İlgili Kategoriler
Fiyat
Uçuş Süresi
Yedek Batarya
Uçuş Mesafesi
GPS
Kamera Özelliği
Beni Takip Et Modu
Renk
Sivil Havacılık İzni
Batarya Sayısı
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Corby Drone

" araması için 21 sonuç listeleniyor
Corby Cx014 Smart Drone Siyah
Kargo Bedava

CorbyCx014 Smart Drone Siyah

(4)
1.480 TL
Sepete Git

Corby Drone

Dronelar ve Kullanım Alanları

Dronelar ve Kullanım Alanları

Gelişen teknoloji ile beraber insanlar pek çok alanda yeni cihazlar tasarlamaya ve üretmeye başlamıştır. Bu cihazlar yardımıyla insanların gerçekleştirebileceği hemen her işlev bu cihazlar ile yapılabilmektedir. Gelişen teknoloji ile drone adı verilen cihazlar üretilmiştir. Bu cihazların diğer bir adı da insansız hava aracıdır. Günümüzde pek çok amaç için kullanılmaktadır. Ulaşılamayan alanlar için, yüksek yerler için bu cihazlar sıklıkla kullanılmaktadır. Kamera sistemine sahip olan bu cihazlar ile her alanı görme imkânı elde edebilirsiniz. Eskiden askeri alanda kullanılan droneların kullanım alanları hızlı bir biçimde artmaya başlamıştır. Askeri alanda ulaşılamayan yerlerdeki olayı, ne olup bittiğini, tehlikeli bölgeleri gitmeden görüntüleme imkânı sunmaktadır. Bunun yanı sıra günümüzde çoğu alanda farklı amaçlarla kullanılabilir. Örneğin; bir bölgenin yüksek bir alandan görüntüsü çekmek amacıyla kullanılabilmektedir. Yüksek alandan çekilen o bölge hem daha geniş olarak çekilebilmekte, hem de oldukça güzel görüntüler elde edilebilmektedir. Daha gelişmiş modelleri içerisinde hız ve uçuş yolunu sabitleyen dronelar da mevcuttur. Güvenliği sağlamak amacıyla büyük firmalar tarafından da sıklıkla kullanılan cihazlar olmaktadırlar. Kamera sistemi sayesinde uçarak etrafındaki alanları anlık olarak size iletebilecek bir yapıda tasarlanan ürünlerdir. Boyutları kullanım alanlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Uzaktan kumanda sistemi ile hareket edebilen bir yapıları vardır. Güvenlik, askeri gibi alanların yanı sıra hobi amaçlı da sıklıkla kullanılan cihazlardır. Yetişemediğiniz hoş alanları görüntülemek amacıyla droneları tercih edebilirsiniz. Bu alanları kolayca görüntüleyerek hoş görüntülere kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra avcılık gibi uygulamalarda da sıklıkla tercih edilen cihazlardır. Bunun yanı sıra reklamcılık sektöründe de bu cihazlardan yararlanılmaktadır. Geniş alandaki fotoğraf ve video çekimlerinde 360 derece gözlem imkânı ile oldukça güzel görüntüler meydana getirmektedir. Aynı şekilde düğün çekimlerinde de dronelar kişilerin sıklıkla tercih ettiği ve ortaya oldukça hoş düğün görüntüleri çıkmasını sağlayan ürünlerdir. Yakın mesafelerde posta dağıtım şirketleri bu cihazlardan yararlanabilmektedir. Bu noktada kaliteli drone üretimi yapan markaları tercih etmek de son derece önemlidir. Bu alanda üretim yapan Corby drone ile kaliteyi deneyimleyebilirsiniz. Pek çok modelde drone tasarlayan Corby ile kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz.

