"

Duru Kolonya

" araması için 94 sonuç listeleniyor
Duru Limon Kolonya Bidon 80 Derece 900 Ml
DuruLimon Kolonya Bidon 80 Derece 900 Ml
(38)
Limon Kolonya Bidon 80 Derece 900 Ml
80 TL
Sepete Git

Duru Kolonya

Duru Kolonyalar ile Serinleme Fırsatı

Duru Kolonyalar ile Serinleme Fırsatı

Kolonyalar; etil alkol, limon, çiçek, tütün esansı vb. güzel koku veren maddelerin karışımından oluşan bir tür parfüm olarak isimlendirilebilir. Gün geçtikçe kolonyalara olan ihtiyaç artmakta ve insanlar tarafından daha çok kullanılmaya başlayan ürünler haline gelmektedirler. İçerisinde yer alan etil alkol, elinizde yer alan mikropların ölmesine yol açarak sağlığınızı koruma konusunda size yardımcı olmaktadır. Bunun yanında cildinize sürüldükten sonra içerisinde bulunan alkolün hızla buharlaşması ve buharlaşan alkol moleküllerinin çevrelerinden ısı çekmesi sonucunda kolonya kullanan kişi bir serinlik hisseder. Bu sebeple hijyenin yanında ferahlamak amaçlı da kullanılan ürünlerdir. Serinletici, ferahlatıcı ve hijyen sağlayan özellikleri ile evde, iş yerinizde, dışarıda her an yanınızda taşıma amaçlı çantalarınızda bulundurabileceğiniz kolonyaları her an kullanmanız ve hoş kokularını hissetmeniz mümkündür. Doğal içerikleri sayesinde içerisinde zararlı kimyasallar içermeyen bu ürünler ile rahatlayabilirsiniz. Bu rahatlama hissinin yanı sıra temizlik hissini de yaşamanız mümkündür. Kolonyalar kendi tarihimiz ve kültürümüz açısından da oldukça önemli birer üründür. Özellikle bayramlarda misafirlere ilk ikram edilen ürün kolonyalar olmaktadır. Bayramların yanı sıra davet, misafirlik gibi durumlarda da misafirlere kolonya ilk ikram edilen ürünler arasında yer almaktadır. En bilinen kolonya çeşitlerinden biri limonlu kolonya olmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanında limon harici farklı aroma çeşitleri bulunan kolonyalar da vardır. Misafirlik haricinde özellikle elinizi yıkama imkânı bulamadığınız zamanlarda (dışarıda vakit geçirirken vb.) elinize dökeceğiniz kolonyalar ile elinizdeki mikrop, virüs, bakteri gibi görünmeyen canlıları yok edebilirsiniz. Bu sayede suya ulaşana dek elleriniz temiz kalmaya devam ederek elinize bulaşan virüs gibi faktörleri öldürmektedir. Hastalıklardan korunma noktasında da size yardımcı olmaktadır. Küçük boyutlarda üretilebilen bu ürünler küçük ebatları ile çantanızda taşıma kolaylığı sunmaktadır. Bu özellik sayesinde gittiğiniz her yere de kolonyalarınızı beraberinizde götürebilirsiniz. Hoş kokuları ile de rahatlama ve ferahlama imkânı tanır. Kolonya denilince akla gelen markaların başında Duru kolonya gelmektedir. Duru markası pek çok farklı kategoride ürünler üreten bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Temelleri 1927 yılına dek uzanan bir marka olarak bizi karşılar. Son derece kaliteli ürünleri ve temiz içeriği ile ürünlerini tasarlamaktadır.

