Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Güç (Watt)
Özellik
Ses Seviyesi
Şarjlı Kullanım Süresi
Kablo Uzunluğu
Satıcı Tipi
Hazne Kapasitesi
Şarj Standı
Motor Teknolojisi
El Süpürgesi Kullanımı
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

DYSON Süpürge

" araması için 42 sonuç listeleniyor

Dyson Süpürge Modelleri ile Pratik ve Derinlemesine Temizlik

Süpürge, bir temizlik aletidir. Kullanılmaya başlandığı ilk dönem de süpürge otu denilen bir ot çeşidinin çalılarından elde edilerek üretilmiştir. Herhangi bir yerdeki istenmeyen tozu, kiri veya diğer maddeleri sürüklemek, toparlamak veya uzaklaştırmak amacıyla kullanılmaya başlanmıştır. Teknolojinin ilerlemesi ile günümüzde oldukça farklı modellerde ve işlevlerde süpürge çeşitleri bulunur. Süpürme amacıyla kullanılan bu aletler elektrikli ve elektriksiz olarak iki farklı çeşide ayrılmıştır. Elektriksiz süpürgeler çalı veya otlardan yapılan süpürgelere denilmektedir. Elektrikli süpürgeler ise prize takılarak çalıştırılan veya şarj edildikten sonra kullanılan ürünlerdir. Oldukça pratik ve güçlü çekim güçleri bulunur. İçerisinde bulunan bir motor sayesinde kiri, tozu birçok bakteri ve mikrobu içine hapsederek bulunulan ortamdan uzaklaştırır. Dyson süpürge özellikle son zamanlarda sıklıkla kullanılmakta olan bir süpürge ürünüdür. Gerek çekim gücü gerekse kullanım kolaylığı açısından son derece avantajlıdır. Dyson elektrikli süpürge içerikleri arasında farklı renkteki ürünleri ve farklı ürün modellerini bulabilmek mümkündür. Dyson kablolu süpürge ürünleri farklı modeller içermektedir. Bu ürünler ilk üretilen ürün ile son üretilen tüm süpürgelerin farklı renk ve farklı ürün özelliklerini barındırır. Genel olarak toz torbasız üretilmişler. Süpürgeye uygun birçok farklı başlık içermektedir. Oldukça geniş bir haznesi vardır ve bu hazne sayesinde süpürülen her alandaki en büyük toz tanelerini dahi kullanım bitene kadar bünyesinde barındırır. Dyson süpürge yorumları incelendiğinde kullanan kişilerin ürünü seçme amaçları görülebilmektedir. Bununla beraber ürünün genel özellikleri, kullanıcıların ürünü kullanım sırasında önerdikleri kullanım şekilleri, yapılan doğru veya yanlış davranışlar, ürünle ilgili tecrübeler ve daha birçok maddeye bu yorumlar içerisinden ulaşılabilmektedir.

Dyson Süpürge Modelleri

Dyson Süpürge Modelleri

Süpürgeler geçmişten bugüne kadar her alanda kullanılan ve kullanımı son derece yaygın olan temizlik aletlerindendir. İlk çağlarda dahi bulunup kullanılan bu aletler insanlık tarihi boyunca kullanılmaya devam edecek ürünler içindedir. Günümüz teknolojisi kullanılarak üretilen süpürgeler gelişmiş ve ileri teknolojiye sahiptir. Elektrikli süpürgeler, ortamda bulunan katı sıvı tüm maddeleri emerek kendi içinde hapsetmektedir. Her süpürge içinde tozun, kirin toplandığı bir bölge bulunur. İlk üretilen elektrikli süpürgeler içinde bulunan bu alanlar daha çok toz torba şeklindedir. Kullanım sonrası torbanın atılıp yerin yeni torba takılması gerekmekteydi. Fakat son zamanlarda üretilen modeller içerisinde bu tarz toz torbaları yoktur. Bunun yerine içi boşaltılabilen torbalar veya sadece bir toz haznesi bulunur. İçinde değiştirilmesi gereken toz torbaları bulunmayan oldukça kullanışlıdır. Dyson süpürge modelleri içinde pek çok ürün bulunur. Bunlar kablolu süpürgeler, kablosuz süpürgeler, robot süpürgeler gibi farklı ürün modelleri içerir. Her süpürge modelinin kullanımı ve özellikleri birbirinden farklıdır. Kategorilere ayrılan bu ürünler kendi aralarında da alt kategoriler oluşturmaktadır. Bunun sebebi ise üretilen ürüne daha sonra yeni özellikler eklenerek tekrar üretilmesidir. Dyson süpürge kullanıcı yorumları incelendiğinde ürünler hakkında tecrübe edinmiş kişilerin görüşlerini görebilmek mümkündür. Bu özellikler ürünü satın almamış veya daha önce hiç kullanmamış kişiler için fikir önerileri olmaktadır. Dyson süpürge fiyatı ürünlerin genel özellikleri ve ürünün satışa sunulduğu dönem gibi fiyatlara doğrudan etki eden noktalar bulunur. Ürünler kendi aralarında farklı özellikler gösterir. Bu farklılıklarda ürünlerin fiyatlarında değişkenlikler oluşturur. Her süpürge aynı özelliklerden oluşmadığı için her ürün de aynı fiyattan oluşmamaktadır. Dyson süpürge kullananlar ürünleri kendi ihtiyaç ve zevkleri doğrultusunda seçip satın alarak kullanmaktadırlar. Kullanıcılar ürünler hakkında düşüncelerini ürünlerin yorumları alanında paylaşmaktadırlar. Dyson süpürge temizliği her ürün için farklı teknikler sunar. Ürünlerin modeller, özellikleri gibi detaylar temizlik aşamasında önemli rol oynar. Hazneli ürünler sadece soğuk su ile temizlenir. Genel olarak hiçbir ürün deterjan, cila veya parfüm gibi kimyasal ile temizlenmemelidir. Bunun dışında bulaşık makinası ya da çamaşır makinasında herhangi bir parçanın yıkanmaması gerekir.