Corby Drone Özellikleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Corby Drone Özellikleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bazı durumlarda insanların ulaşamadığı ve göremediği alanlar olmaktadır. Örneğin güvenlik amaçlı savunmada sıklıkla kullanılan dronelar tehlikeli bölgelere gitmeden bu bölgeleri görüntülemeye yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra son yüksek bölgelere çıkabilen dronelari güzel görüntülere ulaşmanızı sağlamaktadır. Yüksek alanlara çıkarak geniş bir görüntüleme yapabilen bu cihazlar ile huzurlu doğa görüntülerine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra düğün gibi organizasyonlarda da sıklıkla bu cihazlardan yararlanılmaya başlanmıştır. Özel günlerinizde dronelar yardımıyla güzel anılar oluşturabilirsiniz. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan bu cihazlar, uzaktan kumandalı bir sisteme sahiptir. Birkaç eğitim ile kolayca kullanabileceğiniz bu uzaktan kumandalar ile droneları istediğiniz alana yönlendirebilirsiniz. Drone üreticileri arasında Corby markası öne çıkmaktadır. Hayatımıza 2010 yıllarında dâhil olan dronelar askeri, pazarlama gibi alanların yanı sıra artık günümüzde kişisel kullanım amacıyla kullanılmaya başlanmıştır. Droneların markası ve kalitesi oldukça önemlidir. Corby, bu anlamda öne çıkan bir markadır. Corby kelimesi kuzgun anlamına gelmektedir. Kişilerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak ürünler üreten marka tamamen yerlidir. Ürünlerini pek çok fonksiyon ile donatan marka, müşterileri tarafından beğeni ile karşılanmaktadır. Pek çok modelde drone üretimi yapan bir markadır. Corby drone özellikleri modelden modele farklılık gösteren bir konu olsa da genel olarak her ürününde yüksek kaliteyi ve beklentiyi karşılayan fonksiyonlara sahiptir. Örneğin; bazı modelleri havada sabitleme özelliğine sahip olarak rüzgara karşı koyabilmektedir. Pek çok modelde yer alan kumandadaki tek bir tuşa basarak cihazı 360 derece takla attırabilmek mümkündür. Corby drone batarya özellikleri ile de daha uzun bir uçuş deneyimi sunmaktadır. Güçlendirilmiş bir bataryaya sahip olan ürünler, bu yapıları ile kullanıcıları memnun bırakmaktadır. Bazı modeller Android gibi işletim sistemlerine sahip olmakla beraber tüm cihazlara bağlanabilir. Bu bağlantı sayesinde cihazınızı kontrol edebilirsiniz. Modellerin bir kısmında bulunan bir özellik de uçuş esnasında el hareketlerinizi algılayarak fotoğraf ya da video çekebilmenizdir. Kaliteli ve hafif malzemelerle tasarlanan dronelar ile kullanım kolaylığını yaşayabilirsiniz. İyi bir manevra kabiliyeti ile de yönlendirilmeleri basittir. Drone kullanmaya yeni başlıyorsanız başlangıç seviyesindeki kullanıcılara uygun nitelikteki droneları modeller içerisinde bulabilirsiniz. Aynı şekilde profesyonel drone seçenekleri de mevcuttur. İhtiyaç ve isteğinize göre modeller arasından seçim yaparak siparişinizi kolayca ulaştırabilirsiniz.

