Cinsiyet
Marka
Renk
"

Moser

" araması için 317 sonuç listeleniyor

Moser

Erkek Bakımı İçin Tek İhtiyacınız: Moser

Moser markası, saç ve sakal için kullanılabilen elektronik alet ve aksesuarların yer aldığı markalardan biridir. Yaklaşık 10 yıldır hizmet veren marka kaliteli malzeme içeriği ve şık tasarımları ile sektörde var olmaya devam etmektedir. Saç ve sakal tıraşı makineleri birçok erkeğin ihtiyaç duyduğu elektronik cihazların başında gelmektedir. Genellikle işi gereği her gün tıraş olmak gereksinimi duyan erkekler için sürekli olarak su, köpük ve jilet kullanmak zaman kaybı olarak görülebilmektedir. Sakal tıraşı makineleri sayesinde tıraş oldukça kısa süre içerisinde tamamlanabilmektedir. Tıraş makinesi seçiminde şarjlı modelleri seçmek daha konforlu bir kullanım imkânı sunacaktır. Pilli cihazlarda sürekli olarak pil değişimi yapmak gereklidir. Şarjlı cihazlarda bunlarla uğraşmadan şarj bitiminde direkt olarak şarja takmanız yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra Moser sakal tıraş makinesi çeşitlerini sakalın çıkışına göre seçmeniz oldukça önemlidir. Karışık sakal yapısı olanlar için döner başlıklı cihazlar, düz sakallar için ise klasik başlıklı cihazlar önerilmektedir. Doğru makineyi tercih etmeniz kıl yönüne göre çekiş yapacağı için, kıl dönmelerinin oluşumunu tamamen engelleyecektir. Bunun yanı sıra markada bulunan ıslak kuru makineler, her durumda sakalınızı tıraş edebilme imkânı sunduğu için daha avantajlı cihazlardır. Bu cihazlar ile normal tıraş olurken su ve köpüğü kullanıp sonrasında makineyi kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Moser markası kaliteli malzeme içeriğine sahip olması nedeniyle tercih edildiğinde kusursuz bir tıraş deneyimi yaşamanızı sağlarken, uzun yıllar verimli bir şekilde cihazı kullanabilmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra alacağınız tıraş makinesinin saç ve sakal tıraşını da karşılayabilecek performansa sahip olması yalnızca bir makine ile iki işlemi yapabilmenize olanak sağlayacaktır. Saç tıraşı sürekli olarak yenilenme ihtiyacı duymasa da saçını kısa kullanmak isteyenler ve berbere gidecek zamanı bulamayanlar için gerekli cihazların başında gelmektedir. Yalnızca saç tıraş makinesi almak isteyenler için saçın tipine ve yoğunluğuna uygun kalitede bir makine seçmesi oldukça önemlidir. Saç tıraş makinesi modellerinde de şarjlı makine seçimi ve ıslak-kuru kullanım imkânı sunması kullanım açısından ideal bir seçenek olacaktır. Özellikle profesyonel cihazları tercih ederek saç, sakal, bıyık tıraşı gibi pek çok işlemi tek başınıza halledebilir, kendi kendinizin berberi olabilirsiniz. Moser saç tıraş makinesi geniş ürün çeşitliliğine sahip olması nedeniyle ihtiyacınıza yönelik seçim yapabilmenizi sağlayacaktır.

