İlgili Kategoriler
Tip
Fiyat
Başlık Sayısı
Burun ve Kulak Temizleme Başlığı
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Kullanım
Şarjlı Kullanım Süresi
Fiyat Geçmişi
Tıraş Bölgesi
Renk
Otomatik Kapanma
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

CVS Tıraş Makinesi

" araması için 40 sonuç listeleniyor

Cvs Tıraş Makinesi Modelleri ile Tarzını Sen Belirle

Tıraş makineleri 1898 yılında elektrikli ustura patenti alınması ile resmileşen bir alet olmasına karşın ilk elektrikli tıraş makinesi 1930 yılında Alman bir mühendis tarafından Amerika Birleşik Devletlerinde kullanılmaya başlandı. Geleneksel ürünler genel olarak bir sağ ve uç kısımdan oluşan iki parçadan oluşurken elektrikli modeller de benzer formdadır. Sap kısmı içerisinde pil veya kablosu yer alan aletlerin uç kısımları elektrik veya pil enerjisini kullanabilen titreşimli parçalardan oluşur. Herhangi bir baskı uygulamadan sadece ileri ve geri hareketler ile saç ve sakalın kesilmesine yardımcı olan bu aletler, kullanım kolaylığı sağlarken aynı zamanda vakit tasarrufu da sağlamaktadır. CVS tıraş makinesi aletlerin üretimi yapan markalardan birisi olarak dikkat çekerken aletlerin farklı güç ve özelliklere sahip olması nedeniyle geniş bir ürün çeşitliliği sunmaktadır. Marka tıraş makinesi adını verdiği ürünleri genel olarak sakal için kullanılmasına karşın aynı zamanda CVS saç tıraş makinesi modelleri de kullanıcılara sunulmaktadır. Marka genel olarak kalitesi ve ürün çeşitliliği ile bilinmektedir. Marka saç ve sakal tıraş makinelerini ayrı üretmelerine ek olarak 2in1 adını verdiği ve hem saç hem de sakal için kullanılabilecek aletlerinde üretimini yapmaktadır.

CVS Tıraş Makinesi

CVS Tıraş Makinesi

Bu aletler, aparatları sayesinde saç ve sakal için kullanılabilir iken saç için daha büyük olan aparatlar, sakal için daha ince yapılardadır. Aynı zamanda saç ve sakalın uzunluk ve kısalığına göre de aparatların ölçüleri değişiklik gösterirken erkekler tarafından kullanımlarına ek olarak kadınlar tarafından da tercih edilebilir. CVS saç sakal tıraş makinesi saçın hangi uzunlukta olabileceği konusunda aparatları yardımıyla seçenekler sunarken sıfır adı verilen saçların tamamen kesildiği modellere ek olarak 1, 2, 3, 4 ve 5 numaralar ile saçın uzunluğunun ayarlanmasını sağlayabilir. CVS tıraş makinesi kullanımı genel olarak kolay olmaktadır. Pilli veya kablolu modelleri bulunan markanın pilli ürünleri, seyahatlerde de rahatlıkla kullanılabilmesine karşın kablolu modellere göre daha düşük güçlere sahiptir. Kablolu modeller güçleri ile bilinmekteyken aynı zamanda kuaför ve berberler tarafından da tercih edilebilir. Aletlerin fiyatları da özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Sadece saç veya sakal için kullanılabilecek az aparata sahip olan modeller, daha uygun fiyatlardan alıcı bulmalarına karşın 2in1 modelleri, gerek güçleri gerekse aparat fazlalığı nedeniyle daha yüksek fiyatlardan satışa çıkarılmaktadır. Genel olarak ürünler erişilebilir fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Alınan modellere uygun ek aparatlar, uyumlu olduğu sürece tekli olarak da satın alınabilirken aparatlarda özellikleri ve gerekliliklerine göre değişken fiyatlardan alıcı bulabilir. Marka ürünleri, kişisel kullanımlarda rahatlıkla tercih edilebilirken meslek dalı olan berber, kuaför ve güzellik merkezleri tarafından da rahatlıkla tercih edilebilecek aletler arasında yer almaktadır.