Corby Drone ModelleriTrendyol' da Satışta

Corby Drone Modelleri Trendyol' da Satışta

Son dönemlerde oldukça popüler olan dronelardan pek çok alanda yararlanabilirsiniz. Pek çok farklı modeli bulunan bu ürünler ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçimde bulunabilirsiniz. Corby drone modelleri içerisinde yer alan Corby zoom pro CX007 smart drone bu modellerden birisidir. Havada sabitleme özelliği, wifi kablosuz bağlantı, otomatik kalkış - iniş, akıllı telefonlar ile uçurabilme, yüksek kamera kalitesi, 360 derece otomatik katlama özelliği, geliştirilmiş batarya özelliklerine sahip olan bir modeldir. Corby CX007 zoom pro smart drone kameralı olmakla birlikte HD 720 P kamera özelliğine sahiptir. Mobil cihaz üzerinde fotoğraf ve video kaydı gerçekleştirebilirsiniz. Corby marka zoom pro CX007 smart drone yorum kısmından ürünü satın alan kişilerin yorumlarına ulaşabilirsiniz. Ürün, kullanıcılar tarafından beğenilmiş ve müşterilere tavsiye edilmiştir. Airmaster drone Corby SD01 havada sabitleme özelliği gösteren bir üründür. Aynı zamanda Corby SD01 airmaster drone özellikleri içerisinde otomatik biçimde iniş kalkış yapabilme fonksiyonu bulunmaktadır. Bu cihaz, aynı zamanda el hareketleri ile uçuş esnasında fotoğraf ve video çekebilmektedir. Corby SD01 drone geliştirilmiş bataryası ile 360 derece takla atabilme fonksiyonu göstermektedir. Corby CX015 wifi kameralı katlanabilir 1080p smart drone yine havada sabit kalma özelliğine sahip olan bir dronedur. 75 metre kumanda ile kontrol mesafesi bulunmaktadır. Hareket tanıma sistemi ile fotoğraf ve video çekebilirsiniz. Aynı zamanda mobil cihazınıza bağlanabilen bu cihaz ile cep telefonunuz üzerinde fotoğraf ve video kaydı yapabilirsiniz. Corby CX014 wifi kameralı katlanabilir 720p smart drone katlanabilir bir tasarıma sahiptir. Bunun yanı sıra ürün, havada sabitleme özelliğine ve kolay uçuşa sahiptir. Corby voyager smart drone CX014 HD 720 P kamera çözünürlüğü mevcuttur. Cep telefonunuz ile cihazı uçurabilirsiniz. Mobil cihaz üzerinde fotoğraf ve video kaydı gerçekleştirebilirsiniz. Hareket tanıma sistemine sahip olan cihaz, uçuş halindeyken video ve fotoğraf çekimi gerçekleştirebilmektedir. 13 - 14 dakika uçuş süresine sahip olan cihazın 1200 mAh batarya kapasitesi bulunmaktadır. Corby CX009 zoomlite smart drone katlanabilir bir tasarıma sahiptir. Corby drone zoom lite diğer pek çok modelde olduğu gibi havada sabitlenme özelliğine sahiptir. Akıllı telefon ile cihazı kolayca yönlendirebilirsiniz. 75 metre kumanda ile kontrol mesafesi mevcuttur. Hareket tanıma sistemi bulunan cihaz, uçuş sırasındayken el hareketleri ile fotoğraf çekimi yapabilmektedir. 380 mAh batarya kapasitesine sahip olan ürün, 4 - 5 dakika uçuş süresine sahiptir. Hafif yapısı ile öne çıkan ürün kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Corby Drone Kullanımı Nasıl Gerçekleşmektedir?

Corby Drone Kullanımı Nasıl Gerçekleşmektedir?