İhtiyacınıza Yönelik Seçimler Yapabileceğiniz Moser Tıraş Makineleri

Moser tıraş makinesi çeşitleri arasında yer alan Chrome Style serisi kesme makinesidir. Şarjdayken bile kullanılabilen bu cihazın bıçakları çıkartılarak temizlenebilmektedir. Paslanmaz çelik bıçakları keskin olmasının yanı sıra oldukça uzun ömürlü kullanılabilecektir. Cihazda saç birikmeleri oluştuğunda ikaz ederek temizlenmesi gerektiğinin sinyalini verecektir. Suya sokulmaması gereken cihazın temizlenebileceği özel bir fırçası bulunmaktadır. Lityum pili bataryası içeriği sayesinde bataryası uzun yıllar boyunca kullanılır. Cihazın haricinde paketinde ayrı kalınlıkta adaptör, yağ şişesi ve özel fırçası bulunmaktadır. Moser Lityum Pro saç kesme makinesi ense, saç ve sakal için kullanılabilen bir makinedir. Dış kısmı titanyum kaplama olması nedeniyle oldukça sağlamdır. Yalnızca kuru olarak kullanılabilen cihaz şarjlı olarak tasarlanmıştır. Yaklaşık 45 dakika içerisinde şarj edilebilen bu cihaz 75 dakika boyunca kesintisiz olarak kullanılabilmektedir. Paslanmaz çelik bıçakları ile yüksek kesim performansı sunan bu cihaz, lityum pil tasarımına sahiptir. Batarya gücü bu özelliği sayesinde oldukça güçlüdür. Bıçağı çıkarılıp yıkanabilen Pro’nun 6 farklı kesme bıçağı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra cihazda bulunan özel fırça yardımı ile kılları temizleyebilirsiniz. Moser Chromini saç kesme makinesi ise, dış tasarımı tamamen krom kaplama olması nedeniyle darbelere ve düşmelere karşı yüksek direnç göstermektedir. Makine paslanmaz çelik bıçak teknolojisi ile hassas ve hızlı bir kesim sunmaktadır. Profesyonel oluşu sayesinde kusursuz bir tıraş deneyimleyebileceğiniz bu makine 100 dakika boyunca kullanılabilen dayanıklı bir batarya süresine sahiptir. Bunun yanı sıra hızlı şarj özelliği ile 16 saatte tam dolum seviyesine ulaşmaktadır. Değiştirilebilir tarak başlık, stant, yağ şişesi ve özel temizleme fırçası gibi farklı pek çok aksesuarları bulunmaktadır. LED ekranı bulunan bu makine yüz şeklini alabilen yapısı sayesinde zarar vermeden kısa süre içerisinde saçın ve ense kısmının kesilebilmesini sağlayacaktır. Çok sessiz bir kullanıma sahip olması nedeniyle günün her saatinde kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Bu cihazın en önemli avantajlarından biri ise ıslak ya da kuru şekilde kullanılabilmesidir. Moser Neoliner profesyonel saç kesme makinesi özel çelik tasarımından üretilmiştir. Cilde çok yakın kesim yapabilen cihaz tüm kılların tek bir hamlede kesilmesini sağlar. Hassas hareketleri nedeniyle cilde zarar vermeyen bu cihaz oldukça kısa süre içerisinde şarj olabilmektedir. Yalnızca 120 dakikada tamamen dolum seviyesine ulaşan makine 100 dakika boyunca kullanılabilen bataryaya sahiptir. LED ekranı sayesinde şarjını kontrol edebilirsiniz. Bu makine süper sessiz çalışması sayesinde günün geç saatlerinde bile rahatsızlık vermeden kullanım imkânı sunacaktır. Yalnızca kuru kullanımı bulunan cihazda farklı tarak başlıkları, temizleme fırçası gibi aksesuarlar bulunmaktadır.

