İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Renk
Cinsiyet
Ortam
Boy
Desen
Kalıp
Kol Boyu
Kol Tipi
Kumaş Tipi
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaka Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

D'S Damat Erkek Gömlek

" araması için 255 sonuç listeleniyor

D's Damat Gömlek

Klasik Çizgilerde D’s Damat Etkisi ile Tanışın

D’s damat, yaklaşık 20 yıldır Türkiye’de erkeklerin klasik giyim tarzını oluşturan markalar arasındadır. Kesimleri, modelleri ve kaliteli kumaş içeriği ile etkin ve estetik bir tarz oluşumuna katkı sağlayan markanın yüzlerce mağazası da bulunmaktadır. Kişilerin görünümünü ve tarzını bütünü ile değiştiren gömlekler, kadın ve erkek fark etmeksizin fazlasıyla ilgi gören kıyafet kategorileri arasındadır. Özellikle D’s damat gömlek modelleri ile kişilerin estetik ve karizmatik bir çizgiye ulaşabilmeleri mümkündür. Geniş ürün çeşitliliği bulunması nedeniyle kendi tarzınıza ve bedeninize en yakın modelleri rahatlıkla bulabileceksiniz. Doğru seçimler yapıldığı takdirde, güzel ve öne çıkan bir giyim stili oluşturabilirsiniz. Gömlek seçiminde öncelikle bedeninize göre seçimler yapmanız gerekecektir. Bedeninizden küçük ya da büyük seçimler doğru bir duruş göstermenizi engelleyebilir. Bunun yanı sıra, gömlekte yaka seçimi oldukça önemlidir. Ufak bir ayrıntı gibi görünse de geniş yaka, sivri yaka, brit yaka, klasik yaka, İtalyan yaka, 312 yaka, İngiliz yaka gibi birçok çeşitlilik vardır. Kendinize en çok hangi yaka tarzını uygun görüyorsanız, o modellere yönelerek kusursuz bir görünüm sergileyebilirsiniz. Gömlekte kumaş seçimi mevsim özelliklerine uygun olması açısından önemli bir ayrıntıdır. Pamuklu kumaş içerikli gömlek modelleri kış için uygun bir seçim olacağı gibi, keten kumaş içerikli gömlekler yaz için idealdir. Ds damat gömleklerde istediğiniz kumaş tipini bulabilmeniz mümkündür. Gömlekte renk ve model seçimi fazlasıyla önemlidir. Öncelikle D’s damat erkek gömlek renk seçerken ten renginiz ve size daha çok yakıştırılan renklere yönelebilirsiniz. Desen olarak ise, gömleği kullanacağınız ortamın ambiyansına göre tercihler yapabilirsiniz. Sakin ortamlarda düz ve klasik seçimler, hareketli ortamlarda ise gösterişli desenler güzel bir seçim olacaktır. Gömleği tek parça mı, yoksa takım elbisenin içinde mi kullanacağınız diğer bir ayrıntıdır. Tek parça modellerde istenen rahatlıkla seçilebilir. Ancak takım elbise ile kombin yapılacak ise, birbirlerine olan uyumları göz ardı edilmemelidir. Hareketli ceketler tercih edilmişse, dengeli bir görünüm için daha sade Ds damat gömlek modelleri uygun olacaktır. Seçiminiz her ne olursa olsun Ds damat gömlek seçimleri ile karizmatik ve kusursuz bir şıklığa ulaşabilmeniz çok kolaydır.