Ultra Güçlü ve Sessiz Temizlik için Dyson Süpürge

Ultra Güçlü ve Sessiz Temizlik için Dyson Süpürge

Dyson süpürgeler son dönemlerde oldukça sık tercih edilen makinalar içindedir. Kullanıcı memnuniyeti ve üretilen ürünlerin kalitesi bu tercih edilme sıklığını artıran etkenler içindedir. Dyson Süpürge Özellikleri açısından bakıldığın geniş kapsamlı ve yenilikçi birçok özelliği bulunmaktadır. Kablolu süpürgeler, kablosuz süpürgeler ve robot süpürgelerin her birinin özellikleri farklıdır. Fakat genel itibariyle oldukça güçlü bir çekiş gücü vardır. Derinlemesine temizlik yapımında yüksek performans gösterir. Günlük kullanımlar için idealdir. Hafif tasarımı ve çok yönlü programları ile derin temizlik hissi verir. Süpürgelerin başlıkların bulunan lazer özelliği mikroskobik tozları açığa çıkararak hazne içine çekimini sağlar. Emiş gücünü kullanılan zemine göre kendini ayarlar. Kablolu süpürgeler de süpürge devrildiğinde kendi kendini düzeltmektedir. Toza karşı alerjik reaksiyonlar gösterenler için özel olarak tasarlanan süpürge modelleri bulunur. Geniş toz haznesi ve hızlı açılan aparatlar bulunur. Oldukça uzun ve uzatılabilir özelliği bulunan hortumlara sahiptir. Bazı ürünlerde filtre yıkamasına ve ekstra torba satın alımına gerek duyulmamaktadır. Kablosuz süpürgeler şarj edilerek kullanılır. Hazne hacmine göre M ve L boyutları vardır. Ürünlerin modellerine göre özellikler değişiklik gösterir. 0,3 mikron kadar küçük tüm toz ve partiküllerin yaklaşık %99,99’unu içine hapsederek derinlemesine temizlik yapılmasına yardımcı olur. Dyson dikey süpürge şarjlı, kablosuz süpürgelerden oluşur. Genellikle şarj ünitesi duvara monte edilir ve süpürge kullanılmadı zamanlarda dik bir şekilde bu ünite içinde muhafaza edilir. Dyson şarjlı süpürge peşinde herhangi bir kablo gezdirmediği için birçok alanda oldukça pratik bir kullanım sunar. Dyson kablosuz süpürge çeşitleri özellikle pratiklik açısından kolay bir kullanım sunar. Herhangi bir kablo gerektirmediği için pek çok alanda kullanılabilmektedir. Şarjlı süpürge modellerindendir. Şarj ünitesinde şarj edildikten sonra kullanılabilir.

Dyson Süpürge Fiyatları

Dyson Süpürge Fiyatları

Dyson süpürge ürünleri arasında klasik süpürgelerinin dışında robot süpürge modeli de bulundurmaktadır. Dyson robot süpürge 2. 5 kg ağırlığında 75 dakika çalışma süresi bulunan bir üründür. Tercihen düz zeminlerde kullanılması gerekmektedir. 2.5 saat şarj süresi bulunur. Akıllı telefon ile uzaktan kontrol sağlanabilme özelliği mevcuttur. Toz biriktirme kapasitesi ise 0.3 litreden oluşur. Dyson robot süpürge yorumları içinde ürünü daha önce kullanmış olan kullanıcıların yapmış oldukları görüşleri bulunur. Ürün hakkında bilgilendirmeler, süpürgeyi kullanırken yapılan yanlış veya doğru davranışlar, süpürgenin kullanım özellikleri gibi daha pek çok bilgiye bu alandan ulaşılabilmektedir. Ürünü daha önce kullanmamış veya satın almak isteyen kişiler için bir fikir alanı olarak da kullanılabilmektedir. Dyson süpürge yedek parça ürünlerin modellerine göre değişiklik gösterir. Dyson toz torbasız süpürge direkt olarak tozları hazne içine hapseden modeldir. Herhangi bir torba veya ekstra bir parça kullanılmamaktadır. Bundan dolayı son derece kullanışlı ve pratik ürünlerdendir. Özellikle tek bir tuşla açıp kapanan ve bu sayede hiçbir toza, kire el değmeden temizleme işlemi yapılabilmektedir. Ürünlerin en önemli avantajlarından birini oluşturur. Dyson süpürge garanti süresi ise ürünün alımı sırasında belirtilir ve genellikle 2 yıldan oluşmaktadır.