Paslanmaz Çelik Tasarımı ile Moser Tıraş Makineleri Ömür Boyu Sizlerle

Moser şarjlı tıraş makinesi, T- Cut, yakın ve hassas kesim özelliğine sahiptir. Paslanmaz çelik bıçakları kolayca sökülerek yıkanabilmektedir. Bunun yanı sıra iç kısmına giren kılları özel fırçası ile temizleyebilmeniz mümkün olacaktır. Tüm saç tipleri için uygun olan bu makine yalnızca saç ve ense için kullanılmalıdır. 120 dakikada tamamen şarj olabilen bu cihazın şarj miktarını LED göstergesinden takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra tamamen dolduktan sonra 60 dakika sürekli olarak kullanabilirsiniz. Temizleme fırçası ve yağı bulunan bu makinede bir adet stant bulunmaktadır. Stantlı olması sayesinde kolay saklanabilir ve kolay şarj edilebilir. 240 Watt güce sahip bu ürün yalnızca kuru kullanım için tasarlanmıştır. Dış gövdesi titanyum olması nedeniyle düşmelere, darbelere ve çarpmalara karşı dayanıklı olmasını sağlayacaktır. Moser Genio Pro tıraş makinesi saç ve sakal için kullanılabilmektedir. Çift bataryası sayesinde tam dolum seviyesinde 75 dakika boyunca kesintisiz çalışabilecektir. Lityum pil tasarımı oldukça dayanıklı olup yaklaşık 50 dakika içerisinde tam dolum seviyesine ulaşmaktadır. Ergonomik tasarımı ve hafifliği ile rahat bir kullanımı bulunan cihaz, bataryasının değiştirilmesi konusunda ikaz verebilmektedir. Yalnızca kuru kullanıma uygun olan bu makine 220 Watt gücündedir. Alman bıçak teknolojisine sahip paslanmaz çelik bıçakları 0.3 mm ile en yakın kesim seviyesine sahiptir. Moser Wahl tıraş makinesi üst düzey performans sunan profesyonel bir makinedir. 8 farklı milimetrede tarak aparatları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bir saklama çantası, bir temizleme fırçası ve sakal yağı bulunmaktadır. Kablosuz olarak yaklaşık 4 saat kullanılabilen cihazın yalnızca kuru kullanımı uygundur. Şarj süresini akıllı LED ekranı sayesinde görebilmeniz mümkün olacaktır. Bıçakları karbon paslanmaz çelik olması sayesinde oldukça keskin ve hassastır. Bunun yanı sıra çıkartılarak yıkanabilmesi mümkün olmaktadır. Yalnızca sakal ve yüz bölgesinde kullanılabilen cihazın dış tasarımı ise titanyumdur. Bu nedenle cihazı uzun süre sağlam bir şekilde kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Moser Chromstyle Pro, krom üst kapak ve titanyum dış tasarımına sahiptir. Hassas bıçakları sayesinde etkin kesim gücü bulunan cihazda, akıllı LED gösterge bulunur. Kablolu ya da kablosuz olarak kullanılabilen bu cihaz bıçağı hızlı bir şekilde serbest bırakabilmektedir. Yaklaşık 90 dakika sürekli kullanılabilen bu üründe 4 farklı tarak aksesuarı bulunmaktadır. Moser Pro yalnızca 60 dakikada full şarj olabilmektedir. Yalnızca saç bölgesinde kullanabildiğiniz gibi, yalnızca kuru kullanım için uygundur.

Moser Tıraş Makineleri ile Zamandan Tasarruf Sağlayın

Moser saç makinesi seçenekleri arasında yer alan Type 1400 serisi profesyonel bir saç kesme makinesidir. Yalnızca kablolu olarak kullanılabilen cihaz şarjlı özelliğe sahip değildir. Bunun yanı sıra cihazı ıslak ya da kuru şekilde kullanabilirsiniz. 220 Watt gücüne sahip bu makine 6000 devir yapabilme özelliğine sahiptir. Paslanmaz çelik bıçakları çıkartılıp takılabilmektedir. Cihazın içerisinde farklı mm’lik tarak başlıkları, yüz bakım yağı ve temizleme fırçası gibi aksesuarlar bulunmaktadır. Moser kablolu olarak tanınan bu cihaz pek çok kişi tarafından çok ilgi gören başarılı bir cihazdır. Moser şarjlı tıraş makinesi seçenekleri arasında yer alan Multi Purpose serisi lityum pil bataryası ve titanyum dış tasarımı sayesinde oldukça dayanıklı bir cihazdır. Alman teknolojisinin paslanmaz çelik bıçaklarına sahip bu cihaz, etkin hassas kesim özelliğine sahiptir. Oldukça sessiz olması sayesinde günün her saatinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu cihaz 180 dakikaya kadar kablosuz kullanılabilmektedir. Hızlı şarj özelliği sayesinde kısa süre içerisinde tam dolum seviyesine ulaşacaktır. İçerisinde farklı mm seçeneklerine sahip tarak, temizleme fırçası gibi aksesuarları bulunmaktadır. Bu cihazın yalnızca kuru kullanım için tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. Markanın çok beğenilen ve olumlu yorumlar alan şarjlı makinelerinden birisi ise Ermila Motion Nano serisidir. Paslanmaz çelik bıçakları 0.4 mm kalınlıktadır. Başlığı krom, dış yapısı ise titanyum kaplamadan tasarlanmıştır. Moser şarjlı bu cihaz, hızlı şarj özelliği sayesinde 120 dakika içerisinde tamamen dolumu sağlanır. Bunun yanı sıra yaklaşık 100 dakika boyunca kesintisiz ve kablosuz olarak kullanılabilmektedir. 240 Watt gücü sayesinde hızlı ve hassas bir tıraş deneyimi sunan bu cihaz ergonomik ve hafif bir tasarıma sahiptir. Yalnızca 130 gram oluşu ile eklemleri yormadan kullanılabilecektir. Farklı kalınlıkta bıçak seti, temizleme fırçası ve yüz bakım yağı bulunan bu cihazı yalnızca kuru kullanımlar için tercih etmeniz önerilmektedir.