Duru Kolonya ile Ferahlama

Duru Kolonya ile Ferahlama

Kolonyalar virüs, bakteri gibi istenmeyen unsurları yok etmenin yanı sıra hoş kokuları ile de size artı avantajlar sunmaktadır. Son dönemlerde kolonya ve temizlik malzemelerine verilen önem artmaktadır. Ancak kaliteli ürünleri satın alıyor olmak önemli bir unsurdur. Duru markası 100 yılı aşkın süredir temizlik sektöründe ürünler üreten bir firmadır. Temelleri 1927 yılında atılmış olan bir firmadır. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübenin yanında kaliteli ürün tercihi ile de öne çıkan markalar arasında yer almaktadır. Yüksek alkol oranına sahip olan kolonyaların etkililiği de yüksektir. Bunun yanında hoş kokuları kalıcı bir özellik göstererek uzun süreler boyunca sizinle kalmaya devam edecektir. Miktar olarak az kullansanız dahi istenen ve etkili sonuçlar elde etmeniz mümkündür. Kalıcı ve keskin kokuya sahip olan ürünler ile kendinizi daha canlı ve enerjik hissedebilirsiniz. Serinletici ve ferahlatıcı etkisi ile Duru marka kolonyalar sizin daha ferah hissetmenize yardımcıdır. En çok bilinen kolonya çeşidi arasında Duru limon kolonyası yer almaktadır. Limon kolonyaları hemen herkes tarafından beğenilen ve sevilen kolonyalar arasında yer alan geleneksel kolonyalardır. Geçmişten günümüze kullanılan ve sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Limon ferahlatıcı bir etkiye sahip olan üründür. Kendinizi daha canlı ve zinde hissetmenize yol açar. Bu kolonyanın yanı sıra farklı aromalardan üretilen kolonyaları da bulmak son derece kolaydır. Tütün, gül, farklı bitkiler gibi ürünlerden de kolonyalar üretilebilmektedir. Bodrum mandalinası, okyanus ferahlığı, limon çiçeği gibi farklı kokular ile tanışmanızı sağlayan Duru marka ile yeniliğe adım atabilirsiniz. Okyanus ferahlığı kendinizi okyanusta bulmanızı, hayal etmenizi sağlayarak sizi farklı noktalara götürebilmektedir. Bu doğal içerikli kokular ile kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz. Şişede üretilebilen bu ürünler sprey olarak da üretilebilmektedir. Sprey olarak üretilen kolonyalar özellikle çantada taşıma açısından size fayda sağlayan daha küçük boyuttaki olan kolonya çeşididir. Yeşil çay gibi alışkın olunmayan bitkiler kullanılarak da üretilmiş olan kolonya çeşitleri bulunan Duru markası yılların tecrübesini ve kalitesini birleştirerek ürünlerini ortaya koymaktadır. Gelişen teknoloji ile farklı esanslardan kolonyalar elde edebilen marka ile uzun süre kalıcı kokulara sahip olabilirsiniz.

