placeholder
"

DJI

" araması için 1064 sonuç listeleniyor
DJI Air 2s Fly More Combo
KARGO BEDAVA
DJIAir 2s Fly More Combo
(72)
Air 2s Fly More Combo
33.999 TL
Sepete Git
DJI Fpv Combo Drone
KARGO BEDAVA
DJIFpv Combo Drone
(22)
Fpv Combo Drone
22.727 TL
Sepete Git
DJI Mavic 3 Drone
KARGO BEDAVA
DJIMavic 3 Drone
66.000 TL
63.950 TL
Sepete Git
DJI Matrice 600 Pro Drone
KARGO BEDAVA
DJIMatrice 600 Pro Drone
158.400 TL
Sepete Git
DJI Dron  Gri
KARGO BEDAVA
DJIDron Gri
43.500 TL
Sepete Git

DJI

dji

Günümüzde son derece gelişen ve kullanışlı bir hale gelen görüntüleme teknolojileri, amatör ve profesyonel kullanıcılara pek çok farklı aksesuar ve ekipman seçeneği sunuyor. Yüksek çözünürlükte kayıt yapabilen ve farklı çalışma koşulları için özelleştirilmiş fonksiyonlar barındıran bu ürünler, farklı kullanıcı ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılıyor. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında Drone, kamera sabitleyici cihaz ve aksiyon kamerası gibi yüksek teknolojili ürünler yer alıyor. 2006 yılında Çin'de kurulan teknoloji şirketi Dji, bu alanda kullanıcılara sunduğu kaliteli ve uzun ömürlü ürünler sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor. Markanın ürettiği son cihazlar, online platformlarda kullanıcılar tarafından Dji new drone olarak aratılıyor. Dji yeni ürün modelleri sayesinde her geçen gün dünya genelinde rağbet gören ve tercih edilen bir marka olarak tanınıyor. 

Yaşadığınız Her Anı Kaydedin

Gelişen teknoloji sayesinde günümüzde önemli ve ilgi çekici her anın kullanıcılar tarafından kayıt altına alınması, popüler bir alışkanlık olarak kabul ediliyor. Yüksek çözünürlük değerlerine sahip fotoğraf ve video dosyalarının artık kolay bir şekilde saklanabilmesi ve kayıt cihazlarının hemen her alanda başarılı bir şekilde kullanılabilmesi, kullanıcılara yaşadıkları her anı ölümsüzleştirme fırsatı sunuyor. Cihaz ve ekipmanların küçük boyutlara sahip ve kolay taşınabilir formda olmaları da, bu alışkanlığı çok daha kolay bir hale getirerek kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Dji ürünleri kullanıcıların ihtiyaç duyabilecekleri farklı özellikler barındırıyor. Ürünlerinde estetik ve kullanışlı bir tasarım üslubunu benimseyen marka, günlük hayatta eğlenceli bir şekilde kullanılabilecek cihazlardan, profesyonel projeler için kullanılabilecek yüksek donanım özellikleri barındıran cihazlara kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Yüksek çözünürlüğe sahip video ve fotoğraf dosyaları, cihazlarda oldukça büyük bir alan gereksinimine ihtiyaç duyabiliyor. Cihazlarında arttırılabilir depolama seçenekleri sunan marka, bu sayede kullanıcılara ihtiyaç duydukları depolama kapasitesini de sunmayı başarıyor. Dji batarya konusunda da kullanıcılara farklı seçenekler sunuyor. Uzun uçuş sürelerine olanak tanıyan bataryaların yanı sıra bazı modeller, harici ekstra batarya desteğiyle daha uzun uçuş sürelerine sahip oluyor. Daha çok profesyonel film, dizi ve belgesel yapımcılarının ihtiyaç duyduğu bu özellik, droneların performansını büyük ölçüde arttırmayı başarıyor. Fotoğraf ve video çekmeyi çok daha eğlenceli hale getiren dronelar, hayatın her alanında kullanıcıların kolay ve pratik bir şekilde anı kaydetmesini sağlıyor. Yüksek teknolojili cihazlardan, düşük boyutlu ve eğlenceli kontrol mekaniklerine sahip cihazlara kadar geniş bir yelpazede kullanıcıyla buluşan drone modelleri, en gelişmiş teknolojik özellikleri bir araya getirerek kullanıcılara sunuyor. 