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Moser Tıraş Makineleri

Moser saç sakal kesme makinelerinden birisi olan Li Varlo serisi saç, sakal ve ense için kullanılabilmektedir. Lityum iyondan tasarlanan bataryası yalnızca 60 dakikada tamamen şarj olabilmektedir. Bunun yanı sıra yaklaşık 3 saat boyunca çalışabilmektedir. Cihazda 7 farklı kalınlıkta tarak aparatı bulunmaktadır. Ayrıca stant, temizleyici, yağ gibi pek çok aksesuarı bulunmaktadır. Paslanmaz çelik tasarımı oldukça başarılı bir tıraş deneyimi sunmaktadır. Yumuşak karbon başlığı sayesinde ciltte tahrişlerin oluşumu gözlenmezken cihazın dış tasarımı titanyum kaplamasıdır. Çok başarılı olan bu tasarım yıllar boyunca yüksek verim ile kullanılabilme imkânı sunmaktadır. Moser kablosuz olarak kullanabileceğiniz Wahl profesyonel tıraş makinesi, ıslak ve kuru kullanım için uygun bir cihazdır. 8 farklı başlık seçeneğinin bulunması sayesinde yüzünüze en uygun kalınlığı bulabilme imkânı sunacaktır. Paslanmaz karbon çelik bıçaklar hassas ve etkin bir tıraş sağlar. Bunun yanı sıra gerekli durumlarda çıkarılarak yıkanabilir ya da değiştirilebilir. LED göstergesi ile ne kadar şarj olduğunu görebileceğiniz bu makinenin hızlı şarj özelliği bulunmaktadır. Bu nedenle kısa süre içeresinde şarj olarak 60 dakika süreye kadar kablosuz olarak kullanılabilmektedir. Markada yalnızca erkekler için saç sakal tıraş makinesi çeşitlerini değil hayvanlar için tasarlanmış olan tıraş makinelerini bulabilmenizde mümkündür. Hayvanların tüyleri saç ya da sakala oranla oldukça hassas bir yapıdadır. Bu nedenle başlığın ona uygun olarak hassas tasarlanmış olması gerekecektir. Moser köpek tıraş makinesi, oldukça sessiz çalışarak hayvanın ürkmesini engelleyecektir. Bunun yanı sıra farklı tarak aparatları bulunduğu için hayvanların tüylerine göre başlık seçebilme şansına sahip olursunuz. Yalnızca kuru kullanımda tercih edilebilecek bu cihaza su değdirilmemelidir. Cihazda iki farklı hız seçeneği bulunmaktadır. 230 Watt gücüne sahip bu makine olabildiğince nazik çalışarak hayvana zarar vermeden başarılı bir şekilde tıraşın yapılabilmesini sağlamaktadır. Karbon paslanmaz çelik bıçaklar gerekli durumlarda çıkarılarak yıkanabilmektedir. Cihaz yalnızca kablolu olarak kullanılabilmektedir. Dış tasarımı sayesinde düşmelere, çarpmalara karşı yüksek direnç göstermektedir. Moser Türkiye markasında yalnızca makinelerini değil yedek parçalarını bulabilirsiniz. Yedek parçalarda cihaza uyum gösteren parçaları seçebilmek için mutlaka modele göre yedek parçaları tercih etmeniz gerekecektir.