CVS Tıraş Makinesi Modelleri

CVS Tıraş Makinesi Modelleri

Modelleri arasında klasik tasarımlarına ek olarak bambu modelleri ile de dikkat çeken marka, kablolu modellerine ek olarak pilli ve şarjlı tıraş makineleri ile adından söz ettirmektedir. CVS tıraş makinesi dn 7470 modeli özellikleri ile markanın en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Hem saç hem de sakal için kullanılabilen 7470 modeli, sessiz çalışması nedeniyle ev tipi kullanımlarında son derece uygundur. Güvenli kullanım için kendi kendini kapatabilme özelliği de bulunan model, ergonomik tasarımı ile ele rahatça oturarak rahat bir kavrama vadetmektedir. Gelişmiş tıraş teknolojisi bulunan modelde bulunan motor hem kablolu hem de kablosuz kullanım desteği sağlaması nedeniyle ev ve profesyonel kullanıma ek olarak seyahat ve gezilerde de rahatlıkla tercih edilebilir. CVS dn 7451 tıraş makinesi tasarım olarak kullanıcılar tarafından beğenilen aletlerden bir tanesidir. Son derece sade olan tasarım, başta erkekler olmak üzere büyük ilgi görürken saç ve sakalı kesebilme özellikleri nedeniyle de ilgi gören aletler arasında yer almaktadır. Tasarımı nedeniyle ilgi gören alet, ergonomik olması nedeniyle kolay kavrama ve optimum tıraş keyfi sunmaktadır. Özel kaplamalı dış yüzeyi, ilgi çekici ve kaliteli olduğunu gösterir, profesyonel saç kesimine izin verirken aynı zamanda profesyonel sakal kesimine de olanak sağlar. Kablosuz ve şarjlı olan 7451 modeli, metalden üretilen uç kısımları ile uzun yıllar deforme olmadan kullanım vadetmektedir. Sessiz çalışması nedeniyle ev tipi kullanıma son derece uygun olan alet, 3 ayrı ölçüdeki bıçak aparatları ile satışa çıkarılmaktadır. CVS dn 7484 tıraş makinesi markanın profesyonel aletlerinden birisi olurken 2000 mAh değerinde ki pili ile uzun süreli kullanım desteği sağlamaktadır. Şarj göstergesi olan makine kullanımda kolaylık sağlarken düzenlenebilir tarakları ile sunulabilir. Aletin aynı zamanda turbo özelliğinin olmasıyla da tercih edilebilmesi ilgi görmektedir.

4 farklı tarak ile satışa sunulan alet, profesyonel kullanımda olduğu kadar evde de rahatlıkla kullanılabilir. CVS razor tıraş makinesi klasik düzende üretilen model, ıslak kullanım için kullanıcılara sunulmaktadır. Yüz kıvrımlarına oturması için üç yuvarlak bıçaktan oluşan tasarımı ile yüzün her yerinde eşit performans sağlar. CVS Premium tıraş makinesi profesyonel kullanımlarda kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Çok sayıda farklı aparat ile satışa sunulan Premium modeli, tasarımı ile de dikkat çekmektedir. CVS phom tıraş makinesi güçlü motoru sayesinde en sert sakallarda bile rahatlık sunmaktadır. Kablolu ve kablosuz kullanım nedeniyle evde rahatlıkla kullanılabilirken aynı zamanda seyahatlerde de tercih edilebilir. CVS plieno tıraş makinesi hafif ve ince tasarımı nedeniyle rahat bir kullanım sunan alet, 3 farklı başlığı sayesinde kullanıcılara seçim şansı sunarken kablolu ve şarjlı olmak üzere iki farklı şekilde kullanım desteği sağlamaktadır. CVS kepez tıraş makinesi modeli farklı tasarımı ile dikkat çekmektedir. Saç ve sakal için kullanılabilen modelde uzunluk ayarı için özel inceltici kaldıraç bulunmaktadır. Farklı uzunlukların ayarlanabilmesi için farklı başlıkları da bulunan alet, aynı zamanda tıraş sonrasında kullanıcıları için yağ şişeleri de göndermektedir. Kablolu makinelerden bir tanesi olması nedeniyle yüksek motor gücü bulunan makine ev tipi kullanımda olduğu kadar profesyonel kullanımlarda da tercih edilebilir. CVS sakal tıraş makinesi seçenekleri modeller arasında geniş bir çeşitlilik sunmasına karşın marka son dönemlerde hem saç hem sakal için kullanılabilecek makinelerin üretimini hızlandırmıştır. Modeller arasında yer alan ve genel olarak profesyonel kullanımlar için tercih edilen CVS kablolu tıraş makinesi seçeneklerine ek olarak pilli, şarjlı ve kablolu-kablosuz kullanım desteği sunan modellerde tercih edilebilir. Ayrıca; Cvs tıraş makinesi bataryası Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

CVS Tıraş Makinesi Fiyatları

CVS Tıraş Makinesi Fiyatları

CVS markası aletleri genel olarak erişilebilir fiyatları ile dikkat çekmektedir. CVS tıraş makinesi fiyatları modeller arasında ki güç, tasarım ve aparatlarına göre değişkenlik gösterebilir. CVS tıraş makinesi yorumları kullanıcılar tarafından yapılmaktadır. Yapılan yorumlar, ürünlerin kalitesi ve uzun kullanımlarında söz ederken fiyatları ile ilgili de detaylı bilgiler vardır. CVS tıraş makinesi seti tekli modellerde olduğu gibi değişken fiyatlardan alıcı bulabilir. Markanın tıraş makinesi setleri içerisinde farklı aparatlar bulunurken aynı zamanda saç ve sakal için kullanılabilecek tıraş makinelerine ek olarak kulak ve burun kıl kesme ve temizleme aletleri de set içeriğinde yer alabilir. Setler, tekli ürünlere kıyasla daha yüksek fiyatlardan alıcı bulmaktadır.