"

DJI

" araması için 598 sonuç listeleniyor
DJI Osmo Action Part 2 Adhesive Mount Kit

DJIOsmo Action Part 2 Adhesive Mount Kit

606,24 TL
Sepete Git
DJI Mini 3 Pro Master Video Seti
Kargo Bedava

DJIMini 3 Pro Master Video Seti

51.100 TL
Sepete Git
DJI Osmo Mobile Se

DJIOsmo Mobile Se

(37)
Osmo Mobile Se
3.730,50 TL
Sepete Git
DJI Rs 3 Mini

DJIRs 3 Mini

(6)
Rs 3 Mini
12.099 TL
Sepete Git

Yüksek Teknolojili DJI Ürünleri Trendyol'da!

DJI, Çin merkezli kurulan, dünyaca ünlü olan ve teknolojik ürünler üretmeyi amaçlayan bir markadır. 2006 yılında Frank Wong tarafından kurulan şirket, sivil insansız hava araçları, kamera yalpa çemberi, kamera sabitleyicileri ve uçuş kontrol sistemleri imal eder. Marka, günümüzde son derece gelişen ve sık sık tercih edilen görüntüleme teknolojileri sayesinde müşterilere ekipman temin eder. Birbirinden farklı ve kullanışlı ekipman desteğine ulaşabilirsiniz. Drone ve kamera sektöründe adından sıkça söz ettiren marka sunduğu kaliteli hizmet ile müşterilerin beğenisini kazanır. Birbirinden farklı ve özel tasarımları bulunan marka, gelişmiş teknolojisi sayesinde kaliteli hizmet vermeye devam eder. Farklı teknik özelliklere sahip ürünleri sayesinde DJI tavsiye edilen kaliteli bir markadır. Sinematik çekimler, yüksek bütçeli filmler için kaliteli çözünürlüğe sahip kamera sistemleri ve havadan görüntüleme teknikleri gibi tasarımlara sahip olması nedeni ile tercih edilen marka, sunduğu kaliteli hizmet ile de beğenilir. Yüksek çözünürlüğe sahip kameralar genellikle kaliteye ihtiyacı olan filmler için vazgeçilmez seçenekler arasındadır. Spark, drone ve avata gibi tasarımlar sayesinde havadan görüntüleme konforuna ulaşmanız mümkündür. Uzun uçuş süresine sahip olan bu ürünlerin birbirinden farklı özellikleri de bulunur. konforlu ve rahat bir şekilde kullanma imkanınız bulunur. Ürünlerin kullanım talimatlarına göre kurulumu öğrenebilirsiniz. Markanın sunduğu kaliteli, rahat ve konforlu görüntüleme teknolojilerinde Trendyol aracılığıyla kolay ve pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Kullanım İmkanı Sunan DJI Ürünleri

Profesyonel Kullanım İmkanı Sunan DJI Ürünleri

Kalitesi ile dikkat çeken ve profesyonel bir kullanım imkanı sunan DJI ürünleri, farklı kayıt cihazlarına ihtiyacı olan müşteriler için oldukça kullanışlıdır. Özel ürünleri imal eden markanın birbirinden farklı ürün çeşitleri bulunur. DJI drone, insansız hava aracı olarak tanımlanan, geçmişte savaşlar için kullanılan günümüzde ise eğlence, tarım ve ticari amaç ile kullanılır. Uzaktan kumanda aracılı ile kontrol edilebilen bu cihaz görüntü ve ses kaydı da yapabilir. Pervane ile etrafı korumalı olan DJI avata yarışlar için oldukça beğenilen bir drone çeşididir. Cihazın ağırlığı 410 gramdır. Bununla birlikte havada 18 dakika boyunca kalabilme özelliğine sahip bir üründür. Sırt üstü düştüğü zaman turtle modu sayesinde kendini düzeltebilen bir modeldir. Birbirinden farklı 3 tane moda sahiptir. Kaliteli bir drone için vazgeçilmez bir seçenektir. 6000 metre uçuş menziline sahip olan DJI FPV modelinde normal, spor ve uçuş modu bulunur. Aynı zamanda 20 dakika kadar havada kalabilme özelliğine sahiptir. Acil durum frenine de sahip olan tasarım, değiştirilebilir ön ve arka ışıklara da sahiptir. Yaklaşık 300 gram ağırlığına sahip olan DJI spark 3500 metre uçuş mesafesine sahip bir modeldir. Uçuş süresi yaklaşık 15 dakika kadardır. Aynı zamanda GPS moduna sahip bir cihazdır. Bu sayede müşterilerin beğenisini kazanır. DJI tello, otomatik kalkışa sahip olma ve zıplama özelliği nedeni ile tercih edilen bir modeldir. Otomatik uçuşa sahip olan bu ürün yaklaşık 14 dakika boyunca havada kalabilme özelliğine sahiptir. Görüntü ve ses kaydını kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu modelde anlık görüntü aktarımı yapmanız da mümkündür. Kullanım alanı kamera olan DJI ronin sahip olduğu akıllı takip özelliği sayesinde müşterilerin beğenisini kazanır. Elektrik enerjisini kimyasal enerji ile birleştiren DJI batarya cihazların çalışması için önemli bir tasarımdır. DJI gimbal, video kaydı esnasında görüntünün titremesini engelleyen bir cihazdır. Kameranın hareketini aza indirerek kalitenin bozulma durumunu önler. Bu sayede kaydedilen görüntü yüksek çözünürlüğe sahip olur. Bütün kaliteli ve kullanışlı ürünlere Trendyol`dan sahip olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Güvenli ve Konforlu DJI Modelleri