80 Derece Alkol Oranı ile Hijyenik Anlar

80 Derece Alkol Oranı ile Hijyenik Anlar

Etil alkol + su karışımı içerisine eklenebilen meyve, çiçek, tütün gibi aromalardan elde edilen ve genelde hoş ve keskin bir kokuya sahip olan madde kolonyalar olarak adlandırılıyor ve biliniyor. Özellikle Türk kültürü ve geleneği içerisinde önemli bir yeri olan bu ürünler, geçmişten günümüze sıklıkla kullanılan ve hemen her evde mevcut olan ürünlerdir. İlk döküldüğü anda etrafa kalıcı ve keskin bir koku yaymaya başlamaktadır. Günümüzde de bu ürünlere verilen önem son derece artmıştır. Duru markası sabun, duş jeli, şampuan gibi ürünlerin üretimiyle tanınsa da kolonya sektöründe de kaliteli içerikler üreten bir markadır. Geçmiş yıllarda sadece tıbbi amaçlı kullanılan bu kolonyalar ile günümüzde de temizlik ve hijyeni yakalamanız mümkündür. Kolonya cilde temas ettiğinde içerisinde yer alan etil alkoller buharlaşmaktadır. Alkol molekülleri bu esnada çevrelerindeki ısıyı çekmesi sonucunda serinlik hissi yaymaktadır. Bu serinlik hissi ile daha ferah hissetmeniz mümkün hale gelmektedir. Kolonya içerisinde bulunan alkol oranı da önemli bir faktördür. Yüksek alkol oranına sahip olan ürünlerin etkileri daha iyi sonuçlar vermekte ve virüs, bakteri gibi mikroorganizmaları öldürme konusunda daha başarılı olmaktadır. Duru kolonya alkol oranı değişkenlik gösteren bir faktör olsa da 80 dereceye sahip kolonyaları oldukça fazladır. 80 dereceye sahip olan kolonyaların mikrop ve virüsler üstündeki etkisi su götürmez bir gerçektir. Dışarıda bulunduğunuz zaman dilimlerinde her an ellerinizi yıkamak ve su bulmak mümkün olmamaktadır. Bu sebeple cildinize zarar vermeyen ürünler ile geçici bir hijyen deneyimi yaşamak akıllıca olacaktır. Çantalarınızda taşıyabileceğiniz küçük boyutlarda da tasarlanan bu ürünleri istediğiniz her yere beraberinizde götürerek her an onlara ulaşabilirsiniz. Kaliteli içerikleri ile öne çıkan Duru marka onaylı ürünlerini piyasaya sunmaktadır. Bu sebeple ürünleri gönül rahatlığı ile satın alarak günlük hayatınızda sıklıkla kullanabilirsiniz. İdeal alkol oranına sahip olan Duru 80 derece kolonya antiseptik bir özellik göstermektedir. Hijyenik olmanın yanında yaydıkları hoş kokular ile sizi canlandırabilen bu ürünler daha ferah ve enerjik hissetmenize yardımcıdır. Farklı koku seçenekleri ve farklı boyutları bulunan ürünleri inceleyerek ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda seçimlerde bulunabilirsiniz. Kozmetik ürünlerde ürettikleri ile öne çıkan Duru markanın kolonyalarını da kullanarak kaliteyi fark edebilir ve daha kalıcı, etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Duru Kolonya Çeşitleri

Duru Kolonya Çeşitleri

Duru kolonyalar çok farklı özelliklere göre farklılaşabilmektedir. Boyut, alkol oranı, içerdiği esans çeşidi, sprey şeklinde olup olmaması gibi noktalarda farklılaşabilmekte ve geniş bir ürün skalası sunmaktadır. Markanın pek çok farklı boyutta kolonyası mevcuttur. Örneğin Duru kolonya 5 lt bidonda satışa sunulan ve daha büyük boyutta olan kolonya çeşididir. Kendinden daha küçük boyutta olan kolonya şişelerinin dolumu esnasında kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra Duru kolonya 1 lt boyutu yine bidonlarda satışa sunulan ve doldurularak kullanılması gereken bir çeşittir. En sevilen çeşitlerden biri olan limon kolonyası da Duru limon kolonya 1 lt ve 5 lt seçenekleri ile satışa sunulabilmektedir. Büyük bidon kolonya almanın bazı avantajları bulunmaktadır. Örneğin şişedeki kolonyanız bittiğinde istediğiniz her an o şişeyi Duru bidon kolonya ile yeniden doldurmanız mümkün olmaktadır. Bunun yanında kar elde etmeniz de mümkün olabilmektedir. Boşalan şişelerinizi doldurarak kullanmak sizi sürekli kolonya satın alma zahmetinden kurtararak günümüz koşullarında değeri iyice artan kolonyaların her daim evinizde sizle beraber olmasını sağlayacaktır. Evinizin yanı sıra iş yerinizde de bulundurabileceğiniz bu büyük boyuttaki bidon kolonyalar ile ferah kokuya ve hijyene her daim yakın olabilirsiniz. Limonun keskin ve kalıcı kokusu ayıltıcı etkisiyle de bilinmektedir. İstenmeyen bayılma durumlarında da sıklıkla tercih edilen bu kolonyalar ile sağlığınız riske girmeden müdahale etme imkânı bulabilirsiniz. Büyük seçeneklerin yanı sıra özellikle dışarıda bulunduğunuz zaman dilimleri düşünülerek hazırlanan daha küçük boyuttaki kolonyaları da satın almanız mümkündür. Örneğin Duru kolonya 200 ml ve Duru kolonya 250 ml seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 150 ml boyutundaki daha küçük kolonyalara da ulaşmanız ve satın almanız olasıdır. Küçük boyutları ile çantalarınıza koyabileceğiniz bu kolonyaları dilediğiniz her yere de beraberinizde götürebilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an ister ferahlamak ister hijyen amaçlı olsun kullanabilirsiniz. Duru kolonya 400 ml boyutundaki kolonyalar ise evimizde her daim bulunan ve misafirlerimize ikram edebileceğimiz şekilde tasarlanan kolonyalardır. Genelde plastik şişe içerisinde bulunan bu kolonyaları bidonlar yardımıyla kolayca doldurabilirsiniz. Farklı koku seçenekleri bulunan bu kolonyaları satın alabilir ve 400 ml' lik boyutu sayesinde kullanım sıklığınıza da bağlı olarak uzun süre kullanabilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda seçimlerde bulunarak ürünleri sepetinize ekleyebilir ve Trendyol güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Kaç Çeşit Duru Kolonya Kokusu Vardır?