Dünyaya Gökyüzünden Bakın

Hızla yaygınlaşan ve geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan drone teknolojisi, havadan görüntüleme imkanı sayesinde nefes kesici anların kaydedilmesini sağlıyor. Sinema ve reklam alanındaki profesyonel ihtiyaçları karşılamanın yanı sıra bireysel kullanıcıların da ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan drone ürünleri, farklı teknik özelliklere ve donanımlara sahip. Dji drone çeşitleri, kullanışlı ve şık tasarımları sayesinde dünya çapında kullanıcılar tarafından beğeniyle kullanılıyor. Dji Air serisinde de kullanılan katlanabilir tasarım özelliğine sahip olan cihazlar, drone pervanelerinin katlanarak, depolama sırasında çok daha az alan kaplamasını sağlıyor. Markanın Dji Mavic Pro gibi serileri; gelişmiş sensör teknolojileri, yüksek çözünürlüklü 4K UHD video kayıt imkanı ve görüntü sabitleme gibi yetenekleri sayesinde başta profesyonel kullanıcılar olmak üzere tüm kullanım alanlarında maksimum performans sergiliyor. Dji Phantom 4 dronelar, yüksek uçuş performansının yanı sıra başarılı teknik özellikleriyle de son derece kullanışlı. Serinin en gelişmiş modeli olan Phantom 4, 4K UHD kayıt desteği ve 5 yönlü engel algılama teknolojisiyle öne çıkıyor. Dengeli bir performans sunan Dji Phantom serisi drone modelleri, amatör kullanıcıların yanı sıra profesyonel kullanıcıların beklentilerini de karşılamaya yönelik olarak üretilmiş, çok yönlü özellikleriyle dikkat çekiyor. Dji Drone fiyat ve özellikleri, ürün serilerine göre değişiklik gösteriyor. 

Profesyoneller İçin Dji 

Drone ve aksiyon kamerası sektöründe adından sıkça söz ettiren ve kullanıcılar tarafından tercih edilen marka, profesyonel çekimlere uygun pek çok drone modeli sunuyor. Uzun uçuş sürelerine ve gelişmiş Dji camera teknolojisine sahip olan bu modeller, sanatsal çalışmalarda etkileyici görseller elde edilmesine olanak tanıyor. Ayrıca akıllı sensörler sayesinde güvenli bir kullanım deneyimi sunan bu dronelar, uçuş sırasında çevre faktörlerini üç boyutlu bir şekilde tarayarak olası engellere ve çarpmalara karşı kendini koruyor. Üç boyutlu arazi haritalandırma özelliğine ek olarak profesyonel modellerde yer alan mesafe sensörleri de cihazın ani çarpmalara maruz kalmasını da engelliyor. Sinematik çekimler için CMOS sensöre sahip olan cihazlar, Cinema 4K olarak da adlandırılan çözünürlük değerlerinde video kaydı gerçekleştirebiliyor. 4096x2160 piksel çözünürlüğündeki bu kayıt formatı, standart kayıt cihazlarının sağlayamadığı yüksek çözünürlük değerlerini kullanıcıya sunuyor. Günümüzde Aerial Filming ve Aerial Photography olarak adlandırılan sektörler, uçan kayıt cihazlarıyla gerçekleştirilen çekim eylemlerini tabir etmek için kullanılıyor. Yüksek bütçeli filmler ve projeler için de sıkça kullanılan havadan görüntüleme teknikleri, izleyiciye çok daha çarpıcı ve etkileyici bir izleme deneyimi sunmak için tercih ediliyor. Dji'ın profesyonel kullanıcılar için sunduğu teknolojiler, yapımcıların bu ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor. Markanın bu alanda sunduğu pek çok Drone modeli, tüm hava ve yeryüzü koşullarında maksimum performans göstermesinin yanı sıra üst düzey kamera özellikleri ve güvenli uçuş desteğiyle de dikkat çekiyor. Dji Türkiye ve dünyada profesyoneller tarafından tercih edilen ve beğenilerek kullanılan ürünleriyle adından sıkça söz ettiriyor.

