanmaz çelik malzemeden üretilen çift katmanlı, vakumlu çeşitleri, fonksiyonel özelliklerle müşteriye sunulur. Kahve tiryakilerinin vazgeçilmezi olan Penguen kahve termosu ihtiyaç duyduğunuz her an sıcacık kahvenizi yudumlama fırsatı veriri. Gün içinde hem taze, hem sıcak kahve içmek istiyorsanız bu alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Sıcak, soğuk tüm içecekler için elverişli olan Penguen mug termos özel tasarım dış görünüşü ile stil sahibi bir ürüne sahip olmanız sağlar. 9.5 litre sıvı kapasitesiyle tüm ihtiyaçlarınıza hitap eden Penguen Estivage termos, emniyetli ve vakumlu tasarımıyla ısı değişimlerin önüne geçer ve basmalı tasarımıyla kolay kullanım imkanı verir. Dış mekan piknik yada gezilerde çok kişilik gruplara hizmet edilen bu tasarım, ergonomik yapısı, kolay temizlenebilirliği ile tercih sebebidir. Penguen küçük termos ise günlük olarak değerlendirebileceğiniz alternatiflerden biridir. Kullanan kişi sayısına göre de değerlendirebileceğiniz çeşitli ürünlerle sağlıklı içecekler tüketebilirsiniz. Sık tercih edilen modellerden biri olan Penguen classic termos bireysel ve çoklu alternatifleriyle müşterinin beğenisine sunulur. Uzun süre ısı yalıtımı yapan kaliteli tasarımlarıyla sağlıklı gıdalar tüketme imkanı veren modeller, hastane, piknik, seyahat, spor, iş gibi imkan sınırı bulunan alanlarda yardımınıza koşar. Zaman ve iş gücün tasarrufu sağlayan bu şık ürünlerle hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız olan Penguen termos yedek parça ürünlerine Trendyol aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.