Kaç Çeşit Duru Kolonya Kokusu Vardır?

Duru kolonya boyutunun yanı sıra kokuları ile de çeşitlilik gösteren bir markadır. Dilediğiniz kokuya sahip olan kolonyayı satın alarak ferahlama esnasında daha fazla rahatlama imkânı elde edebilirsiniz. Bayramlarda, misafirliklerde ikram edilen ilk ürünlerden biri olan bu kolonyaların klasik kokusu olan limonu tercih edebileceğiniz gibi hayatınıza bir yenilik katmak için farklı kokulara sahip olan ürünleri de satın almanız mümkündür. Bulunduğunuz ortam kötü bir kokuya sahip olabilir ve bu noktada kolonyalar çok işinize yarayabilir. İçerisinde bulundurdukları hoş kokular sayesinde etrafa keskin ve hoş bir koku yayarlar. Böylece ortamın havası değişecektir. Limon kolonyasının yanında en bilinen çeşitlerinden birisi de Duru mandalina kolonya olmaktadır. Ferahlatıcı etkiye sahip olan Duru Bodrum mandalinası kolonya ile kendinizi meşhur Bodrum mandalina bahçelerinde hissedebilirsiniz. 80 dereceye sahip formülü ile üretilen bu kolonyanın hijyenik olarak da oldukça etkili bir ürün olduğunu söylemek mümkündür. Farklı bir koku arayan kişiler için Bodrum mandalinası kokusuna sahip olan bu ürün güzel bir tercih olabilir. Farklı koku arayan kişilerin diğer bir sıklıkla tercih ettikleri koku ise Duru okyanus kolonyası olmaktadır. Duru kolonya içindekiler bölümü sağlığa uygun, çeşitli testlerden geçmiş içeriklerden oluşan son derece doğal bir karışım olarak bizi karşılamaktadır. Kolonya çeşitleri farklı olsa da bu doğallık değişmemektedir. Aynı şekilde okyanus esintileri içeren kolonyası da doğallığı ile öne çıkan bir kolonyadır. Duru okyanus ferahlığı kolonya okyanus ferahlığını evinize kadar getirebilen bir kolonya olması ile bilinmektedir. 80 derece alkol oranına sahiptir. Bu özelliği ile hem son derece hoş bir kokuya sahip olarak sizi okyanus ferahlığı ile buluşturmakta, hem de yüksek alkol oranı mikrop, virüs gibi istenmeyen organizmaların yok olmasını sağlamaktadır. Duru kolonya limon çiçeği ise bildiğimiz klasik limon kokusu ile bizi buluşturmaktadır. Limonun keskin kokusu ile ferahlama hemen sağlanmaktadır. Duru yeşil çay kolonya ise alışılmadık bir deneyim tatmanızı sağlar. Yeşil çayın rahatlatıcı etkisi bilinmektedir. Duru markası bu kokuyu kolonya ile birleştirerek sizin daha fazla rahatlamanızı sağlamaktadır. Hoş kokusu ile hemen etrafın kokusunu güzelleştiren bir etki yayan bu kolonyanın da farklı boyut seçenekleri mevcuttur. Siz de sevdiğiniz beğendiğiniz kokulara göre bir seçimde bulunabilirsiniz.