Güvenli ve Konforlu DJI Modelleri

Birbirinden farklı ve kullanışlı ürünlere sahip olan DJI Türkiye, modellerin gelişmiş teknolojileri ile dikkatleri üzerine çeker. Farklı kayıt ekipmanlarına gereksinim duyan müşterilerin sık sık tercih ettiği birbirinden farklı DJI modelleri bulunur. 10 kilogram ağırlığa sahip olan ve profesyonel pilotların sık sık tercih ettiği DJI matrice beklentileri fazlasıyla karşılayan bir üründür. Kullanışlı yapısı ve sahip olduğu bataryasının sayesinde 35 dakika kadar havada görüntüleme yapan bir cihazdır. 4K kameraya sahip olan yaklaşık 20 dakika havada görüntüleme yapabilen DJI mavicair 400 gram ağırlığında hafif ve kullanışlı bir üründür. Termal kamera olarak da bilinen, güçlü yakınlaştırma özelliğine sahip olan DJI zenmuse geniş bir kameraya sahiptir. Mesafeyi kapatarak yakınlaştırmayı sağlar. Oldukça kullanışlı ve kaliteli bir cihazdır. Marka sadece görüntüleme için değil aynı zamanda tarım ve ticaret için de kullanılan cihazlar üretir. DJI agras, zirai ilaçlama dronudur. Geniş hacme sahip olması nedeniyle oldukça beğenilen bir üründür. Yaklaşık 30 litre kadar sprey tank hacmi bulunur. Tarım için kullanılan bu ürün 40 kilogram tohumlama deposuna da sahiptir. Rüzgar gücü ve yüksek uçuş hızına sahip olan bu ürün, tarım için oldukça kullanışlıdır. DJI inspire, yaklaşık 25 dakika kadar uçuş yaparak havada kalmayı başaran, ses ve görüntü kaydı yapmayı da başaran bir cihazdır. Bütün bu ürünlerin elektrikle çalışması ve belli bir şarja sahip olmasından dolayı DJI şarj aleti ürünlerin çalışmasını sağlayan gerekli bir üründür. Bütün ürünlere DJI online seçeneklerini değerlendirerek ulaşmanız mümkündür. Bunun yanı sıra DJI indirim fırsatlarıyla bütçe dostu olan ürünlere kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve avantajlı ürünlere Trendyol üzerinden DJI satın alarak sahip olabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüğe Sahip Kaliteli Kayıt İmkanı

Yüksek Çözünürlüğe Sahip Kaliteli Kayıt İmkanı

Kaliteli ve kullanışlı ürünler sayesinde müşterilerin beğenisini kazanan ve aynı zamanda konforlu uçuş sağlayarak yüksek çözünürlüğe sahip olan video kaydını yapan marka, modellerin muhafaza edilmesini de önemser. Bu neden için özel olarak üretilen DJI çanta, konforlu kullanım imkanı sunar. Farklı ve sıra dışı tasarımı ile ön plana çıkan bir modeldir. Görüntüleme için sık sık tercih edilen marka cihazlarının ihtiyacı olan DJI kumanda modellerini de imal eder. Sadece görüntüleme için değil aynı zamanda telefonunuzun kaymasını önleyerek yüksek kalitede fotoğraf çekmenizi sağlayan DJI selfie çubuğu sahip olduğu uzun çubuğu ile beğenilir. Telefonun sabit kalmasına yardımcı olan bu ürün kolay bir şekilde fotoğraf çekmenizi sağlar. Sadece fotoğraf çekmek için değil telefonunuzun ön kamerasını sabit tutmak için de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda DJI yedek parça sayesinde ihtiyacınız olan ürüne kolay bir şekilde sahip olmanız mümkündür. Bunun ile birlikte DJI yorum yazılarını ve puanlarını inceleyerek müşterilerin ürünler ile ilgili fikirlerini görebilir, ihtiyacınız olan ürüne kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Gelişmiş görüntüleme teknolojini müşteriler ile buluşturan marka, kaliteli kameraları ve yüksek çözünürlük imkanı sunar. DJI kullananlar, markanın kaliteli ve kullanışlı ürünlerinden oldukça memnundur. Drone modelleri, ürünlerin uçuş süresi sayesinde oldukça tercih edilir. Kaliteli ürünlere DJI kampanya fırsatları ile bütçenize zarar vermeden ulaşabilirsiniz. Sağladığı teknik donanımlar, yüksek çözünürlük ve birbirinden farklı eşsiz tasarımları müşterilere büyük kolaylık sağlar. Görüntü kaydının yanı sıra yüksek kalitede ses kaydı da yapabilen cihazlar sık sık tercih edilenler arasındadır. Kaliteli, yenilikçi ve dinamik bir anlayış ile ürünlerini imal eden markanın tüm kaliteli ve kullanışlı ürünlerine Trendyol üzerinde hızlı bir şekilde ulaşabilir, indirimli DJI fiyatlarından yararlanabilirsiniz.