"

Dalan

" araması için 90 sonuç listeleniyor

Dalan

Dalan, uzun yıllardır ürettiği kişisel bakım ürünleri ile tanınıyor. Marka, 50 yılı aşkın süredir Dalan ve Dalan d’Olive adı altında sabun, şampuan, deterjan ve krem gibi pek çok kişisel bakım ürünü hazırlayarak tüketici beğenisine sunuyor. Tüm cilt tiplerini göz önünde bulundurarak ürün tasarlayan Dalan, Türkiye’nin en önemli sabun ve temizlik ürünleri markaları arasında yer alıyor. Bebeklere uygun ürettiği deterjan çeşitleri ile de büyük beğeni topluyor;  başlıca tercihlerden biri oluyor. Uzun yıllardır tanınan bir marka olduğu için günümüzde oldukça geniş bir tüketici kitlesi bulunuyor.

Dalan Tarihi

1941 yılında İzmir’de kurulan Dalan markasının kurucusu, Hamdi Dalan’dır. Ufak bir sabunhanede sabun üretimi ile yolculuğuna başlayan marka, yıllar içerisinde büyüyerek Türkiye’nin öncü markalarından biri hâline geliyor. Dünya üzerinde beş kıta üzerinde toplamda 100’den fazla ülkeye ihracat yapıyor. Pirinalı sabun üretiminde ülkede lider markalardan biri olarak kendini gösteriyor. Yüzde 100 zeytinyağlı sabun ve şampuan ürünleri ile büyük beğeni topluyor. Yakın bir süre önce kozmetik sektörüne de adım atarak faaliyet alanını genişletmiş bulunuyor. Doğal kaynaklardan faydalanarak üretim yapmaya özen gösteren Dalan markası, gelecek nesillere doğallığı tanıtmayı amaç ediniyor.

Dalan Ürün Çeşitleri

Hassas ciltlere yönelik üretilen Dalan krem, son zamanların en sık tercih edilen kozmetik ürünleri arasında yer alıyor. Markanın en çok tanınan ürünleri arasındaysa Dalan sabun ve Dalan şampuan bulunuyor. Sabun üretiminde kendini geliştiren markanın Dalan zeytinyağlı sabun ve Dalan granül sabun ürünleri, doğal oluşları ile sıkça tercih ediliyor. Ayrıca Dalan sabun tozu, ekstra doğal temizlik sağlayarak titiz tüketicilere hitap ediyor. Banyo ve lavabolarda ağırlıkla kullanılan Dalan sıvı sabun, farklı kokuları ile de ekstra alternatifler sunuyor. Özel defne yapraklarının müthiş kokusu ve kalıcı aroması ile üretilen Dalan defne sabunu, ellerde yumuşacık bir his bırakıyor. Tüm bunların yanı sıra Dalan d’Olive Şampuan da banyoda kullanılan başlıca ürünler arasında yer alıyor. Saçlara özel bakım sağlayarak canlılık ve parlaklık kazandıran Dalan zeytinyağlı şampuan ise kalıcı kokusu ile her ortamda fark ediliyor. İçeriğinde yer alan maddelerin tamamen doğal olması, ürüne duyulan ilgiyi artırıyor. Ayrıca, kullanılan %100 zeytinyağı ile saçları besleyerek tamamen doğal bir görünüme kavuşturuyor. Dalan markası, bebekleri de düşünerek onlara özel Dalan bebek deterjanı da tasarlıyor. Bebeklerin hassas ciltlerini göz önünde bulundurarak çamaşırlarının yumuşak olmasını ve mis gibi kokmasını sağlıyor. Ayrıca Dalan roxy sabun, %100 bitkisel yağlardan üretilerek çamaşırlarda bahar rüzgârlarının esmesine imkân tanıyor. Çamaşırlarda kalıcı etki bırakarak yumuşaklığı uzun süre korumasını sağlıyor.

Dalan Ürünlerinin Doğallığı

Dalan markası, uzun yıllardır kozmetik ürünlerinde doğallıktan faydalanarak insan cildine olumlu etki edecek ürünler üretmeyi amaç ediniyor. Ürünlerinde bitkisel yağları kullanması, hijyen açısından da oldukça önem taşıyor. Ciltleri yumuşatarak daha doğal bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Üstelik sadece insan cildi için değil; çevre için de ekstra duyarlı olarak üretim yapması, dünya genelinde de beğeni topluyor. Tamamen doğal olarak üretilen Dalan ürünlerinin tamamını sitemizden bulabilir; içeriğinde yer alan maddeleri ve bütün özelliklerini de detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Dalan Fiyatları

Dalan ürünlerinin fiyatları, büyüklüklerine ve içeriklerine göre değişiklik gösteriyor. Kremler, 75 ml ve 250 ml kapasitesindeki ambalajlarda üretiliyor. Sıvı sabun, 400 ml; granül sabun ise genel olarak 500 gr şeklinde satışa sunuluyor. Gramajı fazla olan ürünler, fiyat olarak daha yüksek oluyor. Ayrıca, ürünlerin içeriğinde yer alan maddeler de fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer alıyor.

Trendyol, kozmetikte doğallıktan yana olan tüketiciler için Dalan ürünlerini sizlere sunuyor.

Yukarı Çık