Hobi amaçlı ya da işinizin bir parçası olarak droneları kullanabilirsiniz. Rahat ve kolay bir kullanım sağlayan bu cihazlar ile insanların ulaşamayacağı yerleri kamera sistemleri ile donatılmış olan bu cihazlar görebilmeyi sağlar. Aynı zamanda video kaydı, fotoğraf çekimi gibi olayları da gerçekleştirebilen bu cihazlar ile yüksek kalitedeki görüntülere ulaşabilirsiniz. Ayrıca düğün, nişan gibi özel günlerde de sıklıkla kullanılabilen bu cihazlar ile gökyüzünden çekimler elde edebilirsiniz. Sinema sektöründe de sıklıkla faydalanılan bu ürünler ile oldukça güzel manzaralar elde edebilirsiniz. Droneları kullanmak öğrendikten sonra oldukça kolay gerçekleşen bir işlemdir. Corby drone nasıl uçurulur? sorusunun cevabına bakacak olursak öncelikle drone hangi alanda kullanılacaksa o yönde bir seçim yapılması gerekmektedir. Drone uzaktan kumanda sistemi ile hareket ettirilmektedir. Cihaza yükleyeceğiniz komutlar yardımıyla cihaz ile irtibat kurabilirsiniz. Dronenin kumanda ile rahatça hareket ettirilebilmesi için kumanda ile arasındaki algılama işleminin tam ve düzgün olması gerekmektedir. Kumanda sayesinde drone yukarı, aşağı, sola ve sağa çevrilebilmektedir. Cihaz üzerinde bulunan ayar seçenekleri ile ürünü hangi alanda kullanacaksanız ona göre bir ayarlama yapmanız gerekmektedir. Corby smart drone kullanırken kumanda sisteminin iyi bir şekilde kıvranmış olması gerekmektedir. Kumandayı kullanmayı doğru bir şekilde öğrendikten sonra cihazı kullanmak iyi bir seçenek olacaktır. Kumanda ile cihazı doğru bir biçimde kullanmak, cihazın zarar görmesini engelleyerek ek masraflar çıkmasını önleyecektir. Buna ek olarak drone kullanılmaya başlanmadan önce hangi alanlarda uçurulmasının serbest olduğunun öğrenilmesi gerekmektedir. Örneğin; askeri alanlarda hobi amaçla droneların kullanımları yönetmeliğe uygun olmayan bir durumdur. Cihazı kullanmaya başlamadan önce Corby drone pili yeterli seviyede olmalıdır. Pil seviyesinin tam olması, kullanım esnasında cihazın sizi yarı yolda bırakmasını önleyecektir. Corby drone uçurma işlemi yeterli pil ile daha keyifli bir hale gelecektir. Ayrıca düşük pil seviyesini dronenun düşmesi ile sonuçlanabilir. Bu düşme sonucu da cihaz zarar görebilir. Ayrıca uçurma işlemine başlamadan önce cihazın son kontrolleri sağlanmalıdır. Uçuş esnasında manzarayı görüntülemek için akıllı telefon ve tabletinizden yararlanabilirsiniz. Cihazların kolayca iniş ve kalkış yapabileceği geniş alanlarda uçurma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra uçurma işlemini gerçekleştirirken hava şartlarının da kötü olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kötü hava koşulları, cihazınızın zarar görmesine yol açabilir.

Corby Drone Yorumlar Hakkında

Corby Drone Yorumlar Hakkında

Diğer elektronik aletlerde olduğu gibi dronelar da birden fazla parçadan oluşabilmektedir. Bu cihazların en önemli parçaları içerisine cihazı ayakta tutan çerçeve bulunmaktadır. Tüm parçalar bu çerçeve üzerine inşa edilmektedir. Corby drone inceleme sonuçlarına göre değişen kanat sayıları mevcuttur. Performansına göre 3, 4 ya da 6 adet kol bulunan dronelar ile kaliteli uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Corby drone motoru da cihazların önemli parçaları arasında yer almaktadır. Corby, bu noktada oldukça kaliteli motorlara sahiptir. Aynı şekilde Corby drone pervane ve Corby drone kumanda da cihazın önemli parçalarındandır. Pervane, cihazların uçmasını sağlarken kumanda ile de cihazınızı kolayca hareket ettirebilirsiniz. Corby drone kamerası da cihazın önemli parçaları içerisinde yer almakta olup yüksek çözünürlükte görüntüler elde etme noktasında yararlıdır. Corby kameralı drone ile ulaşamayacağınız alanlara cihaz yardımıyla erişim sağlayarak güzel görüntüler elde edebilirsiniz. Modeller içerisinde yer alan Corby rotha drone kumandası üzerinde bulunan tek tuş ile kalkış yapabildiği gibi tek tuş ile kalkış yaptığı noktaya dönebilmektedir. Havada sabitleme özelliği bulunan ürün, düşük bataryaya sahip olduğu durumlarda kalktığı noktaya geri dönmektedir. Corby rotha CX010 smart GPS drone ile rota belirleyebilirsiniz. Rota belirleme özelliği bulunan ürün, GPS tuşu ile sizin istediğiniz herhangi bir rotada uçabilmektedir. 1080 HD kamera kalitesine sahiptir. Akıllı telefonlar ile uçurabilme özelliği mevcuttur. Corby zoom one smart drone bir başka ürün olup markanın diğer modellerinde bulunan havada sabitleme özelliğine sahiptir. Corby CX008 zoom one smart drone otomatik bir biçimde kalkış ve iniş özelliğine sahip olmakla beraber 360 derece otomatik takla özelliği mevcuttur. Corby CX012 wifi kameralı smart drone ise hassas kumanda yönetimi gerektiren iniş ve kalkış manevraları, tek tuş ile otomatik pilot ile gerçekleştirmektedir. Aynı şekilde akıllı telefonlarınız ile cihazı kumanda edebilirsiniz. Uçuş esnasında tek tuş ile fotoğraf ve video çekmeniz mümkün hale gelmektedir. Corby mini drone ise kapalı alanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Sensörlü olan ürün, bu sensörler sayesinde kolayca hareket ettirebilmektedir. Corby sensörlü mini drone fırlatılarak uçurulabilmektedir.

