placeholder
"

Dainese

" araması için 1072 sonuç listeleniyor

Korunaklı Dainese Ürünleri Trendyol’da

Motosiklet süren kişilere uygun ürünler tasarlayan Dainese Türkiye model çeşitliliğiyle ön plana çıkar. Güvenilir bir yolculuk yapmak için ihtiyacınız olan tüm eşyalara sahiptir. Kask, bacak çantası, dizlik, kolluk gibi koruyucu ekipmanlar dışında motosiklet montu, tişört, tulum ve eldiven gibi kıyafetler de ürün gamı içinde bulunur. Motosiklet sürerken baştan aşağı hazır olmak hem sürüş zevkinizi katlar hem de yolculuğunuzu güvenilir bir hale getirir. Yaşayabileceğiniz kazalara karşı hazırlıklı olmak için sadece dizlik ve kask yeterli olmayabilir. Bu nedenle tam korumalı motosiklet mont ve tulum çeşitlerini kullanabilirsiniz. Motosiklet sürerken devamlı olarak rüzgar temasına maruz kalındığı için sıkı giyinmek önemlidir. Bu sebeple deri mont çeşitlerine göz atabilirsiniz. Vücudu saran Dainese mont modelleri 1. sınıf kalitededir. Gerçek deriden üretildikleri için aşınmaya ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Özellikle omuz ekleri gerçekleşebilecek her türlü kazaya karşı güçlendirilir. CE, CAT, EEC ve EN sertifikalarına sahip olan montların yaka bölümleri de oldukça ergonomiktir. Bu ürünler kasklarla beraber kullanabilmeniz için özel olarak tasarlanır. Modellerin bel ayarı yapılabilir. Bu sayede montu kendi vücudunuza göre ayarlayabilir ve konforlu bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Dainese motosiklet montu, üzerinde yer alan hava kanalları sayesinde vücudunuzun nefes almasını sağlar. Bu sayede göğüs bölgesinde ısının korunmasına yardımcı olur. Ayrıca göğüs ve sırt koruması için cepler de ürünlerin üzerinde yer alır. Dainese ürünlerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Güvenli Sürüş İçin Dainese Ürünleri

Güvenli Sürüş İçin Dainese Ürünleri

Birbirinden kaliteli ve güvenilir Dainese ürünleriyle motosiklet sürüşünüzü emniyetli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Farklı renk ve tasarımlara sahip olan ürünler göğüz, sırt, omuz, kol, bacak gibi uzuvların korunması için özel olarak tasarlanır. Özellikle ceket ve montların gümüş dokuma iç astarı ve yan bölgelerde bulunan hava kanalları terlemeyi engeller, kişinin kıyafet içinde rahat etmesini sağlar. Farklı modeller değişik özelliklere sahiptir. Dainese ceket modelleri termal iç astarlarıyla ön plana çıkar. Oldukça yüksek koruma sağlayan astarlar, su geçirmez özelliğiyle de dikkat çeker. Özellikle yağmurlu ve karlı günlerde sürüşe devam eden kişilerin ıslanmaktan kurtulmasını sağlar. Ayrıca termal yapı kışın sıcak, yazın ise soğuk tutar. Bu yüzden her mevsim kullanıma uygundur. Bel ve boyun ayarına sahip olan ceketler ergonomik tasarımlarıyla dikkat çeker. Reklektif eklere sahip olan ürünler gece kullanımına da uygundur. Karanlık yolculuklarda motosikletler arabalara göre az belli olur. Bu sebeple reklektif eklere sahip olan Dainese yazlık bot, ceket, mont ve pantolon modelleri tercih edilebilir. Bu sayede diğer sürücüler karşıdan gelen motosikletleri rahatlıkla görebilir. Dainese pantolon da ceket ve mont modelleri gibi tam korumalıdır. Bunlar, özel koruma ekipmanlarıyla güvenliği artırır. Termal içlikli pantolonlar vücudun ısı dengesini korumasına da yardımcı olur. Dainese sertifikalı ürünler termal katmanlar sayesinde oldukça işlevsel bir kullanım sağlar. Özellikle yağmurlu havalarda tercih edilen alt yağmurluk modelleri su geçirmez kumaşları sayesinde sürüş keyfini artırır. Güvenilir ve kaliteli alt yağmurluklar uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Yırtınmaya ve aşınmaya karşı dayanıklı oldukları için seneler boyu, sert havalarda dahi bunları kullanabilirsiniz. Farklı renk ve tasarımlara sahip olan Dainese yazlık motosiklet montu, ceketi ve pantolonuyla sıcak yaz günlerinde terlemeden, keyifli yolculuklar yapabilirsiniz. Uzun yolculuklarda dahi kullanılabilen, koku yapmayan, %100 dana derisinden üretilen modeller erkek ve kadınlar için özel olarak tasarlanır. Genellikle siyah ve kırmızı renklerinde tasarlanan ekipmanlar vücudun ana bölgelerini muhafaza etmek için özel dikişlere sahiptir. Dainese yağmurluk ve diğer kıyafetlere Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Dainese Motosiklet Ekipmanları