Moser Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Moser yedek parça ürünlerinde sıklıkla kullanılan parçalardan bir tanesi taraklardır. Tarakların kalınlığı saç uzunluğuna göre değişkenlik gösterecektir. Kalın taraklar uzun saçların tıraşı için uygunken daha ince olan taraklar daha kısa saçlar için tercih edilmektedir. Moser tarak çeşitlerini tekli olarak bulabilirsiniz. Farklı kalınlıkta bulunan tarak çeşitlerinin kullanılabilmesi için markanın modeline uyum sağlaması oldukça önemlidir. Moser tarak set seçenekleri ise 8 farklı kalınlıkta olarak satılmaktadır. Set olarak alınan taraklar her saçın ve sakalın rahatlıkla kesilebilmesine olanak sağladığı için oldukça avantajlı olacaktır. Moser makine dişi yedek parça çeşitlerinden bir diğeridir. Saçın ve sakalın alınmasını sağlayan bu dişliler zaman içerisinde körelerek ilk kullanımdaki gibi hassas ve etkin bir sonuç sağlayamamaktadır. Bu durumda cihazın dişlisinin değiştirilerek yenisinin takılması gereklidir. Bu dişlilerin cihazın modeline göre seçimi uyum sağlaması ve verimli kullanım açısından oldukça önemlidir. Moser markasında tıraş makinesi seçeneklerinin yanı sıra düzleştirici ve fön makinesi gibi sürekli olarak kullanılabilen saç bakım cihazları bulunmaktadır. Saç düzleştiricileri saçların düz olarak kullanılabilmesini sağlayan elektriklenmeyi azaltan elektrikli cihazlardır. Seramik plakları sayesinde saçın zarar görmeden kısa süre içerisinde düzleştirilmesi sağlanacaktır. Turmalin kaplaması bulunan bu cihaz saçların düzleştirilme sonrası ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmasını sağlayacaktır. LED ekranı sayesinde cihazı hangi ısıda kullanabileceğinizi anlayabileceğiniz gibi cihaz kendi ısı ayarına geldikten sonra kullanıcıyı sinyalle ikaz edebilmektedir. 150-230 santigrat arasında kullanabileceğiniz düzleştirici yalnızca 25 saniye içerisinde beklenen ısı ayarına ulaşabilmektedir. Uzun kablosu nedeniyle her yere rahatlıkla ulaşabilen üründe yaklaşık 60 dakika sonra direkt olarak kendini kapatmaktadır. Ergonomik tasarımı ve kilidi sayesinde kolay kullanım ve taşıma imkânınız bulunmaktadır. Moser fön makinesi olan Ventus serisi 2200 Watt gücüne sahiptir. 2 farklı hız ayarı bulunan bu cihazda 3 farklı ısı ayarı bulunmaktadır. Bu nedenle saçınızın ıslaklık durumuna göre hız ve ısı ayarını belirleyebilirsiniz. Ani soğuk hava düğmesi bulunan bu makinede 2 farklı fön makinesi başlığı bulunmaktadır. Sert plastik dış tasarım çelik ızgara sayesinde oldukça dayanıklı olan bu cihaz uzun ömürlü kullanım imkânı sunacaktır. Saçı yalnızca birkaç dakika içerisinde kurutan ve fön çekebilen ürün ergonomik bir tasarıma sahiptir. Markada bu cihazların yanı sıra tıraş bıçakları, tıraş losyonları, saç bakım ürünleri gibi farklı ürün içeriklerine ulaşabilmenizde mümkündür. Moser tıraş makinesi fiyatları ve diğer cihazların fiyatları seçilen ürüne ve ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterecektir. Trendyol uygulaması üzerinden giriş yaparak, Moser markasının ürünlerini inceleyebilir, beğendiğiniz ürünlere uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.