Aksiyon Asla Hız Kesmesin

Kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen diğer bir görüntüleme cihazı olan aksiyon kameraları, başta hareketli ve zorlu sporlarla ilgilenen kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Dji Osmo Pocket ve diğer Osmo serisi cihazlar sayesinde kullanıcılar yüksek tempolu anlarda dahi kesintisiz ve kaliteli bir kullanım deneyimi yaşıyor. Kaydedilen her ana sinematik bir hava kazandıran bu ürünler, Gimbal gibi teknolojilerle geliştiriliyor. Bu teknoloji sayesinde hareket veya hava koşulları sonucunda yaşanabilecek sarsıntı gibi hataların da başarılı bir şekilde önüne geçiliyor. Ayrıca aksiyon dolu etkinlikler sırasında yapılan çekimlerde kusursuz ve kaliteli bir çekim elde ediliyor. Aksiyon kameraları küçük boyutları ve kolay taşınabilir yapıları sayesinde de kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Tatillerde, günlük hayatta ve spor etkinliklerinde kolaylıkla kullanılabilen bu cihazlar, sırt ve seyahat çantalarında dahi rahatlıkla taşınabiliyor. Düşük ağırlıkları sayesinde çekim ve taşıma sırasında da kullanıcıya büyük bir kolaylık sağlıyor. Harici aksesuar ve ekipmanlarla da desteklenebilen aksiyon kameraları, bu sayede çok yönlü ve fonksiyonlu bir kullanım imkanı da sunuyor. Su geçirmeyen kılıf ürünleriyle su altı çekimlerinde ve deniz sporlarında kullanılabilen aksiyon kameraları, eğlenceli ve heyecan dolu videoların kaydedilmesini sağlıyor. Diğer harici ekipmanlar arasında yer alan mikrofonlar sayesinde de yüksek çözünürlükteki video kaydının yanı sıra kaliteli bir ses kaydı da gerçekleştirilebiliyor. Bu özelleştirme seçenekleri sayesinde dijital içerik üreticileri tarafından da sıkça tercih edilen bu kamera modelleri, pratik, kolay ve kaliteli bir kayıt performansı sunuyor. Bağlantı noktaları sayesinde kolay bir şekilde bilgisayarlara aktarım yapılabilmesi sayesinde de tercih sebebi olan cihazlar, yüksek hızda veri aktarımına imkan tanıyan USB ve HDMI teknolojilerinin yanı sıra Wi-Fi ve Bluetooth gibi kablosuz veri aktarımını da barındırıyor. Özgür ruhlu ve hareket halinde olan kullanıcılar için ideal bir görüntü kayıt cihazı olan aksiyon kameraları, sağladığı teknik donanımlar ve eşsiz tasarım özellikleri sayesinde en çok tercih edilen kamera modelleri arasında yer almayı başarıyor.

Tempoya Ayak Uyduran Teknoloji

Başarılı ve etkileyici bir videonun en önemli noktalarından biri olan görüntü stabilitesi, çekimlere profesyonel bir hava kazandırmak ve çekim sırasında rahatsız edici sarsıntıların önlenmesi konusunda son derece önemli bir özellik olarak kabul ediliyor. Günümüzde dahili sarsıntı önleyici kayıt cihazları bulunduğu gibi, kayıt cihazlarına monte edilebilen ve Gimbal olarak adlandırılan sarsıntı önleyici ekipmanlar da bulunuyor. Bu ekipmanlar akıllı telefon ve kamera gibi pek çok görüntü kayıt cihazına uyumlu bir şekilde bağlanarak hareketli video çekimlerinde kullanıcılara sarsıntısız ve etkileyici bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Çok eksenli hareket sistemi ve ağırlık merkezi sayesinde çekim sırasında sarsıntı ve titreşimin engellenmesine yardımcı olan Gimbal'lar, aksesuar üzerinde yer alan farklı tuşlarla da direkt olarak kayıt cihazındaki zoom, zamanlayıcı ve kayıt gibi fonksiyonlara erişim imkanı tanıyor. Farklı kayıt cihazlarıyla çekim yapan kullanıcılar için çok kullanışlı bir tercih olan bu ekipmanlar, katlanabilir ve hafif yapıları sayesinde de çantalarda kolaylıkla taşınabiliyor. Ürettiği pek çok cihazda dahili görüntü sabitleme teknolojisini de kullanan Dji Mavic Air gibi modellerinde de çok eksenli sabitleyicilerden yararlanıyor. Çekim sırasında cihazın yüksek irtifalarda karşılaşabileceği sert rüzgarlarda dahi etkileyici bir sabitleme performansı sunan bu teknoloji, zorlu koşullarda dahi yüksek kaliteli kayıt gerçekleştiriyor. 