Yüzlerce Çeşit D’S Damat Modelleri Arasından Seçiminizi Yapın

D’s Damat gömlek modelleri arasında klasik seçimlerde slim ve regular olmak üzere iki fark kesim seçeneği bulunmaktadır. Regular kesim, standart olan daha bol bir kesim tarzına sahip gömlek çeşitleridir. Slim fit denilen kesim ise, vücudu daha çok saran daha dar kesim gömlek çeşitleridir. Kişiler hangi kesim tarzını kendine yakın buluyorsa o modeller üzerinden seçim yapabilir. D’s damat beyaz gömlek her erkeğin fazlası ile talep gösterdiği modeller arasındadır. Görünümü ile her tarzın içine rahatlıkla tercih edilebilen bu gömlek renginde regular ve slim fit kesimleri bulabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra, beyaz gömlek modellerinde sivri yaka, geniş yaka, düğmeli yaka gibi birçok yaka çeşidi bulabilmeniz mümkündür. Tamamen %100 pamuklu olan bu gömlekler dört mevsim kullanıma uygundur. Yazın bunaltmayan, kışın ise vücudu sıcak tutabilecek bir yapısı bulunur. Ds damat beyaz gömlek çeşitlerinde kısa ve uzun kol seçeneği bulunmaktadır. Buna göre kişiler mevsim şartlarına en uygun gömleği seçebilirler. Beyaz gömleklerde desenli, boyuna çizgili, noktalı ya da düz sade içerikli geniş seçenekler bulunmaktadır. Hangi ortamda ve ne şekilde kullanacaksanız, buna göre dilediğiniz şekilde kombin yaparak kusursuz görünüme ulaşabilirsiniz. Markanın öne çıkan gömlek renklerinden bir diğeri ise, siyah gömlek çeşitleridir. Ağır bir görünüme sahip siyah gömlekler ağırlıklı olarak kış aylarında tercih edilse de her mevsimde kişiler tarafından talep görmektedir. %100 pamuklu kumaş içeriği sayesinde, uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır. Uzun ya da kısa kol seçebileceğiniz gibi, regular ve slim fit kesimi tercih edebilirsiniz. Siyah modellerde düz modellere nazaran, desenli modeller daha çok dikkat çekmektedir. Farklı bir havası olan siyah gömlek modelleri, kombinler de fazlasıyla şık bir görünüme ulaşırlar. Ds damat erkek gömlek modelleri arasında en çok tercih edilen renklerden biri buz mavisidir. Buz mavisi her renkle tercih edilebileceği gibi, yüzlerce farklı seçeneği bulunmaktadır. Buz mavisi gömlekleri takım elbisenin içerisine tercih edecekseniz, yalnızca düz ya da hafif çizgili regular kesim modellerini tercih edebilirsiniz. Ancak tek parça olarak giymeyi düşünüyorsanız, desenli ve slim fit kesimler şık bir görüntü sunabilmenizi sağlayacaktır. Buz mavisi gömleklerde, kısa kol ve uzun kol seçenekleri bulunmaktadır. %100 pamuklu yapıda olması sayesinde, cildin nefes almasını ve terinizin nefes almasını sağlayacaktır.

D’S Damat Gömlek Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

D’s Damat Outlet ürünlerinde fazlasıyla ilgi gören ürünlerden biri, baskılı gömleklerdir. Son yıllarda oldukça öne çıkan baskılı gömlekler, özel günlerde tek parça şıklığı oluşturma da oldukça güçlü bir tarz etkisine sahiptir. Baskılarda birbirinden farklı yüzlerce model bulunması nedeniyle kişiler kendi zevklerine ve bedenlerine en çok uyan ürünleri kolaylıkla seçebilmektedir. Baskılı modellerde ağırlıklı olarak İtalyan yaka, İngiliz yaka ve 312 yaka çeşitleri tercih edilir. Bu nedenle yalnızca klasik şıklık için değil, spor bir şıklık sağlamak içinde tercih edilebilir. %100 pamuklu kumaş olan bu ürünlerde, ağırlıklı olarak slim fit kesimler tercih edilir. Bu kesimin özelliği sayesinde bu şık gömlekler tek parçada tercih edilebilir. D’s Damat slim fit gömlek modelleri arasında çizgili model seçenekleri bulunmaktadır. Çizgili gömlekler gündelik kullanımda ve özel günlerde kullanım açısından oldukça zarif bir çizgi sunar. Uzun ve kısa kol seçebilme imkânı bulunan bu ürünler %100 pamuklu kumaş içeriği bulunmaktadır. Birçok yaka modeli bulunduğu için en çok beğendiğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. D’s damat kot gömlek modelleri, tarzında spor seçimlerden vazgeçemeyenler için ideal parçalardır. Regular ve slim fit kesim modelleri bulunan bu modeller, düğmeli yaka olarak tasarlanmıştır. Sadelikten yana olanlar için normal gömlek seçeneği bulunduğu gibi, farklı model arayışında olanlar armürlü desenleri tercih edebilir. Kişiye özel Ds Damat gömlek modelleri dikkat çeken bir tasarıma sahiptir. Bu gömlek modelleri %100 pamuklu kumaşa sahip olup, birçok yaka çeşidi bulunmaktadır. Bu üründe regular ve slim fit kesimleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ds damat kişiye özel gömlek modellerinde, cep kısmına ve kol manşet kısımlarına alacağınız kişinin adı ve soyadının baş harfleri işlenir. İplik ile işlenmiş olması nedeniyle yıkama ya da ütüleme sırasında kalıcılığı bozulmaz. Şıklığı ile çok karizmatik ve göz alıcı bir görünüm sağlar. Mesleği gereği klasik giyim modelleri tercih eden kişiler alabileceği gibi, özel günlerini anlamlandırmak isteyen kişilerde bu ürünü tercih edebilir. D’s damat gömlek modelleri seçeceğiniz ürünün modeline, kumaşına, yaka çeşidine, kesimine ve benzeri değişkenlerine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Trendyol uygulamasında belli zamanlarda Ds damat indirim dönemleri olmaktadır. Uygulama üzerinden filtreleme yöntemi ile ürünlere ulaşabilir, size en çok yakışacak gömleğe anında sahip olabilirsiniz.