Dainese Motosiklet Ekipmanları

Dainese motosiklet tutkunlarının güvenilir bir yolculuk yapması için gerekli olan ekipmanları bulundurur. Muhtemel bir kaza anında sürücünün başını ve boynunu koruyan Dainese kask modelleri tasarımları, renkleri ve kaliteleriyle ön plana çıkar. Hem rahat etmenizi hem de korunmanızı sağlayan ürünler oldukça dayanıklıdır. Bu sebeple uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Birden fazla parçadan oluşan kasklar güçlendirilmiş fiber malzemeler kullanılarak üretilir. Sert bir darbe sonucunda dahi yapısını korur. Ayrıca sert yapılı oldukları için kafanızın çarpmalara karşı üstün koruma altında olmasını sağlar. Benzer şekilde Dainese dizlik modelleri de olası kazalardan az yara alarak kurtulmanıza yardımcı olur. Asfalta düşüp dizleri sürtmek yırtılmalara ve parçalanmalara yol açabilir. Dizlik çeşitleri sürtünmeyi engeller, kırılma ve incinmeyi minimum seviyelere indirir. Güçlendirilmiş koruyucu malzemeler kullanılarak üretilen ekipmanlar motosiklet sürücüsünün olmazsa olmaz eşyalarıdır. Dainese şapka ve kask çeşitleri çocuklar ve yetişkinler için bulunur. Özellikle scooter, paten, kaykay ya da bisiklet kullanan çocukların kask takması gerekir. Belirli yaş aralıklarının kullanabileceği kask çeşitleri eğlenceli renkleriyle ön plana çıkar. Bu sayede ürünler dikkat çekici görünümlerini korur. İçi köpük malzemeden oluşan ürünler oldukça şık ve koruyucu tasarımlara sahiptir. Bunların ayarlanabilir kemerleri de bulunur. Dainese eldiven çeşitleri ise yol boyu sürüş deneyiminizi konforlu ve güvenilir bir hale getirir. Ellerinizin terlemesini ve kaymasını engeller. Ergonomik tasarımı ve ayarlanabilir kemerleri sayesinde parmakların rahat hareket etmesini sağlar. Keçi derisinden üretilen modellerin eklem kısımlarında ise poliüretan parçalar bulunur. Eldivenle beraber Dainese bot çeşitlerine de göz atabilir, ayaklarınızın sürüşe hazır olmasını sağlayabilirsiniz. Dainese bot fiyatları ürünlerin su geçirmez özellikleri doğrultusunda belirlenir. Botlar naylon topuk ve güçlendirilmiş lastik parmaklara da sahiptir. Dainese ayakkabı çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Dainese Modelleri

Uygun Fiyatlı Dainese Modelleri

Korunaklı ve kaliteli Dainese kışlık mont modellerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Soğuk kış günlerinde vücudunuzu sert rüzgara karşı koruyan montlarla keyifli sürüşler yapabilirsiniz. Termal iç katmanlara sahip olan ürünleri de her mevsim kullanabilirsiniz. Dainese mont fiyat belirlenirken kumaş kalitesi dikkate alınır. Üretim materyallerinin suya, rüzgara ve darbelere karşı dayanıklı olması oldukça önemlidir. Ayrıca konforu korumak adına ayarlanabilir kemerlerin olması da gerekir. Dainese tulum çeşitleri tüm vücudu saran yapısı sayesinde hem rahat etmenizi hem de darbelere karşı korunmanızı sağlar. Tulum fiyatları da kullanılan malzeme doğrultusunda değişiklik gösterir. Özellikle deri ürünler sıklıkla tercih edilir. Dainese yağmurluk fiyatları da ürün özelliklerine göre belirlenir. Bu ürünler kaliteli, uzun ömürlü ve kullanışlı yapısıyla ön plana çıkar. Sert havalarda korunmak için tercih edebileceğiniz yağmurluklar sudan etkilenmez. Üretimde kullanılan malzemeler dayanıklılık seviyesini artırır. Yağmurlu havalarda tercih edebileceğiniz Dainese çizme çeşitleri de full korunaklı yapısıyla sürüş keyfinizi artırır. Farklı beden seçeneklerine sahip olan ayakkabılar uygun fiyatlı ve yüksek performanslı olmasıyla dikkat çeker. Özellikle kuryelerin tercih ettiği, bacağa takılabilen motosiklet çantaları da fonksiyonları doğrultusunda farklı fiyatlara sahiptir. Dainese çanta küçük bölmeleriyle oldukça kullanışlıdır. Ayarlanabilir bel ve bacak kemerleri sayesinde günlük hayatta oldukça pratik bir şekilde kullanılabilir. Dainese sırt çantası çeşitleri de suya karşı dayanıklı kumaşları ve pratik tasarımlarıyla dikkat çeker. Motor üstünde rahat etmenizi sağlayan, geniş iç hacimli çantalar eşyalarınızı güvenilir bir şekilde muhafaza eder. Ufak modeller için de bel çantalarını tercih edebilirsiniz. Dainese tüm ürünlerinde kaliteyi ön planda tutar. Özellikle koruyucu ekipmanların başında yer alan kask modelleri uygun fiyatlarıyla dikkat çeker. Dainese kask fiyatları aralığını Trendyol’dan inceleyebilir ve güvenli sürüşün keyfiini çıkarabilirsiniz.