Hiç Olmadığı Kadar Akıllı

Dji Fly uygulaması, drone kullanıcılarına pek çok kullanışlı özellik sunuyor. Bunlar arasında uçuş için kullanıcıları bilgilendiren ipuçları ve püf noktaları, uçuş durumu ve video düzenleme gibi eklentiler yer alıyor. Android ve iOS uygulama mağazalarından kolaylıkla indirilebilen bu uygulama sayesinde drone kullanımı hiç olmadığı kadar akıllı ve eğlenceli bir hal alıyor. Dji'ın geliştirdiği video düzenleme paneli sayesinde kullanıcılar, hayal güçlerini ve yeteneklerini kullanarak video dosyalarını bir araya getirebiliyor ve düzenleyebiliyor. Bunun yanı sıra markanın kullanıcılara sunduğu video düzenleme şablonları sayesinde de farklı kolaj ve düzenleme çalışmalarına birkaç dokunuşla hazırlanabiliyor. Farklı kompozisyonlara sahip bu şablonlar zahmetsiz ve hızlı bir şekilde videolarını düzenleyerek çok daha güzel bir hale getirmek isteyen kullanıcılar için oldukça ideal bir tercih olarak öne çıkıyor. Uygulamanın kullanıcılara sunduğu diğer bir özellik olan uçuş durum takibi özelliği, Markanın kablosuz kontrol kumandalarına entegre edilen ve uygulamanın güncel bir sürümünün yüklü olduğu akıllı cihazlar sayesinde çalışıyor. Desteklenen akıllı cihazlar üzerinden droneun hızı, bulunduğu yüksekliği, sinyal gücü ve batarya durumu gibi bilgilerinin yanı sıra GPS koordinatları ve diğer yararlı bilgiler de anlık olarak takip edilebiliyor. Bu sayede güvenli ve verimli bir uçuş deneyimi sunuyor. Ayrıca kullanıcılar çekim sırasında tüm kamera opsiyonlarına da eş zamanlı olarak erişim sağlayabiliyor. Markanın farklı drone serilerinde bulunan ve kullanıcının el hareketleriyle cihazı kontrol etmesini sağlayan teknolojiler de verimli bir şekilde kullanılıyor. Başlangıç seviyesindeki kullanıcılar için son derece faydalı olan uçuş modları, drone kullanma becerisine sahip olmayan kullanıcıların dahi profesyonel görüntüler elde etmesini sağlıyor. Hareketli nesnelerin otomatik olarak takip edilebilmesine olanak tanıyan Motion Tracking özelliği, kullanıcıdan bağımsız bir şekilde istenilen nesnenin takip edilmesini ve kayıt altına alınmasını mümkün kılıyor. 