Duru Kolonya Fiyatları

Duru Kolonya Fiyatları

Duru kolonya nerelerde kullanılır? sorusunun yanıtı oldukça kolaydır. Öncelikle kültürümüzde oldukça yaygınlık gösteren bir konu olan misafirliklerde kullanılan bu ürünler ilk ikram edilen şeylerin başında yer almaktadır. Bayramlarda bayram şekeri ile beraber ikram edilen bu kolonyalar aynı zamanda gelen misafirlerinizi hoş bir koku ile buluşturup ferahlamalarını sağlama amaçlı da kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra evde, işte, sokakta, dışarıda, kafede ve aklınıza gelebilecek pek çok mekânda kullanılan ürünlerdir. Kullanan kişiye ferahlık ve rahatlama hissi sunan kolonyaların ayıltıcı etkisi de bulunur. Bayılma durumlarında ilk başvurulan ürünlerden birisi limon kolonyaları olmaktadır. Limonun keskin kokusu etil alkol ile birleşerek daha keskin bir koku haline gelmekte ve canlandırıcı bir etki meydana getirmektedir. Bunun yanı sıra gözle görülmeyen virüs, bakteri, mikropları öldürme konusunda da son derece etkili olan ürünlerdir. Özellikle ellerimizi yıkama imkanı bulamadığımız ve hijyen istediğimiz durumlar söz konusu olduğunda kolonyalardan yardım alabiliriz. 80 derece alkol oranı ile etkili sonuçlar veren kolonyalar ellerimizin hijyenik olmasını sağlar. Bunlara ek olarak hoş kokmak için de bu ürünlerden faydalanabiliriz. Duru sprey kolonya bu tip durumlar için başvurabileceğimiz bir kolonya çeşidi olabilir. Duru fısfıs kolonya ile kolonyayı istediğimiz yere sıkabiliriz. Genelde daha küçük boyutlarda tasarlanan bu ürünleri çantamızda taşıyabilir ve dışarı çıktığımız her an yanımızda götürebiliriz. Sprey şeklinde oldukları için kolay bir kullanım imkânı da sunarlar. Genelde plastik bir şişe içerisinde üretilen bu ürünleri çantanızda kırılma riski ile karşı karşıya kalmadan güvenle taşıyabilir ve istediğiniz anlarda kullanabilirsiniz. Plastik şişenin yanı sıra kolonyalar, Duru cam şişe kolonya olarak da satılabilmektedir. Cam şişeler daha şık görünümleri ile dikkat çeken ve uzun ömürlü yapıda olan ürünlerdir. Özellikle misafirlere ikram edilen kolonyaların cam bir şişede bulunması daha şık bir görünüme sebep olacaktır. Duru litrelik kolonya adı verilen bidon kolonyalar ile kolay bir biçimde doldurulabilen bu ürünleri uzun zamanlar boyunca kullanabilirsiniz. Bittiğinde tekrar tekrar doldurabilirsiniz. Kolonyaları satın alan kişilerin fikirlerini merak ediyorsanız Duru kolonya yorum kısmından istediğiniz nitelikteki ürünlerin yorum ve değerlendirmelerine ulaşabilirsiniz. Duru kolonya fiyatları ise boyuta ve niteliğe göre farklılaşabilen bir konudur. Kolonyanın litre miktarı arttıkça fiyat yönünden de bazı değişiklikler meydana gelmektedir. Bu nedenle öncelikle ne kadar miktarda bir kolonya satın almak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Trendyol güvencesi ile satılan bu ürünleri kolayca inceleyebilir ve avantajlı fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.