Corby Drone Fiyatları ile İlgili Genel Bilgiler

Corby Drone Fiyatları ile İlgili Genel Bilgiler

Corby markası, pek çok farklı drone modeli üreten ve piyasaya sunan bir marka olma özelliği taşımaktadır. Yerli olan bu markanın drone modelleri içerisinde Corby skymaster drone bulunmaktadır. 480 P açısı değiştirilebilir kameraya sahiptir. Havada sabitleme özelliği bulunan bu ürün, mobil cihazlar üzerinden fotoğraf ve video kaydı gerçekleştirebilir. Hareket tanıma sistemi bulunan bu ürün, 1000 mAh bataryaya sahiptir. Corby drone şarj süresi modelden modele değişkenlik gösteren bir durumdur. Ancak markanın drone modelleri genellikle uzun süre şarj olmayan kısa sürelerde şarj olabilen ürünlerdir. Altimetre sensörleri sayesinde havada asılı kalabilen ürünlerdir. Bu sabit kalma özellikleri ürünlerin havada sabit kalarak çekim yapmayı kolaylaştırmaktadır. Yüksek kaliteye sahip olan kameralar ile net görüntüler elde edebilirsiniz. Ayrıca wi-fi ile kolayca bağlanarak elde ettiğiniz görüntüleri akıllı telefonunuza anında yansıtabilirsiniz. Artırılmış batarya kapasiteleri olan cihazlar ile uzun süre uçuş deneyimi yaşayabilirsiniz. Pek çok alanda kullanılan dronelar, işlerinizi son derece kolaylaştırmanın yanı sıra keyifli zamanlar geçirmeniz konusunda size yardımcıdır. Corby drone fiyatları oldukça değişkenlik gösteren bir konudur. Corby markası, pek çok farklı fonksiyona sahip olan modellerde dronelar üretmektedir. Ürünlerin uçuş süresi, bağlantı şekli, görüntü kalitesi, boyutu gibi durumlar fiyat üzerinde etkili olabilmektedir. Başlangıç ve hobi amaçlı olarak kullanılan cihazların fiyatları, profesyonel olan cihazlara oranla daha uygun olabilmektedir. Profesyonel amaçlı olarak kullanılan cihazların fiyatları, içerdikleri fonksiyon bakımından biraz daha fazla olabilmektedir. İhtiyaçlarınızı ve cihazın sahip olduğu fonksiyonları göz önünde bulundurarak bir cihaza karar verebilirsiniz. Yorumlar kısmından da satın alacağınız ürün hakkında yapılmış müşteri yorumlarına ve değerlendirmelerine kolayca ulaşabilirsiniz. Kaliteli dronelar üreten Corby markasının modellerini satın alarak siz de kaliteyi deneyimleyebilirsiniz. Bütçeye uygun fiyatlar ile satışa sunulan bu ürünler, bütçeye uygun bir nitelik göstermektedir. Modelden modele bu durum farklılaşsa da genel manada bütçeye uygun fiyat özelliği gösterirler. Size uygun olan ürünü Trendyol üzerinden kolayca sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.