Eğlenceyi Bir Üst Seviyeye Taşıyın

Alışılmış drone kullanımını değiştiren marka, Dji Spark ve Dji Tello serisiyle özelleştirilmiş kullanıcı deneyiminin sınırlarını zorluyor. Kumandasız kontrol desteği ve diğer akıllı teknolojilerle donatılan bu dronelar, eğlenceli partilerden doğa sporlarına kadar pek çok alanda kullanıcıların hayal güçlerini ortaya koymalarına olanak tanıyor. Spark serisi drone modellerinde yer alan yüz tanıma özelliği, kullanıcıyı tanıyarak harekete geçiyor. Dji Tello kumanda ihtiyacı duymadan basit el hareketleriyle kullanılabiliyor. Kullanıcılar dilediği taktirde kumanda ve VR teknolojisine sahip gözlük gibi harici ekipmanlarla da drone kontrolünü gerçekleştirebiliyor. Dji Tello şarj aleti ürünleri, çoklu batarya dock sistemiyle birden fazla bataryanın şarj edilebilmesini sağlıyor Dji Tello batarya kapasitesiyle de son derece başarılı bir drone modeli. Küçük boyutlarına rağmen 13 dakikaya kadar havada kalabilen cihaz, kullanıcılara 100 metreye kadar anlık görüntü aktarımı sağlıyor. Scratch desteği sayesinde kodlanabilen Tello serisi dronelar, çok daha özelleştirilmiş kullanıcı deneyimini destekliyor. Intel işlemci sayesinde farklı görevleri yerine getirebilen ve ileri seviyede kodlama için SDK desteği de bulunan Dji Tello fiyat konusunda da oldukça uygun bir tercih olarak öne çıkıyor. Son derece küçük bir boyuta ve düşük ağırlığa sahip olan bu modeller, FHD video kayıt desteği sayesinde önemli anları yüksek çözünürlükte kaydedebiliyor. 16 dakikaya kadar havada kalma süresine sahip olan cihazlar, akıllı telefonların ve kameraların görüntüleyemeyeceği açılardan ve mesafelerden kayıt gerçekleştirerek benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Tırmanış, kayak ve sörf gibi zorlu sporlara ilgi duyan kullanıcıların faydalanabileceği Motion Tracking özelliğine de sahip olan Spark serisi dronelar, herhangi bir kontrole ihtiyaç duymadan otomatik kayıt gerçekleştirebiliyor. Diğer otomatik sürüş modları arasında Circle, Rocket ve 360 derece gibi profiller yer alıyor. Belirlenen alanda otomatik olarak daireler çizerek kayıt gerçekleştiren Circle sürüş modu, zahmetsiz bir şekilde harika görüntüler ortaya koyuyor. Daha sinematik bir kayıt deneyimi arayan kullanıcılar Rocket sürüş modunu tercih ederek gökyüzüne uzanan bir kompozisyona imza atıyor veya 360 derece çekim moduyla çevredeki her şeyi kayıt altına alıyor. 

Güvenli Bir Kullanım Deneyimi

Drone tasarımlarında yer alan pervaneler, kullanım esnasında kullanıcıların ciddi bir şekilde yaralanmalarına sebep olabiliyor. Ancak Dji'ın tasarımlarında yer alan detaylar ve kullanılan malzemeler sayesinde yaralanma ve kazaların önüne geçiliyor. Esnek olmalarına rağmen dayanıklı bir yapıya sahip olan ve değiştirilebilen pervaneler, yaralanmaları engellemek için kenarlarda yer alan koruyucu aparatlara sahip. Ayrıca ciddi yaralanmalara sebep verebilecek çarpma ve çakılma gibi kazaların yaşanmasını önlemek için sensörlere ve güvenli iniş sistemlerine sahip olan dronelar sayesinde cihaz kaynaklı kazalar büyük oranda engelleniyor. Yine de kullanıcı kaynaklı kazalara örnek olabilecek, çalışır durumdaki cihazların pervanelerine vücut uzuvlarının ve herhangi yabancı bir cismin temas etmemesi gibi durumlara da dikkat edilmesi gerekiyor. Markanın güvenli kullanım için kullanıcılara aktardığı diğer bilgiler arasında alkollü kullanıcıların drone uçuşu gerçekleştirmemesi, havayolu ulaşımının aktif olduğu bölgelerde ve uçuşa yasak bölgelerde uçuş yapılmaması, insanların özel hayatlarını ihlal edecek video ve resim kayıtlarının gerçekleştirilmemesi gibi yönergeler yer alıyor. Kullanıcıların Drone uçuşu için bulundukları ülkenin veya bölgenin ilgili kurallarını bilmesi ve buna uygun şekilde uçuş yapması da kullanıcı ve cihaz güvenliği için son derece önemli. Kurallara uygun bir şekilde gerçekleştirilen uçuş deneyimi, kullanıcıların eğlenceli bir zaman geçirmesini sağlamanın yanı sıra, önemli anları kayıt altına almasını ve sevdikleriyle paylaşmasını mümkün kılıyor. Siz de yaşadığınız anları benzersiz bir şekilde ölümsüzleştirmek için etkileyici Dji ürünlerine Trendyol'un avantajlı fiyatlarıyla sahip olabilir, dilediğiniz ürünü online olarak hemen satın alabilirsiniz.